Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 22.09.2015 | Grzybobranie!

Drodzy Gracze, 

Zespół Big Farm przygotował dla Was kolejną niespodziankę. Lubicie chodzić na grzyby? My bardzo! Zobaczcie, co nowego już wkrótce pojawi się w grze. Szczegóły w Oficjalnych Ogłoszeniach


Pozdrawiam

«13

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Zapowiada się sympatycznie coś jak event wielkanocny i zbieranie cukierków w jarmarku... zawsze to coś innego i przyjemnego ;) Co do koła fortuny, mam mieszane uczucia i pozostanę sceptycznie nastawiona.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057

    Ciekawi mnie ta uwaga od CM... pewnie będzie podobnie jak z filmami... ( Nie daj Bóg)
    Witaj,

    Taka wzmianka jest od dłuższego czasu przy każdym nowum ogłoszeniu. Oznacza ona, że nowy event nie musi rozpocząć się w tej samej minucie w której zakończy się aktualizacja. Czy teraz jest to zrozumiałe? :)

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Hej, Yattmur, coś kraty się nadal nie chcą otworzyć ??? :open_mouth:  2 tygodnie upłynęły od 7 września :angry: 
    Bo nie wpłaciłeś kaucji.



    Zobaczymy jutro, Forum nie jest jeszcze ukończone w całości, więc pewne opcje mogą działać trochę inaczej. A co do Twojego poprzedniego pytania, chodzi o to, że aktualizacja nie jest równoznaczna z wprowadzeniem nowego eventu. Równie dobrze może się on rozpocząć na drugi dzień.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • Kris, a może zabrałbyś swoje zabaweczki i poszedł do innej piaskownicy, zamiast spamować na lewo i prawo, pisząc do tego post pod postem, w dodatku w temacie dotyczącym najbliższej aktualizacji z grzybobraniem, a nie Twoich egzystencjalnych problemów z multikontami... hę?
    Mam odruch zwrotny gdy to widzę, w końcu nowe forum posiada edycję postów, a poza tym w oficjalnych wątkach oczekujemy merytorycznych wypowiedzi, a nie paplania o tym co Ci ślina na jęzor przyniesie ;)

    Co do nowego zbliżającego się wydarzenia w grze, zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak to będzie w realu :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Sympatycznie to zawsze sie zapowiada  :p:p:p szkoda,że czasem tylko zapowiada.Ja tam jestem ciekawa wszelkich nowosci ale jakos od niedawna nie wiedziec czemu aż sie boje na gre zagladac,po ich wprowadzeniu.No nigdy nie jestem pewna czy jeszcze własna farme zastane po tych nowosciach.


    ps.A to faktycznie trzeba kaucje wpłacic jak sie chce wyjsc zza krat,czy Yattmur sobie żartował/a? :o:o:o
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Yattmur powiedział(a):
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Hej, Yattmur, coś kraty się nadal nie chcą otworzyć ??? :open_mouth:  2 tygodnie upłynęły od 7 września :angry: 
    Bo nie wpłaciłeś kaucji.



    Zobaczymy jutro, Forum nie jest jeszcze ukończone w całości, więc pewne opcje mogą działać trochę inaczej. A co do Twojego poprzedniego pytania, chodzi o to, że aktualizacja nie jest równoznaczna z wprowadzeniem nowego eventu. Równie dobrze może się on rozpocząć na drugi dzień.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
    A może wraz z liczbą dodatkowych przestępstw kara się automatycznie wydłuża? To by dopiero było... dożywocie.

    Nie kraczcie, nie kraczcie, wszystko ma być dobrze i bezproblemowo, nic nam nie zniknie i nie ubędzie i będziemy się dobrze bawić! i tej wersji ggs powinno się trzymać ;)
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):

    ps.A to faktycznie trzeba kaucje wpłacic jak sie chce wyjsc zza krat,czy Yattmur sobie żartował/a? :o:o:o
    Ależ to oczywista oczywistość, że należy wpłacić kaucję i to w ZŁOCIE! :p hahaha
    Sylwia, litości! ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No to ja juz lepiej pójde spac co mi myslenie do normy wróci ;).A tak gwoli scisłości to teraz juz jest spam  B):p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.09.2015
    Mam już na wyspie koło fortuny to się wypowiem - Szajs !

    Nagrody w najwyższych obrotach to porażka , 2 marne ozdoby i specjalne nasionka do szklarni - ukręciłam 1 nasionko grejfruta... szkoda żetonów na to koło :wink: 
    Jedyne co mi się spodobało, to flaga za TOP 500 :wink:  o nie  pomyłka flaga jest za TOP 5 - to już mi się nie podoba :confused: 
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Skończyła się aktualizacja ale grzybków nie widać. Pewnie tak jak zapowiadali trzeba na nie jeszcze poczekać.

    o kole się nie wypowiem, gdyż nie gram na wyspie w tym momencie.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Żeby nie było, zakręciłam sobie jedną 8, nasionko limetki wzięłam i mi starczy tej atrakcji, wracam do ciułania żetoników...
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Żeby nie było, zakręciłam sobie jedną 8, nasionko limetki wzięłam i mi starczy tej atrakcji, wracam do ciułania żetoników...

    2/6 to coś innego niż specjalne nasionko. To jak mam stracić 8 żetonów na więcej jak pewne wykręcenie nasionka, to Gloriano idę w twoje ślady :) 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    witam:)super pojawilo sie nowe kolo fortuny udalo mi sie wykrecic sklepik pamiatkowy o wartosci 42 zadowolenia tylko czemu ta pamiatke mozna stawiac na wyspie ktora niedlugo zniknie?
  • pilka2 (PL1) powiedział(a):
    witam:)super pojawilo sie nowe kolo fortuny udalo mi sie wykrecic sklepik pamiatkowy o wartosci 42 zadowolenia tylko czemu ta pamiatke mozna stawiac na wyspie ktora niedlugo zniknie?
    I proszę, jeszcze to. Śmiech na sali  ( oczywiście z koła fortuny)



  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    Przypłynęła kręcioła ( koło fortuny ) na wyspę w maluśkiej łódeczce i z obawy żeby ta ofiara nie wypadła za burtę postanowiłam nie kręcić kołem , a co do grzybków to już nie mogę się doczekać :) może o północy się pojawią :smiley: 
  • pilka2 (PL1) powiedział(a):
    witam:)super pojawilo sie nowe kolo fortuny udalo mi sie wykrecic sklepik pamiatkowy o wartosci 42 zadowolenia tylko czemu ta pamiatke mozna stawiac na wyspie ktora niedlugo zniknie?
    też się na to nabrałem. Ale nic to, jest nauczka na przyszłość ;D
  • W głównym ogłoszeniu pojawiła się informacja od Asi o błędnej zapowiedzi z kołem fortuny, które by tłumaczyło, że faktycznie wygrane ozdoby można wykorzystywać na wyspie jedynie....
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 22.09.2015

    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    witam:)super pojawilo sie nowe kolo fortuny udalo mi sie wykrecic sklepik pamiatkowy o wartosci 42 zadowolenia tylko czemu ta pamiatke mozna stawiac na wyspie ktora niedlugo zniknie?
    Ano Asia zaktualizowała ogłoszenie i to faktycznie są nagrody dla znikającej wyspy. Wniosek, to było pierwsze i ostatnie 8 żetonów na to całe tropikalne koło fortuny... Już wiemy, że ta część zapowiedzi to niewypał. Pozostaje nam czekać na resztę. Z grzybkami nie powinno być takich rozczarowań, ta formuła jest już sprawdzona i na to przynajmniej możemy się cieszyć.

    Zaintrygowało mnie to nowe ogłoszenie... Zwłaszcza postać stylizowana na Fridę.
    Post edited by Demona on
  • zaszalalam i wzielam najwyzszy poziom eventu i w pierwszym zadaniu mam zebrac 1750 kukurydzy...
    myslalam ze bedzie duzo gorzej, no chyba ze pierwsze zadania to tak dla zmylki i "na zachete" :p 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.09.2015
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    zaszalalam i wzielam najwyzszy poziom eventu i w pierwszym zadaniu mam zebrac 1750 kukurydzy...
    myslalam ze bedzie duzo gorzej, no chyba ze pierwsze zadania to tak dla zmylki i "na zachete" :p 
    w najwyższym poziomie mają u mnie w soju 2570 kukurydzy?? ja mam 1750 we Włościaninie?
     hmmm znowu każdy będzie miał inaczej? 
  • hm, to dziwne, bo ja wzielam najwyzszy poziom a teraz sie dopatrzylam ze mam 4.... wiec juz nie ogarniam
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 22.09.2015
    Też wzięłam sobie najwyższy poziom (pomijam, że wystartuję za 2h bo pszenica sobie rośnie... o to za 3h, przecież kukurydza tez urosnąć musi) i mam w pierwszym zadaniu 2570 kukurydzy. Miło, że nie trzeba przejść przez poziom 3...
  • Powiem krótko i zwięzłowato będą grzybki to i super coś nowego:) ale ekran od dwóch tygodni jak stoi pusty tak stoi dalej miało się coś zmienić i nic już były 2 aktualizacje i nic więc pytam się kiedy ten błąd zostanie naprawiony bo narazie to niewypał:(   ale reszta jest ok.
  • w sumie zamiast wprowadzac jakies nowosci z grzybkami, kolem fortuny na wyspie itp, powinni najpierw skonczyc sprawe z filmikami u wszystkich graczy...
  • Grzybki się pojawiły.... różne rodzaje.... ale co dziwne.... od kiedy grzybki rosną na ławkach ? :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 23.09.2015
    W evencie w drugim zadaniu mam zebrać 960 części ufo... nie jest to jakoś strasznie dużo. W zadaniu 3 mam 20x nakarmić krowy.

    Grzybki są zebrane... szkoda, że do wody powpadały, musiał się ktoś w tym lodowatym strumyku wykąpać. Przeziębienie po takiej atrakcji, murowane!
    Post edited by Gloriana (PL1) on
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Jeden z grzybów był ukryty pod bujającym się wykrzyknikiem. NIE MA POTRZEBY żeby wykrzykniki były aż tak wielkie, żeby cokolwiek zasłaniały. Gdyby były o połowę mniejsze to i tak byłyby doskonale widoczne!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik