Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

1311

Komentarz

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 02.09.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »

    U mnie też sąsiedzi bardzo regularni, bardziej niż zazwyczaj.

    Witam,
    a co najlepsze, częściej przychodzą, ale już mniej chcą produktów kupić, niż przed wczorajszą aktualizacją. :D

    Pozdrawiam
    club
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Czy ten zegar z wykrzyknikiem nad fotelem kinowym to będzie się tak bujał w nieskończoność?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    ło matko nowe forum :D o co tu chodzi :D
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Raczej: O matko! jakie to nowe forum brzydkie!
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    a mi się podoba :-)
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    może nie aż takie brzydkie ..ale takie ..WIELKIE :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Sygnaturę mi zjadło i nie wiem jak ustawić... Funkcjonalność na minus, wygląd na minus, plusów jeszcze nie zanotowałam. Jakieś dziwaczne odznaki, które są mi potrzebne jak rybce rower... Cieszyliśmy się, czekaliśmy i dostaliśmy... to co przeważnie, czyli badziew.
  • edytowano 04.09.2015
    straszne to forum...
    tamto bylo bardziej przejrzyste, a moze to byla kwestia przyzwyczajenia ? nie wiem... byc moze...
    ciezko sie polapac co i jak na tym forum...
    nie widac nieprzeczytanych tematow...
    eh

    Edit:
    dopiero zauwazylam ze mozna lajkowac posty i cos co znaczy "LOL" hahahahaa


    co do filmikow...calkiem spoko... zloto tez mozna zarobic, wiec jak ja na razie na plus, zobaczymy jak dlugo beda dawac zloto :) a najlepsze jest to ze mozna wybrac sobie nagrode :)


  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    rozumiem, że zgodnie z OO nie wszyscy mają filmiki, bo np u mnie żaden się nie pojawił
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    U mnie też brak filmików.
  • edytowano 04.09.2015
    ja juz szaleje z reklamami :D
    za 30 sekund filmiku lub za klikniecie w reklame dostaje 25,30 lub 35 zlota (na inne nagrody nie patrze bo nie ma nic cenniejszego niz zloto :p ) wiec w ciagu kilkunastu minut mozna ladnie podreperowac swoj budzet ;) ciekawe kiedy sie to skonczy...tfu tfu :p
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    u mnie niestety filmików brak..kilka osób z sojuszu już się cieszy z nagród ale niestety większość czeka..i dlatego mam pytanie: kiedy wszyscy dostąpimy zaszczytu oglądania filmików ???
  • edytowano 04.09.2015






    i reklama ktora miala trwac 30 s ... :p 


  • na starym forum szperałem przez 5 dni i wszystko było dla mnie przejrzyste. Tutaj nic nie jest. Jako, że jestem świeżak to nie można mówić o przyzwyczajeniu do starego. Znalazł ktoś przycisk typu "pokaż posty od ostatniej wizyty"?
  • ...moze "dyskusje" ?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 04.09.2015
    na jednej z moich farm pojawił się na targu na drugiej wciąż go nie ma, a filmików nie puszczają 
  • farm boy () powiedział(a):
    na jednej z moich farm pojawił się na targu na drugiej wciąż go nie ma, a filmików nie puszczają 
    multikonta sa zabronione :p 
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    ale słaby wygląd tego forum, a przejrzystość jak na bazarze, stare jakoś bardziej było czytelne
  • No forum jakoś dziwie wygląda chyba do tamtego się za bardzo się przyzwyczaiłam i trzeba mi czasu by się z nim oswoic.
    A dlaczego jedni mają filmiki a inni nie? 
  • kry (PL1)kry (PL1) PL1 Posty: 2
    obejrzałem pierwszy filmik za 30 szt złota
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Ja tez nie mam kina. :(
  • Ja od wczoraj mam kanapę czyli teoretycznie jakiś seans w tym czasie powinien wyskoczyć a tu nic.... to jest podpucha i tyle, żeby przez weekend siedzieć na farmie...nic z tego :p
    Z drugiej strony , GGS i tym razem ostro pojechało po bandzie bo ta aktualka jest jedyną nowością na której przeciętny gracz może coś wartościowego zyskać a się okazuje że akurat tutaj są lepsi i lepsiejsi. 
    Jak trzeba złoto wydać to opcja jest dostępna dla każdego ale jak zarobić to już nie każdy tak może.
    Tłumaczenie że reklamy mają być wprowadzane stopniowo mnie nie przekonuje...zupełnie nie przekonuje.
    Bo wtedy może sie juz okazac że nagrody zostały zmienione  :'(
  • Pojawiły się u mnie filmy i sama nie wiem co o tym sądzić....Oglądam w kółko te same 3 reklamy gier, w 2 mówią coś po niemiecku  :D Dostaję za to skrzynki niespodzianki, gdzie jest po 30 lub 35 sztuk złota, trochę dolarów, nasiona fiołków lub części dekoracji ( to na razie miałam). Nie wiem do czego to prowadzi, już ponad 10 dostałym tych skrzynek.
  • No i kino przyjechało. Poziom jak na razie taki sobie. Aktorzy słabi. Patrze w lewo, Patrzę w prawo i aż chce się wyjśc z kina... Teraz rozumiem, dlaczego płaca za oglądanie :D
  • Przelogowałam się i już nie mogę oglądać, więc zapętlenie tych samych reklam to jakiś błąd. Co się naoglądałam to moje, złoto się zgadza, więc mi to obojętne, mogę i cały dzień to oglądać. 
  • Witajcie,u mnie suuper,wlasnie obejrzałam ponad 25 filmów,troche nuda,w kółko to samo,ale za to jakie nagrody:)gratuluje pomysłu
  • Też obejrzałem kilka filmików. W kółko te same reklamy ale z nagród w złocie jestem zadowolony :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.09.2015
    Dziennie zadania na farmie wyspiarskiej to jakaś porażka! Ja rozumiem , że nie miało być łatwo - ale pierwszego dnia wyspy mam za zadanie wyprodukować 240 gwiazd tropików, sprzedać 630 powiewów lata  :#  Nawet jak bym miała wyspę rozbudowaną na maxa nie wiem czy bym to zdążyła wyprodukować w ciągu 1 dnia   :o Następna aktualizacja zrobiona tylko i wyłącznie pod wyciągnięcie góry złota - sory ale nie skorzystam!  :/
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Mam bardzo podobne odczucie... Ja mam zebrać kokosy (sic!). Akurat jest to właściwy towar na pierwszy dzień... Kolejny brak logiki...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik