Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

3 urodziny BF

sprawdzcie meile, bo zostaly rezeslane nagrody z okazji urodzin BF :)

3 nasiona róży, 3 nasiona słonecznika, 3 nasiona hibiskusa, 33 sztuki złota i 3333 dolary :) yaaaay ! :D 


(ciekawe kogo tym razem pomineli..... :# )

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Platforma ruszyła... ciekawe czy się coś wysypie...
  • Mail z nagrodami otrzymali pewnie CI co zawsze, grupa która nie otrzymuje takich rzeczy nie ma nawet co sprawdzać, szkoda czasu.
  • I te całe urodziny są tylko po nową flagę? Gdzie są te extra premium dekoracje? 
    A ta cała platforma wygląda mi jak grób  :#
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Zdaje się, że tak. To taka powtórka sprzed roku i dwóch lat. Wtedy tez na urodziny była tylko flaga. Liczyłam, że się bardziej wysilą.
  • Gloriana, wiesz może na którym piętrze w wieży dekoracji znajdę nowe dekoracje? Bo wczoraj szukałam i nie znalazłam  :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    One są na różnych piętrach, bo nowe deko dotyczą eventów, zerknij na piętra z 4 dekoracjami, tam są nowe do nowych wersji eventów... Mnie się podoba syrenka.
  • Dziękuję, fajnie, że nie wszystkie dekoracje zmienili na 6*4  :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 05.09.2015
    Też mnie to cieszy... Tyle, że jak co roku, urodziny są mało atrakcyjnym wydarzeniem w grze... no ale cóż... kolekcjonować flagi tez można!
  • W świecie farmera jest mowa o ekskluzywnej ofercie od 5 września. Może się jeszcze coś pojawi  ;)
    A flaga ekstra, zawsze o takiej marzyłam  :)
    Mi z nowych dekoracji najbardziej podobające się te z eventu azjatyckiego. 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    mi z nowych "eventowych" dekoracji podobają się te z "Azji" i "Bliżej natury". :smile:

    A resztę to zobaczę w większej wersji podczas trwania eventu, może wtedy mi się któraś spodoba. :smile:

    Pozdrawiam
    club
  • Flaga postawiona. Nudny ten event jak to forum brzydkie.
  • ja tez juz postawilam flage a fanty wypadaly dalej :p fajny error :p lubie wypadajki wiec mi to nie przeszkadzalo :) ale niestety po wylogowaniu sie, blad sie naprawil, szkoda :p 
  • Arlet (PL1)Arlet (PL1) PL1 Posty: 4
    mam pytanie.jak podgladacie to jakie sa nowe dekoracje i co to jest wieza dekoracji?
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 08.09.2015
    WIeża to popostu coś w rodzaju wystawy, gdzie możesz obejrzeć sobie w powiększeniu wszystkie ozdoby - zaczernione są te, których jeszcze się nie zdobyło/nie kupiło, a podświetlone te, które masz postawione na farmach głównych. Niestety - jak w wieliu miejscach - występuje tu niekonsekwencja jakaś w tłumaczeniu, bo na farmie to się nazywa "Kolekcja obiektów dekoracyjnych" i drogowskaz do niej znajduje się nad farmą, na lewo od drzewka sojuszu.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.09.2015
    Czy ktoś coś wie na temat tej oto super ekskluzywnej oferty urodzinowej, którą mieli udostępnić 5  września?
    Bo ja takowej nie widziałam, może przeoczyłam?, może była to oferta dla losowej grupy? , a może nie obowiązuje na serwerach partnerskich ?? Jak ktoś coś wie w tej sprawie proszę o informację co to za ekskluzywna oferta? :)

    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Też się nad tym... Zwłaszcza, że dziś przybył pajac w meloniku, ale nic specjalnego nie miał.
  • zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz  :|
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.09.2015
    Zmienił się opis w powyższym obrazku, niby koło fortuny, ma teraz na wyspiarskiej wyspie być.. no zobaczymy,, czy to będzie warte naszych żetonów ,bo w znikającą wyspę nie za bardzo chciałabym je inwestować... ale może coś w nowym kole mnie skusi.. liczę na to ! :)
     
  • otrzymalam wiadomosc na poczcie  było odbierz nagrode i co nagrody nie było pisałam do suportu i tez nic szkoda gadac
  • DOPIERO  teraz otrzymalas tego meila ? czy dopiero odczytalas ?  :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik