Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

29.09.2015 | Odkrywaj nowe horyzonty!

124»

Komentarz

  • Arobiv (PL1) powiedział(a):
    Zrobiłam dziś mały test działania przeglądarek oto wyniki dla chętnych...
    gram na mozilli,
    - procesor: Intel Pentium P6100 2GHz
    - 3 GB RAM-u
    - grafika: Intel HD Graphic
    - Windows 7 64 bit
    - nie używam nowych horyzontów
    Gra chodzi normalnie, ok 2 min. zanim wszystko się załaduje, filmiki odtwarza też płynnie.
    Przy podlewaniu drzewek zaczyna mulić, gdy odwiedzę kilkanaście farm. Wtedy pomaga wyjście z gry, wyłączenie i po chwili ponowne uruchomienie przeglądarki.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.10.2015
    Martinn571 (PL1) powiedział(a):
    gram na mozilli,
    - procesor: Intel Pentium P6100 2GHz
    - 3 GB RAM-u
    - grafika: Intel HD Graphic
    - Windows 7 64 bit
    - nie używam nowych horyzontów
    Gra chodzi normalnie, ok 2 min. zanim wszystko się załaduje, filmiki odtwarza też płynnie.
    Przy podlewaniu drzewek zaczyna mulić, gdy odwiedzę kilkanaście farm. Wtedy pomaga wyjście z gry, wyłączenie i po chwili ponowne uruchomienie przeglądarki.
    Witam,
    ale płynne granie chyba na tym nie polega, prawda?
    Czy może ja, jakiś inny jestem i płynne granie bez przelogowywania po kilkunastu minutach uważam za "mejnstrimowe"?

    Pozdrawiam
    club
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 06.10.2015
    club (PL1) powiedział(a):

    Witam,
    ale płynne granie chyba na tym nie polega, prawda?
    Czy może ja, jakiś inny jestem i płynne granie bez przelogowywania po kilkunastu minutach uważam za "mejnstrimowe"?

    Pozdrawiam
    club
    No nie na tym. Gra powinna płynnie chodzić cały czas. Zanim pojawiły się horyzonty to tak było.

    EDIT: dziś był hotfix, coś tam poprawiali odnośnie płynności gry. Może i na to coś poradzili.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Coś tam poprawili, ale znowu się coś innego posypało - nie działa odnośnik do forum z poziomu gry.

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    hm u mnie działa,wchodze bezpośrednio na forum,i w dodatku od razu na Polskie  :*:o:* -za to u mnie sie same krowy wydoiły podczas prac konserwacyjnych-musiały miec boroczki traszny nadmiar tego mleka w wymionach to na mnie nie czekały tylko sie same do roboty wzieły 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Ano bo po hotfixie przejście na forum z gry działa... tyle, że paliwa nie oddało, ale może oddało kasę na konto, przy tej kwocie to i tak się nie dopatrzę.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Widzę, że ktoś nie zgodził się z moim wcześniejszym postem, ale nie sprawdził chyba, o jakiej godzinie został napisany.
    Teraz i ja mogę powiedzieć, że odnośnik do forum bezpośrednio z poziomu gry działa.
    Co nie zmienia faktu, że po dzisiejszym porannym "hotfixie" kilka rzeczy znowu się wysypało.

    Pozdrawiam
    club
  • Mam pomysł racjonalizatorski. Niech w każdej zapowiedzi zmian będzie także lista tego, co zostanie zepsute w zbliżającej się aktualizacji. Bo skoro po hot fiksie od razu wiedzieli co sknocili... Wszyscy zaoszczędzą sobie wtedy nerwów :)
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    w evencie nie zalicza kapusty i dalej ani rusz
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    Zrobiłam dziś mały test działania przeglądarek oto wyniki dla chętnych:
    (...)
    testy odbyły się na farmach: Zolzia1, Cris09 i Arobiv
    (...)
    - błędy: przy kilku okienkach farm (każde z innym kontem) wyrzuca z gry (...)
    Witaj,

    mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż posiadanie więcej niż jednego konta w grze jest naruszeniem zasad OWU. Chyba, że mówimy o zgłoszonej do supportu grze rodzinnej. Jednakże także w takim przypadku każdy powinien sam obsługiwać swoje konto.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Demona powiedział(a):
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    Zrobiłam dziś mały test działania przeglądarek oto wyniki dla chętnych:
    (...)
    testy odbyły się na farmach: Zolzia1, Cris09 i Arobiv
    (...)
    - błędy: przy kilku okienkach farm (każde z innym kontem) wyrzuca z gry (...)
    Witaj,

    mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż posiadanie więcej niż jednego konta w grze jest naruszeniem zasad OWU. Chyba, że mówimy o zgłoszonej do supportu grze rodzinnej. Jednakże także w takim przypadku każdy powinien sam obsługiwać swoje konto.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
    konta zostały mi użyczone przez użytkowników na czas prowadzenia testów, abym mogła zróżnicować je na różnych poziomach gracza. Konta te nie należą do mnie.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Arobiv (PL1) powiedział(a):

    konta zostały mi użyczone przez użytkowników na czas prowadzenia testów, abym mogła zróżnicować je na różnych poziomach gracza. Konta te nie należą do mnie.
    Witam,
    nawet użyczać nie wolno, o tym też jest napisane w OWU.

    Pozdrawiam
    club
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    Demona powiedział(a):
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    Zrobiłam dziś mały test działania przeglądarek oto wyniki dla chętnych:
    (...)
    testy odbyły się na farmach: Zolzia1, Cris09 i Arobiv
    (...)
    - błędy: przy kilku okienkach farm (każde z innym kontem) wyrzuca z gry (...)
    Witaj,

    mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż posiadanie więcej niż jednego konta w grze jest naruszeniem zasad OWU. Chyba, że mówimy o zgłoszonej do supportu grze rodzinnej. Jednakże także w takim przypadku każdy powinien sam obsługiwać swoje konto.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
    konta zostały mi użyczone przez użytkowników na czas prowadzenia testów, abym mogła zróżnicować je na różnych poziomach gracza. Konta te nie należą do mnie.
    To ciesz się, że tu pracownicy są tacy wyrozumiali, bo w grach innych firm już wszyscy mielibyście bana z zerową szansą na odwołanie... Z tego co pamiętam za zasiadanie byłby tydzień, ale że dwa konta, to pewnie miesiąc dla Ciebie i po tygodniu dla użyczających.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):

    To ciesz się, że tu pracownicy są tacy wyrozumiali, bo w grach innych firm już wszyscy mielibyście bana z zerową szansą na odwołanie... Z tego co pamiętam za zasiadanie byłby tydzień, ale że dwa konta, to pewnie miesiąc dla Ciebie i po tygodniu dla użyczających.
    to było użyczenie nie na potrzeby grania w grę, czy pomocy sobie poprzez ich konta, ale na potrzeby sprawdzenia działania jak gra chodzi. Jednak jak najbardziej rozumiem regulamin to regulamin, wyjątków być nie powinno.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    konta zostały mi użyczone przez użytkowników na czas prowadzenia testów, abym mogła zróżnicować je na różnych poziomach gracza. Konta te nie należą do mnie.
    Witaj :)

    Na nowym Forum udostępniono nam, załodze, ciekawą opcję. Wchodząc w profil Gracza widać które konta są z nim współdzielone, a więc jego własne. U Ciebie widnieją oba wyżej wymienione.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • Arobiv (PL1)Arobiv (PL1) Posty: 37
    edytowano 08.10.2015
    Yattmur powiedział(a):
    Arobiv (PL1) powiedział(a):
    konta zostały mi użyczone przez użytkowników na czas prowadzenia testów, abym mogła zróżnicować je na różnych poziomach gracza. Konta te nie należą do mnie.
    Witaj :)

    Na nowym Forum udostępniono nam, załodze, ciekawą opcję. Wchodząc w profil Gracza widać które konta są z nim współdzielone, a więc jego własne. U Ciebie widnieją oba wyżej wymienione.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
    Nie dziwi mnie to skoro właściciele są moimi sąsiadami i zdarza się że przy kawce odwiedzamy swoje konta to na moim kompie to na ich. Zatem tak IP może u was widnieć identyczne do tych kont. Zostałam już poinformowana przez Demenę że wysłała kwestę do supportu także pozwólcie, że będę to z nimi wyjaśniać :)
    Pozdrawiam,
    Arobiv
    Post edited by Arobiv (PL1) on
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Mam pytanie... Po jakiego grzyba włączać to samo wydarzenie, jeśli i tak niczego do niego nie dodano? Frida niedawno pojechała i dziś jest znowu. Za dolary nic nowego nie ma, za złoto zresztą też nie. No to po co ją włączać? Kto miał kupić te za złoto, to już kupił tydzień temu, no chyba, że firma liczy, że komuś kto nie był zainteresowany tymi za złoto nagle rozum odjęło i się skusi. Wybaczcie, ale to jest pozbawione sensu, przynajmniej według mnie, bo Frida to nie to samo co Greta. Zamiast panny z pędzlem lepiej byście architekta dali!
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Zamiast panny z pędzlem lepiej byście architekta dali!
    Gloriana pisze jak jest! Też chcę architekta, mało tego, chętnie przyśpieszę budowę złotem.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    To ja tez poprosze architekta  :p tylko za kilka godzinek co sie znowu z nim nie mine  B) bo mnie sie migdały ulepszaja a dziadzio ma tendencje po zjawiania sie własnie jak mi sie cos ulepsza  :'( ,ja rozumiem raz czy dwa no nawet trzy ale ja na niego od wakacji poluje i tylko mu rasia macham  :'( .A co do krajobrazów to by sie nowe przydały po jakiego znowu te same skoro niedawno były,czasem nie ogarniam myślenia zespołu tej gry  ;)
  • widocznie jakas madra glowa z GGS wyszla z zalozenia, ze moze sie tak zdarzyc, ze ktos mial dluzszy urlop od farmy i nie zalapal sie na mozliwosc zmiany horyzontu....
    ...a architekt lubi sie pojawiac wtedy kiedy jest wyspa :smiley:  wiec jeszcze sobie poczekamy na niego ;) 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Hm z tego co pamietem ,a pamietam chyba dobrze,to ponoc miało zostac w przyszłosci wiecej opcji zakupu horyzontów za dolary i co..........przyszłośc juz była a za dolary dalej jedna jedyna i wciaż ta sama opcja zakupu horyzontu  :'( 


    ps.zeby nie było,że tylko narzekam to zbieranie dyn fajne i zamek też mi sie podoba  :p .
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Sprawdźcie swoją pocztę mailową - ggs rozsyła maile z prezentami :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 23.10.2015
    No fajnie, zajrzałam na pocztę, odebrałam co było do odebrania, no jakby to powiedzieć "darowanemu koniowi...itd...: ;)
    Jednak pobiegłam zobaczyć co tam za horyzont nowy się pojawił do zakupu, no i tutaj rozczarowanie... :(
    Dwa nowe halloweenowe i to za złoto niestety...szkoda, chyba nie kupię, a na pewno tego drogiego nie. :/

    Jeszcze dodam, że marzy mi się takie nocne, z księżycem w pełni gwieździste tło...
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No to mamy kolejne horyzonty zimowe... Czy kogoś dziwi, że wszystkie są za złoto?
  • Pewnie tylko tych co dopiero teraz rozpoczynają przygodę z BF, jeśli w ogóle są takie osoby :D.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik