Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

10.07.2015 | Bez pracy nie ma kołaczy

169

Komentarz

  • Kasia686 (PL1)Kasia686 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 20.07.2015
    yyyy trwaja prace teraz jest nadzieja ze wroci silos
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 20.07.2015
    @Kasia686 Wiesz czyją matką jest nadzieja ? z drugiej strony kazda matka kocha swoje dziecko ha ha ha

    edit// Farma wróciła a silos niet
  • Kasia686 (PL1)Kasia686 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 20.07.2015
    yhyy wiem.....i silosa nie ma dalej ani zadnej informacji....zawsze cos popsuja a co z nim bylo nie tak? bo nie zauwazylam zadnych strasznych bledow
  • mina2013mina2013 Posty: 152
    edytowano 20.07.2015
    miki1948 napisał użytkownik: »
    wydarzenie miało trwać 2 dni a trwał 2 godziny i od razy dołożyli 2 razy więcej nagród i punktów tylko żeby to zdobyć to podstawili torebkę ze złotem żeby je wydawać

    no ba ;););)
  • edytowano 20.07.2015
    Georg!!!! wracaj natychmiast ! ja chcę pakować !
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 20.07.2015
    Mamy Tajemniczą Azje i bardzo tajemniczy silos,
    ciekawe co tajemniczego jeszcze dostaniemy
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 20.07.2015
    są wakacje ,chcemy lecieć na hawajską wyspę a w tym czasie naprawicie silos :)


    co dalej???
    jakaś oficjalna informacja potrzebna od zaraz :)
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 20.07.2015
    Czy istnieje jakakolwiek szansa iż ktoś kompetentny wypowie się w temacie silosa? Czy on się pojawi czy nie? Że też jeszcze się nie nauczyłam załączać enowych wydarzeń w tej grze z 12 godzinnym opóźnieniem, mea culpa.
  • Kasia686 (PL1)Kasia686 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 20.07.2015
    yhyy bledy w nagrodach byly......

    Proz2 nie wiesz ze oni reaguja zawsze z opoznieniem....takze nic sie szybko od nich nie dowiemy:(
  • edytowano 20.07.2015
    Silos widmo... A tak się napaliłam.
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 20.07.2015
    Proz2 napisał użytkownik: »
    Czy istnieje jakakolwiek szansa iż ktoś kompetentny wypowie się w temacie silosa? Czy on się pojawi czy nie? Że też jeszcze się nie nauczyłam załączać enowych wydarzeń w tej grze z 12 godzinnym opóźnieniem, mea culpa.

    Na pewno ktoś kompetentny się wypowie,ale najpierw trzeba użyć niecenzuralnych słów.Ale czy warto otrzymać bana.Jeżeli nikt się nie wypowie warto w niecenzuralny sposób domagać się wyjaśnienia,innego sposobu na ich chyba nie ma
  • pjetras2pjetras2 Posty: 1
    edytowano 20.07.2015
    a użytego złota do silosu nikt nie zwróci... żero informacji...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 20.07.2015
    Hm,jakiś kradziok zakosił mi lej-pewno komornik,za długi sąsiada:cool:.Tak poważnie czyżby wkradł się błąd?
  • edytowano 20.07.2015
    dejavu? znowu silos ? zaczynamy od zera punktów i dyżurnej kukurydzy
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 20.07.2015
    TO J E S T W I E L K A K P I N A. Może trochę szacunku dla ludzi którzy Was utrzymują
    Mam nadzieje że w ciągu 15 minut ktoś odpowie. co stało się z silosem.
    N I E T R A J K T U J C I E N A S J A K .......
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 20.07.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    Hm,jakiś kradziok zakosił mi lej-pewno komornik,za długi sąsiada:cool:.Tak poważnie czyżby wkradł się błąd?

    Błędem było rozpoczęcie tej niedorobionej gry, teraz tylko ponosimy konsekwencje, a twórcy tego bubla skoncentrowali wszystkie siły na robieniu z nas wała

    Ps. Z niecierpliwością oczekuje na rekompensatę za poświęcony czas i zainwestowane środki w kolejny niewypał zwany silosem z dziadem:)
  • Senidia (PL1)Senidia (PL1) Posty: 1
    edytowano 20.07.2015
    no i mały psikus skończyłam kukurydze dało mi kapuste posadziłam i wyłączyłam grę. Włączam od nowa a tu nie ma dziadka:( za chwilkę się pojawił ale okazało się ze wyzerowało mi licznik......;(
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    edytowano 20.07.2015
    Mam nadzieje,że ktoś Nas przeprosi.Czy też uważacie,że nic się nie stało to po co wyjaśnienia i przeprosiny.
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 20.07.2015
    U mnie też ponownie pojawił się silos ale z wyzerowanym licznikiem :( a ponad 11 tys. punktów już miałam....
  • edytowano 20.07.2015
    Tu też napiszę... Żądam zwotu zainwestowanych ok. 400 złota !
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.07.2015
    kubamika129 napisał użytkownik: »
    Tu też napiszę... Żądam zwotu zainwestowanych ok. 400 złota !

    Napisz w tej sprawie do supportu. Tutaj z załogi GGS nikt raczej tego nie przeczyta- CM Asia jest na urlopie :/ Zresztą wszelkie braki, błędy w grze itp. zawsze trzeba zgłaszać do supportu, tylko oni mogą przyznać zwrot lub rekompensatę ..
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 20.07.2015
    Uszasty napisał użytkownik: »
    A czy ktoś też tak ma, że patrząc na rubrykę wynik dolicza wam punkty co sekundę, po czym po 4 sekundach następuje przerwa i przez 2-3 sekundy nie dolicza żadnych punktów ? I potem od nowa, przez 4 sekundy dolicza punkty, przez 2-3 sekundy nie dolicza

    Tak mam dokładnie to samo, wiec jak widać jesteśmy oszukiwani nawet w taki sposób, albo załoga GGS nie zna pojęcia "punkty na sekundę". Tak czy siak jest to już grzecznie pisząc wkurzające co z nami robią, ale na języku mam troszkę inny wyraz:).
  • wax321 (PL1)wax321 (PL1) Posty: 10
    edytowano 20.07.2015
    mam to samo co 4 sek zatrzymuje się i po 2-3 nalicza dalej czy już z nimi tak źle że nawet na tym nas oszukują przez 2 dni niezła suma się zbierze. po każdej aktualizacji mam coraz mniej ochoty na granie aż w końcu czara się przeleje i przestanę grać szkoda nerwów.

    jeszcze jedna kwestia co mi po tym że mogę po wyzerowaniu silosa zatrzymać zdobyte nagrody jak poziom muszę od początku zaczynać i na nowo nabijać punkty - dla mnie to nabijanie graczy w butelkę, ale jestem wkurzona idę się przejść bo brak mi słów.
  • edytowano 20.07.2015
    W związku z tym ogłoszeniem mam pytanie, ile to jest kilka godzin?
  • fafi3fafi3 Posty: 7
    edytowano 20.07.2015
    wax3212 napisał użytkownik: »
    mam to samo co 4 sek zatrzymuje się i po 2-3 nalicza dalej czy już z nimi tak źle że nawet na tym nas oszukują przez 2 dni niezła suma się zbierze. po każdej aktualizacji mam coraz mniej ochoty na granie aż w końcu czara się przeleje i przestanę grać szkoda nerwów.
    Punkty naliczane są prawidłowo, występuje tu jedynie jakiś błąd wyświetlania, przez który wydaje się, że co jakiś czas licznik się zatrzymuje. Wystarczy wyjść i ponownie wejść w silos, a pojawi się nam właściwa liczba punktów.
  • Uszasty (PL1)Uszasty (PL1) Posty: 19
    edytowano 20.07.2015
    fafi3 napisał użytkownik: »
    Punkty naliczane są prawidłowo, występuje tu jedynie jakiś błąd wyświetlania, przez który wydaje się, że co jakiś czas licznik się zatrzymuje. Wystarczy wyjść i ponownie wejść w silos, a pojawi się nam właściwa liczba punktów.

    Racja ! Patrzyłem na to nie wyłączając silosu. Chociaż tyle dobrze że mimo wszystko się nalicza tak jak trzeba
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    edytowano 20.07.2015
    niewiem jak u was ale moja maszyna zamiast naliczac punktyco sekunde nalicza co 3 sekundy...to jawne oszukanstwo bo pamietam jak było ostatnio i wtedy faktycznie punkciki zmienialy sie bardzo szybko....w takim tempie to powodzenia zeby zebrac te 2 000 000...
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.07.2015
    demon5252 napisał użytkownik: »
    niewiem jak u was ale moja maszyna zamiast naliczac punktyco sekunde nalicza co 3 sekundy...to jawne oszukanstwo bo pamietam jak było ostatnio i wtedy faktycznie punkciki zmienialy sie bardzo szybko....w takim tempie to powodzenia zeby zebrac te 2 000 000...

    A aż dwa posty nad twoim wyjaśniają sytuację, tylko po co je czytać, prawda?
  • edytowano 20.07.2015
    Witam czy wiadomo dokładnie kiedy sie zakonczy event święto ciężkiej pracy?
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 20.07.2015
    Oj niespodzianka, architekt o takiej godzinie się pokazał :D. Kolejny błąd czy celowe zachowanie :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik