Strona główna Polish Studia grafiki

Favierro Design

Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
edytowano 12.10.2015 w Studia grafiki


Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od niedawna zacząłem bawić się programami graficznymi i aktualnie robię awatary i sygnatury na nasze nowe forum.
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !

Pozdrawiam serdecznie wszystkich farmerów!

Post edited by Favierro (PL1) on
«1

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 11.10.2015
    No to co? żadna niespodzianka, że jestem tu jako pierwsza ;P

    Jakiś czas temu Kovu dostał zlecenie na sygnaturkę z użyciem tej grafiki, ale nie bardzo chciał się tego podjąć. Jeśli masz ochotę spróbować to proszę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to też nie szkodzi ;)

    http://static.tumblr.com/1c9a66b335682c3b9ee1624ca77539ed/1soko4f/Nmxnbc8uk/tumblr_static_en6qqwpm3cowco4k48oc4c0gc.jpg

    Mam tylko jedną uwagę. Twoja sygnatura jest strasznie szeroka i przez to zniekształca menu boczne, tak więc ja poproszę o coś węższego.
  • Kurcze widocznie mam duży monitor bo u mnie wszystko wygląda pięknie ;-) Ale skoro moja sygnaturka źle wygląda na komputerach innych, postaram się ją zmniejszyć pod rozmiar twojej sygnatury :)


    Co do obrazka, to problem polega na tym, że jest on pionowy, a sygnatura jest pozioma - a co za tym idzie musi zostać obcięty ;D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nie no, teraz jest idealnie, już nie psuje widoku menu bocznego. Co do obrazka, to domyślam się, że może być z tym trochę zabawy. Jak już pisałam, jak się nie uda, to dramatu nie będzie, tylko pytanie czy chcesz spróbować. Kovu chyba nie bardzo chciał, a Monie głowy nie suszyłam o to, bo już i tak ją zawaliłam obrazkami na halloween, więc to by było nie po sportowemu jeszcze to jej zlecać. Jak się podejmiesz to fajnie.
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 11.10.2015

    O to co udało mi się sklecić :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A wiesz, że kobieta nieelegancko wygląda z otwartą buzią? Możesz zapytać Psotki, o moją reakcję :P Strasznie Ci dziękuję, bardzo mi się podoba, bardzo.
  • Potwierdzam, bardzo jej się podoba, bardzo :)
    Tak bardzo, że aż się pośliniła z radości na czacie :p 
    hahaha
  • Hahaha :D W takim razie baaaaaardzo się cieszę, że się podoba :)

    W razie co służę wszystkim pomocą - bo widzę, że koledzy i koleżanki "po fachu" mają dużo roboty :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 11.10.2015
    Uważaj czego sobie życzysz, bo się może spełnić ;) hihihi a ja jestem zmorą naszych krawców... "upierdliwa" to moje drugie imię.

    Nie wytrzymałam, musiałam się przebrać.
    Post edited by Gloriana (PL1) on
  • Wow, no zaszczyt mnie kopnął :) SERIO! Nie spodziewałem się, że Ci się spodoba, więc naprawdę jestem zaszczycony..


    Gloriana ubrała moją sygnaturę <3
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No naprawdę mi się podoba, więc możesz być pewny, że dostaniesz niebawem kolejne zamówienie, bo ja lubię zmieniać sygnaturki ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Witam nowego twórcę sygnaturek i wielu zamówień życzę.:)
  • Dziękuję Mona :)

    Jeśli będziesz miała kiedyś natłok zbyt wielu zamówień bardzo chętnie przygarnę część i pomogę ;D 
    Pozdrawiam!
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 12.10.2015
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Mona :)

    Jeśli będziesz miała kiedyś natłok zbyt wielu zamówień bardzo chętnie przygarnę część i pomogę ;D 
    Pozdrawiam!

    Nie narzekam na razie na nadmiar zamówień, to forum się tak nie stroi bardzo, wszystko przez sojuszowy czat, więcej tam się rozmawia, nie ma potrzeby już na forum się udzielać, inaczej byśmy się nie wyrobili na bank z zamówieniami, a tak nie jest tak źle, spokojnie  tutaj.

    Ciekawe te Twoje prace, zupełnie inne niż Kovu, czy moje. :) Bardzo mnie cieszy, że powstało Twoje studio, będzie większe urozmaicenie stylów. :)

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No to Favierro masz zlecenie, a co mi tam! chodzi mi po głowie jedna myśl i sądzę, że jesteś odpowiednią osobą do jej realizacji. Otóż chciałabym sygnaturkę z motywem La Catriny. Zapewne wiesz o co mi chodzi i artów znajdziesz całkiem sporo. Gdy się przez nie przedzierałam, to dwa zwróciły moją uwagę. No ale może będziesz wolał sam wybrać, to nie chcę Cię ograniczać do tego co sama wybrałam.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Hej Favierro :) To ja może też poproszę o sygnaturkę na Haloween :)
    Z poniższą grafiką  , moim nickiem i nazwą sojuszu ELF :)
    Pozdrawiam :)
    http://pu.i.wp.pl/k,NTY0OTM1MzMsODI3MTUw,f,widoJJw9.jpg


  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    No to Favierro masz zlecenie, a co mi tam! chodzi mi po głowie jedna myśl i sądzę, że jesteś odpowiednią osobą do jej realizacji. Otóż chciałabym sygnaturkę z motywem La Catriny. Zapewne wiesz o co mi chodzi i artów znajdziesz całkiem sporo. Gdy się przez nie przedzierałam, to dwa zwróciły moją uwagę. No ale może będziesz wolał sam wybrać, to nie chcę Cię ograniczać do tego co sama wybrałam.
    Mogę zrobić swoją wersję, ale jeśli masz wybrane jakieś konkretne przykłady to bardzo chętnie zrobię z nich pożytek :)

    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Hej Favierro :) To ja może też poproszę o sygnaturkę na Haloween :)
    Z poniższą grafiką  , moim nickiem i nazwą sojuszu ELF :)
    Pozdrawiam :)
    http://pu.i.wp.pl/k,NTY0OTM1MzMsODI3MTUw,f,widoJJw9.jpg


    Nie wiem czy udało mi się choć trochę odwzorować Halloween i trochę nie jestem pewien czy aby na pewno te napisy się komponują :) Dopiero się uczę, więc liczę na szczerą opinię :) W razie co będziemy poprawiać!

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Cudnie jest dziękuję!!!!!! :):):):)
    Spodziewałam się tylko jakiegoś napisu z nazwami, a tu  pajęczynka w   nicku.. mraauuu :)

    Dziękuję ślicznie! :):*


  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 13.10.2015


    To moje wymysły dla Ciebie droga Gloriano :)
    Jeśli nie wpadłem w Twój gust - nadal czekam na La Catrinę w Twoim wydaniu.
    Pozdrawiam :)


    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Cudnie jest dziękuję!!!!!! :):):):)
    Spodziewałam się tylko jakiegoś napisu z nazwami, a tu  pajęczynka w   nicku.. mraauuu :)

    Dziękuję ślicznie! :):*


    Również dziękuję bardzo :) Cieszę się, że się podoba :)
    Pozdrawiam i zapraszam na przyszłość :)

  • Witaj ;)
    Może i dla mnie zrobisz jakąś fajną sygnaturkę na  Halloween ?
  • iska1586 (PL1) powiedział(a):
    Witaj ;)
    Może i dla mnie zrobisz jakąś fajną sygnaturkę na  Halloween ?
    No cześć! A pewnie, że zrobię :)

    Proszę to są przykładowe :)
    Jeśli wolałabyś coś innego to będę wdzięczny za małe wytyczne co do gustu :)
    Pozdrawiam!
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Witaj,

    Pierwsza jest ciut za mroczna, ta druga bardziej mi odpowiada ;) Jeśli ciekawi Cię, które z ogromu możliwości zwróciły moją uwagę to proszę ;)
    http://orig11.deviantart.net/9064/f/2014/333/6/9/dia_de_los_muertos_by_magicnaanavi-d883fj9.jpg
    http://www.desktophdphotos.com/wp-content/uploads/2015/03/Dia-De-Los-Muertos-2015-Photos.jpg

    Tak czy siak bardzo dziękuję, podoba mi się Twój styl.


  • edytowano 14.10.2015
    Witaj:)

    To może i ja poproszę o sygnaturę i awatara. Jeśli można to sygna z dopiskiem: sojusz Tiger Cat.
    Pozdrawiam:)
  • iska1586 (PL1)iska1586 (PL1) Posty: 614
    edytowano 14.10.2015
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    iska1586 (PL1) powiedział(a):
    Witaj ;)
    Może i dla mnie zrobisz jakąś fajną sygnaturkę na  Halloween ?
    No cześć! A pewnie, że zrobię :)

    Proszę to są przykładowe :)
    Jeśli wolałabyś coś innego to będę wdzięczny za małe wytyczne co do gustu :)
    Pozdrawiam!
    Fajniutkie są  ;) zwłaszcza ta którą noszę  ;)
    Dziękuję  :)
    Jak byś mógł jeszcze zrobić jakąś z tym obrazkiem
     była bym bardzo wdzięczna :)
    Post edited by iska1586 (PL1) on
  • Witam ponownie :)
    Oto wieczorna porcja sygnatur i awatarów:

    GLORIANA



    SZYBKA KOBRA:



    ISKA:


    To wszystko na dziś. Mam nadzieję, że są ok.
    Pozdrawiam!!
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Ojoj Dziękuję najmocniej :* hihihi teraz na troszkę będziesz mnie miał z głowy, bo i Mona i Ty zrobiliście mi tyle śliczności, że muszę się troszkę poubierać.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Ojoj Dziękuję najmocniej :* hihihi teraz na troszkę będziesz mnie miał z głowy, bo i Mona i Ty zrobiliście mi tyle śliczności, że muszę się troszkę poubierać.

    Cieszę się, że się podobają :)
    Przebieraj się ile wlezie :) Tylko jak się przebierasz do właź do przebieralni bo pewnie są też tu dzieci. Hihihi :p pozdrawiam!
  • edytowano 15.10.2015
    Dziękuję bardzo, jest super :D
    Tylko awatara za diabła nie mogę wstawić. Pomęczę się później ;)
  • ISKA:


    To wszystko na dziś. Mam nadzieję, że są ok.
    Pozdrawiam!!
    Idealna ;) Wielkie dzięki ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Fav a ja mam dla Ciebie specjalne zadanie, ale szczegóły to wyślę Ci na pw ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    I nam Favierro znikł. Po moim ostatnim zamówieniu napisał, że ma mniej czasu, to liczę, że jednak niebawem do nas wróci.
Ta dyskusja została zamknięta.