Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

filmy

jedni mają a inni nie mają czemu
«13

Komentarz

  • krysta57 () powiedział(a):
    jedni mają a inni nie mają czemu
    W Oficjalnych ogłoszeniach było pisane że na razie część graczy otrzyma reklamy.
  • Do dzis nie otrzymalam zadnego filmiku ,nie wiem czemu jedni juz nazbierali duzo nagrod ,a ja nie Jjestem cierpliwa ,ale to juz trfa troche za dlugo .Mam nadzieje ,ze wkrotce dostane filmik.
    Czekam .
  • Jestem tak samo niepocieszona , nie mam filmu !!!
  • Pisałam w tej sprawie do supportu, nie może tak być że są równi  i równiejsi w grze, tym bardziej że za nią się płaci. Rankingi są w takiej sytuacji, nic nie warte, bo niektórzy maja preferencje na starcie. Tracę nie tylko ja ale i sojusz w którym jestem. :(
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    Kaliope55 (PL1) powiedział(a):
    Pisałam w tej sprawie do supportu, nie może tak być że są równi  i równiejsi w grze, tym bardziej że za nią się płaci. Rankingi są w takiej sytuacji, nic nie warte, bo niektórzy maja preferencje na starcie. Tracę nie tylko ja ale i sojusz w którym jestem. :(
    Przepraszam, ale ta gra jest bezpłatna!
    Za co płacisz, możesz nam tu wszystkim wyjaśnić?!

    Wyraźnie jest napisane w "Oficjalnych Ogłoszeniach", że funkcja reklam została włączona w ramach testów losowym graczom.
    I nie możecie wszyscy mieć pretensji do GGS za to, że Wam nie włączyli reklam.
    Skoro najpierw chcą sprawdzić, jak to wszystko działa, czy nie ma błędów, czy przy okazji coś innego w grze się nie wysypie, to chyba jasne jest, że wszystkim na raz nie włączą - zresztą napisane jest także, że włączą po kolei wszystkim graczom, więc cierpliwości. :smile:
    A jeśli ktoś ma reklamy i nie może wyświetlić ich lub nie otrzymuje za obejrzenie reklamy nagrody, to trzeba to zgłosić do supportu.

    Czego nie rozumiecie drodzy forumowicze, tak zaciekle wygrażając GGS za niewłączenie reklam?

    Pozdrawiam
    club


  • I co mają filmy do rankingów?
  • ok jezeli o mnie chodzi to niech wszystkich traktuja rowno a nie jednia maja a inni nie, to poprostu jest niesprawiedliwe, jak sie cos takiego uruchamia to dla wszystkich a nie dla wybranych. jest poprostu jedna niesprawiedliwosc.
  • ja np dostalam opcje ogladania,ale jest jedno,ale-to dziala jak chce-np. wczoraj obejrzalam ok 10reklam,a dzis jedna za ktora nic nie otrzymalam wiec i tak nie wiem jak to ma byc... 

  • ja w niedziele obejrzałam 3 reklamy i to byłoby na tyle bo od poniedziałku ani 1 nie mam :(
  • 5 tysięcy? Bez jaj. U mnie 100 ledwo.

  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Hhehee tutaj też będzie spamował?? :joy:  

    Czlowieku ni wprowadzaj innych w błąd :D mój sojusznik przez 2 dni (niecałe nawet 2 dni) zarobił 1000 złota, a jak sam piszesz jednorazowo dostajesz 20- 35, tyle samo co on to nie rób jaj hahahahha :joy:
    Nie masz co płakać. Filmów do tej pory obejrzałęm może z 10-15, ale od soboty ani jednego, bo się nie pojawiają. Nagrody miałem losowe, a nie do wyboru, więc złota wypadło mało.
    A poza tym po hot fixie pojawia się błąd, bo wyskakuje zachęta do oglądania, a po kliknięciu komunikat błędu.
    Skoro Twój sojusznik zarobił 1000 w dwa dni - gratulacje. Niemniej jestem i tak zdziwiony liczbą 5 tysięcy, bo to jakieś 150-250 filmów do obejrzenia.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Moja córka w ciągu czterech dni zebrała 150 złota, a dziś pojawiły się filmiki u mojego lubego i miał więcej szczęścia bo za tę jedną serię zebrał tez coś koło tego. Gdzie więc wprowadzanie kogokolwiek w błąd?
  • Co ma aktywność do tego, że nie ma co oglądać?
  • reklamy maja okreslony limit, tylko nie wiem czy dzienny, czy czasowy czy jakis inny....ale akurat aktywnosc nie ma nic nie rzeczy, bo jezeli rano widze reklamy ale nie mam czasu ich ogladac, bo musze wyjsc do pracy, to wieczorem moge dokonczyc "seans". reklamy nagle nie znikaja i nie rozplywaja sie w powietrzu. 
    ...tylko nie wiem od czego to zalezy, ze jeden ma 10 filmikow na dzien, inny 5 a jeszcze inny 20...to samo jesli chodzi o mozliwosc wyboru nagrody a tajemniczymi pudlami...

    ...i skonczcie sie juz licytowac bo to w sumie do niczego nie prowadzi :p ( no chyba ze do ostrzezenia albo czegos w tym rodzaju ) :p  policytujemy sie jak KAZDY bedzie mial na te reklamy u siebie na farmie :p 
  • Racja. Mechanizm nawet w fazie testowej jest dość tajemniczy. I dzięki za wskazówke, bo myślałem, że jeśli się nie kliknie w oglądanie to po jakimś czasie "oferta" znika.
  • mi wczoraj wieczorem trafila sie najgorsza, najdluzsza reklama, trwajaca okolo 8-9 minut ( screena gdzies tam zamieszczalam :p ) nie chcialam jej ogladac wiec wylaczylam reklame i znow wlaczylam i znow ta reklama i tak kilka razy... w koncu sie poddalam, wylaczylam calkiem farme. dzis rano weszlam i mialam juz normalne reklamy :]
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Wszędzie :joy:

    Jak nie wiesz to nie pisz, ja lepiej znam moich sojuszników hahaha, a jeśli zebrałeś/zebraliście po 100 - 150 to widocznie jeden film na dzień oglądaliście :p.

    Więc jeśli nie wierzysz, że 1000 w dwa dni, to uwierz, że są gracze bardzo aktywni :D
    Tak się składa, że wiem, a co więcej nie sądzę byś znał lepiej swoich sojuszników niż ja swoją rodzinę, więc nie opowiadaj mi tu głodnych kawałków o tym kogo znam i co wiem... A że nic do ciebie nie dociera, to wyjaśniam: są dwie opcje nagradzania za reklamy... Część graczy wybiera sobie nagrodę, a część graczy dostaje skrzynki. Skąd możesz wiedzieć ile moja córka obejrzała filmów? A ja wiem, bo byłam przy otwieraniu skrzynek... było ich 32 a nie jeden (mimo tego co tu usiłujesz insynuować) i z tych 32 paczek łącznie wyszło 150 złota. A z aktywnością i częstotliwością występowania filmów ma to tyle wspólnego co fizyka kwantowa z pierogami z serem.

    Czy teraz do ciebie dotarło, czy nadal nie bardzo?

    Graczom, którzy dostali opcję wyboru nagrody, gratuluję... ale nie zazdroszczę. Sama nie mam możliwości oglądania reklam, ale jakoś mnie to nie boli. Przyjdzie czas i na mnie.
  • moj sojusznik mial wczoraj 22 filmy i w tych 22 skrzynkach bylo dwa razy po 30 zlota :p 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Po pierwsze to głównie pisałem do pasigrocha, a po drugie widać, że ktoś tu ma pecha... Może świat coś chciał Ci przekazać skoro tak słabo ci z tym złotem wychodziło ;)
    Po drugie nie jestem Twoim  dzieckiem, żebyś pisała do mnie w ten sposób :D.
    Ale ty uważasz, że obojętnie - czy dziecko - czy nieznajomy - pouczać i rozmawiać w taki sposób możesz.....
    Po trzecie nie mam ochoty prowadzić dalej tej dyskusji, bo dla nikogo dobrze ona się nie skończy............. :joy:
    No na szczęście nie jesteś moim dzieckiem, to byłby dopiero dopust boży. A pisze tak, żeby rozmówca zrozumiał, ty mimo to nie rozumiałeś, a ja już prościej nie umiem. Widzę jednak, że niektóre moje posty czytałeś uważniej skoro je cytujesz... szkoda tylko, że sens ci uciekł... bo gdzieś ty znalazł info, że ja mam filmy? No ale czego nie doczytasz to sobie zmyślisz, bo co to za różnica. I wiesz co? Zrób coś dobrego, dotrzymaj słowa!

    I na koniec maleńkie sprostowanie. Ja z tobą dyskusji nie prowadzę... bo niby jak?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Nigdzie i w żadnym poście nie napisałam, że mam filmy, więc nie mogłeś tego przeczytać, jaki z tego wniosek? znowu bzdury piszesz. No ale wszyscy już do tego przywykliśmy, więc nikt zaskoczony nie będzie.

    Rozumiem, że od tygodnia lecisz na tym nervomixie, bo jak do tej pory to jesteś tu jedynym nerwowym i pokrzykującym człowieczkiem. Ja jestem bajecznie spokojna. I prostuję kolejną insynuację, nie kłócę się z tobą, bo to by było nieuczciwe...

    A co do kogla mogla, to cóż... znowu nie załapałeś, to też nic nowego, polecam przeczytać kilka razy, może w końcu się uda.
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    u mnie nadal brak filmów :( ale pomyślałam sobie że jak napisze na forum , że już jestem wyluzowana i cierpliwa i tak bardzo mi na tych filmikach nie zależy to.....wtedy włączą :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 09.09.2015
    Margo47 (PL1) powiedział(a):
    u mnie nadal brak filmów :( ale pomyślałam sobie że jak napisze na forum , że już jestem wyluzowana i cierpliwa i tak bardzo mi na tych filmikach nie zależy to.....wtedy włączą :)
    hahaha Margo ja bym powiedziała, że wyluzować to się można w Skyforge'u na dungach (w grze reklamują tą grę, to cóż...) :smile: zwłaszcza jak Ci kamienie lecą na głowę ;) Jak testy skończą, to dostaniemy, ale to ja poproszę tę wersję z wyborem nagrody :wink:  bo ze skrzynek to wiem co leci i wolę sprawdzić tę drugą opcję ;)
  • Co do Skyforge i dungów, gdybym nie miał nagrody w wysokości 1000 sparków to, dałbym za wygraną i poszedł na inne. No pięć razy pochodzić do bosa... tak czy inaczej, w doborowym towarzystwie to i 10 razy byłoby miło :tongue: 
  • dlaczego niemam filmikow
  • Bo firma udostępniła filmiki tylko wybranym graczom

  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    na forum piszą ze filmiki działają a u mnie ani widu ani słychu o reklamach i gdzie tu sprawiedliwosc?(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik