Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

1511

Komentarz

  • zielony jest tez kolorem czegos innego, nielegalnego, czego nie mozna "uzywac" a i tak sa osoby ktore to lubia :p 
    w tym wypadku chyba ktos za duzo sobie owej substancji "uzyl" i wyszlo co wyszlo ;) 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 05.09.2015
    madzia_toffikha () powiedział(a):
    ..ale oczywiscie ze Asia juz jest na tym forum, swiadczy o tym ten jej temat
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/105343/witamy-na-nowym-forum
    wiec nie ma problemu z zalogowaniem sie :) to kwestia checi :) a jak wiemy roznie to z tym bywa :p 
    taka rozpierducha, ze sama bala bym sie wejsc na to forum jako cm, bo nie wiadomo komu odpowiadac i jak :p 
    zdecydowanie lepiej przemilczec te burze i poczekac az emocje opadna :p 
    To, że wczoraj Asia była, nie oznacza, że dziś jest... bo w końcu mają weekend... no ale w poniedziałek to się za głowę złapie. Co do emocji to nie opadną, bo na to nie ma najmniejszych szans. Ja jestem na ten przykład coraz mocniej rozczarowana i jest mi coraz bardziej przykro. Nie oznacza to jednak, że zacznę tu rzucać mięsem, bo to jednak poniżej pewnego poziomu... Czekanie na odpowiedź z supportu to jednak droga przez mękę, gdy czeka się na coś istotnego.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 05.09.2015
    Pasigroch () powiedział(a):
    No i kino przyjechało. Poziom jak na razie taki sobie. Aktorzy słabi. Patrze w lewo, Patrzę w prawo i aż chce się wyjśc z kina... Teraz rozumiem, dlaczego płaca za oglądanie :D
    Ciesz się że w ogóle je masz ;) Tysiące graczy jest wściekłych że GGS ich w trąbę zrobiło. Mogę się założyć że to złoto nie miało być tak często (z hojnością zawsze byli na bakier) i za chwilę ogłoszą że to kolejny bugggg. cóż ale kto je zyskał to mu nie odbiorą. ;)
    Ja też nie zaliczyłam się do tej grupy ale podejrzewałam od początku iż  tak będzie, bo nie było  żadnych "ruchów" na moim koncie...  teraz dołączam się do wściekłej grupy ,z tym ze poczekam jeszcze trochę co z tego wyniknie. Nie skasuję gry najwyzej znowu się wyniosę na jakiś czas żeby mi przeszło i również obiecuję że gdziekolwiek pojawi się taka możliwość aby obsmarować  GGS  doopę to to zrobię..... hehe a jeśli myślą że kiedykolwiek jeszcze zobaczą na swoim koncie bankowym choćby najmniejszy przelewik ode mnie to ....#########
    Kciuk w dół  
    .
  • nawet nie kracz ze je wycofaja....zaraz wezme sie za wydawanie tego zlota, zeby w razie czego nie mieli z czego zabierac hahahaha :p 
  • mi przez blad ze stajnia i zawodami doliczylo 2 licencje plus jedna za wygarna lige :p 
    ]:->
  • O dziwo wczoraj w nocy miałam jeden film, mogłam wybrać nagrodę, więc wybrałam 30 sztuk złota. Potem pokazało mi się okienko, w którym najprawdopodobniej miał się wyświetlić drugi film, ale wszystko się zacięło i musiałam się przelogować. Jak wróciłam do gry, to z filmów już była znowu dooopa ;)
    Ech... życie to jednak czasami dziwne jest...
    A emotki na nowym forum są okropne :p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Na koncie u mojej córki ruszyły dziś reklamy. Jakież było moje zaskoczenie, gdy moja latorośl budzi mnie rano wrzeszcząc, że chce mi coś pokazać. Tym czymś była jedna z reklam, a mianowicie reklama gry Skyforge, w którą od jakiegoś czasu gram... Mój sojusz zna dobrze żart o tym, że planuję zostać boginią :p bo o to w tej grze poniekąd chodzi. Skoro firma sama reklamuje konkurencję, to w takim układzie zakaz pisania o innych grach jawi się tu jako bezsensowny anachronizm! Co o tym sądzicie?
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 06.09.2015
    Sodal () powiedział(a):
    Kris ja Ciebie ostrzegam, to że teraz nie ma na forum Moderatorów nie oznacza, że możesz sobie używać...
       " Nie wiem jak wy, ale nie lubię być traktowany jak śmieć!" fragment cytatu z 5.09 z godz8.25

     Uważam że śmiecie mogą sobie używać.
    Kris pisze to co inni myślą o tym laboratorium,gdzie jesteśmy traktowani jak doświadczalne króliki.
    Najpierw był event dla wybrańców,teraz dały kino,a podobno gra się rozwija.
    Czy oferty kupna złota każdy otrzymuje? czy też dla niektórych są takie oferty 
    Czekam z niecierpliwością na ich rekompensate.Podobnie jak Kris ochłapem się nie zadowole.
    Bo Śmiecie też mają prawo do godności
    Post edited by adamus07 (PL1) on
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    Kirs jest Nas już 2 do tej środowej rekompensaty
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 06.09.2015
    Soda przestań pisać głupoty,po przez takich graczy jak Ty to robią z Nami co chcą. Chcą cofnąć czas-jaki problem,dadzą troszke złota niech polaczki się cieszą. Gramy na takiej samej zasadzie jak inni.Grasz w grę czy jesteś ochotnikiem w testach?.Nie mam takiej możliwośći,do sprawdzenia,ale czy w Niemczech,Angli we Francji,też robią sobie testy?        .Big-Farm na pewno w Polsce testuje a Wy na to pozwalacie.Ja i Kirs i wielu podobnych chcemy być traktowani jako klienci Big-Farm a nie jako testowane króliczki. Są gracze,którzy inwestują Swoje realne pieniądze i takim graczom z Listy TOP-100 powinni umożliwić filmiki i sprawdzić działanie-bo Im naprawde się należy.
    W czasie ostatniego testu "Bliżej natury" była fala krytyki,ale były również gracze ,którzy "czytali i rozumieli" i afery nie robili. To dzięki Wam mamy następny test i kilka jeszcze będzie.
       Ja, Kris i setki graczy,którzy chcą grać a nie być króliczkami  to bardzo Wam dziękujemy,że pozwalacie Im na testy w Polsce

  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    a ty byś chciał jeszcze z maczugą na mamuty polować w PRL-u
  • Mam tak samo jak Kris.
    Nie dostawałam maili z nagrodami bo dawane były "losowo". Event przybył dwa dni przed końcem.Teraz pominęli mnie w filmikach i to jest dla mnie wyraźny sygnał że najwyższy czas się pożegnać z grą w której są równi i równiejsi. Miało być przyjemnie i dla relaksu. A skoro cała ta gra sprawia że się denerwuję to nic tu po mnie.

  • Solistka (PL1)Solistka (PL1) PL1 Posty: 15
    u mnie też nic nie ma :(
  • nie wiem jak skomentowac czas trwania tej reklamy...  :|


  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Mam wrażenie, że tzw. twórcy tej gry przestali panować nad bublem, który wychodzi z pod ich ręki. Od kilku miesięcy nie można się doczekać jakichkolwiek odpowiedzi na temat zasad na jakich funkcjonuje stadnina koni, ten sam problem dotyczy targu, teraz doszły reklamy dla wybrańców, a kolejną rzeczą są zadania dzienne na tymczasowej wyspie. Trzeba mieć chyba chory łeb, żeby w drugim dniu funkcjonowania wyspy umieszczać w zadaniach 1000 bananów lub 18000 pawi, takie ilości utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że GGS nie ma pojęcia co robi, a powoływanie się na balans gry zaczyna wychodzić mu bokiem i zwyczajnie ośmiesza ich. Powoli tak jak moi przedmówcy zaczynam przekonywać się do decyzji o zakończeniu tej męczarni, bo gra już dawno przestała przynosić rozrywkę.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 07.09.2015
    W temacie nie panowania nad grą. W dzisiejszym zadaniu dziennym mam użyć humusy na wyspie - w sumie to błąd jaki jest w tym zadaniu mi się podoba. Zaliczyło mi już 13, chociaż nie użyłem ani razu. Owszem, sypałem, ale na pola głównej :)

    UPS - czytanie z rana powinno być poprzedzone kawą. Chodzi o sady na wyspie. Nie mam ani jednego, a 13 parekselanz "użyć" już zaliczone. I jak policzyłem sady na stałych farmach to wyszło, że mam ich 15 (dla gry gaj oliwny to też sad), ale na razie uruchomiłem dziś produkcję 13 razy, nie używając żadnego nawozu i gra to zaliczyła. Plus dla GGS, malutki :D 
    Post edited by Pasigroch (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.09.2015
    Pasigroch () powiedział(a):
    W temacie nie panowania nad grą. W dzisiejszym zadaniu dziennym mam użyć humusy na wyspie - w sumie to błąd jaki jest w tym zadaniu mi się podoba. Zaliczyło mi już 13, chociaż nie użyłem ani razu. Owszem, sypałem, ale na pola głównej :)

    UPS - czytanie z rana powinno być poprzedzone kawą. Chodzi o sady na wyspie. Nie mam ani jednego, a 13 parekselanz "użyć" już zaliczone. I jak policzyłem sady na stałych farmach to wyszło, że mam ich 15 (dla gry gaj oliwny to też sad), ale na razie uruchomiłem dziś produkcję 13 razy, nie używając żadnego nawozu i gra to zaliczyła. Plus dla GGS, malutki :D 
    Też mnie dziś ucieszylo, jak nakarmiłam kurczaki , a tu mi znienacka wyskoczyło zaliczenie zadania dziennego na wyspie aby użyć karmy w stajniach.  i za to GGS ma u mnie LOL :) Oby tego nie "naprawili"  :D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 07.09.2015
    janina60 () powiedział(a):
    Przepraszam ,nie miałam pojęcia ,że moderatorzy nie mogą sie zalogowac.Może jestem mniej rozgarnięta niż Ty Gloriana i nie wyszukałam takiej wiadomości o moderatorach.
    Oj tam, oj tam... jaka tam mniej rozgarnięta. Miałaś zwyczajnie mniej szczęścia, bo w tonie spamu nie wyłowiłaś tego info. Z drugiej strony zwyczajnie miałaś to szczęście, że Cię nie spotkała analogiczna sytuacja jak w przypadku takich moderatorskich kont. Moje dawne konto wisi opuszczone, bo na nim jest mail inny niż w grze... Skoro więc ja się na nie nie mogę dostać, to taki moderator też nie może... Support milczy... A póki nie zobaczę na własne oczy Yattmura lub Demony, to nie uwierzę, że w ggs coś w tej sprawie robią.

    P.S. Też miałam podobne zadanie na farmie tropikalnej, które mi nie wiadomo z jakiej przyczyny zaliczyło...
  • Nie wiem co jest z filmami !!! Do dzisiejszego dnia nie miałam ani jednego !!! FARSA !!!! Nie mogę powiedzieć , że się dobrze bawię !!!!!!!!!!
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    gilowianka () powiedział(a):
    Nie wiem co jest z filmami !!! Do dzisiejszego dnia nie miałam ani jednego !!! FARSA !!!! Nie mogę powiedzieć , że się dobrze bawię !!!!!!!!!!
    Witam serdecznie, 

    filmy nie są wyświetlane u wszystkich Graczy. Zgodnie z Oficjalnym Ogłoszeniem, jest to nowa funkcja i obecnie testujemy jej funkcjonowanie na ograniczonej grupie odbiorców. Nigdy przedtem, w żadnej z naszych gier podobne rzeczy nie miały miejsca, dlatego wprowadzanie nowej możliwości jest przeprowadzane etapami.

    Pozdrawiam 
  • sadze iz ta reklama powinna zostac wycofana, bo jednak w farme graja tez nieletni, a nie sadze zeby to byly odpowiednie tresci reklamowe dla nich  :o

  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    Asia07 powiedział(a):
    gilowianka () powiedział(a):
    Nie wiem co jest z filmami !!! Do dzisiejszego dnia nie miałam ani jednego !!! FARSA !!!! Nie mogę powiedzieć , że się dobrze bawię !!!!!!!!!!
    Witam serdecznie, 

    filmy nie są wyświetlane u wszystkich Graczy. Zgodnie z Oficjalnym Ogłoszeniem, jest to nowa funkcja i obecnie testujemy jej funkcjonowanie na ograniczonej grupie odbiorców. Nigdy przedtem, w żadnej z naszych gier podobne rzeczy nie miały miejsca, dlatego wprowadzanie nowej możliwości jest przeprowadzane etapami.

    Pozdrawiam 
    Można robić testy tylko dlaczego Ci gracze otrzymują złoto?i to sporo a inni nie.
    Czy podobne testy mają już być rutyną w grze.
    Możecie sobie testować na moderatorach a nie na graczach.
    Chyba że w umowie jest  zaznaczone że ta gra jest grą testową,to przepraszam.
    P.S Jaka będzie rekompensata dla graczy którzy nie otrzymały złota i innych nagród od graczy przez Was wybranych którzy złoto otrzymały
    Chciałem wszystkim graczom,którym szczęście sprzyjało w filmach pogratulować.Gratuluje Wam :)

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No właśnie ja też jestem ciekawa co reklama prawie roznegliżowanej panienki robi w grze gdzie też graja osoby nieletnie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik