Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

1411

Komentarz

  • Witam a gdzie mozna to kino znalesc bo przeszukałam cała farme i nic :'(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No mi sie do nich nie śpieszy.Tak nie bardzo rozumiem jak sie ma promowanie innych gier przez samych twórców do zakazu ich promowania przez graczy na forum.Czyżby twórcy sami sie prosili o to aby im gracze pouciekali B).Z forum połowa mniej graczy bedzie moim zdaniem korzystac-jak dla mnie to nowe forum bardziej zniecheca aniżeli zacheca do korzystania z niego-porażka to bardzo delkatnie powiedziane.
  • gncdn () powiedział(a):
    Witam a gdzie mozna to kino znalesc bo przeszukałam cała farme i nic :'(
    Kino objazdowe się pojawia kiedy chce i chyba na razie niestety nie u wszystkich. Tak stało w OO. I nie nastawiaj się na superprodukcję. U mnie 5 razy leciała jakaś szmira o travie ;)
  • chyba lepiej z tym pytaniem do dzialu na temat nowego forum :p 
    ja nie wiem co znacza te znaczki... szczegonie LOL  :#
  • mnie zastanawia to dlaczego np. ja, za obejrzenie filmu, mam do wyboru nagrody...
    ale osoba z mojego sojuszu nie ma takiej mozliwosci i dostaje tajemnicze pudla, z ktorej wyskakuja jakies buble...gorsze niz w kole fortuny :p 

    tak to wyglada: 

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    janina60 () powiedział(a):
    madzia_toffikha () powiedział(a):
    chyba lepiej z tym pytaniem do dzialu na temat nowego forum :p 
    ja nie wiem co znacza te znaczki... szczegonie LOL  :#
    to tak jak ,chyba powinni dołączyć jakąś instrukcję . Jak zanam życie   i  to nasze forum,  gracze sami do wszystkiego dojdą, niż doczekamy sie jakiejś odpowiedzi od CM Asi ,lub jakiegoś Moderatora
    Ciężko mieć pretensje o nieobecność na forum kogoś, kto na to forum zwyczajnie nie ma możliwości wejść. Zanim zaczniesz krytykować moderatorów za brak reakcji, upewnij się czy to ich wina. Na forum zapanował Dziki Zachód, bo tak się składa, że do odwołania nie mamy moderacji.
  • ..ale oczywiscie ze Asia juz jest na tym forum, swiadczy o tym ten jej temat
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/105343/witamy-na-nowym-forum
    wiec nie ma problemu z zalogowaniem sie :) to kwestia checi :) a jak wiemy roznie to z tym bywa :p 
    taka rozpierducha, ze sama bala bym sie wejsc na to forum jako cm, bo nie wiadomo komu odpowiadac i jak :p 
    zdecydowanie lepiej przemilczec te burze i poczekac az emocje opadna :p 
  • watpie zeby Twoj apel cos dal....a raczej jestem pewna ze nikt nawet nie zwroci na niego uwagi i nie zostanie przekazane to dalej...
    ja tez nie ukrywam ze zarobilam dosc duzo zlota w ciagu 2 dni...
    osoby z mojego sojuszu rowniez nie maja reklam i uwazam ze to nie fair w stosunku do innych graczy...
    bo o ile jednorazowe nagrody mozna przebolec... tak teraz ciezko jest to sobie ogarnac
  • na pewno nie dostaniesz odszkodowania, bo z tego co czytalam na forum, te reklamy mialy zostac najpierw wprowadzone "na probe" u wybranej liczby graczy, a dopiero pozniej u inych ( tylko ciekawe co to "POZNIEJ" oznacza...)
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 05.09.2015
    Czyli ktoś na próbę zarobi kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złota a reszta co? Nic, no brawo jakież to zachęcające.
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    Ja miałam 4 filmiki i cztery skrzynie, w tym 30 sztuk złota i reszta to nagródki (np. 9 000 $).
    A teraz cisza.
  • ja nie rozumiem dlaczego reklam nie wprowadzili JEDNOCZESNIE u wszystkich graczy...dlaczego zaslaniaja sie tekstem ze to "na probe"... czemu nie zrobili tego samego ze statkiem np albo wyspa czy targiem ? jesli chodzi o to ostatnie to byla masa problemow u roznych osob, u jednego byly kolejki jak za komuny a u innych dwoch czy trzech klientow na dzien...ale BYLI... wiec to samo mozna bylo zrobic z reklamami....teraz ch...wie ile beda musieli gracze czekac na hotfix ktory im "doda" reklamy...to jest nie fair...to samo jak to ze jedna osoba moze wybrac sobie nagrody, a druga dostaje tajemnicze pudelka z ktorych nie za wiele wypada zlota
    ( bo chyba to jest najbardziej pozadany towar) ale z drugiej stony czekam az "skroca" nam te kwoty zlota za ogladanie reklam bo 99% graczy z pewnoscia bedzie wybieralo zloto, co nie bedzie zbyt na reke GGS, bo beda zbyt stratni...
    mialo byc pieknie a wyszlo jak zwykle...
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    Ci co mogą niech używają póki się da (osobiście zazdroszczę, nie ukrywam), bo jak wprowadzą hotfixy to nagroda bedzie po 5 tysiaków dolców:P 
    Nie śpijcie, klikajcie!
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    sylwiazelazna () powiedział(a):
    No mi sie do nich nie śpieszy.Tak nie bardzo rozumiem jak sie ma promowanie innych gier przez samych twórców do zakazu ich promowania przez graczy na forum.Czyżby twórcy sami sie prosili o to aby im gracze pouciekali B).Z forum połowa mniej graczy bedzie moim zdaniem korzystac-jak dla mnie to nowe forum bardziej zniecheca aniżeli zacheca do korzystania z niego-porażka to bardzo delkatnie powiedziane.


    Mnie też się nie śpieszy do oglądania filmów reklamowych,jak dla mnie może ich nie być. Forum też takie jakieś mdłe i za mało przejrzyste, Poza tym wkurza mnie,że logując się za każdym razem trzeba wpisywać adres mailowy i hasło z logowania do gry. Wolałem swoje stare hasło specjalnie na forum.Jak znam życie to nowe forum już takie zostanie. Mnie zniechęca i na pewno nie będę się tak często logował jak poprzednio.

  • nawet cytowanie innych jest problemem, bo mozna sie "zepchac" w cytat i wychodzi maslo maslane :p 

    ja kliknelam "zapamietaj haslo" i wszystkie dane mam od razu wpisane, bo jak bym tak nie zrobila to bym szalu dostala gdybym za kazdym razem musiala meila wpisywac...
  • mnie to g...no obchodzi ze to tylko gra...to nie znaczy ze jednych maja traktowac lepiej a innych gorzej....tak samo jak prezenty na urodziny bf...kolejny rok w ktorym JEDNI cos dostali a INNI nawet figi z makiem nie maja...i co...wymowka ? LOSOWO... pfffff... juz mi sie znudzily te spiewki (chociaz niby nie mam na co narzekac bo reklamy leca pelna para) ale sprawiedliwosc musi byc... jeszcze na dodatek "zachecaja" nas do zapraszania znajomych....ja tej gry nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecila...bo az wstyd pozniej sie tlumaczyc dlaczego jest tak a nie inaczej....
    tym bardziej ze i teraz forum zjechali po calosci, ze nawet KOMPEDIUM DO GRY NIE DZIALA ! hanba !

    ...a niech dadza mi bana na tym forum i bedzie spokoj, wcale bym sie nie obrazila.
    jak nie, to bede jechala z "grubej rury" epitetami jak kris :) a co ! solidarnosc !
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    co z tym ekranem dlaczego nie wszyscy go mają:(

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    kris258 () powiedział(a):
    oj Aniu... właśnie jesteś jednym z graczy, traktowanym jak śmieć...widzisz takie jest bad game studios...
    I ja też jestem :(
  • nie tylko Wy, bo wieksza poowa mojego sojuszu jest bez reklam, a niektorzy za farma maja jakis bialy ekran nie wiadomo po co...
  • ja nie wiem co im przeszkadzalo stare forum ?
    wystarzylo tylko zrobic porzadki, pousuwac tematy sprzed wiekow, usunac nieaktywnych graczy i tyle...
    teraz jest wiekszy bajzel niz byl wczesniej.

    MINI KOMPEDIUM NIE DZIALA !
    hanba i brak poszanowania pracy innych graczy (  a moze to przez zazdrosc? )
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    da się wejść na forum bez logowania, jako gość, na stronie logowania kliknęłam na domek i weszłam ,
    ten zielony kolor tła razi po oczach ,niech ich gęś kopnie
    Zielony niby jest kolorem nadziei, więc może coś z tym forum zrobią

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik