Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak eventu "Bliżej natury"

13

Komentarz

  • awangarda (PL1)awangarda (PL1) Posty: 1
    edytowano 12.08.2015
    Już 12,30 a eventu jak nie było tak i nie ma, wypowiedzi w tym temacie ze strony obsługi również, a my tracimy bo przecież nie dostajemy kolejnych nagród, może chociaż na otarcie łez dadzą znowu troszkę złotka?:):)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    awangarda napisał użytkownik: »
    Już 12,30 a eventu jak nie było tak i nie ma, wypowiedzi w tym temacie ze strony obsługi również, a my tracimy bo przecież nie dostajemy kolejnych nagród, może chociaż na otarcie łez dadzą znowu troszkę złotka?:):)

    Wypowiedź była:
    http://pl.board.goodgamestudios.com/...l=1#post874844
    Gdyby naprawili, to już byście wszyscy ten event mieli. Trzeba czekać i tyle, albo sobie odpuścić i poczekać na następny :)
  • Atis555 (PL1)Atis555 (PL1) Posty: 23
    edytowano 12.08.2015
    Ja też nie mam W OGÓLE ani nowego ani starego, pisałam wczoraj do supportu. ZERO ODPOWIEDZI. Normalka.
  • edytowano 12.08.2015
    Ja też nie mam eventu, kiedy w końcu będzie na ten temat jakaś informacja?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.08.2015
    fandango1313 napisał użytkownik: »
    Ja też nie mam eventu, kiedy w końcu będzie na ten temat jakaś informacja?

    Masz to na tej samej stronie, ciut wyżej... przeczytać post #58, czy to dużo?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Witam,
    proszę skorzystać z wyszukiwarki forumowej, ponieważ w tej sprawie powstało już kilkadziesiąt tematów i kilkadziesiąt odpowiedzi na nie, więc kolejny temat o evencie robi się już nudny.

    Pozdrawiam
    club
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Tematów powstało już kilka ale odpowiedzi nie ma żadnej, bo Asia od 24 godzin się nie odezwała i nic nie wyjaśniła.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Jak to nie wyjaśniła, skoro jak byk stoi:
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Złoto nie ma prawa zniknąć. Proszę o niezwłoczny kontakt z Supportem. W sprawie kempingu problem jest znany. U części osób wydarzenia nie ma. Zespół bada przyczyny sytuacji i - tradycyjnie - będziemy rozwiązywać problem.

    A, że nie odpowiedziała, kiedy ten błąd będzie naprawiony, to nie nasza wina i nie wiemy, dlaczego jeszcze nie wyjaśniła nam powodów braku nowego eventu u niektórych graczy.

    Pozdrawiam
    club
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    To jest post z wczoraj. Naprawdę uważasz, ze nie zasługujemy na wyjaśnienie dzisiaj, tym bardziej, że u części graczy event trwa. Mogłaby chociaż napisać, że nie wiedzą jak to naprawić.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    To jest post z wczoraj. Naprawdę uważasz, ze nie zasługujemy na wyjaśnienie dzisiaj, tym bardziej, że u części graczy event trwa. Mogłaby chociaż napisać, że nie wiedzą jak to naprawić.

    Powiedz mi, z którego postu wywnioskowałaś, że nie zasługujemy, bo ja się tego dopatrzeć nie mogę..?
    Napisałem jedynie, że nie wiemy (tak ja, jak i inni gracze) dlaczego jeszcze nie wyjaśniła powodów błędu z eventem i terminu jego naprawy.

    Pozdrawiam
    club
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Wywnioskowałam z tego, że w każdym wątku masz pretensje, że ludzie marudzą, a marudzą bo nie otrzymali odpowiedzi.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Ale odpowiedzi na forum, w PW czy od supportu?
    Bo zdecydowana większość z Was oczekuje od kogoś na forum naprawy błędów lub zwrotu kasy, złota czy czegoś innego, a przecież nikt na forum nie ma takich uprawnień do tego.

    Co do odpowiedzi od CM Asi, to też czekamy na jej reakcję, więc pisanie w kółko o tym samym jest z Waszej strony bezcelowe, bo prędzej czy później odpowie, ale kiedy? My też tego nie wiemy i odsyłamy Was do jej ostatniej - na temat eventu - odpowiedzi. :D
    Bo tyle możemy na daną chwilę zrobić.

    Pozdrawiam
    club
  • wodeczka2wodeczka2 Posty: 1
    edytowano 12.08.2015
    nadal nie mam eventu co jest ?????????????/
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    To, że nie ma odpowiedzi to nie znaczy, że nie powinniśmy się jej domagać.

    A swoją drogą to dziwne, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Bo nie tylko ja odpisuję na wasze płacze i zażalenia - tak nawiasem mówiąc, te wasze płacze o błędach i stratach już się staje nudne, więc nie ma co przeciągać tego tematu.

    Pozdrawiam
    club
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.08.2015
    club napisał użytkownik: »
    Bo nie tylko ja odpisuję na wasze płacze i zażalenia - tak nawiasem mówiąc, te wasze płacze o błędach i stratach już się staje nudne, więc nie ma co przeciągać tego tematu.

    Pozdrawiam
    club

    jak Ci się nie podoba i nudzi Cię to narzekanie, to po prostu omijaj niektóre wątki. Problemy w grze należy zglaszać m.in. na forum - a po co? no chociażby, aby twórcy zapoznali się ze skalą w jakiej jeszcze dany problem występuje - a w przypadku problemów nie globalnych, a raczej jednostkowych - odsyłali z problemem do supportu. Przy dużej skali błędu pisanie do supportu i tak mija się z celem, zanim odpiszą, błąd pewnie będzie wyeleminowany. Nikt nie oczekuje odpowiedzi od Ciebie! Powinna udzielać się tutaj CM!
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    A właśnie, powinna CM, tak jak moderatorzy (chyba, że podali informację, że ich nie będzie, to wtedy zrozumiałe).
    A co do odpowiadania na żale i płacze, to jak mówisz staje się nudne i dlatego koniec z tym.
    Niech gracze radzą sobie sami, przecież wyszukiwarka nie boli. :D

    Pozdrawiam
    club
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 12.08.2015
    też nadal nie mam, czy kiedyś będzie to naprawione ????
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 12.08.2015
    club napisał użytkownik: »
    A właśnie, powinna CM, tak jak moderatorzy (chyba, że podali informację, że ich nie będzie, to wtedy zrozumiałe).
    A co do odpowiadania na żale i płacze, to jak mówisz staje się nudne i dlatego koniec z tym.
    Niech gracze radzą sobie sami, przecież wyszukiwarka nie boli. :D

    Pozdrawiam
    club

    Witaj Club,

    chciałam Cię prosić o dokładniejsze zapoznawanie się z tematyką poszczególnych wątków, zanim udzielisz Graczom jakiejkolwiek odpowiedzi. Zdarza Ci się mijać z meritum sprawy.
    Powtórzę może jeszcze raz, że my moderatorzy nie dysponujemy informacjami o błędach i terminach ich usunięcia. W takich kwestiach niestety musimy opierać się na informacjach od CM.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.08.2015
    Witam Demona,
    no tak, tak, faktycznie, przez ostatni dzień zdarzyło mi się pisać nie na temat, ale ile można wyjaśniać graczom, że tematy o występowaniu błędów już są i nie trzeba zakładać bóg wie ile? Oczopląsu można dostać...

    Jednak chyba najlepiej będzie przeczekać ten "wysyp" błędów.

    A... i skoro niektórzy twierdzą, że forum jest od zgłaszania błędów na równi z supportem, to po co pisać do supportu?
    Niech gracze tworzą wątki po sto parę o tych samych błędach, może zespół GGS szybciej zauważy. :D

    Pozdrawiam
    club
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 12.08.2015
    club napisał użytkownik: »
    Witam Demona,
    no tak, tak, faktycznie, przez ostatni dzień zdarzyło mi się pisać nie na temat, ale ile można wyjaśniać graczom, że tematy o występowaniu błędów już są i nie trzeba zakładać bóg wie ile? Oczopląsu można dostać...

    Jednak chyba najlepiej będzie przeczekać ten "wysyp" błędów.

    A... i skoro niektórzy twierdzą, że forum jest od zgłaszania błędów na równi z supportem, to po co pisać do supportu?
    Niech gracze tworzą wątki po sto parę o tych samych błędach, może zespół GGS szybciej zauważy. :D

    Pozdrawiam
    club

    Masz rację Club, chyba powinieneś spokojnie przeczekać tę burzę błędów. Wtedy nie będziesz musiał wszystkim wciąż odpowiadać tego samego.

    Chciałam jednocześnie nadmienić, że wszelkie straty w grze, zaginięcia czegokolwiek, nękające Was błędy itp. należy zgłaszać bezpośrednio do supportu. Jedynie Dział Wsparcia Technicznego dysponuje możliwościami zweryfikowania Waszego konta w grze i udzielenia Wam ewentualnej pomocy tak w formie usunięcia błędów jak i wynagrodzenia poniesionych strat (np. nie przyznane lub zaginione złoto).
    Link do supportu znajduje się pod numerkiem 3 w mojej sygnaturce.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Nie chodzi o zgłaszanie strat, czy zaginięcia czegokolwiek, tylko o brak eventu. Problem ten dotyczy dużej grupy graczy i wczoraj Asia pisała, że jest on znany zespołowi

    quote_icon.png Zamieszczone przez Asia07 viewpost-right.png Złoto nie ma prawa zniknąć. Proszę o niezwłoczny kontakt z Supportem. W sprawie kempingu problem jest znany. U części osób wydarzenia nie ma. Zespół bada przyczyny sytuacji i - tradycyjnie - będziemy rozwiązywać problem.

    Liczyłam więc, że albo zostanie on rozwiązany lub Asia coś nam wyjaśni.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 12.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    Nie chodzi o zgłaszanie strat, czy zaginięcia czegokolwiek, tylko o brak eventu. Problem ten dotyczy dużej grupy graczy i wczoraj Asia pisała, że jest on znany zespołowi

    quote_icon.png Zamieszczone przez Asia07 viewpost-right.png Złoto nie ma prawa zniknąć. Proszę o niezwłoczny kontakt z Supportem. W sprawie kempingu problem jest znany. U części osób wydarzenia nie ma. Zespół bada przyczyny sytuacji i - tradycyjnie - będziemy rozwiązywać problem.

    Liczyłam więc, że albo zostanie on rozwiązany lub Asia coś nam wyjaśni.

    Jest to także błąd w grze i tak jak napisałam, błędy powinno się zgłaszać do supportu. W tym jednakże przypadku, jak sama zauważyłaś, problem Zespołowi GGS jest znany i się nim już zajmują, czego dowodem jest spora liczba osób pisząca na forum, u których event się pojawił na farmach wczoraj i w różnych godzinach w dniu dzisiejszym. Prawdopodobnie GGS do tej pory naprawiało ten błąd bez ponownego wyłączania serwerów. Obiecuję jutro skontaktować się z Asią i poprosić aby udzieliła Wam w tej kwestii szczegółowych wyjaśnień.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Demona napisał użytkownik: »
    Prawdopodobnie GGS do tej pory naprawiało ten błąd bez ponownego wyłączania serwerów. Obiecuję jutro skontaktować się z Asią i poprosić aby udzieliła Wam w tej kwestii szczegółowych wyjaśnień.

    Pozdrawiam,
    Demona

    Dziękuję Ci bardzo, właśnie o to mi chodzi żeby Asia wyjaśniła co z tym eventem, bo pomimo, że pojawił się on u niektórych graczy to jednak nie u wszystkich.
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    edytowano 12.08.2015
    Witam

    w dalszym ciągu nie mam eventu dlaczego???
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 12.08.2015
    Tak samo w dalszm ciagu brak eventu
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 12.08.2015
    U mnie również brak eventu, a na dodatek powariowali mi pracownicy z sakiewkami. Lata ich trzech i nie wiadomo którego wybrać.
  • aabbii (PL1)aabbii (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 13.08.2015
    u mnie też nie ma co jest?
  • carlos8561 (PL1)carlos8561 (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 13.08.2015
    mam to samo
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 13.08.2015
    No bo błąd związany z brakiem ewentu widocznie jest wciąż naprawiany.Po za tym te ewenty lecą nie raz na rok tylko praktycznie bez przerwy więc po co te nerwy?,nie ten będzie następny.
    :):):):):):D:D:D:D:D;););););):):):):):):D:D:D:D:D;);););):):):):):):):D:D:D:D:D;);););););):):)-to tak na poprawę nastroju

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik