Strona główna Polish Tawerna

Poważne o życiu rozmowy, czyli o anatomii Maryny słów kilka ;-)

1377379

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 31.08.2015
    oryginalna872 napisał użytkownik: »
    Dzięki :* Może w końcu zlezie z tego konia i przyjdzie ;P

    Z całego serca Ci tego życzę, żeby się wreszcie zjawił. I żeby się nie okazał żabą.

    95331-42982fcdcbfda865d22d1c39d5b5a467.jpg
  • oryginalna87 (PL1)oryginalna87 (PL1) Posty: 2,067
    edytowano 01.09.2015
    Haha, tak sobie pomyślałam, że może książę jest tuż obok a ja ślepota go nie widzę ;) Obrazek świetny :)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 01.09.2015
    Niezależnie czy to książę czy nie, to w sumie nadal tylko facet i w pewnych kwestiach trzeba mu będzie pomóc.
  • oryginalna87 (PL1)oryginalna87 (PL1) Posty: 2,067
    edytowano 01.09.2015
    Hmm... ja już chyba wiem, gdzie leży mój problem. I obawiam się, że może mi być z tym ciężko walczyć...

    miecze-warcraft-of-world-wojownik.jpeg
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.09.2015
    Oryginalna przywlokłam ze sobą faceta dla Ciebie... :)

    6867_e74e.gifNo nie... wcięło go... :( Ostatnio na tym forum wszystko znika, to przywlekłam jeszcze jednego ;)

    tumblr_mjibu5DxXA1qkzn14o1_500_large.jpg
  • oryginalna87 (PL1)oryginalna87 (PL1) Posty: 2,067
    edytowano 03.09.2015
    Mrrrrrauuuu... ale ciacho :)

    Dziękuję :*
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 03.09.2015
    po obejrzeniu zdjec od Psotna Farmerka nie jestem w stanie zasnac... :rolleyes:
    ten gif mnie zaczarowal i nie moge przestac sie na niego gapic :rolleyes:
  • Padłam ;) Hahahaha
    Dobre porównanie...
    A ja wczoraj zostawiłam Wam tutaj kilka fajnych zdjęć lecz niestety złe nowe forum je pożarło :p
    Jejku jakie te nowe emotki są brzydkie... tfu...
    To może dla polepszenia nastroju wstawię nam z powrotem tego przystojniaka?




  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 11.09.2015
    Maryna wróciła, ale ja mimo wszystko jestem na opcją przeniesienia się w bardziej kameralne klimaty...

    Rozpoczął się rok szkolny, nowe pomysły, nowe plecaki i dodatki do plecaków... Czy ktoś zgłodniał?


    Post edited by Gloriana (PL1) on
  • Jejku jak mnie czasami coś najdzie, to potrafię molestować to i owo bez ustanku, odpoczynku i aż do zamęczenia i ukojenia mojego muzycznego jestestwa ;)
    A pomęczcie się trochę ze mną... niby dlaczemu tylko ja mam gwałcić dzisiaj przycisk "replay" :p hahaha

    https://youtu.be/BtfGG8dhMNc
    "I jeszcze miejsca trochę mam
    Na wybuchy, słowa skruchy
    Na ten niepokoju stan
    I jeszcze znajdę więcej sił
    Będę walczył, będę kochał
    Będę się o Ciebie bił..."
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Wszystkiego naj naj naj naszym forumowym chłopcom :*:)
     
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja chciałam sie podzielic moja chistoria z pralka  :p

    A wiec kiedy już kolejna moja pralke po ukończeniu trzyletniej gwarancji trafił szlak i przestała "życ",postanowiłam sobie zakupic pralke z 5 letnia gwarancja-było nie było to choc dwa lata dłuższe życie pralki przynajmniej ma na tyle gwarancji  :p .No i pieknie ładnie praleczka pieknie prała i działała jak powinna,aż tu po niespełna trzech miesiacach,nie chciała mi wody pobierac-no to ja za telefon i do serwisu,po długim i dłuższym oczekiwaniu na połaczenie z serwisem (informowaniu mnie o tym iż jestem 39 w kolejce 38 itp) w końcu słuchawke podniosła bardzo miła Pani,która miałam ochote pogrysc ,za tak długie oczekiwanie na rozmowe z serwisantem-piec razy kobiecie tłumaczyłam żem sobie sitko od weża wyczysciła i w koncu dała mi upragnionego serwisanta do telefonu,po krótszej rozmowie umówiłam Pana serwisanta na dzien nastepny.Zadowolona niezmiernie,że tak szybko mi przyjda do pralki,skończyłam rozmowe.Puka moja kochana sasiadka do mnie,i mnie pyta czy tak przypadkiem wody mineralnej wiekszej ilosci nie posiadam,bo wode zakrecili-No chcac niechcac musiałam jeszcze raz chwycic za telefon,odczekac w tak samo długiej kolejce do serwisu(słuchajac ze jestem tym razem 42 w kolejce,41 )i grzecznie poinformowac Pana serwisanta o tym,że przynajmniej na razie Jego pomocy nie potrzebuje,bo rzekoma usterka była wywołana zakreceniem wody.Tak wiec straciłam dośC spora ilosc gotówki na telefon i jeszcze wieksza ilosc nerwów w oczekiwaniu na polaczenie,teraz nauczona doswiadczeniem w przyszłości na pewno zerkne czy aby na pewno jest woda w kranie  :.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
     Kris sie uśmiałam :p  - ale ja miałam jeszcze lepsza pralke zanim sie nowej dorobiłam  :p-ja miałam pralke bez drzwiczek i drzwiczki osobno-to dopiero był czad  :p:p:p,jak se pranie naładowałam o drzwiczki deska od prasowania i do sciany (łazienka waziutka w miejscu pralki-wiec je trzymała  :p).Gorzej bywało jak sie w niej pranie żle poskładało i sie telepac zaczeła to wtedy deska drzwiczek nie była w stanie utrzymac-i pranko sru na podłoge łazienka zalana-a ja wyscig ze szmata-to dopiero był czad :p:p:p .Zyła do czasu aż jej programator nie sfiksował i zaczeła wode pobierac pobierac aż w końcu wybuchła.

    Ps,bym Cie chciała widziec wywiercajacego otwory w pralce wiertarka  :p:p:p:p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Zabawne historyjki... zwłaszcza to przez CH...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No tak bład ortograficzny  :'(:'(:'( -postaram sie ih mnej w pszyslosci robidz co by Nigoko niepotszebnie nie 
    stresowadz  o:)o:)o:)



  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Jedno trzeba ci przyznać... dążysz do nieskończoności ;) a może już nie...
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No tak bład ortograficzny  :'(:'(:'( -postaram sie ih mnej w pszyslosci robidz co by Nigoko niepotszebnie nie 
    stresowadz  o:)o:)o:)



    najlepsze jest to ze w tym poscie KTOS Ci kliknal naduzycie hahahahaha
    padlam jak to zobaczylam :D naduzycie czego ? bledow ortograficznych ? hahahaha
    normalnie rozbraja mnie to forum :smiley: 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 04.10.2015
    hehe nadużycie-dobre sie uśmiałam  :p:p:p normalnie chyba po niedzieli bana dostane  B)

    Kris co do grzybków to ja bym sie bardzo chetnie na nie wybrała,ale grzybków mało w tym roku aura dośc niesprzyjająca jest-za sucho przynajmniej u mnie :/ .Ale to nie zmienia faktu,że takie grzybki z lasu bym chetnie i to nawet bardzo chetnie z apetytem zjadła  :p.Uwielbiam kanie w jajku i bułce tartej smażone jak kotlety ech -pycha.

    ps.to byłby pierwszy ban chyba za błedy ortograficzne  :p:p:p:p -no ja tam klikania nikomu nie zabronie,niech paluszki tylko klikajacych nie rozbola,bo dopiero bedzie problem,jak ze spuchnietym  bedzie trzeba do doktora iśc  :p:p:p :-nie moge nadużycie za błedy ortograficzne poniosło jakas duszyczke  :p:p:p

    ps. jak dobrze żem ten bład wypatrzyła-bo by mi znowu nadużycie klikneli  :p:p:p

    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No też jestem zaskoczona ta wspanałomyślnością  :*

    Moje dziecie dzis na wycieczke pojechało i jeszcze go nie ma  :/ -czekam i czekam az ta moja mała gaduła do domu mi wróci i sie doczekac nie moge.A tak z innej beczki to fajna pogoda za oknem ciepełko aż milutko  :p:p:p
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A u mnie nie było mgły  :o:*:o tylko ciepełko i ciepełko  :p-żem sie dziś wybrała bo buty do szewca bo mi moje sciorane obcasy ratował( w sumie to ja podziwiam swój dar do ciorania obcasów  :o ) Ale jakos tak mi sie zeszło na zakupach,że do niego nie doszłam i jutro musze iśc jeszcze raz-może tym razem dojde  :p .
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No u mnie dla odmiany wiecznie jakies rury czy kable w chodnikach wymieniaja,w sumie to nie bardzo wnikam co ale szkopuł w tym,że jest problem z chodzeniem zwłaszcza z wózkiem.A tak niedawno bo jakos latem remontowali u mnie przejscie podziemne,co za pacan ten zjazd na wózki zaprojektował tego nie wiem ale zdolnosciami sie nie popisał z dzieckiem i wózkiem po prostu sie zjechac nie da-zjazd jest za blisko poreczy i sciany bocznej,drugie nie wiem z czego to robili ale na materiale chyba oszczedzali bo zjazd juz w połowie podziurawiony.No ja nie mam tej odwagi ryzykowac utraty zdrowia czy zycia mojego dziecka zjeżdzajac po takim czyms,tym bardziej,że zbyt duzym człowiekiem nie jestem i chcac nie chcac musze isc okrezna droga,a to wcale nie jest fajne  :'(

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie tez śnieg padał i teraz cały czas siapi albo leje albo kapi  :'( .Ech aż zal ,że na zime zanac nie moge i obudzic sie jak niedzwiedz na wiosne  :'( ,za oknem tak brzydko i ponuro,że tylko zombi tam brakuje  :# 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik