Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

1911

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    no ja właśnie też jestem zdziwiony - jedni coś piszą o koncie premium, drudzy o jakichś opłatach za grę.
    Może my o czymś nie wiemy albo nie chcą nam powiedzieć?

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    yyyyyyyy no ja tez nie wiem o co chodzi i co to te konta premium  :o:o i chetnie sie dowiem  ;);) może ggs jakies konta potajemnie rozdaje w jakies podziemnej loterii o której nie wiemy to ja poprosze o cynk też zejde po to owe konto do podziemia   B)B) -chociażby z czystej ciekawosci  :p .

    Ale zdaje mi sie,że gracz Lunari ma na myśli to iż nowych ewentów nie da sie bez złota zrobic-Ale sie moge mylic.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    yyyyyyyy no ja tez nie wiem o co chodzi i co to te konta premium  :o:o i chetnie sie dowiem  ;);) może ggs jakies konta potajemnie rozdaje w jakies podziemnej loterii o której nie wiemy to ja poprosze o cynk też zejde po to owe konto do podziemia   B)B) -chociażby z czystej ciekawosci  :p .

    Ale zdaje mi sie,że gracz Lunari ma na myśli to iż nowych ewentów nie da sie bez złota zrobic-Ale sie moge mylic.
    Wiesz, co poeta miał na myśli, to każdy z nas sobie może dopowiedzieć, tyle, że plotka wylatuje wróblem, a wraca wołem i dlatego pisanie o kontach premium jest zwykłym wymysłem. Owszem mamy pewne rzeczy premium w grze, walutę premium tez mamy ale nie mamy kont premium, przynajmniej ja o niczym takim nie wiem...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 23.09.2015
    U la la a do mnie z rana grzybki zawitały  :p:p a jeszcze wieksza radoche miałam jak przy okazji wprowadzenia wydarzenia mi farmy nie zmiotło  :p:p:p.No nie ma to jak z rana z koszyczkiem sobie po łonie natury pochasac :p:p.  


    ps.taka malutka prożba z mojej strony do Modreatora jak sie da to prosze przenieśc mój post do watku o grzybkach ;) bo sie tak rano rozpedziłam,że wpisałam gdzie nie trzeba  :'(:'(:'(:'( ide za kare na grochu pokleczec  B)


    /Niestety jeszcze nie istnieje opcja przenoszenia oraz łączenia postów.
    Yattmur

    Uch bardzo i to bardzo nad tym ubolewam  :'(:'(:'(
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • No i stało się ;) Nie czekałam, a dostałam... Przed chwilą pojawiły się u mnie filmy. Ucieszyłam się, a jakże :D Poleciałam szybciutko po popcorn, w między czasie nie mogłam się zdecydować, więc zmiotłam z szafki także chipsy, walnęłam się na kanapkę, odpaliłam sprzęt i zapatrzyłam w ekran... 40 sztuk złota wpadło i znowu wszystko siadło :p hahaha
    No cóż, popcorn zjem, ale chipsów już nie dam rady ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A u mnie były,ale nie ma to zapewne dlatego,że umowy telewizyjnej nie przedłużyłam  :p:p:p no po prostu ja nie wiem jak sobie z brakiem tych reklam poradze iśc i płakac to mało  :p:p:p 
  • Jak to jest, że niektórzy w moim sojuszu codziennie rano ogladaja filmy, a ja np nie mam ich w ogole? (O przepraszam, mialam przez  dwa dni ale to juz było bardzo dawno, tuz po aktualizacji) Dodatkowo duzo osob mowi o kanapie i ekranie, a ja np nie mam  ani tego ani tego :) Gram na glownym serwerze, nie wiem naprawde od czego to zalezy. Troch szkoda, że niektorzy maja codzienna szanse na zgarniecie złota, a niektorzy nie maja jej w ogole :) To chyba nawet nie nadaje sie do supportu, bo wytlumaczenie wszedzie jest takie, ze filmiki otrzymuja codziennie "losowi" gracze
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    U mnie nie ma ani kanapy, ani telewizora i ani jednej reklamy nie widziałem.
    No chyba nie należę do wybrańców :smiley: 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 25.09.2015
    Ja sobie weszłam na farmę na główny serwer :D patrzę dostępny film.. fiu fiu.. obejrzałam sztuk 2 - za 2 skrzynie w nagrodę- w środku było 10 ty$ i 15 tys $ hehe się nachapałam :D 
  • pssootka (PL1)pssootka (PL1) PL1 Posty: 10
    u mnie podobny problem
    ogladam jeden filmik, zgarniam nagrodę... pokazuje mi, że mam obejrzec drugi filmik ale jego juz nie widac, jest puste pole.... wiec pozostaje tylko nacisnac krzyżyk :(
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A ja jestem ciekawa według jakich kryteriów te filmy są wyświetlane. Na początku miałam po 5 dziennie, potem przez 2 tygodnie nic. Po kilku e-mailach do Supportu, znowu się pojawiły, po jednym od czasu do czasu. Nic z tego nie rozumiem
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Obejrzałem 3 filmiki i nic nie dostałam. Tak już będzie zawsze? Nagrody się już skończyły?

  • A u mnie od początku nic - ani ekranu, ani kanapy ani złamanego filmu. Czy to sprawiedliwe? Nie oceniam. Ale szkoda
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    JA KANAPĘ I EKRAN MAM, ALE FILMY RAZ NA 2 TYGODNIE JEDEN. kolejny niewypał. Wolę by to usunęli z mojej Farmy, bo zabiera tylko miejsce i jest dodatkowym bezsensownym obciążeniem dla komputera
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
     Kris komus zalazłes za skóre na mnie też ktos poluje i z luboscia gdzie moze spam klika  :p -a ja nie mam filmików były i nie ma moze sie w koncu testy koncza i dlatego tak jest,a jak miałam to jeden dziennie w soboty i niedziele kino nie pracowało przynajmniej u mnie  :p .
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    U mnie również posucha w kinie, od kilku dni nic.
    Nie miałam tyle filmów, by zarobić 1000 złota w dwa dni, ale czasami kilka dziennie było. Teraz filmy mam co kilka dni, sporadycznie bardzo i najwyżej 2-3.
    Nie dadzą nam na pewno za dużo złota za te filmiki, ale super by było jakby choć było kilka dziennie, w ciągu miesiąca  trochę złotka by się uzbierało.:)
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    Kris258 naprawde nie miałeś filmów ani reklam? czy po prostu nie zwróciłeś uwagi że masz okazje na seans? bo troche mi trudno w to uwierzyć...ja tez nie bylam w tej grupie testów (bez filmów) ..ale po pewnym czasie miałam przyjemnosc natknąć sie na te wydarzenia...może worka złota nie zyskałam.....ale to miłe :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Margo uwierz
    Ja też nie miałem jeszcze ani jednej reklamy, ani kanapy na oczy nie widziałem
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Jak u Was obecnie po zimowej aktualizacji wyświetlają informacje o zdobytej nagrodzie po obejrzeniu filmu.
    Macie jakieś powiadomienie co dostaliście? Jeśli tak to jak ono wygląda?

    U mnie nie widać nagród... :(
  • Mam pytanie a jak można uczestniczyć w czas na film ja wogóle tego nie mam.

  • nagrody są w inwentarzu
  • ale jak zrobić by ten czas na film mieć ja wogóle go nie mam i nie wiem gdzie można dołączyc
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No cóż, akurat w sprawie filmów u mnie się nic nie zmieniło. Jak nie miałam, tak i nie mam, ale jakoś mnie to za bardzo nie boli. Jeśli będą mieć wszyscy, to i mnie się pewnie dostaną, a póki co... ja tam jestem cierpliwa.
  • witam ja mam takie pytanie czemu na naszej klasie w big farm niema filmow to jest dziwne dla mnie

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    agnieszka25przy (PL1) powiedział(a):
    witam ja mam takie pytanie czemu na naszej klasie w big farm niema filmow to jest dziwne dla mnie

    W oficjalnych Ogłoszeniach o filmie był zapis, iż:

    "Reklamy video nie będą dostępne na stronach partnerskich, takich, jak np. Nasza Klasa."

    Nasz serwer rządzi się innymi prawami niż serwer główny gry, obowiązują go zapisy umowy partnerskiej między GGS a nk i pewnie z tego względu filmików u nas nie będzie, może w tej umowie jest zakaz reklam na stronie nk... nie wiem ale tak przypuszczam. Wiele rzeczy, które są dostępne na głównym serwerze gry, nie działa na serwerze nk np. lotnisko przyjaźni... 

  • dziekuje za odpowiedz ale jesli ktos jeszcze by na ten temat wiedzial niech da znac

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik