Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

10.07.2015 | Bez pracy nie ma kołaczy

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,

zapraszam do zapoznania się z najnowszymi zmianami aktualizacyjnymi. Zapowiedź znajduje się - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach.

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«139

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 07.07.2015
    Aktualizacja wydaje się ciekawa... Nowe wydarzenie zawsze cieszy, jednak po ostatniej NIESPODZIANCE jaką była cukierkowa farma, pozwolę sobie na sporą dozę nieufności i sceptycyzmu. Za często okazuje się, że to co miało być miłe i sympatyczne jest frustrujące i denerwujące. Pożyjemy - zobaczymy.

    Jeden punkt mnie zastanawia:

    Asia07 napisał użytkownik: »
    Stadnina koni - Awatary, tytuły i trofea zostaną dezaktywowane, by powrócić do ustawień początkowych.

    Czy to oznacza całkowity reset, czy też reset w celu dokonania ponownego wyboru? Talerzyk może i drażni, ale tytuł jest przyjemny dla oka :)

    No i czy wiadomo coś w sprawie awatarów, które będą miały również tę właściwość?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 07.07.2015
    Mi osobiście nowe wydarzenie przynajmniej z opisu się podoba:D,a jak wypadnie w autopsji zobaczymy.Ciekawa jestem tylko ileż to nowych błędów przybędzie wraz z nową akualizacją:cool:.Życze nam wszystkim ich jak najmniej albo i wcale jeśli to możliwe;).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.07.2015
    Cieszą mnie nowe osiągnięcia naklejkowe.... :) jupi :) co do maszynki Georga jestem sceptycznie nastawiona - co do nagród - jak dobrze zrozumiałam mają być to tylko nowe ozdoby??? nie mam gdzie już tego stawiać :p mam nadzieję, że to nie okaże się kolejna maszynka do wyciągania złota ;) ale poczekamy - zobaczymy :) grunt, że coś się w grze dzieje :cool:
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Aktualizacja wydaje się ciekawa... Nowe wydarzenie zawsze cieszy, jednak po ostatniej NIESPODZIANCE jaką była cukierkowa farma, pozwolę sobie na sporą dozę nieufności i sceptycyzmu. Za często okazuje się, że to co miało być miłe i sympatyczne jest frustrujące i denerwujące. Pożyjemy - zobaczymy.

    Jeden punkt mnie zastanawia:

    Asia07: Stadnina koni - Awatary, tytuły i trofea zostaną dezaktywowane, by powrócić do ustawień początkowych.


    Czy to oznacza całkowity reset, czy też reset w celu dokonania ponownego wyboru? Talerzyk może i drażni, ale tytuł jest przyjemny dla oka :)

    No i czy wiadomo coś w sprawie awatarów, które będą miały również tę właściwość?

    Witam serdecznie,

    w sprawie ustawień awatarów, chodzi o to, że te, które macie obecnie można będzie po aktualizacji zresetować/usunąć, aby przywrócić ustawienia początkowe, a w przyszłości zastąpić je innymi awatarami, czy trofeami. To samo dotyczy uzyskanych tytułów wyświetlanych innym Graczom. Gracz będzie miał wybór, czy chce pozostać przy dotychczasowych wyświetleniach, czy zrezygnować z nich na rzecz przyszłych możliwości.

    Pozdrawiam
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 07.07.2015
    Piekarnia - błąd zbioru produktów piekarni przy aktywnej maszynie "rolniczy ekspres"

    Nie miałem tego błędu, ale czytałem ze był on na korzyść dla graczy, wiec jak tylko się dowiedzieliście to od razu będzie naprawiony, a coraz to większe błędy w misjach dalej są dla was mało istotne. Gratuluje dalszego olewania graczy :). Jeśli chodzi o aktualizacje to przy każdym kliknięciu będę uważnie czytać i patrzeć, żeby się znowu w jakiegoś bubla nie wbić, bo nie ma opcji żeby nie było to robione tylko pod złoto.
    Cóż za zapach! - produkcja kwiatowych perfum

    Czy nie lepiej jakby tutaj były mydełka, przecież garstka ludzi produkuje perfumy, wiec po co takie wyzwanie ?
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 07.07.2015
    Brzmi ciekawie... a wyjdzie pewnie jak zwykle. Obym się mylił. Bo przez cukierki poważnie myślałem o rozstaniu z grą, a kilka osób z sojuszu zmęczone partactwami grę zakończyło.

    Nowe osiągnięcia na kwiatowej sam miałem proponować, ale podobnie jak przedmówca wydaje mi się, że można je było lepiej skonstruować.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.07.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Cieszą mnie nowe osiągnięcia naklejkowe.... :) jupi :) co do maszynki Georga jestem sceptycznie nastawiona - co do nagród - jak dobrze zrozumiałam mają być to tylko nowe ozdoby??? nie mam gdzie już tego stawiać :p mam nadzieję, że to nie okaże się kolejna maszynka do wyciągania złota ;) ale poczekamy - zobaczymy :) grunt, że coś się w grze dzieje :cool:

    Witam,
    w OO CM Asia nie napisała, że będą tylko dekoracje do wygrania, ale:
    ...Nagrody za ciężką pracę będą przyznawane, gdy tylko pułap wymaganych punktów zostanie osiągnięty. Wśród nich dekoracje...
    Więc, wspomniane dekoracje będą do wygrania tylko za pierwsze miejsca w rankingach tego wydarzenia.
    Także myślę, że będą do wygrania nawet nawozy premium, czy specjalne karmy (za osiągnięcie wymaganej dla tej nagrody ilości punktów). :D

    Co do poprawki błędów - naprawdę jestem zawiedziony postawą zespołu GGS :( - naprawią błąd, który jest korzystny dla graczy (i naprawią już w pierwszej aktualce), a błąd wyświetlania misji (niekorzystny dla graczy od kilku edycji mistrzostw!) nie będzie naprawiony pewnie i w kolejnej aktualizacji...
    Pogratulować podejścia zespołu GGS do klientów, jakimi są gracze (gdybym ja tak postępował ze swoimi klientami, którzy zgłaszają błędy w moich produktach, już dawno poszedłbym z torbami, bo klienci uciekliby mi do konkurencji).

    Aaa... i gratuluję cierpliwości graczom, których (tak jak i mnie) wkurza ten "błąd wyświetlania misji"!

    Pozdrawiam
    club
  • edytowano 07.07.2015
    No ja to nie zacznę przygody z pakowarką Georga dopóki się nie doczytam na forum (od tych odważniejszych) że to wydarzenie jest w miarę poprawne i da się w to pograć.
    Ciekawi mnie też czy to jakaś czasówka typu "10 dni do końca" czy to ma być stały element gry?
    Co do naprawy piekarni - szkoda że ten bład tak szybko zdołali naprawic bo trochę dodatkowych ciast sobie napiekłam:) i liczyłam że bedzie ich wiecej ale.... do 10 jest jeszcze trochę czasu więc lecę piec dalej:)
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.07.2015
    Zapewne będzie to wydarzenie czasowe (jak każde, które pojawiło się do tej pory koło farmy).

    Pozdrawiam
    club
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 07.07.2015
    korczakabeata napisał użytkownik: »
    No ja to nie zacznę przygody z pakowarką Georga dopóki się nie doczytam na forum (od tych odważniejszych) że to wydarzenie jest w miarę poprawne i da się w to pograć.
    Ciekawi mnie też czy to jakaś czasówka typu "10 dni do końca" czy to ma być stały element gry?
    Co do naprawy piekarni - szkoda że ten bład tak szybko zdołali naprawic bo trochę dodatkowych ciast sobie napiekłam:) i liczyłam że bedzie ich wiecej ale.... do 10 jest jeszcze trochę czasu więc lecę piec dalej:)

    Również chciałbym się dowiedzieć, jaki charakter ma mieć wydarzenie z pakowarką Georga? Ma to być event (7 dni jak Hawaje czy UFO), jednorazowe wydarzenie (jak niedawne zbieranie cukierków lub wydarzenie wielkanocne) czy też nowy stały element otoczenia farmy (jak statek)?
    Sprzedaż koni - nazwanie konia w wulgarny sposób spowalniało proces sprzedaży (filtr językowy)
    O co chodzi ze sprzedażą koni? Przecież, o ile mi wiadomo, nie ma teraz takiej opcji, żeby swojego konia sprzedać, możemy go tylko rozmnożyć lub wypuścić na wolność.
    Piekarnia - błąd zbioru produktów piekarni przy aktywnej maszynie "rolniczy ekspres"
    Chciałbym się dowiedzieć o jaki błąd chodzi, ponieważ od czasu poprzedniej aktualizacji mam błąd w Piekarni, który polega na tym, że nie mogę zebrać z niej nic jeżeli nie odświeżę strony lub nie zaloguję się ponownie do gry, co jest bardzo uciążliwe przy tych najszybszych wypiekach. Pisałem w tej sprawie do supportu, ale oczywiście "nie stwierdzili nieprawidłowości" i próbują mnie spławiać. Jeszcze będę do nich pisał, gdy znajdę trochę dłuższą wolną chwilę. Ale jeżeli to właśnie taki błąd miałby być usunięty w najbliższej aktualizacji, to dobrze.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 07.07.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    O co chodzi ze sprzedażą koni? Przecież, o ile mi wiadomo, nie ma teraz takiej opcji, żeby swojego konia sprzedać, możemy go tylko rozmnożyć lub wypuścić na wolność.

    Chodzi raczej o sprzedaż koni, ale ze strony GGS. Czyli oferta sprzedaży koni Graczom. Tak sądzę.
  • Krzystofpylak79Krzystofpylak79 Posty: 3
    edytowano 08.07.2015
    Nowe zadanie ciekawe :) ale pospieszanie złotem to już nie jest śmieszne złoto jest stanowczo za drogie moim zdaniem nie każdego stać na kupno jego stadnina to kombinacja z podkowami za trening który potrzebuje mnóstwa podków by podnieść konia o jeden poziom wyżej z tym też byście mogli coś zrobić mówię o poziomie 19-20 trzeba ponad 12000 tysięcy podków czarnych to jakaś paranoja poprawcie błędy i obniżcie koszty za złoto pozdrawiam :):cool:
  • gender (PL1)gender (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 08.07.2015
    mam dokładnie ten sam błąd piekarni, i takie same denerwujące odczucia przy szybkich wypiekach, pozdrawiam
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 08.07.2015
    Krzystofpylak79 napisał użytkownik: »
    stadnina to kombinacja z podkowami za trening który potrzebuje mnóstwa podków by podnieść konia o jeden poziom wyżej z tym też byście mogli coś zrobić mówię o poziomie 19-20 trzeba ponad 12000 tysięcy podków czarnych to jakaś paranoja

    Z tego, co piszesz wnioskuję, że to raczej Ty coś możesz zrobić :). Z ilości podków potrzebnych do treningów, które podałeś, wynika, że cały czas trenujesz jednego konia. Natomiast hodowla jest tak pomyślana, że o wiele lepiej rozmnażać konie i trenować źrebaki, niż trenować jednego rumaka. Kup drugiego konia, wytrenuj go do poziomu 13,14 i połącz z tym którego masz. Wtedy zacznij trening źrebaka. I znowu to samo - trening dwóch koni, rozmnażanie tych na podobnym poziomie i trening źrebaka. Zobaczysz, że o wiele szybciej pójdzie Ci zdobywanie kolejnych poziomów :)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 08.07.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Chodzi raczej o sprzedaż koni, ale ze strony GGS. Czyli oferta sprzedaży koni Graczom. Tak sądzę.

    Czyli powinno być "kupna" a nie sprzedaży. A co do tych nazw... Chciałem dziś nazwać nowego konia Bukszpan, ale najwyraźniej dla GGS jest to słowo niecenzuralne :(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 08.07.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Czyli powinno być "kupna" a nie sprzedaży. A co do tych nazw... Chciałem dziś nazwać nowego konia Bukszpan, ale najwyraźniej dla GGS jest to słowo niecenzuralne :(

    No ja chciałam kiedyś konika nazwać Pika i też została uznana za wulgarną...
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 08.07.2015
    co to znaczy "(...) transportuje je lejem do skrzynek." ? co to jest lej (lejek) ?
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 08.07.2015
    madzia_toffikha2 napisał użytkownik: »
    co to znaczy "(...) transportuje je lejem do skrzynek." ? co to jest lej (lejek) ?

    Lej to taki duży lejek w tym przypadku. Innymi słowy coś w kształcie ściętego stożka, pustego w środku i odwróconego do góry nogami, co służy do umieszczania dużych ilości czegoś (np. płynu) w naczyniu o ograniczonej wielkości otworu (np. butelce). Zapobiega rozsypywaniu i rozlewaniu.

    to jest lejek:
    03.LejekDuzy160_1.jpg

    a to lej:
    170333598_big.jpg


    Mam nadzieję, że to nie był trolling :)
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 08.07.2015
    o dzieki za wyjasnienie :)
    nigdy w zyciu czegos takiego nie widzialam chociaz wychowywalam sie na wsi hahahaha :D
    a moze widzialam ale nie zawracalam sobie tym glowy :confused:
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 08.07.2015
    Ja też nie widziałem, ale się domyśliłem, że to musi być duży lejek. Poza tym google wie wszystko.
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 08.07.2015
    no tak..ja dawno kompa nie uzywalam i calkiem zapomnialam o google :rolleyes:
    dzieki za wyjasnienia :)
    wiedzialam ze ten detox mi zaszkodzi :o
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 09.07.2015
    madzia_toffikha2 napisał użytkownik: »
    no tak..ja dawno kompa nie uzywalam i calkiem zapomnialam o google :rolleyes:
    dzieki za wyjasnienia :)
    wiedzialam ze ten detox mi zaszkodzi :o

    hihihi ja już nawet nie próbuję, szkoda nerwów.

    Z opisu to wydarzenie może być ciekawe, bo wydaje się inne niż wszystkie wcześniejsze, no ale... i właśnie to "ale" znamy wszyscy aż za dobrze.
  • edytowano 09.07.2015
    dzień roboczy się kończy a aktualizacji nie widać. Czy są jakieś zmiany terminu czy GGS postanowiło zrobić nam wielką niespodziankę ?
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 09.07.2015
    Wika223pl napisał użytkownik: »
    dzień roboczy się kończy a aktualizacji nie widać. Czy są jakieś zmiany terminu czy GGS postanowiło zrobić nam wielką niespodziankę ?

    Żadnych zmian nie ma, ale popatrz jeszcze raz na datę bo to będzie dopiero 10 czyli jutro a nie dzisiaj :).
  • edytowano 09.07.2015
    oj zgubiłam jeden dzień :-((((( Piotr :-) dziękuję że mi uświadomiłeś że jeszcze jutro muszę do pracy :-(((

    nie ma to jak być zakręconym na maksa hii hiii
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.07.2015
    No to tym razem jestem zaskoczona, wydarzenie zaraz po aktualizacji... NIESPODZIANKA!
  • edytowano 10.07.2015
    a ja nie mam instrukji po polsku tylko jakies inne intrukcje po angielsku:( także nie za bardzo czaje o co w tym chodzi:(
  • darosz (PL1)darosz (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 10.07.2015
    Ja też mam instrukcję po angielsku.
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 10.07.2015
    Przelogowałam i już wszystko jest po polsku.:) Na razie w to nie wchodzę.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 10.07.2015
    Jako dodatkowe wydarzenie może być chodź w top 5 nigdy nie będę :). Szkoda tylko ze te nagrody za wysiłek są takie żałosne, ale to tylko moja opinia :).

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik