Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.10.2015 | Omar i Monty w podróży na Farmę Cukrową

Drodzy Gracze, 

już jutro Zespól BF planuje przeprowadzić kolejną aktualizację. Główne punkty są powiązane z Farmą Cukrową, jednak jeśli się dokładnie wczytacie, znajdzie się coś, co wywoła uśmiech na Waszych twarzach, bo kto nie lubi nowości? Szykują się kolejne niespodzianki :)

Zerknijcie do Oficjalnych Ogłoszeń. Zapraszam! 

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 19.10.2015
    Z całej zapowiedzi aktualizacji ucieszyła mnie jedynie informacja o wyeliminowaniu kolejnych błędów z gry.
    Wprowadzenie koła fortuny na farmę, której ukończenie według zapowiedzi jest niemal nie możliwe bez wydawania złota to nonsens.
    Nęcenie Graczy nagrodami za zajęcie dobrych miejsc w rankingu koła fortuny na farmie cukrowej to zwykłe mydlenie oczu. Nagrody za zwykłe obroty będą żenująco niskie a dekoracje za dodatkowy obrót możliwe do wygrania i możliwe do postawienia TYLKO na cukrowej to ponury żart - po 30 dniach wszystko zniknie więc jaki sens wydawania na to ciężko zdobytych żetonów ?
    Nagrody dla Graczy za zajęcie odpowiednio wysokiego miejsca w rankingu cukrowego koła fortuny ? Zdobędzie je garstka Graczy, którzy wydadzą na to tony złota i praktycznie będą rywalizować między sobą.
    Oferty Omara - wiadomo, że za złoto więc pomijam milczeniem.
    Reasumując - nuuuuuda.
    Zapowiedź wydarzenia jakie ma ruszyć niebawem cieszy - oby nie odbyło się tylko na zasadzie kopiuj wklej wydarzenia z zeszłego roku, choć i tu cudów się nie spodziewam i pewnie będzie powtórka z rozrywki z małymi modyfikacjami.
    Kolejna aktualizacja nie wnosząca praktycznie nic rewolucyjnego do gry.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Znowu naciąganie. Żadna siła mnie nie zmusi do wchodzenia na ten BUBEL, czyli Farmę cukrowa. Tym razem nie dam się nabrać. Pamiętam straty i błędy poprzedniej. Obawiam się tylko kolejnej aktualizacji i błędów które ze sobą przyniesie. Rany, czy nie można najpierw wszystkiego ponaprawiać a potem wprowadzać nowości????
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.10.2015
    Ani mnie grzeje ani chłodzi ta zapowiedź w OO , cudów się nie spodziewam, bo złotem w grze nie szastam.
    A co do nowych zabaw.. hmm w wieży dekoracji jest nowy Nawiedzony Zamek, taki sam jak w tamtym roku, tylko inny kolor, więc i tu mi raczej szczęka z wrażenia nie opadnie na te super nowe atrakcje.
    Mam tylko nadzieję, że aktualizacja, jak to ma w tradycji , nie przyniesie ze sobą nowych błędów , tfu tfu tfu.. 

    Śmieszy mnie to dzisiejsze drugie OO, bo biedny support się nie wyrabia, nie przysyłajcie tylu zgłoszeń...
    Jakby nie było TYLU błedów w grze , nie byłoby tyle zgłoszeń, nadmiar błędów już chyba sięgnął szczytu, na odp. od supportu czeka się bardzo długo, często nawet nie dostaje się potwierdzenia z nr tickietu - więc jak mamy się na niego powoływać i nie tworzyć nowych zgłoszeń? Jak się nie irytować i nie pisać po kilka razy w tej samej sprawie, skoro i miesiąc mija, a odpowiedzi od suportu nie przychodzą?
    Zamknijcie serwery na 2 dni, nie róbcie w tym czasie żadnych eventów, dajcie tylko wcześniej każdemu wiadomość na PW o tym braku dostępu do gry z powodu napraw i konserwacji, i naprawcie w końcu te wszystkie błędy, bo niedługo kumulacja błędów nie pozwoli na grę już chyba nikomu.  :/
    Generalnie jakość obsługi w tej grze bardzo się pogorszyła, support się nie wyrabia, CM się nie wyrabia i udziela się na forum od wielkiego dzwonu, trochę to smutne, piszemy na tym forum chyba tylko sobie a muzom, a szkoda.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Zaczarowana bardzo trafnie to napisałaś - nic dodać i nic ująć.
    Jeśli dopadnie mnie jakiś błąd nie ma zmiłuj - będzie słane zgłoszenie.
    Kolejna sprawa - jesteśmy na POLSKIM forum - tak ?
    Więc zacznijmy szanować ojczysty język - co to jest ticket ? To już nie ma polskich odpowiedników w Naszym ojczystym języku ? Czy musimy wszystko co zagramaniczne przenosić na nasz ojczysty grunt ?
    Jesteśmy POLAKAMI i domagajmy się poszanowania Naszego języka.
    Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat i Język Polski będzie jako ciekawostka w szkołach jeśli nie będziemy reagować.
    W nosie mam, że support się nie wyrabia - niech firma ggs zatrudni więcej pracowników.
    Liczba Graczy systematycznie spada a support się nie wyrabia, aż strach pomyśleć co by było, gdyby na grze było tyle Graczy co około 1,5 roku temu jak zaczynałem tu grać.
    Chyba wywiesili by białą flagę :)
    Reasumując - zamknąć serwery nawet na kilka dni, wyeliminować WSZYSTKIE błędy w grze i ponownie ją udostępnić.
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):
    "Zaczarowana bardzo trafnie to napisałaś - nic dodać i nic ująć.
    Jeśli dopadnie mnie jakiś błąd nie ma zmiłuj - będzie słane zgłoszenie.
    Kolejna sprawa - jesteśmy na POLSKIM forum - tak ?
    Więc zacznijmy szanować ojczysty język - co to jest ticket ? To już nie ma polskich odpowiedników w Naszym ojczystym języku ? Czy musimy wszystko co zagramaniczne przenosić na nasz ojczysty grunt ?
    Jesteśmy POLAKAMI i domagajmy się poszanowania Naszego języka.
    Jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat i Język Polski będzie jako ciekawostka w szkołach jeśli nie będziemy reagować.
    W nosie mam, że support się nie wyrabia - niech firma ggs zatrudni więcej pracowników.
    Liczba Graczy systematycznie spada a support się nie wyrabia, aż strach pomyśleć co by było, gdyby na grze było tyle Graczy co około 1,5 roku temu jak zaczynałem tu grać.
    Chyba wywiesili by białą flagę :)
    Reasumując - zamknąć serwery nawet na kilka dni, wyeliminować WSZYSTKIE błędy w grze i ponownie ją udostępnić."

    Może się czepiam, ale krytykę należy zacząć od własnej osoby ;)

  • support ...nie znalazłem w słowniku języka polskiego... ;)
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    ktoś coś wie o której będzie aktualizacja, bo południe mineło a tu nic.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 20.10.2015
    Ogłaszam konkurs kto znajdzie nowe błędy po aktualizacji :)
    Ja już znalazłem jeden - na czacie mój nick nie jest zielony jak poprzednio lecz ma taki sam kolor jak innych członków sojuszu.

    PS: Z relacji sojuszników wynika, że ten błąd dotyczy tylko części graczy.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 20.10.2015
    Witam,
    ja mam drugi błąd po dzisiejszej aktualizacji, mianowicie już na samym początku logowania do gry, zanim będę mógł wpisać login i hasło, muszę poczekać kilkanaście sekund (przeglądarka Mozilla się zawiesza) - dzieje się to za każdym razem, kiedy chcę się zalogować do gry.
    Ktoś jeszcze taki problem zauważył?
    I znowu po odwiedzeniu wszystkich swoich farm (w tym Cukrową), przeglądarka zaczyna mulić niemiłosiernie (i muszę się co jakiś czas przelogowywać) - jest to już naprawdę wkurzające. :angry: 

    A co do poprzedników - macie 100% rację - trzeba zamknąć dostęp do gry na kilka dni i naprawić wszystkie występujące błędy w kodzie gry.

    EDIT:
    Kolejny błąd:
    - jeśli chcę wysłać wiadomość do jednego z moich sojuszników, to wysłać wiadomości nie mogę, bo pojawia się informacja przy polu "odbiorca", że taki gracz nie istnieje. :wink:
    Jest to spowodowane błędem w wyświetlaniu nazwy odbiorcy - skraca tą nazwę o jeden znak - zamiast pełnej nazwy, wprowadzana jest domyślnie tylko nazwa z 14 znakami (łącznie ze spacjami, przecinkami, kropkami, itp.).

    Nie da rady wysyłać wiadomości do graczy, których nazwy zawierają więcej niż 14 znaków!!

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • hania sady (PL1)hania sady (PL1) Posty: 3
    edytowano 20.10.2015
    Dostrzegłam brak zielonego kolory na czacie sojuszowym.

    Poza tym, brakuje szczegółowego rozpisania zadań nowych eventów, (a może jest takie coś, a ja nie  dostrzegłam?).
    Co powoduje, że nie można sprawdzić, czy na pewno robi się event na tym poziomie, który się wybrało.
    Ja np. podejrzewam, że robię event wyżej z powodu buga, a nagroda jak przy evencie, który wybrałam.
    I jak tu to sprawdzić?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Dzisiaj zauważyłem kolejny "błąd wyświetlania" po wczorajszej (a może i dzisiejszej) aktualizacji:
    - wchodząc w okno zdobytych nagród za farmę Cukrową, wyświetla, że już mam zdobyte wszystkie 3 nagrody, co jest oczywiście niemożliwe, skoro wyspa wystartowała wczoraj.



    Nie jest to w żaden sposób uciążliwe, ale nader zabawne. :smile:

    Pozdrawiam
    club
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    No to przyszłam jeszcze trochę ponarzekać:
    1, nie podoba mi się to , że Halloweenowe Horyzonty są tylko za złoto - obiecano, że będą się pojawiać nowe horyzonty zarówno za $ jak i za złoto
    2. nie podoba mi się, że cena małych koniczynek u Psotników i Pomocników - wzrosła z 3 pkt, Karmy , na 5 pkt. Karmy - mam nadzieję, że po evencie Halloweenowym stary cennik powróci 

    a żeby nie było że tylko narzekam, to :
    1. podoba mi się , że ceny w złocie nowych horyzotnów nie są  aż tak wygórowane jak tych ostatnich, nowe horyzonty są bardzo ładne, (ale i tak nie kupię, czekam na nowe za $ ;) )

    2. podoba mi się szukanie dyń (chodź tych szarych znaleźć nie mogę, ale mam nadzieję, że znajdę :)

    To by było narazie na tyle, pozdrawiam & Miłego dnia :D & powodzenia w szukaniu dyń :)
  • Jak dla mnie,to horyzonty powinny być 50 na 50.Czyli na pięć za złoto pięć za farmerskie dolary.
    A teraz to tylko jeden jest za dolary,reszta za złoto.Lekka przesada,bo nie jest to jakiś element w grze,który podnosi wydajność farmy jak np,wieża ciśnień.Czyli dlaczego prawie wszystkie horyzonty za złoto ? Nie rozumiem tego.
    To tylko jakieś tam tło,a pazerność GGS to już wielka przesada.

  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    GGS zarabia kasę na święta. Zauważyłam, że przed każdymi świętami, wakacjami i feriami pojawia się dużo elementów do kupienia za złoto. Ja odpuszczam, na Cukrową wchodzę po nasiona, bo lubię podkowy i zbieram dynie, chociaż rozmiar i jakość zadowolenia nie idą w parze. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego grania.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Kochani sprawdźcie swoje maile, dostałam w mailu jakiś prezent Halloweenowy - 140 sztuk złota,, niby niewiele, ale się na pewno przyda :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik