Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

piekarnia

FarmerMoniaFarmerMonia Posty: 6
edytowano 11.07.2015 w Problemy techniczne i błędy
nie mogę zbierać z piekarni.. pomocy
Post edited by FarmerMonia on

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 26.06.2015
    No to wyczyść ciasteczka,przeloguj się,itp.Jak nie pomoże to tylko support.Miłego dnia bez błędów na farmie:D.
  • gonia1010 (PL1)gonia1010 (PL1) Posty: 1
    edytowano 27.06.2015
    tez mam klopoty z piekarnia a jak juz sprzedaje co wyprodukuje w koncu po odswiezeniu strony to placi 1/10 wartosci produktu
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 27.06.2015
    Jedyna rada... jak wyżej, ale jeśli dzieją się naprawdę dziwne rzeczy, od razu pisz do supportu, oni jako jedyni są w stanie Ci pomóc, bo mają dostęp do odpowiednich narzędzi.
    http://support.goodgamestudios.com/index/index/lang/pl/g/15
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 27.06.2015
    "Bo ciasto było za stare..."

    To się powtarza tak często i dotyczy tak wielu graczy, że może jakiś farmerowy Sanpid umiecił by odpowiedni, oficjalny instruktaż gdzieś w grze, np jako jedna z menu opcji (tzn. ten skrót koło saportu, linka do forum i wyjścia z gry).

    Nie mam tego problemu, bo żadna z moich przeglądarek nie zapamiętuje historii ani ciastek, więc zakalec z piekarni mi nie groźny, ale większość graczy nie ma zielonego pojęcia, po nie musi, jak działają mechanizmy przeglądania internetu, jak często trzeba myć flaszki i wywalać ciastka.
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 27.06.2015
    gonia1010 napisał użytkownik: »
    tez mam klopoty z piekarnia a jak juz sprzedaje co wyprodukuje w koncu po odswiezeniu strony to placi 1/10 wartosci produktu

    Jeśli masz to, co ja, to nie płaci 1/10 ceny, tylko po przelogowaniu pokazuje niepełny magazyn (mimo, że przed relogiem widział pełny) i płaci cenę za nadwyżkę, którą widzi (u mnie jest to zawsze 18 sztuk produktu).
    Próbowałam też inaczej: opróżniłam częściowo magazyn - sprzedałam 300 szt., więc miejsce było - ale do magazynu wpadło tylko 18 szt.

    Moim zdaniem nie jest to problem ciasteczek, itp., tylko problem w grze. Sprawdzałam na dwóch komputerach i różnych przeglądarkach.
    Jeśli dobrze pamiętam, to błąd pojawił się po naprawie młyna na cukrowej...
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 28.06.2015
    Witajcie,

    Mogę potwierdzić, że jest to błąd, który dzisiaj zgłosiłem CM Asi. Wystąpił również u mnie, a najlepszą radą jest sprzedaż w magazynie nadwyżki z Piekarni. Wtedy bez problemu będziemy mogli zebrać z niej gotowy produkt.
    Dzieje się tak dlatego, że występuje błąd z maszyną "Rolniczy ekspres", polegający na wielokrotnym doliczaniu bonusu płynącego z jej jednorazowej aktywacji.
    ibkqrssvqtgdnmdfcigxexuduudegtsfonrxmoserjkdxwacvuhqzmjlhhwxonpwbapzvfsnqcgunrfxubimmbgbdgqfsuqeunbx

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • edytowano 03.07.2015
    Też to mam, po jednym zbiorze z piekarni muszę się wylogowac i ponownie zalogowac żeby mi znowu zebrało wypieki i na dodatek czasem nie za wszystkie nadmiarowe wypieki płaci.
    Poprawka - po dokładnym przyjrzeniu sie sytuacji dochodzę do wnisku że płaci za duzo! Miałam wypieczone 175 jabłkowych przekładańców , nie chciało ich zebrac to się przelogowałam , sprzedałam 175 ciastek bezposrednio z magazynu a potem zebrałam te 175 wyprodukowanych ciastek i okazało się że zapełniłam te brakujace 175 ciastek w magazynie i jeszcze mi zapłacili za dodatkowe 10 ciastek!
    Normalnie cud! :) - pierwszy błąd w grze który działa na korzyść grajacego :)
    Rzucam sie w wir pieczenia zanim to naprawią :)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 07.07.2015
    Też mam ten błąd! Pisałem do Supportu w tej sprawie, ale zostałem olany. Przysłali mi jakąś listę rzeczy do zrobienia (m. in. ciasteczka), a jak po zrobieniu odpisałem, że nadal błąd to mi odpisali, że nie stwierdzili nieprawidłowości... Muszę odświeżać grę jak chcę zebrać z Piekarni, chyba że dopiero co się zalogowałem, to wtedy jedne zbior moge zrobic.
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 08.07.2015
    Od jakiegoś czasu (jakieś 2 tygodni) mam problemy aby zebrać wypieki....muszę się z każdym razem logować na nowo.
    Może w końcu ktoś odpowie w tym temacie, bo piszę do moderatorów i nikt nic nie robi w tej sprawie, a Asia ciągle pisze żeby jej przesłać zrzuty z ekranu i nie wiem co chce zobaczyć.....niezebrany wypiek w dymku nad piekarnią?
    totalna olewka
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 09.07.2015
    Arisch napisał użytkownik: »
    Od jakiegoś czasu (jakieś 2 tygodni) mam problemy aby zebrać wypieki....muszę się z każdym razem logować na nowo.
    Może w końcu ktoś odpowie w tym temacie, bo piszę do moderatorów i nikt nic nie robi w tej sprawie, a Asia ciągle pisze żeby jej przesłać zrzuty z ekranu i nie wiem co chce zobaczyć.....niezebrany wypiek w dymku nad piekarnią?
    totalna olewka

    Witam,
    może by tak koleżanka/kolega nie spamił bzdurami skrzynek moderatorów, tylko bezpośrednio napisał do supportu?
    Na forum (tak CMi jak i moderatorzy) nie pomogą Ci, bo nie mają takich uprawnień - z błędami, które się pojawiają w grze trzeba bezpośrednio pisać do supportu, bo tylko oni mają uprawnienia do poprawiania błędów na kontach graczy. ;)

    Pozdrawiam i więcej pokory życzę
    club
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 11.07.2015
    Arisch napisał użytkownik: »
    Może w końcu ktoś odpowie w tym temacie, bo piszę do moderatorów i nikt nic nie robi w tej sprawie

    Witaj Arisch,

    Jestem jednym z dwójki Moderatorów i muszę przyznać, że żadnej wiadomości od Ciebie nie dostałem.
    Błąd nie powinien więcej występować w Grze, podczas wczorajszej aktualizacji został on usunięty :)


    club napisał użytkownik: »
    Witam,
    może by tak koleżanka/kolega nie spamił bzdurami skrzynek moderatorów, tylko bezpośrednio napisał do supportu?
    Na forum (tak CMi jak i moderatorzy) nie pomogą Ci, bo nie mają takich uprawnień - z błędami, które się pojawiają w grze trzeba bezpośrednio pisać do supportu, bo tylko oni mają uprawnienia do poprawiania błędów na kontach graczy. ;)

    Pozdrawiam i więcej pokory życzę
    club

    Witaj club,

    Proszę nie zniechęcać Graczy do kontaktu z Załogą Forum! Od tego jesteśmy, żeby w miarę swojej możliwości nieść pomoc. Nie z każdym błędem trzeba zgłaszać się od razu do supportu. Na ten akurat wystarczyło sprzedać część wypieków z magazynu.

    Również życzę pokory w przyszłym udzielaniu wskazówek,
    Yattmur
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 11.07.2015
    Dziękuję za zwrócenie uwagi. :D

    Pozdrawiam
    club

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik