Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany na forum

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Witam serdecznie,

oto wątek powiązany ze zmianami na forum, o których możecie przeczytać w Oficjalnych Ogłoszeniach. Jeśli macie jakieś pytania związane z tą tematyką, zadajcie je właśnie tutaj. Będziemy je kolekcjonować i postaramy się udzielić na wszystkie odpowiedzi, jeszcze przed wprowadzeniem zmian. To może potrwać, ponieważ faza przygotowań nie daje jednoznacznych odpowiedzi na wszystkie pytania, z tego względu prosimy o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości.

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«1312

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.09.2015
    Troszkę nie podoba mi się nazwa działu "Off-topic" - w ojczystym języku raczej oczekiwałabym nazw , ale całej reszty zmian jestem bardzo ciekawa

     :o 
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 08.07.2015
    Dołączam się do głosu zaczarowanej, bo mnie również taka nazwa dla działu się nie podoba, ale poza tym czekam z niecierpliwością na te zmiany. Tyle czasu czekaliśmy, to dobrze, że niedługo się to oczekiwanie zakończy.
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 08.07.2015
    To może nazwę "Off-topic" zamienić na 'Na luzie'? Podajcie swoje propozycje, może któraś będzie wzięta pod uwagę ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 08.07.2015
    Propozycji może być wiele... tak na szybko, to np. "Między nami" albo po prostu "Pogaduchy"... Nasz ojczysty język jest przebogaty i da się z całą pewnością zastąpić obco brzmiący "Off-topic".
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 08.07.2015
    Kochani,

    to nie jest finalne nazewnictwo, po prostu zapowiedź tego, że trzy kategorie wrzucimy do przysłowiowego jednego worka.

    Pozdrawiam serdecznie
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 08.07.2015
    Witam,
    jestem za nazwą działu "Na luzie". :D
    W tym dziale będą wszystkie tematy niezwiązane bezpośrednio z grą BigFarm, dlatego powyższa nazwa wg mnie będzie w sam raz.

    Pozdrawiam
    club
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 09.07.2015
    club napisał użytkownik: »
    Witam,
    jestem za nazwą działu "Na luzie". :D
    W tym dziale będą wszystkie tematy niezwiązane bezpośrednio z grą BigFarm, dlatego powyższa nazwa wg mnie będzie w sam raz.

    Pozdrawiam
    club

    Dziękuję za sugestię, na nowym forum obiecuję wziąć ją pod uwagę i jeśli tylko możliwe, zaimplementować. Nie martwcie się, również nie jestem zwolenniczką "off-topicu". :)

    Pozdrawiam serdecznie
  • Kovu007 (PL1)Kovu007 (PL1) Posty: 370
    edytowano 09.07.2015
    Jaka będzie dopuszczalna wielkość i waga sygnaturki oraz avatara?
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.07.2015
    Mam nieodparte uczucie, że zmieniła się liczba postów... czy wykasowano nam część? no dajmy na to takich z likwidowanych działów lub coś w tym stylu?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Mam nieodparte uczucie, że zmieniła się liczba postów... czy wykasowano nam część? no dajmy na to takich z likwidowanych działów lub coś w tym stylu?

    A ja mam nie tylko nieodparte uczucie, ale pewność... bo miałam więcej postów
    niż mam ;)
  • milbart (PL1)milbart (PL1) Posty: 12
    edytowano 11.07.2015
    "Sami swoi" proponuje...miłe i wszyscy wiemy o co chodzi....
  • dydona2dydona2 Posty: 9
    edytowano 11.07.2015
    "zaimpletować"...nie lepiej napisać wdrożyć...
  • jabłońska (PL1)jabłońska (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 11.07.2015
    Zgadzam się, nie każdy z graczy może mieć pojęcie, że to informatyczny zwrot. A graczami sa ludzie i majacy 60 lat i 30 i 12-naście.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 11.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Mam nieodparte uczucie, że zmieniła się liczba postów... czy wykasowano nam część? no dajmy na to takich z likwidowanych działów lub coś w tym stylu?
    Pewnie tak jest jak piszesz.;)
    kris258 napisał użytkownik: »
    I kolena sprawa. Czy wszystkie dane graczy typu avatar sygnatura, posty itp. będą wykasowane i będzie trzeba wpisywać wszystko od nowa?

    Nazwa "Na luzie" jest idealna, ja również na nią głosuję.:)
    Przypuszczam, że właśnie tak będzie.;)
    Przechodziłam już w 2-uch grach ze starego na nowe forum i zawsze zaczynało się po wejściu przez grę na nowe forum od wpisania nowej nazwy na forum (jednorazowo), tutaj nie wiem czy też będziemy wprowadzać nową nazwę użytkownika (okaże się).
    Posty od zera były, rangi od pierwszego stopnia, sygnaturka, avek, wszystko od nowa od początku trzeba było załadowywać. Dlatego właśnie myślę, że tak też może być teraz.:)

    **********
    Jestem ciekawa jak graficznie będzie wyglądać nowe forum, jakie tło będzie, czy też białe...:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 16.07.2015
    Masakracja forum się zaczęła, bo tematy z kreatywnego trafiły do "śmietnika", czyli rozrywki i zabawy... i teraz się zacznie bałagan, bo szukanie tematów to będzie koszmar. Pomijam już fakt, że znowu okradziono nas z postów.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 16.07.2015
    Mam nadzieję, że na nowym forum, do którego się chyba zbliżamy wielkimi krokami, powstanie jakiś rozsądny podział na kategorie tematyczne. Szczególnie w rozrywce. Bo nie potrafię sobie wyobrazić, że przekopuję się przez dwie strony (sorry), ale bezsensownego liczenia, aby dostać się do wartościowych wątków typu sygnaturki czy opowieści Yatta.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 16.07.2015
    Też ciężko mi to sobie wyobrazić. Ja rozumiem, że są tacy co chcą liczyć do miliarda i dobrze ale jednak nie wszyscy...
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.10.2016
    Jak będzie tak będzie ,ale ważne żeby każdy był w stanie znaleźć temat który go interesuje .


    Post edited by Demona on
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 16.07.2015
    kris258 napisał użytkownik: »

    Co do porównywania rozrywki i zabawy do śmietnika nie masz racji Gloriana:) Rozumiem, że nie wszystkim sprawia przyjemność liczenie, ale są inne gry. Gry, które nie polegają tylko na nabijaniu postów. W niektórych musisz duzo pomysleć i dużo przemysleć, a nie tylko tra ta ta i gotowe.:p Może nie zauważyłaś? To Popatrz.:)
    Bo wydaje mi się, że niektórzy nie zaglądają do jakiegoś działu tylko dlatego, bo zrazili się do kilku wątków, a reszta jest w porządku, ale kto by tam chiał zaglądać.... :(

    Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje, ty lubisz wątki o niczym ja nie. Ty masz swoje racje a ja mam swoje i masz zerowe szanse by mnie przekonać do swoich, więc zostańmy przy tym na czym stoimy. W tym momencie żeby dotrzeć do ciekawszych wątków trzeba się przedrzeć przez tak wiele nieciekawych, więc porównanie jak najbardziej zasadne, a że się z nim nie zgadzasz, twoje prawo.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 16.07.2015
    No cóż...zakopali nas...:rolleyes:mam na myśli twórców sygnaturek...:D:D
    Nic tam, to tylko przejściowe jest i niedługo zapewne, skoro zaczęło się coś już dziać w temacie nowego forum, będziemy mieć ład i porządek na nowo.;) Wierzę, że kącik zabaw tak jak teraz dostanie oddzielny dział, na pewno tak będzie, a na razie musimy się przemęczyć...trudno. Kto będzie chciał to się dokopie, choć to teraz trochę utrudnione będzie i oby jak najszybciej do nowego.;):D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.07.2015
    Mi się te forumowe porządki nie bardzo podobają :(.Jak dla mnie kącik kreatywny powinien pozostać na swoim miejscu.W dziale rozrywki zrobił się jeden wielki bajzel,przynajmniej ja tak uważam,A być może sygnaturki czy chociażby opowieści Yattmur są bardziej twórcze aniżeli np.literaki,ale ja bym wątków które mi się z różnych względów nie podobają do śmietnika nie porównywała.Być może to dopiero początek forumowych porządków i w przyszłości w dziale rozrywki zapanuje większy ład:D.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 16.07.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    (...)
    Najbardziej mnie martwią twórcy sygnatur, których wątki mogą się zakopać, zakopać.... i pamiętać o nich będą tylko Ci, którzy z ich usług korzystali i o nich nie zapomnieli.

    (...)
    Mam taki pomysł, żeby nie szukać studiów sygnatur, no i może jeszcze jakieś ważniejsze wątki, o których wspominaliście, by podpiąć je na czas "remontu" u góry, wówczas nas, by już nikt nie szukał.:D
    Co o tym sądzicie? Co sądzą przedstawiciele Ekipy?:)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.07.2015
    Sygnaturki jak i parę innych bardziej twórczych wątków,jak dla mnie powinny mieć osobny dział:).A przypięcie ich u góry jest dobrym pomysłem.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.07.2015
    A Kogo pytasz?jak dla mnie zanim będzie jakiś całkowity ład w dziale rozrywki to sygnaturki mogłyby zostać na czas "remontu" przyklejone gdzieś gdzie będą od razu widoczne.A tak po za tym po forumowych porządkach powinny dostać własny dział.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 16.07.2015
    Witajcie,

    gdy weszłam na forum pomyślałam o tym samym co Wy i jak na razie przykleiłam w dziale "Rozrywka i zabawa" wątki twórców naszych sygnaturek, aby nie zniknęły w tłumie innych tematów. Zastanowię się też nad pozostałymi wartymi przyklejenia na czas zmian na forum wątkami.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik