Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany na forum

1812

Komentarz

  • Właśnie. Także myślałem, że dziesiejsze poprawki będą dotyczyć przede wszystkim forum, a to był chyba fix do mielonego raczej...
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    ja planuje napad na Tego co to badziewie tu dał B).Albo nie se sam tu wlezie i ogarnie ten burdel bo to to to dalekie jest od czegos takiego jak forum.Na jakiego mi jakies pierdzielone znaczki jak głupiego posta sie nie da edytowac,
    Witam,
    Sylwio, oczywiście że da się edytować - wystarczy kliknąć ikonkę koła zębatego obok czasu wstawienia posta - zielona belka tytułowa posta - po prawej stronie:


    Czas edycji to tylko 1 godzina, ale zawsze jest :smile:

    Pozdrawiam
    club

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 08.09.2015
    i w dodatku pół najczesciej odwiedzanych wątków w dziale rozrywki <....> o chyba ufo albo ci obcojezyczni na naszym forum :'(:'(:'(:'(:'(.A może Ktoś chociaż napisac czy te zaginione watki wróca czy nie???????????????????????????????????? i kiedy wróca i czy te durne obce jezyki to tak już na zawsze na Polskim forum bedą???????????????????????????????????????????
    Post edited by Yattmur on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    A skąd Wy macie te śmieszne mordki w awatarach? u mnie czegoś takiego chyba nie ma..  :o

    Może mi ktoś wytłumaczyć łopatologicznie jak się wstawia na forum filmik z youtuba :)


  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    Mordki w avatarach pojawiają się, kiedy nie mamy ustawionego żadnego obrazka w avku. A filmiki z "jutuba" wstawia się tak: https://www.youtube.com/watch?v=QcIy9NiNbmo :smile:
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    i w dodatku pół najczesciej odwiedzanych wątków w dziale rozrywki zajeba.... o chyba ufo albo ci obcojezyczni na naszym forum :'(:'(:'(:'(:'(.A może Ktoś chociaż napisac czy te zaginione watki wróca czy nie???????????????????????????????????? i kiedy wróca i czy te durne obce jezyki to tak już na zawsze na Polskim forum bedą???????????????????????????????????????????
    Sylwia, ale Wasze wątki są chyba wszystkie, to naszych nie ma, mojego i Psotnej i Yattmura i pracownie obie wcięło i poradnik też znikł, nie zapominajmy o "Marynie" i najistotniejszym KOMPENDIUM. A z pewnością to wszystko znikło, bo mi na tym drugim koncie (które teraz w wyniku migracji jest kontem mojej córki, nie pytajcie jak to się stało, i tak jest dobrze jak jest, bo było gorzej i mimo straty dziękuję zespołowi za wysiłek) znikła połowa postów, podejrzewam, że właśnie z brakujących wątków.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    club (PL1) powiedział(a):
    Mordki w avatarach pojawiają się, kiedy nie mamy ustawionego żadnego obrazka w avku. A filmiki z"jutuba" wstawia się tak: 
    Club wiem jak to wygląda, ale jak to się wstawia? gdzie wklejasz link? wstaw łącze? załącz plik -(wklejałam tam link ale nie działa :/ 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    zaczarowana - w tej chwili (przy braku znacznika) filmiki z YT wstawia się do postów ręcznie, poprzez kod HTML. Na YT pod każdym filmikiem jest taka zakładka "Udostępnij", klikasz w nią i wybierasz opcję "Umieść na stronie". Pod spodem pojawi się link (już podświetlony), który trzeba skopiować. Teraz wstawiając post, po prawej stronie panelu edycji (pogrubienie, numeracja, wstaw łącze) jest znacznik kodu HTML -> "</>" - klikasz w niego i wstawiasz w post skopiowany link zakodowany w HTML. I mamy w poście filmik z "jutuba" :smile:https://www.youtube.com/watch?v=0trwO1xbv6E Pozdrawiam club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Nie Nasze też wceiło po za tym te w których nie brałam udziału jak np opowiadania Yattmur też odwiedzałam.Tak wykropkowac mnie wykropowałi ale odpowiedzi czy zaginione watki wrócą i kiedy to już nie ma :'(:'(:'( ja nie moge niech no ggs zacznie graczom przesyłac relanium przed wejsciem na to "forum"
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    o Dzięki Club za oświecenie!  :* Idę potrenować :D 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Obawiam się, że te wątki nie wrócą, więc pewne rzeczy trzeba będzie zrobić od nowa. odczekam jeszcze do jutra i wtedy zacznę akcję przywracania tego na czym mi najbardziej zależy, bo ja uparta bestia jestem.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    o Dzięki Club za oświecenie!  :* Idę potrenować :D 
    Kod forum jeszcze jest niedopracowany, ponieważ jak będziesz chciała edytować posta z filmikiem z YT, to on ci zniknie po przełączeniu na edycję w kodzie HTML i będziesz musiała od zera edytować posta, czyli wstawienie tekstu, edycja tekstu, wstawienie linka do filmiku.
    Trzeba posiedzieć i rozkminić, jak dokładnie działa tutaj edycja w kodzie HTML, bo być może nie wszystko jeszcze działa.

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 08.09.2015
    A Asia pisała,że nie idzie postów edytowac-to jak to w końcu jest  :*:*:* sama sprawdze to sie przekonam

    idzie :o:p:o:p
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 08.09.2015
    Idzie, ale nie do końca.

    Np. nie da się posta usunąć. Musi mieć treść, więc trzeba ową treść wstawić.

    Treść :)
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    o Dzięki Club za oświecenie!  :* Idę potrenować :D 
    A ja wklejam adres filmu z youtuba bezpośrednio w okno dialogowe, wysyłam komentarz i wskakuje samo :smile: 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 08.09.2015
    Jako, że należę do osób widzących szklankę do połowy pełną (o tym, że jest w połowie pusta i tak poinformuje mnie reszta świata), postanowiłam choć spróbować oswoić tę bestię i aktualnie bawię się nowymi opcjami.

    Nie taka bestia straszna jak się wydawało, a niektóre opcje są całkiem fajne... inne kompletnie zbędne, a innych brak.
    Post edited by Gloriana (PL1) on
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.09.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=2FG37ZrU8aQ

    O, a ja się bawiłem HTML'em, bo wszystkich znaczników tutaj nie ma... :smiley:

    Dobrze, że każdy coś po kolei odkrywa na tym forum - że w ogóle takie coś od razu działa z automatu, hehe :grin:

    Pozdrawiam
    club
  • nie ma nabijania postow hahahahaha :D 
    tragedia zyciowa :p 
  • edytowano 08.09.2015
    moim jedynym miejscem do nabijania postow byly zagadki logiczne :p 
    reszta tematow nie byla zbyt ciekawa ( dla mnie ) i nie ubolewam teraz nad tym ze nie ma tych tematow :p 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mógłby Ktoś napisac jak i co mam zrobic żebymi posty z forum na mail nie wchodziły???bede wdzieczna bo dziennie mam zawalona skrzynka tutejszymi postami :'(:'(:'(:'(:'(.Tylko prosze o jasna i klarowna instrukcje.
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Mógłby Ktoś napisac jak i co mam zrobic żebymi posty z forum na mail nie wchodziły???bede wdzieczna bo dziennie mam zawalona skrzynka tutejszymi postami :'(:'(:'(:'(:'(.Tylko prosze o jasna i klarowna instrukcje.
    Odznacz sobie w opcjach powiadomień na profilu, aby Cię nie powiadamiało o nowych postach w wątkach, w których piszesz. Poczytaj, a na pewno znajdziesz gdzie to jest. :)
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 08.09.2015
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Mógłby Ktoś napisac jak i co mam zrobic żebymi posty z forum na mail nie wchodziły???bede wdzieczna bo dziennie mam zawalona skrzynka tutejszymi postami :'(:'(:'(:'(:'(.Tylko prosze o jasna i klarowna instrukcje.
    Sylwia musisz wejść na swój profil, a następnie "Preferences". Powinno otworzyć się okienko z powiadomieniami. Odznaczasz wszystko z góry na dół i klikasz "zapisz". Poniżej screeny.

    1. http://screenshooter.net/102553431/yefxgfj
    2. http://screenshooter.net/102553431/ynfrngc

    Pozdrawiam,
    Yattmur



    Post edited by Yattmur on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dziekuje za pomoc Yattmur i Psotka-uff zrobiłam :p:p:p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

    Grupy z założenia mają być miejscem, gdzie wszyscy Big Farmerzy mogą zakładać coś na kształt swoich prywatnych grup dyskusyjnych, do których inni nie będą mieć dostępu. Owszem, widać, że powstała grupa, ale - o ile nie jest to grupa publiczna - trzeba mieć zaproszenie, by do niej dołączyć. Spróbujcie utworzyć jakąś grupę, może dla Waszego sojuszu? Zobaczcie, jak działa ta funkcja i dajcie znać, co o niej myślicie. 

    Pozdrawiam
    Muszę przyznać, że akurat ta opcja to strzał w 10. Założyłam grupę i myślę, że będziemy się w niej dobrze bawić. Jeszcze nie dzieje się tam szczególnie dużo, ale powstała dopiero dziś wieczorem. Sam pomysł bardzo nam przypadł do gustu, bo na poprzednim forum nie dało się nikogo wyprosić z jakiegoś wątku, a teraz wystarczy stworzyć grupę by robić coś w gronie osób, z którymi ma się wspólny język.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja i tak jeszcze rycze jak tu wchodze :'(:'(:'(:'(:'( i sie wścikam,ale to i tak nic nie da trzeba sie do tego przyzwyczaic mam tylko nadzieje,że poprawią tu sporo rzeczy. Pytanie jak mam rozumiec(LOL) :p:p:p bo ja jakieś dziwne skojarzenia z tym mam B)B):p
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 09.09.2015
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
     Pytanie jak mam rozumiec(LOL) :p:p:p bo ja jakieś dziwne skojarzenia z tym mam B)B):p

    Skrót od: 1. (Laughing out loud) - Śmiejąc się głośno.
    2. (Lots of Laughs) - Dużo śmiechu, kupa śmiechu.
    3. Często używane w sprzecznym z prawdą znaczeniu.

    Tylko nie rozumiem co to robi na polskim Forum.

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    hehe a co robia np Wpisy Niemickich graczy,czy tłumaczenie niemieckie :p ,no to ja miałam zupełnie inne skojarzenie co do znaczenia tego słowa które lepiej zachowam dla siebie B):p:p- dziekuje za oświecenie :p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Yattmur powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
     Pytanie jak mam rozumiec(LOL) :p:p:p bo ja jakieś dziwne skojarzenia z tym mam B)B):p

    Skrót od: 1. (Laughing out loud) - Śmiejąc się głośno.
    2. (Lots of Laughs) - Dużo śmiechu, kupa śmiechu.
    3. Często używane w sprzecznym z prawdą znaczeniu.

    Tylko nie rozumiem co to robi na polskim Forum.

    Ja nie rozumiem co wszystkie te znaczki robią na polskim forum. Polska społeczność big farm nie jest gotowa na taki eksperyment, o czym świadczą niektóre oceny. Posty nie będące spamem oceniane jako spam, odznaczane jako nadużycie takie, w których nawet maniakalny moderator by się nadużycia nie dopatrzył itd. To jest to o czym kiedyś pisałam, gdy dawno temu, jeszcze na starym forum ktoś rzucił propozycję lajkowania postów. To nie jest fb, a już widać, że kryterium jest proste... i nie ma w nim znaczenia treść postu. No i takie w zasadzie pytanie czysto techniczne. Czy to ma jakieś znaczenie? No bo np. czy jak zaznaczę nadużycie w poście z wulgaryzmami, to czy idzie to gdzieś dalej, czy tylko sobie wisi w profilu gracza? Albo czy jak jakiś post dostanie kilka oznaczeń spam? no to co wtedy? znika, czy tez sobie tak wisi? Ktoś kto wymyślił te przyciski, jednak pewnych rzeczy nie przewidział, widać słabo znał nasz naród.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik