Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.09.2015 | Aktualizacja Big Farm: Czas na film!

211

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.09.2015
    Może telewizja będzie jak w szpitalu wrzucić 2 złote - godzina oglądania za freee :)
    a tak serio, to na nk reklam nie będzie :p więc jestem ciekawa Waszych wrażeń :) wieżę dekoracji mi naprawiono, jestem happy :) ps. i w wieży się pojawiło dużo nowych ozdóbek do odblokowania, czyli się będzie działo :cool:
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 01.09.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    Nie ma video? Mniejsza z tym... Ja nawet zalogować się nie mogę, bo pisze Aktualizuj stronę.
    wielkie dzięki za taki prezent:)

    W takim razie może czas bunt wywołać?
    Dość tego! Dłużej tych błędów nie zniosę...

    Opcja aktualizuj stronę oznacza aby ją odświeżyć lub dla pewności po wprowadzeniu aktualizacji ( zawsze tak robię ) wyczyścić ciasteczka cookies i zalogować się ponownie do nowo uruchomionej strony z grą.
    Tyle i aż tyle.
    Policz sobie do 100, 1000 lub miliona może pomoże na skołatane nerwy :)


    Ps. Wprowadzenie danej rzeczy nie oznacza, że pojawi się ona natychmiast.
    Spokojnie poczekamy na jej pojawienie się w grze a poza tym tak jak podano w OO nie u wszystkich Graczy od razu ma się owe video pojawić.
  • sylwian0402 (PL1)sylwian0402 (PL1) Posty: 82
    edytowano 01.09.2015
    oj Kris... po pracach konserwacyjnych czesto bywa tak,ze akurat trzeba odswiezyc strone...:)
    a co do tego video,noc coz tez czekalam z niecierpliwoscia i nie ma nic;/
  • edytowano 01.09.2015
    U mnie nadal nie ma nic z tej aktualizacji.
  • edytowano 01.09.2015
    dwa plusy dla dzisiejszej aktualizacji

    + za oznaczenie kontraktów limitowanych czasem - teraz je ładnie widać "jak na dłoni"

    + za grafikę nowych dekoracji :D - ciekawa jestem co trzeba będzie zrobić aby je zdobyć
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 01.09.2015
    Witam,
    ale się po dzisiejszej aktualizacji namnożyło tych sąsiadów - od godz. 17 (od zalogowania) do tej pory, miałem już jedenastu. :D
    A nowe dekoracje w "Wieży Dekoracji" ciekawe są, nie powiem. :cool:

    Pozdrawiam
    club

    P.S.
    Urodziny BigFarm będą 5 września.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 01.09.2015
    Wika223pl napisał użytkownik: »
    dwa plusy dla dzisiejszej aktualizacji

    + za oznaczenie kontraktów limitowanych czasem - teraz je ładnie widać "jak na dłoni"

    + za grafikę nowych dekoracji :D - ciekawa jestem co trzeba będzie zrobić aby je zdobyć

    To nowe dekoracje za eventy tematyczne
  • farm boyfarm boy Posty: 9
    edytowano 01.09.2015
    tylko jak znam moja farmę to kliknięcie tego tv żeby zobaczyć tą reklamę wrzuci ja na pełny ekran
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 01.09.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    Nie bądź taki mądry, bo odświeżyłem kilkanaście razy i nic, żadna nowa aktualizacja nie była dostępna, a ciasteczka itp. czyściłem wczoraj, z powodu innego błędu:) Wiesz co Ci powiem? To Twoje mówienie "licz sobie do miliona , miliarda.." Nie jest ani śmieszne, ani obraźliwe (nie wiem, którą z tych opcji chcesz pokazać) tylko zwyczajnie..... nudne.... nie tylko nudzi mnie, ale i innych graczy.. Może zmienisz repertuar, co?:rolleyes: Kreatywność masz niewielką skoro jedyne co potrafisz do mnie powiedzieć to licz 100, tysiąc i milion....

    A na błąd wystarczył czas.... i tyle;) Aktualizacja przydała się tylko do naprawienia błędów, a video.... może już zapomnimy o tym??:p


    Dobre jest to, że naprawili poruszanie się w wieży dekoracji.... A, że nowe nie są fajne to szkoda... :/

    Co do urodzin, pożyjemy, zobaczymy co w nich będzie, najbardziej ja jestem tego ciekawy, bo jeszcze nie miałem przyjemności obchodzenia rocznicy....

    Kontynuować dyskusji z tobą nie mam zamiaru boś dla mnie nie jest partnerem do konwersacji. Co do repertuarów wystarczy spojrzeć w twoim profilu na treść postów - no comment.
    Ja wiem, że ostatnio usilnie starasz się zmieniać swój wizerunek na Forum, ale aby coś pisać należy coś wiedzieć a ty informacje masz wręcz zerowe.
    W imieniu innych Graczy się nie wypowiadaj a swoim jak ja.
    A co do mojej kreatywności wybacz, ale komuś takiemu jak ty na grze o sadzeniu kapusty nie muszę jej okazywać.

    A co do filmów czekamy nadal ....
  • pucusio_82 (PL1)pucusio_82 (PL1) Posty: 3
    edytowano 02.09.2015
    Wincyj reklam!!!
  • sylwian0402 (PL1)sylwian0402 (PL1) Posty: 82
    edytowano 02.09.2015
    jak to wincyj:) jak ja nie mam wcale?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 02.09.2015
    club napisał użytkownik: »
    ...po dzisiejszej aktualizacji namnożyło tych sąsiadów - od godz. 17 (od zalogowania) do tej pory, miałem już jedenastu.

    U mnie też sąsiedzi bardzo regularni, bardziej niż zazwyczaj.
  • edytowano 02.09.2015
    i co z tymi filmikami ? wielkie zapowiedzi i znów lipa staje się to już nudne
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 02.09.2015
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    No i po aktualizacji. Proponuje nowe odliczanie - ilości postów sygnalizujących skandalicznie skandaliczny błąd braku filmów :)

    Groszku? liczysz? bo ja szczerze przyznam nie jestem zaskoczona ich ilością i tak spodziewałam się więcej skandalicznie skandalicznych wieści protestująco protestujących przeciwko brakowi filmików... Swoją drogą niebawem 3 urodziny big farm, a pewne rzeczy się nie zmieniają i po każdej aktualizacji ten sam cyrk... Ja proponuję żeby CM Asia informację o tym, że nowość nie musi być wprowadzona niezwłocznie po aktualizacji umieszczała w każdym ogłoszeniu, ale większymi literami, w jaskrawym, rzucającym się w oczy kolorze i pogrubioną czcionką.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 02.09.2015
    ohooooo "prace w toku"... moze w koncu bedzie sie cos dzialo :D
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    edytowano 02.09.2015
    u mnie nie ma nic nowego
  • sylwian0402 (PL1)sylwian0402 (PL1) Posty: 82
    edytowano 02.09.2015
    u mnie to samo
    nic sie nie dzieje....
  • Pandora02 (PL1)Pandora02 (PL1) Posty: 16
    edytowano 02.09.2015
    ale dalej nic nie ma nowego
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 02.09.2015
    to byl falszywy alarm :p
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 02.09.2015
    No i gdzie ten ekranik?
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 02.09.2015
    Niestety kino się ulotniło
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 02.09.2015
    miki1948 napisał użytkownik: »
    Niestety kino się ulotniło

    Też tak myślę.
  • edytowano 02.09.2015
    Ja też nie mam kina.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.09.2015
    Marcin16Guest napisał użytkownik: »
    Ja też nie mam kina.


    A ja mam ;)
    Na kino trzeba po prostu zasłużyć :)

    P.S. Zanim podniesiecie alarm, od razu mówię, że to był żart :p
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 02.09.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    nieee..... pomocy!!!! Nic nie działa!!! Na jednej przeglądarce nie działa big farm, a na drugiej pisze, że nadal prace konserwacyjne.. na domiar złego wszystkie funkcje do pisania postu są na biało prawie... to już ciężka przesada...

    Widocznie wszechświat chce ci coś powiedzieć :P

    Nie wiem co to była za przerwa, ale trwała bardzo krótko, z czego możemy się jedynie cieszyć.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik