Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd na targu

Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
edytowano 13.09.2015 w Problemy techniczne i błędy
Podczas sprzedaży towarów sąsiadom wyskakuje błąd. Towarów nie można sprzedać.

Komentarz

  • club (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    na forum nikt ci nie pomoże, ani nie zwróci strat, bo nie ma takich uprawnień - z tym to trzeba zgłosić się do supportu - na stronie głównej forum klikasz w wielki zielony przycisk "WSPARCIE".

    Pozdrawiam
    club

  • madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    na forum nikt ci nie pomoże, ani nie zwróci strat, bo nie ma takich uprawnień - z tym to trzeba zgłosić się do supportu - na stronie głównej forum klikasz w wielki zielony przycisk "WSPARCIE".

    Pozdrawiam
    club

    "Problemy techniczne i błędy

    Jeśli znajdziesz błąd w grze lub chciałbyś zgłosić jakiś problem, zrób to tutaj."

    Taki jest tytuł tego działu, więc zamieściłem info o problemie. CM będzie wiedział co zrobić. Nie musisz mnie informować o zielonym przycisku, bo wiem do czego służy.

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 14.09.2015
    Piotr7511 (PL1) powiedział(a):

    Taki jest tytuł tego działu, więc zamieściłem info o problemie. CM będzie wiedział co zrobić. Nie musisz mnie informować o zielonym przycisku, bo wiem do czego służy.

    Witam,
    no, to powiem Ci, że CM Asię często tutaj nie zagościsz - najbliższy dzień, w którym oficjalnie pojawi się na  forum i przeczyta twój wątek, to będzie następny poniedziałek lub ewentualnie jeszcze dzisiaj po południu.
    Jeśli chcesz, żeby CM Asia szybciej zajęła stanowisko w twojej sprawie, to najlepszym sposobem będzie napisać do niej PW (Prywatną Wiadomość). :smile:

    Pozdrawiam
    club
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 14.09.2015
    club (PL1) powiedział(a):
    CM Asię często tutaj nie zagościsz
    Drogi clubie, a cóż to za karkołomna konstrukcja? pamiętam jak ścigałeś ludzi za łamaną polszczyznę... a tu taka wpadka? oj nie po polsku to jest napisane, powiadam Ci, nie po polsku...

    Tak, wiem to jest off top... ale czasami człowiek musi, inaczej się udusi!

    @Piotrze, masz rację, taki jest tytuł tego działu i Twój post jest we właściwym miejscu, ale pisząc na forum i tylko tu, możesz czasem długo czekać na reakcję. I tu  jednak rację ma club... najlepiej napisać PW do Asi, albo zgłoszenie do supportu.
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 14.09.2015
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    @Piotrze, masz rację, taki jest tytuł tego działu i Twój post jest we właściwym miejscu, ale pisząc na forum i tylko tu, możesz czasem długo czekać na reakcję. I tu  jednak rację ma club... najlepiej napisać PW do Asi, albo zgłoszenie do supportu.
    Jak na razie ten błąd się więcej nie pojawił. Poza tym rzadko kiedy coś sprzedaje sąsiadom. Nawet gdyby ten błąd się jeszcze pojawił nie ma on dla mnie aż takiego znaczenia żebym musiał pisać do supportu. Dlatego napisałem o nim na forum  :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Piotr7511 (PL1) powiedział(a):Jak na razie ten błąd się więcej nie pojawił. Poza tym rzadko kiedy coś sprzedaje sąsiadom. Nawet gdyby ten błąd się jeszcze pojawił nie ma on dla mnie aż takiego znaczenia żebym musiał pisać do supportu. Dlatego napisałem o nim na forum  :)
    W takim razie jest to najwłaściwsze miejsce pod słońcem ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Także miałam ten błąd wiele razy, zwykłe odświeżenie strony go naprawiło :) Najczęściej pojawiał się wtedy, kiedy Sąsiedzi sterczeli już na targu wiele godzin, a ja im nie chciałam nic sprzedać, może to jakiś rodzaj ich focha  ;)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 15.09.2015
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    club (PL1) powiedział(a):
    CM Asię często tutaj nie zagościsz
    Drogi clubie, a cóż to za karkołomna konstrukcja? pamiętam jak ścigałeś ludzi za łamaną polszczyznę... a tu taka wpadka? oj nie po polsku to jest napisane, powiadam Ci, nie po polsku...
    Oj, tak już jest, jak się pisze na forum, ogarnia farmę i robi obiad jednocześnie... :blush:
    Ale obiecuję poprawę :sunglasses:

    Co do błędu na targu, to mi też wczoraj się pojawił, kiedy chciałem sprzedać sąsiadowi ciasto z piekarni, kiedy już stał od dłuższego czasu - jak napisała zaczarowana - zwykłe przelogowanie pomogło. :smile:

    Pozdrawiam
    club

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik