Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

1833

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.08.2015
    korczakabeata napisał użytkownik: »
    Ale tu trzeba przyznać że jednak ludzie z GGS uważnie śledzą fora i i reagują natychmiast jak tylko coś jest na + dla grających.Jak był okres że można był wyprodukować więcej ciast w piekarni to w pierwszej kolejce było to naprawione, jak wszyscy stwierdzili że maszyna Georga jest lajcikowa w zdobywaniu nagród to w następnym wydaniu dołozyli punktów do niebotycznej ilości 2000000, za dużo dolarów za sprzedaż na targu? - cofnęli rozgrywkę. Szkoda że tak szybko nie działają z innymi błędami.

    No z maszyną George'a to się z tobą nie zgodzę. Dołożyli zadań na prośbę samych graczy, więc jak to można traktować jako zarzut? Co do reszty to masz rację.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    Po dzisiejszych atrakcjach wnoszę o zmianę nazwy gry na Big Failure !!
  • Uszasty (PL1)Uszasty (PL1) Posty: 19
    edytowano 11.08.2015
    Po zakończeniu prac konserwacyjnych wszyscy Gracze otrzymają 250 złotych monet w związku z zaistniałymi problemami [...]
    Pozdrawiam,
    Asia.

    A kiedy możemy spodziewać się tego zakończenia ? Za 15 minut ? Godzinę ? Dzisiaj ? Jutro ?
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Z jednej strony rozumiem rozżalonych decyzją GGS o cofnięciu postępu w grze... Ale 750 mln Yogiego i pewnie mnóstwo podobnych przypadków po wgraniu aktualizacji... sami musicie przyznać, że normalne to nie było...
    Tak czy siak, rzeczywiście zaburzyło by to balans gry. Decyzja GGS jest w tej materii dla mnie jak najbardziej zrozumiała.


    Decyzja jest zrozumiała i ewidentnie zaburzyła by balans gry, ale tu nie chodzi o te moje 750 mln dolarów - one mi lotto a o inne rzeczy, które nie zostały wyjaśnione a pojawiły się lub też wypłynęły na wierzch w toku zadawanych pytań a pozostały przemilczane jak większość niewygodnych pytań na forum.
    Balans - ostatnio śmieszy mnie to słowo.
    Jak tak bardzo teraz się dba o ten balans to trzeba być konsekwentnym i w czasie Mistrzostw Sojuszniczych nie serwować ofert z zakupem punktów reputacji oraz mega wzmocnień dla Gracza - tam jakoś GGS zaburzeń balansu wydarzenia nie widzi lub w ofertach z zakupem punktów doświadczenia. Hipokryzja w najczystszej postaci.
    Te 250 sztuk złota to jak ochłap rzucony z pańskiego stołu przy cenach za cokolwiek na tej grze - jak to się więc ma do ogółu ?
    Ceny w walucie premium sięgają kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy sztuk złota a bywa, że i kilkuset - czym więc tu jest owe 250 sztuk jak nie ochłapem ?!
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.08.2015
    moglby ktos napisac dokladna godzine powrotu do gry:)
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Z jednej strony rozumiem rozżalonych decyzją GGS o cofnięciu postępu w grze... Ale 750 mln Yogiego i pewnie mnóstwo podobnych przypadków po wgraniu aktualizacji... sami musicie przyznać, że normalne to nie było...
    Tak czy siak, rzeczywiście zaburzyło by to balans gry. Decyzja GGS jest w tej materii dla mnie jak najbardziej zrozumiała.
    Tylko, ze u niektórych targ i reszta wprowadzonych zmian nastapiły na chwilę przed kolejna aktualka ktora cofa postęp gry do 5.00 rano. Nie u wszystkich nastapiły taki anomalie jak i YOGIego i w tym zakresie przykro jest kiedy czas jaki poświęcony został na rozwój farmy zostaje cofnięty i wszystko co do dziś udało się zrealizować. Każdego dosięgną skutki błędów aktualizacji, a nie u każdego te błędy wyspępowały, ot cała prawda o niezadowoleniu niektórych graczy.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 11.08.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Nasz błąd polegał chyba jedynie na tym, że zaczęliśmy grac w tę grę.
    I tu się zgadzam to nasz duży błąd, fakt że gramy dalej to po prostu szkoda nam naszych farm i poświęconego im czasu.
    Ale niech BF zobaczy że swą pazernością przyczynia się do pojawiającej się powoli likwidacji sojuszy nawet tych bardzo aktywnych nie mówiąc o zaprzestaniu gry pojedynczych graczy z bardzo ładnymi farmami.
    Pozdrawiam Wszystkich :)
  • GamerViola (PL1)GamerViola (PL1) Posty: 1
    edytowano 11.08.2015
    Ile jeszcze musimy czekać na powrót do gry?
    To już nawet nie jest śmieszne.
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    Ja już też ledwo nad sobą panuję.
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    Ja już też ledwo nad sobą panuję.

    Mam tak samo.
  • edytowano 11.08.2015
    Mija już 3 godzina od prac konserwacyjnych. A one nadal trwają...
  • katrinIII (PL1)katrinIII (PL1) Posty: 23
    edytowano 11.08.2015
    Ja dołączam do tego.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 11.08.2015
    GamerViola napisał użytkownik: »
    Ile jeszcze musimy czekać na powrót do gry?
    To już nawet nie jest śmieszne.
    No nie jest...stuka-pal_wqwhraq.gif
    Niech już oddadzą mi moją faremkę, bez tych kupców, którzy narobili tylko bigosu na niej...wnerwiona_wqwhxps.gif
  • edytowano 11.08.2015
    Czekamy i czekamy. Te 250 złota to mało. Powinni dać oprócz tego porządną ilość nawozu z wodorostów.
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.08.2015
    kto wie ??raczej na 18:00 bedzie dzialalo -albo i nie??
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    Asiu, gdzie jesteś??? Co się dzieje???
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    pilka2 napisał użytkownik: »
    kto wie ??raczej na 18:00 bedzie dzialalo -albo i nie??

    Tylko bez krakania :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 11.08.2015
    Marcin16Guest napisał użytkownik: »
    Czekamy i czekamy. Te 250 złota to mało. Powinni dać oprócz tego porządną ilość nawozu z wodorostów.
    Ja bym chciała, mam takie marzenie... żeby dołożyli wszystkim w wyniku błędu jedno zero do tych 250.girlindre_wqwhxhp.gif
  • edytowano 11.08.2015
    Asia wyjaśnij nam co się dzieje. To się ciągle przedłuża. Ile można czekać.
  • wiesieczka2wiesieczka2 Posty: 20
    edytowano 11.08.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Ja bym chciała, mam takie marzenie... żeby dołożyli wszystkim w wyniku błędu jedno zero do tych 250.girlindre_wqwhxhp.gif

    Pomarzyć, tyle nam można.
  • edytowano 11.08.2015
    Masz racje to tylko marzenia
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.08.2015
    przeciesz cofaja nas o 7 godzinek:) ja tylko przypuszczam:)
  • edytowano 11.08.2015
    To istny kabaret
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 11.08.2015
    Marcin16Guest napisał użytkownik: »
    Asia wyjaśnij nam co się dzieje. To się ciągle przedłuża. Ile można czekać.
    Asia nic nam nie powie zapewne więcej, jak to, że się programiści dwoją i troją i nic im nie wychodzi na razie.palec-w-d_wqwhxhe.gif
  • edytowano 11.08.2015
    Kurka, cały dzień zmarnowany. Dzisiaj mam wolne , upał straszliwy na zewnątrz się więc nigdzie się nie wybierałam to chciałam sobie trochę podgonić rozwój farm a tu zonk - co podgoniłam to mi cofną a do gry nadal sie dostać nie można . Sama sobie się dziwie że co chwila zaglądam z nadzieją że jednak coś dzisiaj pogram ale chyba nic z tego - niedługo zaczną ściągać domownicy więc do komputera już się nie dopcham i nic juz dzisiaj nie wyfarmuję. Chyba pora zacząć walczyć z uzależnieniem od BG
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.08.2015
    Chociaż na angielskim forum CM przykładają się do pracy. Podali tam info, że przerwa ma trwać co najmniej 2-3 godziny.
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    No to jest nadzieja, że do 15:00 włączą.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 11.08.2015
    Selmak napisał użytkownik: »
    Chociaż na angielskim forum CM przykładają się do pracy. Podali tam info, że przerwa ma trwać co najmniej 2-3 godziny.
    Pewnie się wydłuży, więc idę znaleźć sobie ciekawsze zajęcie.lezak-dri_wqwhxnx.gif
  • edytowano 11.08.2015
    ...." przeciesz cofaja nas o 7 godzinek:) ja tylko przypuszczam:)"
    pilka2 - sugerujesz że robią to w czasie rzeczywistym?
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.08.2015
    tylko ta nadzieja jest zbyt cicha nie dobrze to wyglada:)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik