Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

11433

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 12.08.2015
    ja mam event, wystartowała kilka minut temu ale od nowa.. wcześniej miałem 3 etap... dobrze, ze nie zebrałem jabłek i wiśni, poczekałem to udało mi się dojść do 3 etapu ponownie, ale czy zdążę go zrobić tego niestety nie wiedza najstarsi Indianie ;-)
  • manta323 ()manta323 () Posty: 16
    edytowano 12.08.2015
    event wczoraj wieczorem zaczynałam od nowa bo2 wykonane zadania mi znikenły jeszcze raz zaczynać to czsta kpina w mim sojuszu u nie wszystkich jest ten event
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    Ja również wczoraj zrobiłam interes życia ;) Za 150 000 $ dotrzymałam 10 sztuk humusu!
    Szczerze powiem, że to są jakieś kpiny. Jeśli to ma być nagroda, to przynajmniej za takie kwoty powinny to być produkty premium, a nie rzeczy, które sami sobie możemy wyprodukować :(

    P.S. Od teraz już wiem... grubasa nie tykać :p
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 12.08.2015
    doszedł za płotem 3 "żebrak" i nie chcą odejść... jak ich się pozbyć? Asiu pomóż !!!
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 12.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Kupiłem ofertę - tzw. ,,kot w worku " za 90 tyś. dolarów.
    Otrzymałem 50 sztuk mniszka - normalnie szał ;)

    Ciekawe o której godzinie dzisiaj będzie aktualizacja wnosząca poprawki tego wszystkiego i co za tym idzie czy ewent wystartuje od nowa tym razem u wszystkich czy tylko u tych, u których go jeszcze nie ma?

    Ważne ze cofnęli miliony które zarobiliście, wiec ich beznadziejnego balansu nie zachwiało. Niestety to ze wiele osób nie ma eventu, żadnych sąsiadów(ale to raczej zaleta, przynajmniej dla mnie ;P) i jeszcze inne błędy się znajda nie ma już żadnego znaczenia. Nie oczekujmy raptownie zainteresowania ze strony GGS graczami, bo do świat jeszcze trochę :).
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 12.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Ważne ze cofnęli miliony które zarobiliście, wiec ich beznadziejnego balansu nie zachwiało. Niestety to ze wiele osób nie ma eventu, żadnych sąsiadów(ale to raczej zaleta, przynajmniej dla mnie ;P) i jeszcze inne błędy się znajda nie ma już żadnego znaczenia. Nie oczekujmy raptownie zainteresowania ze strony GGS graczami, bo do świat jeszcze trochę :).

    Te miliony to mi dokumentnie lotto - trochę mniej ich w piecu spalę ;)
    Bardziej mnie denerwuje to co się wczoraj działo a dziś jest konsekwencją tego bałaganu.
    Event zaczynam robić po raz drugi a jak dziś będę go musiał zaczynać po raz trzeci to go zwyczajnie sobie odpuszczę.
    A w kwestii Świąt ja niczego się tu nie spodziewam oszałamiającego. Wystarczająco długo gram aby nie mieć złudzeń :)
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 12.08.2015
    Moim zdaniem cały ten targ to tylko zaśmiecanie i obciążanie komputera gra wolniej chodzi sąsiedzi chcą ogromne ilości towaru i cały magazyn w oka mgnieniu może być pusty .Zamiast dokładać różne nowości do gry mogli by zająć się różnymi błędami których natworzyli coraz więcej czasu trzeba spędzać na grze i nic z tego nie ma. U mnie też stoi cała trójka niech stoją aż im nogi odpadną nic mnie oni nie obchodzą jak tylko im sprzedasz cokolwiek to śmieją się że znaleźli jeleni któży za nich pracują.Będą stali tak długo aż im się znudzi
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 12.08.2015
    czy ktoś wie ile ci sąsiedzi tak będą stali i żebrali?
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.08.2015
    Po pewnym czasie sami sp... odchodzą. Ale długo to trwa.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 12.08.2015
    Mi osobiście czyszczenie magazynów,żeby zadowolić te chłopki na targu jakoś nie bardzo odpowiada,takie pytanko czy tą sprzedaż u ludzików da się jakoś wyłączyć,żeby z tymi listami mi tam nie stali?

    ps. oficjalne ogłoszenia czytałam,ale tak niewiele z tego ostatniego zrozumiałam(chyba się do szkoły wrócę)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 12.08.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    Mi osobiście czyszczenie magazynów,żeby zadowolić te chłopki na targu jakoś nie bardzo odpowiada,takie pytanko czy tą sprzedaż u ludzików da się jakoś wyłączyć,żeby z tymi listami mi tam nie stali?

    ps. oficjalne ogłoszenia czytałam,ale tak niewiele z tego ostatniego zrozumiałam(chyba się do szkoły wrócę)

    Gracz nie może wyłączyć. A co do czyszczenia magazynów to również mi się nie uśmiecha tego robić, więc dałem sobie spokój z Targiem. Poza tym zysk marny, albo taki jak się samemu sprzeda
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.08.2015
    Jeszcze żaden sąsiad nigdy nie zawitał na mojej farmie, ale jak tak czytam Wasze komentarze, to może i lepiej :) Tylko eventu wciąż brak...... Będzie dla tych, którzy go nie dostali, czy nie będzie i trzeba czekać na następny?
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 12.08.2015
    W nagrodę za to, że event wystartowł mi dopiero dzisiaj mam aż 5 dni na jego zrobienie. Farsa tyle mam do powiedzenia.
  • _dobrochna_ (PL1)_dobrochna_ (PL1) Posty: 25
    edytowano 12.08.2015
    Witajcie, niektórzy narzekają na brak eventu, a u mnie się pojawił i nawet sam się uruchomił !Jak zalogowałam się wczoraj na farmę po aktualizacjach i zaczęłam zbierać jabłka, to wypadały patyki z sadów. Teraz event robi się dalej sam, bo ja wcale nie chciałam go uruchamiać.Zastanawiam się ,czy to jakiś błąd po wprowadzeniu targu, czy już tak będzie,że eventy będą startowały same z chwilą pojawienia się?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    _dobrochna_ napisał użytkownik: »
    Witajcie, niektórzy narzekają na brak eventu, a u mnie się pojawił i nawet sam się uruchomił !Jak zalogowałam się wczoraj na farmę po aktualizacjach i zaczęłam zbierać jabłka, to wypadały patyki z sadów. Teraz event robi się dalej sam, bo ja wcale nie chciałam go uruchamiać.Zastanawiam się ,czy to jakiś błąd po wprowadzeniu targu, czy już tak będzie,że eventy będą startowały same z chwilą pojawienia się?

    Przecie oczywista oczywistość, że tak nie będzie i to jest błąd! A wcześniej kiedyś eventy uruchamiały Ci się same... hę? Wątpię ;)
    Widocznie GGS ta naprawa nie do końca wychodzi, ale przyznać trzeba, że coraz więcej na forum jest głosów, że event się pojawił, więc robią to bez wyłączania serwerów gry.
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 12.08.2015
    również spodziewałem się czegoś lepszego po targu. Ot kolejna możliwość sprzedaży towarów i to wszystko.
    Co do sąsiadów to sprzedawał im będę tylko to, co łatwo i szybko można wyprodukować, wtedy faktycznie jest to opłacalne.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 12.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Przecie oczywista oczywistość, że tak nie będzie i to jest błąd! A wcześniej kiedyś eventy uruchamiały Ci się same... hę? Wątpię ;)
    Widocznie GGS ta naprawa nie do końca wychodzi, ale przyznać trzeba, że coraz więcej na forum jest głosów, że event się pojawił, więc robią to bez wyłączania serwerów gry.

    Psociu muszę to troszkę sprostować, bo z tego co pamiętam to właśnie w tym evencie i jego pierwsze zadanie działało automatycznie. Lecz tylko w takich wyjątkach jak ktoś miał farmę na niskim poziomie i nie mógł jeszcze samemu wybierać sobie poziomu trudności. Wtedy bez odpalania eventu zbierało się drewienko i po uruchomieniu go były one zaliczone :).
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Psociu muszę to troszkę sprostować, bo z tego co pamiętam to właśnie w tym evencie i jego pierwsze zadanie działało automatycznie. Lecz tylko w takich wyjątkach jak ktoś miał farmę na niskim poziomie i nie mógł jeszcze samemu wybierać sobie poziomu trudności. Wtedy bez odpalania eventu zbierało się drewienko i po uruchomieniu go były one zaliczone :).

    Mówisz? Nie będę się z Tobą o to boksować, ale mam nieco inne wspomnienia :p
    Nie omieszkam sprawdzić tego wręcz organoleptycznie następnym razem gdy błąd przestanie nękać event "Bliżej natury".

    P.S. Ja mam farmę chyba na wysokim poziomie, a event również włączył mi się sam. Więc jak to jest... hę? Przez wczorajszego lenia niewiele na farmie działałam ;)
  • Martinn571 (PL1)Martinn571 (PL1) Posty: 112
    edytowano 12.08.2015
    no i miałem kupca ;) za 70 000 kupiłem karmę dla kóz premium - 10szt ;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 12.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Mówisz? Nie będę się z Tobą o to boksować, ale mam nieco inne wspomnienia :p
    Nie omieszkam sprawdzić tego wręcz organoleptycznie następnym razem gdy błąd przestanie nękać event "Bliżej natury".


    Nawet mogę napisać ze jestem przekonany:) A jak chcesz to sprawdzić skoro na Twoim poziomie nie sadze żebyś nie mogła wybierać poziomu trudności :p Pomijając fakt ze jeśli komuś wystartował event z nowa ozdoba to za pierwszym razem nie można jeszcze wybrać poziomu :)

    P.S Tak jak napisałem wyżej jest to traktowane jak nowe wydarzenie z którym nikt jeszcze nie miał styczności i dlatego nie można zmienić poziomu trudności:). Zależnie od poziomu farmy w nagrodę otrzyma się odpowiednia dekoracje. My mając wyższe poziomu startujemy od razu z ozdoba z 3 poziomu, wiec na następny raz powinniśmy już mieć wybór :).
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 12.08.2015
    A ja mam event i jedyne co mnie martwi, to, że nie uda mi się go ukończyć przed odejściem pani architekt, co by mi pozwoliło tę cudną nową ozdobę zezłomować. Sorki, ale pomysł, żeby ta nowa ozdoba miała takie gabaryty jest moim zdaniem pomysłem urojonym i poronionym. Jedno jest pewne, szefowie ggsu za myślenie swoim pracownikom nie płacą, bo gdyby tak było, wyobrażam już sobie te ciągłe rotacje! Wielka dekoracja z wyższym bonusem, to jeszcze może na siłę by przeszła, choć drogocennego miejsca się na te rzeczy nie marnuje. Jednak dekoracja o takim samym zadowoleniu, a za to gabarytowo mniej poręczna, no mistrzostwo świata!
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Nawet mogę napisać ze jestem przekonany:) A jak chcesz to sprawdzić skoro na Twoim poziomie nie sadze żebyś nie mogła wybierać poziomu trudności :p Pomijając fakt ze jeśli komuś wystartował event z nowa ozdoba to za pierwszym razem nie można jeszcze wybrać poziomu :)

    P.S Tak jak napisałem wyżej jest to traktowane jak nowe wydarzenie z którym nikt jeszcze nie miał styczności i dlatego nie można zmienić poziomu trudności:). Zależnie od poziomu farmy w nagrodę otrzyma się odpowiednia dekoracje. My mając wyższe poziomu startujemy od razu z ozdoba z 3 poziomu, wiec na następny raz powinniśmy już mieć wybór :).

    Hmmm... no tak, tak... więc jak sprawdzić się nie da, to powiedzmy, że wierzę Ci na słowo. Ale, ale aż tak dobrze u Ciebie z pamięcią? Pozazdrościć :)
  • RomanGamer9 (PL1)RomanGamer9 (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 12.08.2015
    Rekompensaty nie ma mimo zmiany przeglądarki o evencie to mogę pomarzyć. Asiu jak ten problem rozwiążecie? Przed aktualizacją na Farmie Polarnej miałem wolnych pracowników, wybudowałem domek za złoto. Pracownicy zniknęli i złoto też, ręce opadają.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 12.08.2015
    Czasem coś tam się zapamięta z dawnych czasów :D.
    A jeśli chodzi o ozdobę to uważam podobnie jak Gloriana. Ja tam lubię ustawiać wszystko tak żeby zakryć cala wolna powierzchnie. Z tego powodu nawet na 3 farmach nie mam dekoracji 6 x 4 i przynajmniej dla mnie to o czymś świadczy :P.


    P.S. U mnie miał być event już wczoraj od 16 a pokazał się dopiero przed chwila:p Ho ho chyba powinni sobie kupić nowe zegarki :D
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Asiu, czy możesz napisać co z tym eventem, bo czytam, że u niektórych graczy się pojawił. Od czego to zależy?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    Asiu, czy możesz napisać co z tym eventem, bo czytam, że u niektórych graczy się pojawił. Od czego to zależy?

    Jeżu... ludzie to już się robi nudne ;) Czy ten event jest Wam aż tak potrzebny do życia... hę? Jak go nie dostaniecie to umrzecie, czy co? Matulu! Nie ten, będzie zaraz drugi ;)
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Złoto nie ma prawa zniknąć. Proszę o niezwłoczny kontakt z Supportem. W sprawie kempingu problem jest znany. U części osób wydarzenia nie ma. Zespół bada przyczyny sytuacji i - tradycyjnie - będziemy rozwiązywać problem.

    Przepraszam Was za to. Wiem, wiem... Coraz częściej przepraszam, ale choć nie ode mnie zależą postępy prac i nikt błędów specjalnie nie wprowadza, mimo wszystko jest mi przykro, że dzisiejszy dzień tak wygląda.
    A czytanie nie boli! Przecież już napisała, że to błąd i będą rozwiązywać problem. Gdyby naprawili to wszyscy by już ten durny event mieli - proste!
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 12.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Jeżu... ludzie to już się robi nudne ;) Czy ten event jest Wam aż tak potrzebny do życia... hę? Jak go nie dostaniecie to umrzecie, czy co? Matulu! Nie ten, będzie zaraz drugi ;)

    O co Ci chodzi? Mi te dekoracje się przydają . A Ty nie potrzebujesz bo już event masz.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 12.08.2015
    Zuzana3 napisał użytkownik: »
    O co Ci chodzi? Mi te dekoracje się przydają . A Ty nie potrzebujesz bo już event masz.

    Event to ja mam... nawet bardzo głęboko ;) Jak nie ten, będzie inny.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 12.08.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    A ja mam event i jedyne co mnie martwi, to, że nie uda mi się go ukończyć przed odejściem pani architekt, co by mi pozwoliło tę cudną nową ozdobę zezłomować. Sorki, ale pomysł, żeby ta nowa ozdoba miała takie gabaryty jest moim zdaniem pomysłem urojonym i poronionym. Jedno jest pewne, szefowie ggsu za myślenie swoim pracownikom nie płacą, bo gdyby tak było, wyobrażam już sobie te ciągłe rotacje! Wielka dekoracja z wyższym bonusem, to jeszcze może na siłę by przeszła, choć drogocennego miejsca się na te rzeczy nie marnuje. Jednak dekoracja o takim samym zadowoleniu, a za to gabarytowo mniej poręczna, no mistrzostwo świata!

    Po pierwsze dekoracja jest mniejsza od poprzedniej (zajmuje jedną kratkę mniej) po drugie ta za 4. poziom eventu daje więcej niż poprzednia bo 80 zadowolenia. Co do gabarytów to wszystko zależny od tego jak układasz wszystko na farmie dla jednych nieporęczna będzie 5x5 dla innych 6x4, ja akurat będę miał gdzie nową dekoracje postawić. Dekoracje 5x5 pewnie przeważają na większości farm (jak i u mnie) dlatego mam nadzieję, że nowe dekoracje dla pozostałych eventów będą jednak w standardowych rozmiarach :) Tak przy okazji skoro przy zmianie w jednym evencie jest tyle problemów to co dopiero będzie jak zmienią cała resztę .... strach się bać :)
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 12.08.2015
    Czy event maja tylko gracze co mieli nowa wersje a pozostali ktorzy mieli po staremu nie maja eventu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik