Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Zakończenie sezonu konnego

edytowano 27.08.2015 w Pytania ogólne Big Farm
Czy dostaliście nagrody na zakończenie sezonu konnego?
Zakończyłem sezon w lidze platynowej i jedną z nagród powinna być licencja na wydobycie złota.
A tej na nigdzie nie znalazłem. Czy też tak macie?
Post edited by farmermuniek4 (PL1) on
«1

Komentarz

  • anmarx-1 (PL1)anmarx-1 (PL1) Posty: 11
    edytowano 24.08.2015
    ja tez nic nie dostałam , moja kolezanka rowniez
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 24.08.2015
    Ja tez nic nie dostałam:(
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 24.08.2015
    A ja dostałam. Licencja powinna znajdować się w zakładce "Wyposażenie". Jeśli jej tam nie macie, jedyne wyjście to napisać do supportu i zgłosić ten błąd.
  • AdamMtsAdamMts Posty: 30
    edytowano 24.08.2015
    Ja również nie dostałem
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 24.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    A ja dostałam. Licencja powinna znajdować się w zakładce "Wyposażenie". Jeśli jej tam nie macie, jedyne wyjście to napisać do supportu i zgłosić ten błąd.

    Wiele osób nie dostało nagród, sprawdziłam forum. U mnie w zakładce nic nie ma, a trofeum i obiecane szczeniak, kot oraz orangutan poszły chyba do ZOO. Pozdrawiam. Pisałam do supportu i czekam na odpowiedź wyjaśniającą zaistniałą sytuację.
  • leniuszek73. (PL1)leniuszek73. (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 24.08.2015
    Ja również nic nie dostałam:(
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 24.08.2015
    Ja była ciekawa tych zwierzaczków:) Ale masz racje dana44 - chyba do zoo poszły:) Również napisałam do supportu i ...czekam.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 24.08.2015
    ja tez nie dostalam, ale po przelogowaniu i wyczyszczeniu pamieci przegladarki, wszystko wrocilo do normy i mam licencje i malpke ^^
  • edytowano 25.08.2015
    Niestety tradycyjne operacje (przelogowanie itd.) nie pomogły. W zakładce "wyposażenie" licencja na wydobycie zlota nie pojawiła się. Oczywiście zgłoszę ten fakt do supportu, jednak patrząc na ilość wpisów, w tym jak i innym wątku, osób które nie otrzymały nagród za zakończony turniej konny jest wiele, co może wskazywać na jakiś systemowy błąd.
    Proszę zatem CM-ów, by spowodowali globalne sprawdzenie i zlikwidowanie tego błędu. Można się spodziewać, że wielu graczy tego nie zauważy lub dostrzeże ten fakt za jakś czas. A przecież nie chodzi o to, by wszyscy gremialnie pisali do supportu.
    Liczę na działanie BF w tej sprawie, bowiem w innym wypadku nie ma sensu udział w kolejnych, ponoć zmienionych, wyścigach konnych, jesli o obiecane nagrody trzeba się dodatkowo upominać.
  • mini8787 (PL1)mini8787 (PL1) Posty: 5
    edytowano 25.08.2015
    no ja tez nic nie dostałam:(
  • LuckyEranaLuckyErana Posty: 1
    edytowano 25.08.2015
    ja też nie
  • edytowano 25.08.2015
    Właśnie zakończono prace konserwacyjne, w ramach których, zgodnie z zapowiedzią Asi, miał być naprawiony błąd związany z przyznawaniem nagród za wydarzenia.
    Niestety błąd nie został naprawiony.:(

    Nadal nie otrzymałem mojej licencji na wydobycie złota.
    Czy u innych te prace konserwacyjne były skuteczne i otrzymali swoje nagrody?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 25.08.2015
    Nie, u mnie również bez zmian.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 25.08.2015
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Właśnie zakończono prace konserwacyjne, w ramach których, zgodnie z zapowiedzią Asi, miał być naprawiony błąd związany z przyznawaniem nagród za wydarzenia.
    Niestety błąd nie został naprawiony.:(

    Nadal nie otrzymałem mojej licencji na wydobycie złota.
    Czy u innych te prace konserwacyjne były skuteczne i otrzymali swoje nagrody?

    A czy po skończonym hotfixie wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki, usunąłeś ciasteczka i przelogowałeś się? Jeśli nie, to spróbuj i napisz czy licencja się pojawiła :)
  • edytowano 25.08.2015
    Wszystko co podałaś Psotna zrobione, a licencji jak nie było tak nie ma.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 25.08.2015
    Czyli hotfix jednak nie naprawił wszystkich błędów, które miał naprawić :( Szkoda.
  • edytowano 25.08.2015
    Też żałuję.
    Pytanie, czy tylko u mnie się tak stało, czy też do innych nagrody nadal nie dotarły.
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 25.08.2015
    farmermuniek4 napisał użytkownik: »
    Też żałuję.
    Pytanie, czy tylko u mnie się tak stało, czy też do innych nagrody nadal nie dotarły.

    U mnie nie ma
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 25.08.2015
    A mnie zdziwiło że nic nie wyskoczyło, też nie dostałam, chyba żadnej nagrody.
  • Kałamaga (PL1)Kałamaga (PL1) Posty: 9
    edytowano 26.08.2015
    Nie dostałam również ani złota ani licencji ani też innych pierdół, a doszłam do ligi platynowej. Również złożyłam reklamację w supporcie.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 26.08.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    Ważna wiadomość:

    Na internacjonalnym błąd również występuje!
    Już jeden z moich sojuszników nie dostał, okarze się czy inni też.

    Ekm... Chyba nie masz na myśli, że ktoś będzie karać? :P
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 26.08.2015
    hmm a na moim serwerze - nk.pl była przerwa techniczna, po niej dostaliśmy podwójne PD przez 48h i chyba licencje na złoto (niektórzy piszą , że dostali takowe, inni że nie) :confused: może jakieś zadośćuczynienie za te błędy :confused:
  • edytowano 26.08.2015
    U nas prace konserwacyjne też zakończone.
    Żadnych podwójnych PD nie ma, ale prace naprawcze tym razem okazały się skuteczne, przynajmniej w moim przypadku, gdyż dotarła do mnie nareszcie zaległa nagroda w postaci licencji na wydobycie złota.
    Dobre i to.
    Pozdrawiam
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 26.08.2015
    Też nareszcie dostałam tą licencję :)
  • Kałamaga (PL1)Kałamaga (PL1) Posty: 9
    edytowano 26.08.2015
    Również dostałam licencję i dodatki. Pozdrawiam wszystkich.
  • roksia24roksia24 Posty: 1
    edytowano 26.08.2015
    a dostaniecie coś czy nie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik