Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

12233

Komentarz

  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 18.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Czyli nadal po farmach grasuje błąd, który dopadł też madzię...

    oj dopadl i nie chce odpuscic... coraz wiecej graczy to zglasza...
    ja 1300 karmy dla swin juz odrobilam, ale krecenie w mlynie takiej ilosci karmy dla oslow troche potrwa...
    ...o humusie nie wspomne bo jak nie event, to mistrzostwa, to maszyna z lejem... aaaaa ciagle ten humus potrzebny... dobrze ze jakies resztki humusu mam, a nie caly magazyn zabarali, bo chyba bym sie z tym nie ogarnela o.O
  • edytowano 18.08.2015
    Na początku wyświetla mi się świat farmera a na nim dwa dziwne obrazki? Dotyczące aktualizacji?
  • edytowano 18.08.2015
    U was jest tez to samo?
  • sth (PL1)sth (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 18.08.2015
    "Optymalizacja budowy targu. Postępy budowy powinny być widoczne wcześniej niż dotychczas."

    Ktoś mi wyjaśni w czym rzecz? że się niby samo z siebie będzie budować, w zależności od tego jak często będę z targu 'używać'?
  • edytowano 18.08.2015
    targ targiem, ale czy Wy równiez po aktualce macie skończony event? tylko nagrody brak:cool:

    co do aktualki...u mnie wreszcie pojawili sie sąsiedzi

    edycja: wróciło do normy, oj nie szczędzą nam wrażeń
    :cool:
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 18.08.2015
    BlueCzarownica napisał użytkownik: »
    , ale czy Wy róniez po aktualce macie skończony event? tylko nagrody brak:cool:

    i

    tak u mnie kilka osób w sojuszu pisze, że event się im własnie ukończył, bez nagrody :mad:
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 18.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    tak u mnie kilka osób w sojuszu pisze, że event się im własnie ukończył, bez nagrody :mad:

    Wystarczy się przelogować i event leci dalej.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 18.08.2015
    Piotr7511 napisał użytkownik: »
    Wystarczy się przelogować i event leci dalej.

    no po kilku przelogowaniach wróciło, ale ludziom powoli się odechciewa w ogóle zaczynać tych eventów, jak to w każdym momencie może przepaść :p
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 18.08.2015
    U mnie po przelogowaniu event wraca, ale po chwili go nie ma i tak w kółko
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 18.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    U mnie po przelogowaniu event wraca, ale po chwili go nie ma i tak w kółko

    Mam to samo. Nie będę się przecież co chwila przelogowywał :mad:
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 18.08.2015
    Mi też znika :eek: Ciekawe czy wypadajki będą leciały.

    Główne zadanie na wyspie też się nie wyświetla :(. Dodam, że przed wejściem na farmę po aktualizacji czyściłam ciasteczka.
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 18.08.2015
    U mnie na Wikingu też nie ma głównego zadania
  • Arleta766 (PL1)Arleta766 (PL1) Posty: 205
    edytowano 18.08.2015
    sth2 napisał użytkownik: »
    "Optymalizacja budowy targu. Postępy budowy powinny być widoczne wcześniej niż dotychczas."

    Ktoś mi wyjaśni w czym rzecz? że się niby samo z siebie będzie budować, w zależności od tego jak często będę z targu 'używać'?


    Podbijam pytanie sth2, bo potencjalna odpowiedź również mnie interesuje.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 18.08.2015
    Witam,
    właśnie też się zastanawiałem, dlaczego mi się event po pierwszym kroku skończył, ale przelogowanie załatwiło sprawę i już wszystko jest w porządku. :D
    Co do Targu i sąsiadów, to w ciągu ostatniej pół godziny, odwiedziło mnie troje sąsiadów (co jeszcze wczoraj to było 3, ale w ciągu całego dnia) i wszyscy chcieli czegoś z piekarni - czyli wygląda na to, że poprawki już zostały wprowadzone.

    Pozdrawiam
    club
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 18.08.2015
    Huhuha, aktualizacja zła...
    Nie tylko znika ewent, ale także ikonka z zadaniem głównym z wyspy - bo to w sumie też ewent.
    Teraz już wiem, czemu CM nagle wyjechała... :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 18.08.2015
    He dobre:Dno nie ma takiej siły,żeby wraz z aktualizacją coś nie szwankowało:)-gdybym wczoraj się założyła to dziś odbierałabym zakład za wygraną(stawiałam,że na wyspie coś się "popsuje"):cool:.U mnie na razie wszystko działa jak należy,no nie wiem czy się cieszyć czy bać:D.Tylko ten miły grubasek od wczoraj chce ze mną zrobić "interes życia"-ale czytając posty graczy co to za interesy nie skorzystam-ale sąsiad stoi i stoi ,że go nogi nie bolą:rolleyes:
  • edytowano 18.08.2015
    no cóż wielu z Was miało rację , błąd błędem popychany.... ale w sumie to tylko gra, więc jak mam dość robię wyloguj i błędy z gry znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :)

    na targu ciekawa oferta :-) a raczej zapłata którą otrzymałam

    targ.jpg

    dzięki targowi mam już 40 punktów karmy -- będzie zabawa w prezenty :-)
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 18.08.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    He dobre:Dno nie ma takiej siły,żeby wraz z aktualizacją coś nie szwankowało:)-gdybym wczoraj się założyła to dziś odbierałabym zakład za wygraną(stawiałam,że na wyspie coś się "popsuje"):cool:.U mnie na razie wszystko działa jak należy,no nie wiem czy się cieszyć czy bać:D.Tylko ten miły grubasek od wczoraj chce ze mną zrobić "interes życia"-ale czytając posty graczy co to za interesy nie skorzystam-ale sąsiad stoi i stoi ,że go nogi nie bolą:rolleyes:

    Sylwia ja dzisiaj na Targu dostałem od Grubaska za 150 tyś dolarów 1 zwykły humus - zaczynam kochać tego małego rozbójnika hi hi :)))
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 18.08.2015
    Mistrz interesów z niego:cool:
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 18.08.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    Mistrz interesów z niego:cool:

    Z niego i ze mnie :)
    Ilekroć przychodzi ten mały krejzolek daję mu się nabrać, ale w sumie lubię się śmiać nawet z siebie samego :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 18.08.2015
    "Sprzedawca częściej zaoferuje wartościowe przedmioty."

    w OO napisano ---- nasuwa mi się pytanie czym zdaniem GGS są te wartościowe przedmioty :confused: Ktoś trafił na coś w miarę wartościowego? :) czyli nie karmę i humus... :rolleyes:
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 18.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    "Sprzedawca częściej zaoferuje wartościowe przedmioty."

    w OO napisano ---- nasuwa mi się pytanie czym zdaniem GGS są te wartościowe przedmioty :confused: Ktoś trafił na coś w miarę wartościowego? :) czyli nie karmę i humus... :rolleyes:

    Zastanawiające i dające do myślenia jest to, że jak My tracimy na ofertach u Grubaska oraz czasem w wyniku błędów w misjach to jesteśmy spławiani frazesami typu ,,ten błąd nie jest priorytetem".
    Natomiast jak występują błędy w wyniku których zyskujemy to moment hotfixy, aktualizacje itp...
    Również jak na Forum Gracze pytają o wiele rzeczy zwłaszcza takich, które wypłynęły po aktualizacjach to panuje dziwna cisza ze strony CM.
    Tylko czemu to już mnie absolutnie nie dziwi ....
  • Kinga ()Kinga () Posty: 40
    edytowano 18.08.2015
    Miało pokazywać postęp budowy i nie pokazuje.Co za lipa.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 18.08.2015
    Jeśli chodzi o "dalsze zmiany w grze", to chyba nie jest to zmiana, jeśli co jakiś czas event pokazuje się jako zakończony?
    Ten błąd z zakończonym eventem jest chyba cały czas, niezależnie od tego u ilu graczy występuje.
    Trzeba ten fakt jednak zgłosić.

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 18.08.2015
    Miało pokazywać postęp budowy i nie pokazuje.Co za lipa.-Może pokazuje tylko My nie wiemy gdzie:cool:
  • 7742ps (PL1)7742ps (PL1) Posty: 305
    edytowano 18.08.2015
    U mnie też nic nie pokazuje.
    Jedyne co się zmieniło,to to,że w prawie każdym zleceniu nie mam już bukietów z kwiatowej ;)
    No i co jakiś czas,pojawi się jakiś sąsiad za płotem,bo do dziś miałem z nimi spokój;)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 18.08.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    Miało pokazywać postęp budowy i nie pokazuje.Co za lipa.-Może pokazuje tylko My nie wiemy gdzie:cool:
    J mam tak samo ,nic nie pokazuje a na wyzszy poziom chyba wskoczylem bo pokazaly mi sie chorągiewki.Wyswietla mi sie caly czas 0
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 18.08.2015
    Kaspaldo napisał użytkownik: »
    J mam tak samo ,nic nie pokazuje a na wyzszy poziom chyba wskoczylem bo pokazaly mi sie chorągiewki.Wyswietla mi sie caly czas 0

    Bonusy zaczynają się pokazywać dopiero jak masz 6 kontraktów, wcześniej to nie nastąpi. Ja od 1 dnia targu miałem 1 sąsiada, teraz po aktualizacji przy drugim wyskoczył mi ten sam error co za pierwszym razem. I znowu już nikt mnie nie odwiedza:). Ach te błędy , zaczynają już na każdym kroku denerwować.

    Nawet w OO jest to napisane:).
    3 poziom aktywności: co najmniej 1-6 zleceń będzie dostępnych w tym samym czasie....
    Po osiągnięciu 3 poziomu aktywności liczba dostępnych zleceń nie zwiększy się – pojawi się jednak dodatkowy bonus do nagród.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 18.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Bonusy zaczynają się pokazywać dopiero jak masz 6 kontraktów, wcześniej to nie nastąpi. Ja od 1 dnia targu miałem 1 sąsiada, teraz po aktualizacji przy drugim wyskoczył mi ten sam error co za pierwszym razem. I znowu już nikt mnie nie odwiedza:). Ach te błędy , zaczynają już na każdym kroku denerwować.

    Piotoru ? Aż mam ochotę Cię uściskać :) Wiesz za co?
    Myślę, że wiesz... ;)

    P.S, Żeby nie było, że tylko oftopuję, to informuję, iż sąsiedzi znowu mnie nękają. Czy oni nigdy nie odpuszczają... hę? A przez kilka dni było tak pięknie... ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik