Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

11033

Komentarz

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    adamus07 napisał użytkownik: »
    Cytat Asi
    "niestety nie wiedzą dokładnie, ALE lada moment powinny dobiec końca.
    Nie rozumiem tego zdania, jeżeli nie wiedzą dokładnie,to skąd wiedzą że lada moment.

    Wiedzą, że już blisko, ale nie potrafią określić czy to będzie 5 minut, czy kwadrans. Dla porównania wyobraź sobie, jak aktualizujesz coś w komputerze i pasek postępu stanie powiedzmy na 98% - ostatni fragment wcale nie musi być tak szybki, jak się spodziewamy.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    Najnowsze wiadomości: Serwery: niemiecki, włoski i Internacjonalny 1 mają być dostępne około godziny 15.45. Pozostałe serwery, w tym nasz, jeszcze odrobinę dłużej pozostaną nieczynne. Sytuacja może ulec zmianie. Aktualizacja jest dużych rozmiarów i wszystko należy wprowadzać etapami.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    a czy po uruchomieniu wszystkich serwerów event Bliżej Natury - zostanie ponownie uruchomiony od początku?
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.08.2015
    to trzeba jeszcze wprowadzic ksiezyc i slonce:)
  • edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam,

    zapytałam o to, ile potrwają prace konserwacyjne na naszym serwerze. Odpowiedź: niestety nie wiedzą dokładnie, ALE lada moment powinny dobiec końca.

    P.S. Nasza Klasa - jako serwer partnerski ma wszystkie aktualizacje jako pierwsza. Podobnie jak inne strony partnerskie Goodgame Studios. Serwery główne są aktualizowane w drugiej kolejności, dlatego u nas prace wciąż trwają.



    muszę przyznać że polityka firmy po raz kolejny mnie zaskoczyła - serwer głowny jest aktualizowany jako ostatni? Kazda firma przede wszystkim dba o swoją główną bazę ( sklep, placówkę ,serwer) a dopiero potem o jakieś mniejsze jednostki( oddziały, punkty itp) a tu proszę - główny jest ostatni.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    a czy po uruchomieniu wszystkich serwerów event Bliżej Natury - zostanie ponownie uruchomiony od początku?

    Wydarzenie powinno ruszyć od początku - taką odpowiedź otrzymałam od Zespołu BF. (mamy nadzieję, że do godziny 16:00 będzie po wszystkim)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Wydarzenie powinno ruszyć od początku - taką odpowiedź otrzymałam od Zespołu BF.

    Dziękuję bardzo za odp :)

    // zwróć proszę uwagę na mój wpis powyżej (uzupełniłam wiadomość). Pozdrawiam

    Ok. - bo się zastanawiamy w sojuszu czy zbierać jabłka do projektu, czy poczekać ze zbiorem, aż ruszą patyki na ognisko :) to CZekamy :)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    Najnowsze wiadomości: Prace konserwacyjne na pozostałych serwerach, w tym na naszym weszły w ostatni etap. Oczekiwany czas do zakończenia aktualizacji wynosi pół godziny do czterdziestu minut. Jak widzicie wiele się zmienia z minuty na minutę, ale już zdecydowanie bliżej niż dalej
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Dziękuję bardzo za odp :)

    // zwróć proszę uwagę na mój wpis powyżej (uzupełniłam wiadomość). Pozdrawiam

    Ok. - bo się zastanawiamy w sojuszu czy zbierać jabłka do projektu, czy poczekać ze zbiorem, aż ruszą patyki na ognisko :) to CZekamy :)

    Jeśli grasz na NK to już nic nie powinno się zmienić (jeśli event jest w trakcie, już takim pozostanie, cyzli możecie zbierać jabłka). Gracze na serwerach głównych zaczną od początku.
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 11.08.2015
    czyli lada moment to nie jest czas od 5-15 min,tylko od godz-do 3 godz
    Na drugi raz prosimy o inną jednostkę czasową
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 11.08.2015
    Ja tam na internacjonalnym nie widzę dostępnego eventu, wiec jakoś od razu nie wystartował. Mogę już sobie zbierać czy zaraz znowu cofniecie mi wszystko co robiłem ?
  • edytowano 11.08.2015
    Czyli na serwerach głównych trzeba zaczynać zadania z patykami od nowa?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Najnowsze wiadomości: Prace konserwacyjne na pozostałych serwerach, w tym na naszym weszły w ostatni etap. Oczekiwany czas do zakończenia aktualizacji wynosi pół godziny do czterdziestu minut. Jak widzicie wiele się zmienia z minuty na minutę, ale już zdecydowanie bliżej niż dalej



    Jeśli grasz na NK to już nic nie powinno się zmienić (jeśli event jest w trakcie, już takim pozostanie, cyzli możecie zbierać jabłka). Gracze na serwerach głównych zaczną od początku.

    Problem w tym, że nam Event ukończył się przed czasem kilka minut po uruchomieniu serwera. Ale myślę, że będzie z nami jak ze wszystkimi, czyli od początku..
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Ja tam na internacjonalnym nie widzę dostępnego eventu, wiec jakoś od razu nie wystartował. Mogę już sobie zbierać czy zaraz znowu cofniecie mi wszystko co robiłem ?

    Wydarzenie miało wystartować na Twoim serwerze o godzinie szesnastej. Obecnie nie mogę obiecać, że ruszy zgodnie z założeniami. Po prostu nie wiem.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Problem w tym, że nam Event ukończył się przed czasem kilka minut po uruchomieniu serwera. Ale myślę, że będzie z nami jak ze wszystkimi, czyli od początku..

    Wam się skończył przed czasem, nam na internacjonalnym w ogóle się nie pokazał, wiec ciekawe co będzie na Polska 1. Po prostu lepiej niczego nie robić bo kto wie czy to ma jakikolwiek sens.
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Wydarzenie miało wystartować na Twoim serwerze o godzinie szesnastej. Obecnie nie mogę obiecać, że ruszy zgodnie z założeniami. Po prostu nie wiem.

    Dziękuje Asiu za odp:). Mnie tam akurat bez różnicy kiedy wystartuje i czy w ogóle to się stanie, bo ozdoba i tak słabiutka :). Po prostu czy to już koniec waszych błędów czy tak naprawdę dopiero początek? Bo o błędzie w prywatnych wiadomościach na farmie już Tobie wysłałem wiadomość.
  • edytowano 11.08.2015
    matko z córką , psem i kotem! aktualizacja skończona!
  • sth (PL1)sth (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 11.08.2015
    A ja już miałam lamentować, że u mnie nadal pojawia się komunikat "trwają prace konserwacyjne". Ale ruszyło..
  • martagame (PL1)martagame (PL1) Posty: 27
    edytowano 11.08.2015
    a macie eventa?
  • jacek2525 (PL1)jacek2525 (PL1) PL1 Posty: 41
    edytowano 11.08.2015
    Niestety cała gra nie funkcjonuje prawidłowo, wywaliło mnie z sojuszu i nie mam dostępu do opcji gry.

    TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 11.08.2015
    A te 250 złota to możecie sobie... zatrzymać.
    Event zaczyna się od nowa z tym, że nie mogłem wybrać najwyższego poziomu trudności tylko narzuciło mi przedostatni.
    To po pierwszym przeglądzie, błędów napewno jest więcej.
  • Mariolka1993 (PL1)Mariolka1993 (PL1) Posty: 21
    edytowano 11.08.2015
    Hej!!! Kupiłam dziś złoto, zapłaciłam przelewem, a po tych pracach konserwacyjnych go nie mam!!! Pieniędzy nie zwróciliście!!! Co to ma znaczyć??
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    I już byk, napisali że dają złoto w nagrodę, mało bo mało ale zawsze coś i co? Nie dopisało...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.08.2015
    wiesieczka2 napisał użytkownik: »
    I już byk, napisali że dają złoto w nagrodę, mało bo mało ale zawsze coś i co? Nie dopisało...

    Odśwież stronę w grze, dopisuje się na konto po odświeżeniu strony.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    korczakabeata napisał użytkownik: »
    matko z córką , psem i kotem! aktualizacja skończona!
    sth2 napisał użytkownik: »
    A ja już miałam lamentować, że u mnie nadal pojawia się komunikat "trwają prace konserwacyjne". Ale ruszyło..

    Kiedyś ten moment musiał nastąpić. Nie przejmujcie się proszę komunikatem w języku angielskim; dotyczy kompensaty, którą zapowiedziałam w Oficjalnych Ogłoszeniach. Nie było szansy, by tak krótkoterminowo zadbać, aby wiadomość była podana w każdym z języków gry, więc zdecydowano się na anglojęzyczną wersję. Jeśli ktoś nie otrzymał powiadomienia o 250 sztukach złota, proszony jest o ponowne zalogowanie do gry.
  • embryo (PL1)embryo (PL1) Posty: 21
    edytowano 11.08.2015
    Też mi rekompensata, jak nawet tego złota na konto nie dopisało... dzięki GGS :)

    EDIT: pomogło przelogowanie ;)
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Odśwież stronę w grze, dopisuje się na konto po odświeżeniu strony.

    Dzięki zaczarowana:)
  • Mariolka1993 (PL1)Mariolka1993 (PL1) Posty: 21
    edytowano 11.08.2015
    Dla mnie to i tak banda złodziei! Przed tą pożal się Boże aktualizacją kupiłam złoto, zapłaciłam przelewem i rozpoczęłam wydobywanie złota w kopalni. Teraz złota nie mam, kopalnia nie pracuje, a moich pieniędzy na konto mi nie zwrócili!
  • nemo135 (PL1)nemo135 (PL1) Posty: 1
    edytowano 11.08.2015
    może i aktualizacja zakończona ,ale dlaczego mam event od początku i to na innym poziomie....... :(
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    nemo1352 napisał użytkownik: »
    może i aktualizacja zakończona ,ale dlaczego mam event od początku i to na innym poziomie....... :(

    Chociaż masz event, u mnie nie ma.
  • Mariolka1993 (PL1)Mariolka1993 (PL1) Posty: 21
    edytowano 11.08.2015
    Wy macie event, a mi ukradli złoto, które dziś kupiłam
  • edytowano 11.08.2015
    Ja tez nie mam eventu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik