Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Filmiki

Co trzeba mieć aby zobaczyć filmiki .U mnie jest biały ekran fotel i napis Brak dostępnych filmików .Mam Windows 7
Inni z mojego sojuszu mają normalnie .
«13

Komentarz

  • Ci co mają Windows 8 działa na 7 nie .

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    madii158 () powiedział(a):
    Ci co mają Windows 8 działa na 7 nie .

    Bzdury piszesz - reklamy działają na każdym systemie, przeglądarce - wersja nie ma tu nic do rzeczy.
    Jeśli nie czytałaś OO, to po co się wypowiadasz?
    Reklamy były przydzielone losowo graczom. Jeśli macie "kanapę" na polu namiotowym, to znaczy, że reklamy wam się wyświetlą prędzej czy później.

    Pozdrawiam
    club
  • :(Obiecanki, cacanki...:( 





    Propozycja obejrzenia filmiku, nagroda do wyboru, super!!... i co?... niestety szary przycisk "OTWÓRZ"  :'( 
  • Czy jest jakaś możliwość by owe filmiki otrzymać??
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    teresakiedr () powiedział(a):
    Czy jest jakaś możliwość by owe filmiki otrzymać??

    Z oficjalnych ogłoszeń Asi07:

    "Filmy reklamowe

    Ta kompletna nowość świętuje swój debiut wśród gier GGS i stanie się częścią naszego środowiska gry. Gdy otrzymacie wiadomość, że nowe video jest dostępne, możecie je (jeśli macie ochotę) obejrzeć i otrzymać za to nagrodę. Ne bądźcie jednak rozczarowani, jeśli nie otrzymacie żadnego nagrania - nawet jeśli nagrania video początkowo są dostępne dla części Graczy, w przyszłości będziemy poszerzać krąg odbiorców aż osiągniemy punkt, w którym zyskamy pewność, że wszystko funkcjonuje tak, jak powinno."


  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    ja nie mam kanapy:(miałam na początku filmiki a teraz od 4 dni cisza:(dzisiaj nawet nie dostałam nagrody za dzienne logowanie:(
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 10.09.2015
    Jesteś pewna, że nic na konto nie przybyło? być może to tylko błąd wyświetlenia. Jeśli jesteś pewna, to spróbuj wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki i wtedy po zalogowaniu zobacz czy doliczyło to co miałaś dziś dostać. Jeśli nie, to jedynie support może Ci pomóc.

    http://support.goodgamestudios.com/index/index/lang/pl/g/15

  • Dana48 (PL1)Dana48 (PL1) PL1 Posty: 14
    Do dnia dzisiejszego, tj. 10 września br.?,  nie mam żadnego filmiku do oglądania, a inni oglądają już nawet od 1-go tego miesiąca. Ciekawi mnie jak długo jeszcze muszę czekać, by dostąpił mnie również zaszczyt oglądania?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Dana48 (PL1) powiedział(a):
    Do dnia dzisiejszego, tj. 10 września br.?,  nie mam żadnego filmiku do oglądania, a inni oglądają już nawet od 1-go tego miesiąca. Ciekawi mnie jak długo jeszcze muszę czekać, by dostąpił mnie również zaszczyt oglądania?
    Witam,
    a masz możliwość oglądania filmików?
    Jeśli nie, to przeczytaj proszę ten temat:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/73690/01-09-2015-aktualizacja-big-farm-czas-na-film
    A jeśli tak, to napisz do supportu zgłoszenie błędu, że nie możesz obejrzeć reklam - oni właśnie czekają na zgłoszenia błędów od graczy, inaczej nie wiedzą czy na 100% ta opcja działa u wszystkich czy nie. :smile:

    Pozdrawiam
    club

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Filmiki były i już się skończyŁy. Może ZNOWU COŚ NAWALIŁO. pRZECIEŻ TU TO NORMA
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    Skończyły się. U mnie także posucha filmowa.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    To mam rozumiec,że posiadanie kanapy jest równoznaczne z ogladaniem filmików?no kanape mam a filmiki były,ale nie ma :p:p:p.No żeby nie było nie narzekam,tylko przydałyby sie jakies bardziej konkretne informacje;
    -ile ma trwac etap testowania,czy faza testów sie już skończyła?
    -czy posiadanie kanapy jest równoznaczne z aktualna możliwoscia oglądania reklam?czy po prostu jest wprowadzana na przyszłośc?
    -jakie ewnEtualne błedy zgłaszac,żeby to testowanie przyśpieszyc(ja w nocy miałam reklame a,że mi sie jej ogladac nie chciało to nie włączyłam-rano reklamy nie było)-mam to odczytac jako błąd czy tak ma byc?
    -dlaczego reklamy były a teraz nie ma u dotychczasowo wybranych graczy?

    Ciekawa jestem czy se pisze żeby sobie popisac,czy doczekam sie odpowiedzi-i nie mam tu na myśli graczy.


  • Hejka

    Ja miała możliwość obejrzenia  tylko raz , wszyscy gracze w moim sojuszu  piszą ze je oglądają a u mnie nic , nie posiadam tez  żadnej kanapy :'( co jest grane ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No mi po dłuższej przerwie jeden dzis puścili- :p:p:p:p:p-normalnie sie czuje wyróżniona  :p:p:p ,by napisali co i jak to by gracze zamiast sie wnerwiac,by grzecznie czekali-a tu nic echo gadaj pisz i pytaj sciany chyba szybciej odpowie,niż pomysłodawca.
  • Witam , a ja nie mam ekranu , nawet nie wiem jak wygląda, inne osoby z mojego sojuszu mają i oglądają filmiki , jestem zdziwiona , czy ten ekran to tylko dla wybranych ?
  • Aunet (PL1)Aunet (PL1) Posty: 56
    edytowano 14.09.2015
    Dorota1974 (PL1) powiedział(a):
    Witam , a ja nie mam ekranu , nawet nie wiem jak wygląda, inne osoby z mojego sojuszu mają i oglądają filmiki , jestem zdziwiona , czy ten ekran to tylko dla wybranych ?
    Sam ekran jeszcze niczego nie gwarantuje. U mnie ekran jest, a filmików brak.
  • dlaczego ja niemam filmikow
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    58wiekus (PL1) powiedział(a):
    dlaczego ja niemam filmikow
    Filmików nie Masz dlatego,że Big Farm traktuje Nas jako doświadczalnych królików a nie graczy.
    Sprawiedliwość to dla Nich coś dalekiego-nieznane 
  • ja jeszcze nie mam ekranu ani kanapy zupełnie nic 
  • bashinka (PL1)bashinka (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam , ja ekranik mam od dłuższego czasu ale niestety nie miałam przyjemności otrzymać nawet jednego filmiku - hmm chyba są one tylko dla wybranych graczy:((
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Z przykroscia Cie bashinka informuje,że sie nie mylisz  :'(:'(:'(:'( .Niestety póki co na razie nie było żadnych aktualnych informacji na ten temat aby grono osób miewających filmiki czy reklamy jak kto woli sie powiekszyło.Wiec cóż cza zacisnac ząbki i czekac na piekny dzień w którym to Wszyscy gracze bedą mieli te filmiki.
  • ja również nie miałem nawet jednego filmiku :wink: (((((((( jak zwykle chyba macie racje - tylko wybrani 
  • Oldskul (PL1)Oldskul (PL1) Posty: 41
    edytowano 15.09.2015
    Przecież w OO pisali, że na początek będą to testować na, jak to mówicie "wybranych graczach". Nie ma się więc co dziwić. Może to jest sposób na ten słynny "balans" w grze.

  • na jednej farmie mam ekran i nic totalnie a na drugiej nie mam nawet ekranu czy to jest błąd czy złośliwość tego nie wiem ale jak tak dalej będzie szło to duża ilość graczy zrezygnuje bo błędy są coraz częstrze :(
  • Ja dzisiaj miałam film do obejrzenia, ale niestety po pierwszym nie mogłam odebrać nagrody bo wszystko się zacięło. Po przelogowaniu było to samo, jeden film i zacięcie.
  • Mam ekran i kanapę od dawna , ale filmu ani jednego . 
  • Nie mam ekranu i kanapy. Codziennie około 6.00 oglądam jeden film na stojąco ;)
  • Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    na jednej farmie mam ekran i nic totalnie a na drugiej nie mam nawet ekranu czy to jest błąd czy złośliwość tego nie wiem ale jak tak dalej będzie szło to duża ilość graczy zrezygnuje bo błędy są coraz częstrze :(
    multikonta sa zabronione  :p
  • tomw (PL1)tomw (PL1) PL1 Posty: 65
    Witajcie!
    U mnie początek "obejrzyj filmik" zapowiadał się obiecująco, po jakimś czasie zaczęły się kłopoty tego typu że nadal mi większość filmików otwiera na dodatkowej karcie przeglądarki z problemami certyfikacyjnymi. Po obejrzeniu nie ma żadnych nagród :/ Ponadto nie wyświetla się stan wyboru nagród za obejrzenie filmiku. Oczywiście problem zgłaszałem trzy razy do supportu a dodatkowe utrudnienie to brak możliwości podania ID skoro nie ma odpowiedzi i reakcji z ich strony  :/ co jest grane??? można polemizować na różne sposoby usprawiedliwiając "nieudolność" zespołu technicznego.Nie obawiam się tak wypowiadać ,bo to nie jedyne sytuacje bez odpowiedzi....może zależy od szczęścia?! Małe pocieszenie to że jest to "wersja rozruchowa" gdzie mają niby wyłapać błędy i je naprawiać...czy tak jest??? czas pokaże, jak na razie kolejne aktualizacje i nowości lecą dosłownie na pysk :/ Mogę nie grać jak mi się nie podoba?! to nie rozwiązuje problemu ogółu wszystkich graczy BF!, gram dość długo i nie jest dla mnie normalne że zgłaszając problem do Supportu, zostaję często bez odpowiedzi :/
    Zróbcie coś z tym, albo Support zacznie reagować na zgłoszenia albo dajcie chociaż możliwość wyłączenia  "Obejrzyj Filmik", dajcie możliwość wyboru.
    Pozdrawiam tomw

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik