Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

4.08.2015 | Targ organiczny i dalsze zmiany w grze

1733

Komentarz

  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    Trochę to niesprawiedliwe: wyspa, pszczoły, event, pół dnia zmarnowane :eek:
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 11.08.2015
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    W ogłoszeniu jest że pozostawały nieczynne około godziny czasu... drogą dedukcji... powinny już być czynne!

    Aktualizację przekładali parę razy.... a wyszło jak zawsze.
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 11.08.2015
    Martom aż strach pomyśleć co to by wyszło gdyby jej nie przekładali kilka razy... To dopiero by nam wtedy błędy zaserwowali :O
  • edytowano 11.08.2015
    Dosyć, że przekładali aktualizacje to teraz znowu nie działa gra. Zabiorą nam pół dnia gry. Ciekawe co dadzą w ramach rekompensaty. Myślę o złocie. Oczywiście. A może dorobią do końca sierpnia nową aktualizacje?
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Każda szanująca się firma za taką wpadkę zapłaciłaby zadośćuczynienie dla Graczy w postaci waluty premium. Za serwowanie takich błędów i naszą stratę czasu oczekuję odszkodowania ! O! :p i nie chodzi mi o nasiona różyczek :p

    Popieram!!! Odszkodowanie za straty materialne, czasowe i mentalne :p
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Każda szanująca się firma za taką wpadkę zapłaciłaby zadośćuczynienie dla Graczy w postaci waluty premium. Za serwowanie takich błędów i naszą stratę czasu oczekuję odszkodowania ! O! :p i nie chodzi mi o nasiona różyczek :p

    Cześć Zaczarowana :)

    Napisałem w poście wcześniej czy GGS przewiduje jakieś gratyfikacje za dzisiejsze buble - post na razie pozostał bez odpowiedzi. Bardzo chętnie przytulił bym coś z waluty premium, nasionka słonecznika a nawet licencje na złoto. Zobaczymy, czy GGS wyjdzie z tego ,, z twarzą ".
    W ramach rekompensaty nie obraził bym też się gdyby zdradzono termin odwiedzin Architekta.
    Możliwości jest wiele - co wyjdzie ,, pożyjemy - zobaczymy ".
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    Fiol_ka napisał użytkownik: »
    Popieram!!! Odszkodowanie za straty materialne, czasowe i mentalne :p
    Jestem za! Byłam już w połowie 3 zadania w evencie, a teraz do gry się nie można dostać i jeszcze te cofnięcie postępu.
  • edytowano 11.08.2015
    No właśnie masz racje może architekt, waluta premium, a może nowa aktualizacja.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.08.2015
    Witam serdecznie,

    zapytałam o projekty sojuszu oraz misje... Jak to jest rozwiązane. Odpowiedź: Projekty sojuszu to jedyne aspekty, który nie są cofnięte. Tak więc, jeśli sojusz miał 3 godziny do zakończenia projektu, nadal będzie miał 3 godziny. To samo dotyczy misji. Czas do ukończenia projektu/misji został zapisany na serwerze.


    P.S. Ponadto wydłużono czas trwania wszystkich aktualnie dostępnych w grze wydarzeń w stosunku do wcześniejszych planów.
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 11.08.2015
    ladna89 napisał użytkownik: »
    Martom aż strach pomyśleć co to by wyszło gdyby jej nie przekładali kilka razy... To dopiero by nam wtedy błędy zaserwowali :O

    Może i racja, aczkolwiek po przekładaniu terminu, oczekiwałem od GGS mniej znaczących błędów, a tak poszło w drugą stonę
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    Marcin16Guest napisał użytkownik: »
    No właśnie masz racje może architekt, waluta premium, a może nowa aktualizacja.

    Stara aktualizacja/ obecna jeszcze trwa... poczekajmy aż tą ukończą...
  • edytowano 11.08.2015
    Masz racje. Choć zastanawia mnie jedno po co czekać. Znając życie kolejna aktualizacja będzie pod koniec września.
  • mina2013mina2013 Posty: 152
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Uwaga! Proszę o przeczytanie Oficjalnych Ogłoszeń. Cofnięto zapis gry do godziny 5:00 rano.
    200.gif
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    Marcin16Guest napisał użytkownik: »
    Masz racje. Choć zastanawia mnie jedno po co czekać. Znając życie kolejna aktualizacja będzie pod koniec września.

    Szczerze mówiąc, odechciało mi się wszystkich aktualizacji, obecnych i tych przyszłych. Z aktualizacji na aktualizację "firma" się coraz bardziej pogrąża. Rozumiem, ze jest tego wszystkiego coraz więcej ale litości... bez przerwy musimy znosić jakieś wpadki.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

    zapytałam o projekty sojuszu oraz misje... Jak to jest rozwiązane. Odpowiedź: Projekty sojuszu to jedyne aspekty, który nie są cofnięte. Tak więc, jeśli sojusz miał 3 godziny do zakończenia projektu, nadal będzie miał 3 godziny. To samo dotyczy misji. Czas do ukończenia projektu/misji został zapisany na serwerze.


    P.S. Ponadto wydłużono czas trwania wszystkich aktualnie dostępnych w grze wydarzeń w stosunku do wcześniejszych planów.

    W takim razie jeśli projekty Sojuszu a co za tym idzie postępy w nim nie zostaną cofnięte rozumiem, że stan projektu będzie taki sam jak przed wyłączeniem serwerów ?
    Bardzo mocno kontrowersyjna decyzja, zważywszy na fakt, że przedmioty kolekcji wypadają jak na lekarstwo a ceny kolekcji w złocie jakie są każdy wie.
    Uważam decyzję jaką podjęło GGS za mocno krzywdzącą i niesprawiedliwą.
    Poza tym chciał bym się dowiedzieć co z formą rekompensaty za stracony czas oraz za te wszystkie buble dzisiejsze - wypadało by chyba coś o tym napisać jak również przyznać takową dla Graczy.
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    Jest 250 sztuk złota rekompensaty :eek: No to zaszaleli :rolleyes:
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 11.08.2015
    Martka94 napisał użytkownik: »
    Jest 250 sztuk złota rekompensaty :eek: No to zaszaleli :rolleyes:

    Przy cenach na tej grze wysokość rekompensaty w ilości 250 sztuk złota brzmi jak tani żart ...
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    Po zakończeniu prac konserwacyjnych wszyscy Gracze otrzymają 250 złotych monet w związku z zaistniałymi problemami. Ponadto wydarzenia mające miejsce w grze zostaną odpowiednio przedłużone, by wyrównać czas utracony z powodu dzisiejszych prac na serwerze.

    Pozdrawiam,
    Asia.

    .... !!!
  • SylwiakalkSylwiakalk Posty: 2
    edytowano 11.08.2015
    Ma ktoś już dostępną grę? Bo ja mam cały czas prace konserwacyjne...
    Miał być cofnięty czas do 5.00 a zrobiła się 8.30....
    Nic tu nie jest tak jak być powinno....
    Zaczyna mnie to drażnić....
  • Martka94 (PL1)Martka94 (PL1) Posty: 51
    edytowano 11.08.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Przy cenach na tej grze wysokość rekompensaty w ilości 250 sztuk złota brzmi jak tani żart ...
    Mogliby dać coś jeszcze z wodorostów albo skrzynie, cokolwiek.
    Te 250 sztuk złota to średnia rekompensata.

    A gra dalej nie działa.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    U mnie także wciąż prace trwają...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.08.2015
    Sama nie mogę się zdecydować... czy iść czytać te OO czy nie warto... Bo tak jakoś wszystko mi już teraz lotto i powiewo :p
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    No i 500 tysięcy z targu poszło się... nie dokończę... W dodatku nie z błędu, a z rzetelnej pracy...
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.08.2015
    kallina92 napisał użytkownik: »
    No i 500 tysięcy z targu poszło się... nie dokończę... W dodatku nie z błędu, a z rzetelnej pracy...

    Z jednej strony rozumiem rozżalonych decyzją GGS o cofnięciu postępu w grze... Ale 750 mln Yogiego i pewnie mnóstwo podobnych przypadków po wgraniu aktualizacji... sami musicie przyznać, że normalne to nie było...
    Tak czy siak, rzeczywiście zaburzyło by to balans gry. Decyzja GGS jest w tej materii dla mnie jak najbardziej zrozumiała.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 11.08.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Sama nie mogę się zdecydować... czy iść czytać te OO czy nie warto... Bo tak jakoś wszystko mi już teraz lotto i powiewo :p

    Może sobie podaruj :)
  • wiesieczka (PL1)wiesieczka (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 11.08.2015
    A ja dalej mam aktualkę ...
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.08.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

    zapytałam o projekty sojuszu oraz misje... Jak to jest rozwiązane. Odpowiedź: Projekty sojuszu to jedyne aspekty, który nie są cofnięte. Tak więc, jeśli sojusz miał 3 godziny do zakończenia projektu, nadal będzie miał 3 godziny. To samo dotyczy misji. Czas do ukończenia projektu/misji został zapisany na serwerze.


    P.S. Ponadto wydłużono czas trwania wszystkich aktualnie dostępnych w grze wydarzeń w stosunku do wcześniejszych planów.

    A co z końmi, wyścigami, paliwem, podkowami, nasionkami i innymi sprawami związanymi z pozyskiwaniem i wydawaniem podków treningowych?

    Tydzień temu miała być ta aktualizacja, tydzień minął, wprowadziliście nam kolejnego bubla, zabraliście nam czas, nie wiadomo co z naszymi konikami, paliwem itd. No ale dostaniemy 250 sztuk złota, czyli NIC bo w tej grze za tę waszą wielką rekompensatę to sobie można... a nie nic nie można, bo liczycie nam dużo drożej niż sobie! To jest wasz błąd, wasze partactwo, wasze niedopatrzenie, a nie nasze. Nasz błąd polegał chyba jedynie na tym, że zaczęliśmy grac w tę grę.
  • kallina9 (PL1)kallina9 (PL1) Posty: 67
    edytowano 11.08.2015
    No to przynajmniej rekompensata powinna być jakaś porządna. U mnie dalej serwer nieczynny.
  • Zuzana (PL1)Zuzana (PL1) Posty: 140
    edytowano 11.08.2015
    Cofną nam grę do godziny 5.00, czyli stracimy 7 godzin gry w dzień a w ramach rekompensaty przedłużą na wszystkie eventy o 7 godzin w nocy. SUPER
  • edytowano 11.08.2015
    Ale tu trzeba przyznać że jednak ludzie z GGS uważnie śledzą fora i i reagują natychmiast jak tylko coś jest na + dla grających.Jak był okres że można był wyprodukować więcej ciast w piekarni to w pierwszej kolejce było to naprawione, jak wszyscy stwierdzili że maszyna Georga jest lajcikowa w zdobywaniu nagród to w następnym wydaniu dołozyli punktów do niebotycznej ilości 2000000, za dużo dolarów za sprzedaż na targu? - cofnęli rozgrywkę. Szkoda że tak szybko nie działają z innymi błędami.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik