Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

11733

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 13.08.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Przy tempie produkcji na Farmach, czasie jaki musi minąć by urosły nasiona, czy cokolwiek wyprodukował sklep na Farmie kwiatowej, ten TARG jest nieopłacalny i całkowicie bez sensu. No i gdzie te obiecane podkowy czy złoto jako nagroda??? Znowu bubel!!!

    W poście 472 Zaczarowana dała screena, w którym widać, że zmieniła Jej się nagroda za sprzedaż towarów - dodatkowo można było zarobić AŻ 4 SZTUKI podków treningowych więc co do obiecanego złota ja się cudów nie spodziewam i szału nie będzie - 5 sztuk ? ;)
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 13.08.2015
    jolkam62 napisał użytkownik: »
    witam ja nie mam eventu -z projektu odjeto nam jabłka i humus ... juz projekt bysmy skonczyli a tak do jutra nam zejdzie .złoto nie dodane .pozdrawiam Jolka

    Dokładnie tak, u nas z projektu cofnięto postęp wykonany rano przed wyłączeniem serwerów ale czasu do jego zakończenia już nie.
    A nie tylko nie cofnięto ale płynął nadal Nie dość że przez wiele godzin nie mogliśmy go wykonywać to jeszcze musieliśmy dwa razy wykonać tą samą robotę:) Czy tą sytuację mamy zgłosić do suportu?
    jeśli chodzi o event to u mnie jest i był od samego początku ale mnie nie interesuje, a co do targu to.....u mnie sąsiedzi się nie pożywią :) nie będa mi czyścic magazynów z tych akurat produktów, których sama potrzebuję
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 13.08.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Przy tempie produkcji na Farmach, czasie jaki musi minąć by urosły nasiona, czy cokolwiek wyprodukował sklep na Farmie kwiatowej, ten TARG jest nieopłacalny i całkowicie bez sensu. No i gdzie te obiecane podkowy czy złoto jako nagroda??? Znowu bubel!!!

    Targ jest elementem stałym tak jak 3 farmy..wiec dlaczego nie traktowac go jak 4 farme? .można rozbudowywać go powoli lub szybko za złoto..czy na początku zanim rozbudowało sie farme główną,smakosza czy kwiatową przynosiły wielkie zyski?..mały targ -małe zyski..rozbudowany targ- zyski większe..ja przynajmniej tak to rozumie i tak do tego targu podchodze..mnie sie targ podoba i nie uważam żeby był to bubel..pozdrawiam i powodzenia :)
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 13.08.2015
    Targ - na razie z przewagą bubla, jeśli chodzi o ocenę. Odpuściłem go, bo zasady nim rządzące nie poddają się logice, a OO jest napisane tak, jakby gugel tłumaczył z sułahili.

    Za to znowu pojawił się błąd wadliwie - a w zadadzie nie działającego wcale - wskaźnika nad Abdulem. Kółka brak.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 13.08.2015
    Tak, ale dlaczego nasze osiągnięcia na Targu cofają się?????Nigdzie tego nie zaznaczono. Czy tak ma być, czy to kolejny błąd? I dlaczego zmienił się wygląd mojej Biblioteki?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 13.08.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Tak, ale dlaczego nasze osiągnięcia na Targu cofają się?????Nigdzie tego nie zaznaczono. Czy tak ma być, czy to kolejny błąd? I dlaczego zmienił się wygląd mojej Biblioteki?

    Jak kupujesz książki do czytelni to wygląd się zmienia :) Chyba, że nie kupujesz to wtedy Twoje poruszenie ma uzasadnienie :p

    Targ sobie odpuściłam, chętnie czytam co piszecie i poczekam jak na tym wyjdziecie ;) Może wtedy zacznę coś kombinować. Sąsiadów czasami przyjmuję, gdy np. chcą spadź i jeszcze za nią dobrze płacą :) Ale w większości mam ochotę zasadzić im kopa zza płota :p hahaha
  • DORIS9 (PL1)DORIS9 (PL1) PL1 Posty: 29
    edytowano 13.08.2015
    Po tych aktualizacjach zabrało mi 1000 nawozu płynnego i 1000 karmy dla krów, masakra. Kiedy dadzą zadość uczynnienie, albo jakieś przeprosiny, u mnie w sojuszu jeden gracz dalej nie ma eventu
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 13.08.2015
    DORIS9 napisał użytkownik: »
    Po tych aktualizacjach zabrało mi 1000 nawozu płynnego i 1000 karmy dla krów, masakra. Kiedy dadzą zadość uczynnienie, albo jakieś przeprosiny, u mnie w sojuszu jeden gracz dalej nie ma eventu

    Zadośćuczynienia nie dadzą, bo już dali ochłap w postaci 250 złotych monet które uważają za wystarczające... No ale zawsze możesz liczyć na kolejne "przepraszam" :) Jeśli chodzi o poniesione straty, to pisz do supportu, bo tu nikt ci nie pomoże.
  • edytowano 13.08.2015
    włączyli mi event bliżej natury około13tej i dali 4 dni porażka ile czasu bedą wystepowały błedy czy ktoś nad tym panuje ?
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 13.08.2015
    Myślę, że podobnie jak w przypadku koników tak i teraz nie doczekamy się logicznego wyjaśnienia na jakich zasadach działa targ, ponieważ sami twórcy tej gry nie wiedzą jeszcze, w którym kierunku ma to iść (czyt. jak wyskubać graczy ze złota).Jedno co jest pewne to ,że gracze którzy są niecierpliwi ponoszą ogromne koszty chcąc zaspokoić kontrahentów i sąsiadów. Po dwóch dniach działania tego targu moja kasa jest mocno na minus:)....dlatego zaczynam podchodzić do tej nowość z pewną nieśmiałością i liczydłem:)
    Pamiętam, że z konikami było podobnie, najpierw za ogromne ilości podków mozolnie wspinałam się do poziomu 10, a później użyto magicznego słowa "balans" i to co się wypracowało tygodniami można było dostać jednym kliknięciem, oczywiście żadnej rekompensaty nie było, a gracze tak jak i teraz poruszali się na chybił trafił sami tworząc poradniki, jak poruszać się po bublu, dlatego z targiem dam sobie na wstrzymanie:)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 13.08.2015
    Mi natomiast targ zaczyna się podobać :) fakt nie wykonuję na razie tych najbardziej lukratywnych kontraktów, tylko te, gdzie ilości do przekazania są na tyle małe, iż nie nadwyrężają mego magazynu i całej produkcji na farmie. Targ pomału się rozbudowuje, dostałam dziś z niego ok 20 podków dla konika :) chyba dam mu szansę, jako stały element farmy wiem , że nie zniknie... może za miesiąc, dwa z targu będzie całkiem niezły dochód :) Zobaczymy... Boleję tylko nad tym, iż wszystkie przekazane nam informacje były mało konkretne, a sam targ nie dostarcza żadnych wyjaśnień co do jego funkcjonowania. :/
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 13.08.2015
    U mnie się pojawił kontrakt za 455 podków treningowych. Także coś można nazbierać.

    I pojawiły się też punkty karmy.
  • edytowano 13.08.2015
    Jak długo można czekać na event Bliżej Natury?
  • ewelajne (PL1)ewelajne (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 13.08.2015
    u mnie nie moge wykonac zadnych kontraktow ,nie dziala "dodaj produkt" prosze napiszcie czy ktos tez tak ma?
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 13.08.2015
    moze nie masz odpowiedniej ilosci produktow w magazynie ?
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 13.08.2015
    ewelajne napisał użytkownik: »
    u mnie nie moge wykonac zadnych kontraktow ,nie dziala "dodaj produkt" prosze napiszcie czy ktos tez tak ma?


    A przesuwasz suwaki w górę?
  • ewelajne (PL1)ewelajne (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 13.08.2015
    dzieki o suwakach nie pomyslalam ,dziala:
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 13.08.2015
    Nie mogę się doczytać informacji co z tą piwnicą (wyrzykniki) bo miało byc to naprawione w tej aktualizacji a blad jak byl tak jest :(
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    edytowano 13.08.2015
    asiapoiuytrewq2 napisał użytkownik: »
    do mnie sąsiedzi nie przychodzą ;) ktoś tak ma jeszcze?

    Od rana sąsiedzi siedzą w domach. Chyba za dużo dali nam zarobić?
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 13.08.2015
    U mnie się naprawiło i nie mam tych wykrzykników, mam nadzieję, że nie jest to chwilowe...
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 13.08.2015
    Po prostu darujcie sobie zaspokajanie żądań przychodzących sąsiadów, chyba że życzą sobie coś, czego akurat chcecie się pozbyć- spadź liście,.lub jest to produkt finalny np. Ciasto, perfumy,
    W innej grze też mam z nimi -sąsiadami- do czynienia i tylko sprawdzam czego chcą większośc odsyłając z kwitkiem :) Tutaj niestety trzeba poczekać aż sami pójdą co jest -przynajmniej dla mnie- bardzo denerwujące.Więc myślę że opcja "zgadzam się/wynocha" na pewno by się przydała.
    A targ i kontrakty są całkiem znośne, jakieś dodatkowe groszaki za to wpadną.....tylko nic na siłę, po co sie szarpać :cool:

    Aha i jeszcze powinni ograniczyć ilość przychodzących sąsiadów (nie wiem jak jest teraz) na dobę do np: 6-ciu

    przepraszam ,umiesciłam swoj post nie w tym dziale co chciałam, chyba miałam otwarte dwa okna forum. Chciałam go umiescić w dyskusji o targu organicznym. Czy mógłby ktoś tam go przenieść ?
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 13.08.2015
    U mnie też były pewien czas wykrzykniki, ale po wystawieniu paru dekoracji znikły ( m.in. karuzeli).

    Poza tym wyskoczył mi już znany błąd, tak zwany "podwójny Omar".
  • edytowano 13.08.2015
    sklejka3 napisał użytkownik: »
    Od rana sąsiedzi siedzą w domach. Chyba za dużo dali nam zarobić?

    chyba tak. cały dzień minął a sąsiada ani jednego;)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 13.08.2015
    sklejka3 napisał użytkownik: »
    Od rana sąsiedzi siedzą w domach. Chyba za dużo dali nam zarobić?
    asiapoiuytrewq2 napisał użytkownik: »
    chyba tak. cały dzień minął a sąsiada ani jednego;)
    Być może...:rolleyes: lub poszli pognani wstydem, za te nasze narzekania na nich.;)

    U mnie również nikt do płota nie podchodzi...:eek: Choć nie wiem czy tęsknię za nimi...:p
  • Kinga ()Kinga () Posty: 40
    edytowano 13.08.2015
    neferetka napisał użytkownik: »
    A ja mam takie pytanie czy to normalne, że rozwój targu się cofa? Miałam ładne choragiewki na ogrodzeniu, a po jakimś czasie one zniknęły? Czy musimy wykonać konkretna ilość kontraktów, żeby targ miał wyglad i jak później jakieś zlecenia odrzucamy, to się cofa? Jeśli tak, to nie mobilizuje to do pracy nad nim...
    U mnie targ nie działa, mogę tylko przekazywać produkty i nic poza tym się nie dzieje i nie zmienia.Więc możliwe,że u ciebie się cofa w wyniku błędu.Trudno stwierdzić co jest błędem,ponieważ nie wiadomo o co chodzi w tym targu.Żadne zasady nie zostały podane.Kolejny bubel jak zwykle.
  • acust (PL1)acust (PL1) Posty: 7
    edytowano 14.08.2015
    A ja zgłaszam błąd bo u mnie sąsiad sam sobie kupił lawendę. Przy wyjściu z silosu wyskoczył mi dymek że dostałem 62800 dolarów, bo tyle mi chciał dać za 314 lawendy. Silos mam po drugiej stronie. Pobiegłem do targu a ten sobie poszedł.
  • edytowano 14.08.2015
    Wreszcie event ale to jest kpina tylko na 3 dni :(
  • DORIS9 (PL1)DORIS9 (PL1) PL1 Posty: 29
    edytowano 14.08.2015
    a mnie dzisiaj znowu zabrało 1000 nawozu normalnego, wczoraj 1000 płynnego i 1000 karm dla krów
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 14.08.2015
    Mam gorącą, a w zasadzie zdecydowaną prośbę, by sprostować nieprawdziwą informację z Oficjalnego Ogłoszenia. Mianowicie - jeśli w zdaniu "Niewielki sklepik pojawił się na rozdrożu, kusząc klientów drobnymi ofertami z Waszych farm.", a owe drobne oferty przekładają się na na przykład (nie są z palca ani z czapki, lecz z targu) 1750 spadzi, 1256 słodkiego olejku zapachowego albo 1080 aloesu, to ja czegoś niestety nie rozumiem jaka jest miara "drobnej oferty". Bo jakim cudem, cytując dalej Oficjalne Ogłoszenie, można zrealizować zamówienie zgodnie z tym: "Kiedy zbierzesz odpowiednią ilość towaru, by zrealizować zamówienie, pojawi się wykrzyknik, a "chmurka" zaświeci się na zielono." Przypominam twócom gry, że taki na przykład aloes rośnie kilka godzin, produkcja 1750 jednostek spadzi zajmuje też ich równie wiele. Wiem wiem, można kupić wspomniane towary za dolary, ale chyba nie o to w tym chodzi, prawda?
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 14.08.2015
    DORIS9 napisał użytkownik: »
    a mnie dzisiaj znowu zabrało 1000 nawozu normalnego, wczoraj 1000 płynnego i 1000 karm dla krów

    A ja się wczoraj zorientowałem się, że mi wcięło 500 szt nawozu płynnego. Coś jest nie tak po wprowadzeniu Targu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik