Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

A za płotem tłok...

Zastanawiałam się czy napisać o tym, czy nie. Nie wiem czy kiedyś już taka propozycja padła, a więc mimo wszystko postanowiłam zaryzykować. Wiele już razy zdarzyło mi się na tym forum czytać o denerwującym niektórych z nas tłoku za płotem. Chodzi mi o tę część naszego ogrodzenia, gdzie pojawiają się wydarzenia cykliczne. I moja propozycja w zasadzie sprowadza się do jednego pytania. Czy niektóre z tych wydarzeń trwających dłużej, jak tygodniowe eventy, zbieranie pszczółek dla Evy i ziół dla chorej świnki, a także urodzinowe zbieranie elementów do platformy, nie mogły by znikać po skończeniu zbierania i otrzymaniu nagrody? No bo dajmy na to taka platforma... zbieranie zajęło mi te 4 dni, a to coś blokuje mi podjazd bite dwa tygodnie, a ja się pytam po co? przecież mogłoby zniknąć. Powiecie, że wtedy nie będzie wiadomo kiedy dany event się skończy, ale czy tak w praktyce ta wiedza jest nam graczom do czegoś potrzebna? Nie jest, zwłaszcza przy założeniu, że eventy są zapuszczane losowo i nie ma reguły kiedy się zaczną. Dlatego właśnie moje pytanie o możliwość znikania ukończonych wydarzeń.

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja też nie jestem pewna czy taka propozycja już była,mi osobiście szczególnie ten tłok za płotem nie przeszkadza,jak dla mnie to se tam mogą i miesiąc stac jak ich nogi nie bolą-u mnie jest kanapa zmeczony może spocząc,Choc gdyby wprowadzono taką zmiane,żeby ukończony ewent czy wydarzenie znikało w momencie jego ukończenia to bym sie wcale nie obraziła.
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    Może to byłby problem techniczy z usuwaniem namiotów,Ale po jakie licho potrzebne te wykrzykniki.
    One nie raz załaniają co jest w drugim rzędzie. Dla ozdoby czy podkreślić że nowość. W tej chwili mam 6 namiotów i 6 wykrzykników a wykrzyknik z "Oferty specjalnej " zasłania namiot eventu. Ktoś co zrobił grafike spojrzał na swoje dzieło? czy po prostu odwalił umowe o dzieło
  • edytowano 18.09.2015
    ja kiedys przez ten "natlok" samochodow za plotem, nie zauwazylam architekta... te wykrzykniki sa irytujace... wiem ze kiedys znikaly jak sie na nie nasunelo myszka....ale to trwalo moze dzien-dwa... pozniej niestety wszystko wrocilo do normy....

    EDIT:
    ..a moze lepiej by bylo wprowadzic ikonke "nie, dziekuje" albo wersja hard - "zjezdzaj" :p 
    no bo np, ja nigdy nie korzystalam i na pewno nie skorzystam z  "nowosci z gieldy" albo "oferta specjalna", no i najgorsze jest to ze nie ma tan czasu, kiedy to "wydarzenie" sie skonczy, wiec nie wiem jak dlugo oni beda stali za farma...a tak- jednym przyciskiem mozna by bylo ich odeslac tam skad przyjechali...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie, 

    zapytam o to, czy "tłok" związany z ilością wydarzeń można zniwelować usuwając te, które już ukończyliście. Nie wiem, na ile ta zmiana - gdyby doszła do skutku - wpłynęłaby na jakość rozgrywki, ale zapytać nic nie kosztuje i chętnie się dowiem, jak postrzega tę propozycję Team BF. 

    Pozdrawiam 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Poprawiłaby o tyle, że np. ja często zaglądam w zadanie, by się upewnić czy na pewno je skończyłam :P no jakoś tak mam, że jak stoi, to może o czymś jeszcze zapomniałam... A tak by znikło i po problemie :) Chociaż z drugiej strony nie miałabym podglądu przy eventach ile jeszcze zostało czasu do następnego??? Pomysł jak najbardziej wart rozważenia :)
  • Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

    zapytam o to, czy "tłok" związany z ilością wydarzeń można zniwelować usuwając te, które już ukończyliście. Nie wiem, na ile ta zmiana - gdyby doszła do skutku - wpłynęłaby na jakość rozgrywki, ale zapytać nic nie kosztuje i chętnie się dowiem, jak postrzega tę propozycję Team BF. 

    Pozdrawiam 
    Asiu ale przecież na  początku gry tak właśnie było - ukończony event znikał. Pamiętam  jak po raz pierwszy ubieraliśmy świąteczną Choinkę i zbieraliśmy kosze pisanek i potem żałowaliśmy że tak szybko zniknęły,- jeszcze przed świętami- gdy tak ładnie wyglądały za płotem.
    To z tego powodu eventy zapewne teraz nie znikają . Ale bez przesady...wcześniej przez większość czasu było w tym miejscu gołe pole - eventy były rzadkością.
    No więc skoro wtedy, każde wydarzenie - pomijając oferty BF - robiło papa i odjeżdżało zostawiając nagrodę, dlaczego nie można do tego wrócić ? 

  • Jestem bardzo za, a jak już by musiały pozostać do końca to może przydałoby się je jakoś "odróżnić", żeby było wiadomo bez klikania co jest zrobione :) 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    mina2013 (PL1) powiedział(a):
    Jestem bardzo za, a jak już by musiały pozostać do końca to może przydałoby się je jakoś "odróżnić", żeby było wiadomo bez klikania co jest zrobione :) 
    Witam,
    jeśli nie mogłyby ukończone wydarzenia/eventy znikać, to można byłoby wyłączyć dymki z wykrzyknikami przy ukończonych wydarzeniach/eventach - odróżniałyby się od tych nieukończonych. :smile:

    Pozdrawiam
    club
  • Albo...
    Można by zrobić w ustawieniach opcję, jakie eventy mają się pojawiać.
  • Same samochody i inne budynki od eventów tak nie przeszkadzają jak dyndające nad nimi chumrki z wykrzyknikami. Zasłaniają same siebie i otoczenie farmy. Proponuję takie wyjście z sytuacji: wykrzykniki znikają godzinę po pierwszym zalogowaniu się do gry, gdy dany event jest aktywny. Wtedy wykrzykniki lepiej spełniały by swoją rolę informując jedynie o nowych wydarzeniach.
  • najgorsze jest to ze raz sie zdarzylo ze mialam tam grzybka i musialam sie niezle nameczyc zeby w niego kliknac....
    wiem tez.... ze jakis czas temu, byl taki piekny dzien....w ktorym najechalam myszka na te wykrzykniki i one zniknely... co prawda musialam powtarzac te czynnosc za kazdym razem jak przechodzilam np ze smakosza na glowna albo z kwiatowej na glowna.... ale i tak sie oplacalo.... wiec... mozna? mozna !
  • kamilkalata (PL1) powiedział(a):
    Albo...
    Można by zrobić w ustawieniach opcję, jakie eventy mają się pojawiać.
    kamilkalata Najbardziej mi się podoba twoja wypowiedż
    Komu się nie podoba niech wyłączy a komu nie to niech latają ! ! ! ! !
    zacytuję jeszcze twoją wypowiedź:
    Można by zrobić w ustawieniach opcję, jakie eventy mają się pojawiać.
    Skończone czy wszystkie:)

  • A za płotem pojawiło się aż 9 wydarzeń. Podobno maksymalnie miało być 8.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik