Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

11133

Komentarz

  • Mariolka1993 (PL1)Mariolka1993 (PL1) Posty: 21
    edytowano 11.08.2015
    W dodatku w moim sojuszu cofneliście nam ilość uzbieranej kukurydzy w projekcie "Pełne wrażenia filmowe", a czasu nie dodaliście!!! Banda oszustów i nic więcej. Po co ja zaczynałam w to grać...
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    gdzie ten event i 3 etap który miałem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    odświeżam się, czyszczę ciacha a eventu u mnie nie widać, nie słychać, a inni sojusznicy go mają.. co ze mną nie tak? :(
  • Aniar (PL1)Aniar (PL1) Posty: 11
    edytowano 11.08.2015
    Ja też nie mam eventu :(
  • gilowianka2gilowianka2 Posty: 62
    edytowano 11.08.2015
    Eventu nie mam i ja !!! :(
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    Mariolka19932 napisał użytkownik: »
    Wy macie event, a mi ukradli złoto, które dziś kupiłam

    Złoto nie ma prawa zniknąć. Proszę o niezwłoczny kontakt z Supportem. W sprawie kempingu problem jest znany. U części osób wydarzenia nie ma. Zespół bada przyczyny sytuacji i - tradycyjnie - będziemy rozwiązywać problem.

    Przepraszam Was za to. Wiem, wiem... Coraz częściej przepraszam, ale choć nie ode mnie zależą postępy prac i nikt błędów specjalnie nie wprowadza, mimo wszystko jest mi przykro, że dzisiejszy dzień tak wygląda.
  • magda11111111magda11111111 Posty: 17
    edytowano 11.08.2015
    a ja już ze sto razy odświeżyłam i wylogowalam się i nadal 250 szt złota brak:( ma tak ktoś?
  • AszA7 (PL1)AszA7 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 11.08.2015
    Witam.Nie dopisalo mi 250 zlota jako rekompensaty.
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 11.08.2015
    Czasem pomaga wyłączenie komputera, a potem ponowne odpalenie kompa, spróbuj:)
  • edytowano 11.08.2015
    ja też nie mam 250 sztuk zlota rekompensaty, wylogowałam i nadal nic..
  • MargotPlayer (PL1)MargotPlayer (PL1) PL1 Posty: 145
    edytowano 11.08.2015
    Także nie mam złota z rekompensaty.Przelogowanie nie pomogło
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    odświeżam się, czyszczę ciacha a eventu u mnie nie widać, nie słychać, a inni sojusznicy go mają.. co ze mną nie tak? :(

    Cześć Zaczarowana :)

    U mnie w Sojuszu jest pół na pół - część Sojuszu ma event a część nie ma - normalnie event widmo :)

    CM Asia - wyjaśnisz Nam skąd takie rozbieżności w evencie, że jedni go mają a inni nie ?
    Czy to jakiś znowu błąd i czy w związku z tym należy spodziewać się kolejnego wyłączenia serwera i naprawę a jeśli tak, to co z naszym eventem, który mamy - znowu będziemy zaczynali od początku ? I jak nie będziemy to jak to się ma do ogólnego czasu jego trwania - jednym skończy się wcześniej a drugim później ? O co tu chodzi ?!!!
  • magda11111111magda11111111 Posty: 17
    edytowano 11.08.2015
    viggo mortensen napisał użytkownik: »
    Czasem pomaga wyłączenie komputera, a potem ponowne odpalenie kompa, spróbuj:)

    niestety nawet to nie pomogło:mad:
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 11.08.2015
    witam ja nie mam eventu -z projektu odjeto nam jabłka i humus ... juz projekt bysmy skonczyli a tak do jutra nam zejdzie .złoto nie dodane .pozdrawiam Jolka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Cześć Zaczarowana :)

    U mnie w Sojuszu jest pół na pół - część Sojuszu ma event a część nie ma - normalnie event widmo :)

    CM Asia - wyjaśnisz Nam skąd takie rozbieżności w evencie, że jedni go mają a inni nie ?
    Czy to jakiś znowu błąd i czy w związku z tym należy spodziewać się kolejnego wyłączenia serwera i naprawę a jeśli tak, to co z naszym eventem, który mamy - znowu będziemy zaczynali od początku ? I jak nie będziemy to jak to się ma do ogólnego czasu jego trwania - jednym skończy się wcześniej a drugim później ? O co tu chodzi ?!!!

    Asia pisała wyżej, że to błąd i będą szukać przyczyn i naprawiać :)
    Żeby było śmieszniej niektórzy u nas mają równocześnie 2 eventy haha ten stary, który uruchomili nam wczoraj, oraz nowy dzisiejszy :) a ja nie mam żadnego :) no nic , poczekam :)
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 11.08.2015
    magda11111111 napisał użytkownik: »
    a ja już ze sto razy odświeżyłam i wylogowalam się i nadal 250 szt złota brak:( ma tak ktoś?

    ja też nie mam ani złota ani eventu
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Asia pisała wyżej, że to błąd i będą szukać przyczyn i naprawiać :)
    Żeby było śmieszniej niektórzy u nas mają równocześnie 2 eventy haha ten stary, który uruchomili nam wczoraj, oraz nowy dzisiejszy :) a ja nie mam żadnego :) no nic , poczekam :)

    To co o tym myślę nie nadaje się do zacytowania na łamach forum. To znowu od początku ewent ? No bo jak - jedni będą w połowie a drudzy będą zaczynać ? Naprawdę chcę być grzeczny, ale nawet moja grzeczność i cierpliwość ma granice dla tych partactw. Brak słów ...
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 11.08.2015
    Arisch napisał użytkownik: »
    ja też nie mam ani złota ani eventu

    złoto dostałam ale eventu nie mam dalej
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Zamiast słowa ,, kobieta " wstawcie sobie słowo ,, GGS " a skoro mowa o ucieczce to od tej gry nie ma ucieczki - chyba .....

    Tak się można zachowywać po dzisiejszej aktualizacji, błędach oraz tym wszystkim co się dzieje na grze - mój komentarz:
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Kiedyś ten moment musiał nastąpić. Nie przejmujcie się proszę

    Straciłem wszystkie zgromadzone nawozy :((
    BF zmusza nas do zakończenia tej okradającej nas gry , śmiech na sali 250 złota
    Gdzie moje zgromadzone nawozy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PS. sprawdzcie co w magazynach straciliście, ja dalej sprawdzam
  • DORIS9 (PL1)DORIS9 (PL1) PL1 Posty: 29
    edytowano 11.08.2015
    u mnie złota nie dopisało, biwak event zaczął sie u mnie od początku na 4 farmie budowałam zagrodę dla fok i nie mam jej, masakra, naprawcie to cały dzień zmarnowany
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    Chyba coś jest nie tak, mogę co chwila załadowywać furgonetkę ( do czasu jej objazdu po farmie) :confused:
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 11.08.2015
    I gdzie to złoto? Dlaczego garaż nie wrócił na stare miejsce?
  • edytowano 11.08.2015
    jakas masakra pszczoły chyba wytruli bo od wczoraj mam 3, targ beznadziejny coraz gorsze nowinki zgadzam sie grać sie odechciewa
  • edytowano 11.08.2015
    A tak z innej beczki - coś te stoiska na jarmarku takie cieniutkie, biedniutkie - czy z czasem będą dochodzić nowe czy rozbudowywać się te istniejące na jakieś większe , solidne stoiska? Bo jakoś tak łyso na tym jarmarku, wiatr hula, koty się gonią , kupujących nie widać, taki jakiś nędznawy szaberplac się z tego zrobił.
  • edytowano 11.08.2015
    Martka94 napisał użytkownik: »
    Chyba coś jest nie tak, mogę co chwila załadowywać furgonetkę ( do czasu jej objazdu po farmie) :confused:

    myślę że o to chodzi - dopóki masz co załadować to ładujesz, za chwilę wyprzedasz się z wszystkich dóbr i wtedy cieżarowka bedzie stała godzinami zanim naprodukujesz nowe towary

    sorry chciałam edytować poprzedni wpis ale jakoś mi się zrobił nowy a nie mam pojecia jak je scalić
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    korczakabeata napisał użytkownik: »
    myślę że o to chodzi - dopóki masz co załadować to ładujesz, za chwilę wyprzedasz się z wszystkich dóbr i wtedy cieżarowka bedzie stała godzinami zanim naprodukujesz nowe towary

    Aha :eek: Rano to na innej zasadzie działało :) No nic, za to kupców mam mało, no nie wiem, dziwne to jest.
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    Czyli nie odjedzie dopóki nie załaduję całego zamówienia, albo nie odrzucę?
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 11.08.2015
    U mnie eventu nie ma i pewnie już dziś nie będzie, bo jest po siedemnastej, więc pewnie już nikt nie pracuje.
  • magda11111111magda11111111 Posty: 17
    edytowano 11.08.2015
    złota jak nie było tak nie ma łeee...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik