Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany na forum

11012

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 10.09.2015
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Nie wiem czy to tylko u mnie, ale coś się pokiełbasi w wysyłaniu wiad prywtnych :neutral:

    Nie ma co prawda tego białego paska, w którym mógłby być tekst napisany (jak w przypadku postów), ale w zamian za to pole do pisania jest tak długie, że trzeba aż przesuwać suwakiem w lewo prawo, żeby znaleźć przycisk "Wyślij wiadomość".  Na początku myślałem, że nie wyślę nawet wiadomości :dizzy: 
    Niczego takiego u siebie nie widziałam. U mnie wszystko wygląda normalnie. Zaraz sprawdzę czy się popsuje przy próbie napisania czegoś i dam znać.

    Ok test wyszedł pomyślnie, wszystko potoczyło się normalnie, wiadomość wysłałam. Nie mam dziwnie wyglądających okienek.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    yyyyyyyy nie no myślałam,że ktos już to forum wysadził,że sie wejśc nie dało,a to dalej jest :'(:'(:'(:'(,u mnie w sojuszu nikt nie mógł wejśc nawet podkopem a co dopiero bocznymi drzwiami :p:p:p,Teraz doznałam niemałego zdumienia w związku z możliwoscia normalnego wejscia tutaj :o:o:o:o..
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    yyyyyyyy nie no myślałam,że ktos już to forum wysadził,że sie wejśc nie dało,a to dalej jest :'(:'(:'(:'(,u mnie w sojuszu nikt nie mógł wejśc nawet podkopem a co dopiero bocznymi drzwiami :p:p:p,Teraz doznałam niemałego zdumienia w związku z możliwoscia normalnego wejscia tutaj :o:o:o:o..
    Pewnie nikt nie mógł się zalogować od wczorajszego popołudnia, aż do dziś. Mam nadzieję, że się to już więcej nie powtórzy, nie było to fajne. :/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.09.2015
    Bardzo niepokojące zjawisko dziś zaobserwowałam na forum-mianowicie dziwna pustka tu dziś panuje.To jakiś zbiorowy foch czy jak? :'(:'(:'(:'(:'(:'( ,Jak Robicie focha to dajcie znac to ja też zrobie  :p:p:p:p
     No chyba,że jakiś odpust albo inna impreza jest o której nie wiem :o:o:o:o,albo wszyscy zbiorowego bana dostali :p ,to ja też chce B) -hm dalej nikogo ide ryczec :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.09.2015
    he kris normalnie bym Cie usciskała  :p:p:p:p:p-no od dłuższego czasu monolog prowadze sama ze zoba na forum jak dobrze ,że Ktoś żyje  :p:p:p:p:p- No nie moja wina,że forum w tak skrajne emocje mnie doprowadza  o:)o:)o:):p


    gdzie są WSZYSCY??????????????????? :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(-ALE ROZPACZ  :p:p:p


  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.09.2015

    NO I GDZIE WSZYSCY????????????

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Im dłużej z tym forum obcuję, tym bardziej mi się podoba. Tylko gdyby nie ta kolorystyka... grzechu brzydoty jakoś nie umiem im wybaczyć. A na forum całkiem sporo się dzieje, ale to nie zawsze jest widoczne.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No nie wierze nastepna żywa duszyczka zawitała :p:p:p,normalnie z radosci,że to jeszcze wszystko nie padło ide na lody nawet chory tyłek do sklepu rusze :p:p:p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 11.09.2015
    Sylwia też chora? ja mam właśnie choruszka w domu i chyba mnie zaraziła... a co do forum, to jeśli mają dodać inne funkcjonalne rozwiązania, to może się okazać całkiem, całkiem. Początkowo byłam bardzo na nie i nadal jestem w niektórych kwestiach. Nie podoba mi się na ten przykład zieleń bo do tego brzoskwiniowego i beżu zaczynam się przyzwyczajać, ale ta zieleń jest okropna. Czcionka mogłaby być ciemniejsza, skoro nie ma możliwości zmiany koloru. No ale być może, że możliwość zmiany czcionki też się pojawi, kto wie? Nadal nie wiem do czego są tak naprawdę te przyciski na dole i jaki jest skutek i efekt działanie każdego z nich. Takie wyjaśnienie powinno się pojawić. Czy jak komuś za bluzgi bądź inne w moim odczuciu złe rzeczy wcisnę nadużycie, to czy to gdzieś wędruje, czy ot tak tylko sobie jest? Czy jak ktoś notorycznie spamuje w wątkach, to czy jak mu wcisnę spamuj, to jest to gdzieś odnotowane, czy tylko wisi w profilu gracza? No zwyczajnie... jak to działa? Nie ma problemu z tym co jest zgodą lub nie, bo to kwestia poglądów. Gorzej z lol i lubię to. Nie wiem właściwie czemu one służą i pod jaką kategorie to podpiąć. Idźmy jednak dalej... Podobają mi się grupy i to jakie otwierają możliwości, ale to już pisałam, więc się nie będę w ten temat zagłębiać. Brakuje archiwum, bo zauważyłam, że wiszą pozamykane wątki. Ale z drugiej strony to co na forum powinno wrócić, już wróciło, to też na plus. Można sobie ustawić wreszcie avatary, a tego wielu osobom brakowało. Słowem są złe i dobre strony. I tak naprawdę to od nas zależy, które z nich dostrzeżemy.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 12.09.2015

    Też uważam, zę stare było czytelniejsze i bardziej funkcjonalne, można było zaznaczyć, że już przeczytane...

    można było zmienić sposób wyświetlania np. według rozpoczęcia wątku, a nie kto ostatni napisał w nim cokolwiek.  szczególnie to się przydawało , przy czytaniu graczy poszukujących, bo wiadomo, że rozpoczęte kilkanaście dni temu, są nieaktualne, chociaż ktoś się tam dopisał, bezsensownie :)  i literki też malutkie...


    i chyba faktycznie, będę tylko sprawdzał czy nam czegoś nie szykują w grze jakichś hotfixów i tyle...

  • Jak ustawiało się sygnaturę? Przeglądałem wątek ale nie mogę znaleźć tej informacji, a wiem że była.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 13.09.2015

    Oldskul (PL1) powiedział(a):
    Jak ustawiało się sygnaturę? Przeglądałem wątek ale nie mogę znaleźć tej informacji, a wiem że była.
    Witam,
    na górze strony klikasz w nazwę swojego konta na forum, potem klikasz w "Preferences" i po prawej stronie (nad odznakami) wybierasz "Ustawienie podpisu" - tam możesz ustawić sobie sygnaturkę. :smile:

    Pozdrawiam
    club
  • Dzięki, już dostałem info wiadomością prywatną. Nigdy nie ustawiałem sygnatury i nie wiedziałem, że to się link tylko podaje. Myślałem, że jak w avatarze, trzeba przesłać obraz.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Tylko musisz pamiętać o tym, że zewnętrzne serwery, na których są obrazki lub animacje czasami są wyłączane i sygnatury znikają.

    A zespół GGS, zamiast bawić się w zmiany graficzne forum, niech najpierw wprowadzi większe funkcjonalności, jeśli chodzi o edycję forumowego konta oraz spersonalizowanych ustawień samego forum przez użytkowników.

    Pozdrawiam
    club
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    GosiasporzeckaG (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna () powiedział(a):
     Tylko gdzie to- edytuj post?Ja chyba podziekowanie wyśle że przy wchodzeniu na forum nie pisze MADE IN CHINA.
    Obok czasu masz to kółeczko -to jest edytuj.
    U mnie jest tylko sam czas ,nie mam ,żadnego kółeczka
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    U mnie jest tylko sam czas ,nie mam ,żadnego kółeczka
    Witaj,

    Post można edytować do godziny czasu od jego umieszczenia, wówczas wtedy powinieneś mieć zębate kółeczko obok godziny. Jedynie Community Manager oraz Moderatorzy mogą w dowolnej chwili edytować posty.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • kris258 (INT1) powiedział(a):

    Ja nie mam zębatego kółeczka tylko jakiś prostokącik z 4 litrkami/cyframi.

    To chyba jakiś błąd.... podobne prostokąty mam na górze ekranu, po prawej stronie, tam gdzie są : skrzynka odbiorcza, powiadomienia itp.
    Na tym poście , który teraz napisałeś obok czasu powinieneś mieć to "kółko zębate" do edycji.Możesz edytować w ciągu godziny od napisania postu.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A sprawdzałes czy idzie tym edytowac post?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 14.09.2015
    hahaha nastepny za kratkami :p:p:p:p:p cos Ty nawywijał :p:p:p-dzieki za oswiecenie(sklejka) :p:p:p-se laptop oplułam jak to przeczytałam :p:p:p:p  nie zwróciłam uwagi.haha nie moge ide z tąd bo zaraz mnie za kratki wsadza za spam czy jak to sie zwie.Tak swoja droga to mnoży mi sie ten spam jak grzybki jesienia po deszczu i to jeszcze w dziale rozrywki ciekawe kto taki dowcipny  :p:p:p:p


    Ps żeby nie było że nie w temacie i nie na temat-dalej uważam,że stare forum było bardziej funkcjonalne, bardziej przejrzyste i wizualnie milsze dla oka,ale jest postep przywykłam przynajmniej na tyle że wchodząc tu nie mam ochoty ciskac własnym laptopem :p:p:p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mam propozycję zmiany do nowego  Forum :) przydałaby się  opcja ustawienia powiadomień o nowym wpisie w Grupie :) Poza tym także mi brakuje powiadomienia o nowym oficjalnym ogłoszeniu, bo chciałabym aby przychodził mi mail, jak na forum pojawi się  nowe oficjalne ogłoszenie. Myślę , że wielu osobom by to ułatwiło życie - tym którzy zaglądają na forum, tylko po  to aby poczytać wiadomości o planowanych aktualizacjach w grze . 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    club (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    ja planuje napad na Tego co to badziewie tu dał B).Albo nie se sam tu wlezie i ogarnie ten burdel bo to to to dalekie jest od czegos takiego jak forum.Na jakiego mi jakies pierdzielone znaczki jak głupiego posta sie nie da edytowac,
    Witam,
    Sylwio, oczywiście że da się edytować - wystarczy kliknąć ikonkę koła zębatego obok czasu wstawienia posta - zielona belka tytułowa posta - po prawej stronie:


    Czas edycji to tylko 1 godzina, ale zawsze jest :smile:

    Pozdrawiam
    club

    a mnie tak zastanawia, czy coś się w tej sprawie zmieniło? bo ja mogę edytować posty nawet sprzed kilku dni? a club pisał, że tylko 1 godzina? A jak jest z tym edytowaniem teraz u Was?
  • ja moge tylko w ciagu godziny edytowac
    nawet kiedys CM o tym pisal...
    chyba ze teraz sie cos zmienilo  :#
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    ja planuje napad na Tego co to badziewie tu dał B).Albo nie se sam tu wlezie i ogarnie ten burdel bo to to to dalekie jest od czegos takiego jak forum.Na jakiego mi jakies pierdzielone znaczki jak głupiego posta sie nie da edytowac,
    Witam,
    Sylwio, oczywiście że da się edytować - wystarczy kliknąć ikonkę koła zębatego obok czasu wstawienia posta - zielona belka tytułowa posta - po prawej stronie:


    Czas edycji to tylko 1 godzina, ale zawsze jest :smile:

    Pozdrawiam
    club

    a mnie tak zastanawia, czy coś się w tej sprawie zmieniło? bo ja mogę edytować posty nawet sprzed kilku dni? a club pisał, że tylko 1 godzina? A jak jest z tym edytowaniem teraz u Was?
    Witam,
    o dziwo teraz można edytować posty np. sprzed tygodnia, więc zmiana na plus :smile: (chyba tylko na początku istnienia forum, można było edytować posty tylko przez godzinę).

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No właśnie ja też już na własnym poscie sprawdziłam faktycznie sie da edytowac post starszy aniżeli sprzed godziny :p:p:p:p


    Dobra Kris sie nie stresuj już sie grzeczna robie o:)o:) o:)przynajmniej sie postaram.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Witajcie,

    Potwierdzam, że na samym początku po uruchomieniu nowego Forum, edycja postów była możliwa jedynie do godziny czasu od jego napisania. Dobrze, że to się zmieniło, że całe Forum zmienia się powoli na lepsze wraz z kolejnymi dodatkami, których tak bardzo brakuje nam ze starego Forum :)

    Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę,
    Yattmur

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik