Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

błedy po aktualizacji z dnia 6.10.2015

dzisiejsza aktualizacja przyniosła sporo błedów...u kazdego co innego...
u wszystkich osób w moim sojuszu wyswietla sie tylko pierwsza strona projektów sojuszu...niemozemy właczyc projektów które sa zaplanowane ale nieznajduja sie na pierwszej stronie...
po co psuc jak było w miare dobrze juz jakis czas????
«1

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    A czytasz Oficjalne Ogłoszenia?
    Nie? To radzę zacząć, bo tam wyraźnie jest napisane, że zespół BF wie o tym błędzie i zajmą się jego naprawą jeszcze dzisiaj.

    Pozdrawiam
    club
  • No, to jest prawdziwe bohaterstwo i heroizm i sam nie wiem co.
    Spowodowac błąd i dzielnie go naprawiać...
    Racja, cicho powinniśmy być i nie przeszkadzać tym z GGS w walce z alterego psującym kod gry.

  • Na żadne błędy nie ma dobrego czasu, po prostu nie powinno ich być. Ale przy takim ich nagromadzeniu jak w tej chwili, dodatkowy błąd z brakiem bezpośredniego przejścia na forum z gry (niektórzy mogą nie wiedzieć jak inaczej tutaj trafić) jest fatalnym momentem na jego wystąpienie.
  • aga113 (PL1)aga113 (PL1) PL1 Posty: 27
    U mnie nie zalicza kapusty do eventu
  • kasja (PL1)kasja (PL1) PL1 Posty: 23
    U mnie to samo.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Nie no nie straszcie mnie bo ja też na kapuche czekam-a nasiona gmo kapusty to towar u mnie na chwile obecna deficytowy  :'(:'(:'(
  • a moze herbatke z ziolek tak na nerwy :)
  • nie zalicza kapusty do eventu  więc nie radzę zbierać . 
  • u mnie też nie zbiera kapuchy :( czy ktoś wie kiedy to naprawią?

  • U mnie kapustę zbiera ale mam problem z jajkami. Nie migę udostępnić mimo pełnego magazynu :(
  • ten błąd pojawił się tuż przed aktualizacją bo nie zaliczyło mi kapusty i pozostał po niej co z jajkami nie wiem bo już mam zaliczone :'(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 06.10.2015
    Ide ryczec  :'( -za wczasu i ziółka zaparzyc -u mnie i jajka i kukurydze zalicza,aż sie boje zbierac kapuste  ;)



    ps.-u mnie kapuste zaliczyło  :p
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.10.2015
    U mnie na tę chwilę zalicza wszystko, zostało tylko parę kapuchy do zebrania.
    Ale niewykluczone, że będzie jeszcze jeden "hotfix", skoro tylu graczy zgłasza taki błąd.

    I jeszcze raz apeluję - wysyłajcie zgłoszenia także do supportu, nie piszcie o błędach tylko na forum.

    Pozdrawiam
    club
  • u mnie zalicza kapuste do eventu ale według jakich kryteriów to nie wiem, bo miałam wyliczoną gmo i tak okazało sie ze nie doliczyło całosci, juz sie czkawką te ich poprawki zaczynają odbijać, jedno zrobią to drugie popiep..... 
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    u mnie tez nie zalicza kapuchy
  • Nie zlicza kapusty staneło na 2233 idalej ani rusz i stoimy z eventem.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie zaliczyło wszystko a tak mi sie tylko zdaje czy podlewanie drzewek idzie szybciej   ;) -no u mnie juz nie muli przy podlewaniu przynajmniej na razie   :p .
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.10.2015
    Pytanie do graczy posiadających Farmę Kwiatową:
    -Czy u Was też (po ostatnim "hotfixie") w oknie produkcyjnym na Łąkach poprzestawiało produkty miejscami (załączone zdjęcie sytuacji)?



    Zamieniło miejscami lawendę z wanilią.
    Nie wiem, czy to "błąd" czy nie, ale poinformować nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam
    club
  • Waja (PL1)Waja (PL1) PL1 Posty: 8
    U mnie zaliczyło wszystkie zbiory z kapusty, kukurydzy i przekazanie jajek ale nie przekazuje nagrody i nie mogę przejść do następnego kroku:'(
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    club (PL1) powiedział(a):
    Pytanie do graczy posiadających Farmę Kwiatową:
    -Czy u Was też (po ostatnim "hotfixie") w oknie produkcyjnym na Łąkach poprzestawiało produkty miejscami (załączone zdjęcie sytuacji)?



    Zamieniło miejscami lawendę z wanilią.
    Nie wiem, czy to "błąd" czy nie, ale poinformować nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam
    club
    Potwierdzam - jest pozamieniane. W moim Sojuszu taka sytuacja występuje powszechnie więc pewnie problem dotyczy większości graczy jak nie wszystkich.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    u mnie nie zalicza kapusty do eventu :(((   oprocz tego zamienione są miejscami znowu kwiatki z kapustą  :(((  kto mi zwórci czas za event??
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    kris258 (generic1) powiedział(a):

    u mnie tak samo, ale w sumie nie ma się czym przejmować - przecież to nic takiego ;) Gorzej jakby w ogóle nie wyświetlało jakiś nasion :kissing_smiling_eyes: 
    Łoo... nawet nie chcę myśleć, jaki sajgon by się na forum z tego powodu zrobił  :wink:
  • też mam problem z kapuchą, i nie tylko ja, to czekamy na rozwiązanie ;)

    pozdrawiam :)
  • kris258 (generic1) powiedział(a):
    u mnie tak samo, ale w sumie nie ma się czym przejmować - przecież to nic takiego ;) Gorzej jakby w ogóle nie wyświetlało jakiś nasion :kissing_smiling_eyes: 
    Wydaje mi się, że sporo graczy sieje nasiona z pamięci, nie patrząc na obrazki czy podpisy i z początku może to być mylące.
  • Waja (PL1) powiedział(a):
    U mnie zaliczyło wszystkie zbiory z kapusty, kukurydzy i przekazanie jajek ale nie przekazuje nagrody i nie mogę przejść do następnego kroku:'(
    U mnie to samo :( zaliczyło, ale zamiast przejść do kolejnego kroku mam EROR  i napis Ten obiekt jest aktualnie zajety 

  • u mnie to samo zaliczyło ale nie mogę przejść  do kolejnego kroku
    ewentu, czy oni to naprawią????????????/ i kedy
  • bonita33 (PL1)bonita33 (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam, u mnie tez zawiesiło event i to wczoraj :(  myślałam że po restarcie dziś będzie dobrze ale nie jest, niestety :(
  • uwaganaogon (PL1)uwaganaogon (PL1) Posty: 20
    edytowano 07.10.2015
    club (PL1) powiedział(a):
    Pytanie do graczy posiadających Farmę Kwiatową:
    -Czy u Was też (po ostatnim "hotfixie") w oknie produkcyjnym na Łąkach poprzestawiało produkty miejscami (załączone zdjęcie sytuacji)?



    Zamieniło miejscami lawendę z wanilią.
    Nie wiem, czy to "błąd" czy nie, ale poinformować nie zaszkodzi.

    Pozdrawiam
    club
    u mnie to samo !
    i na głównej zamieniło kapustę z kwiatami polnymi.

    a oprócz tego, jak wczoraj wystartowało wydarzenie "czas na bajkę" to miałam pierwsze zadanie zebrać kukurydze 450 sztuk, kapustę 1300 oraz udostępnić jajka 350 sztuk. wszystko pięknie ładnie ale jak zalogowałam się dzisiaj rano to nagle mam do zebranie 660 kukurydzy 840 kapusty oraz udostępnić 870 jajek. Ktoś ma może podobną sytuacje? 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Mam gorącą prośbę do Supportu. Ponaprawiajcie wszystkie błędy a dopiero potem włączajcie kolejne Eventy i zadania. Niech ktoś mądry przeanalizuje bilans gry. Dość tych wpadek. I niech wreszcie ktoś poniesie odpowiedzialność za to wszystko. Ciągle tracimy na tej grze. Dziwne, ale te Wasze błędy, zawsze są na Waszą korzyść !!!! Może tak kiedyś zamiast suchego przepraszam, za które nic kupić nie można, będą jakieś rekompensaty za Wasze błędy i niedoróbki. Trochę sprawiedliwości i mniej pazerności !!! Nam żadne blędy wybaczane nie są.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik