Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

29.01.2015 | Gracz vs. Gracz - nowa odsłona stajni

11315»

Komentarz

  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 04.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Napisałem "kupowanego paliwa", w końcu za złoto masz jeszcze raz tyle, zresztą ładnie to policzyłeś:). Tylko ze te 8 wyzwań więcej to dziennie. A wydarzenie trwa ponad miesiąc i czy to nie robi już wielkiej różnicy:). Chodź może i efekty wiele pomagają, bo jak widziałem ostatnio na forum ofertę konia za złoto, to był przesadzony. Tylko ze takiego można mieć jedynie za niesamowite ilości kaski, wiec jak ma się równać do waszych złotych koników zwyczajny gracz mający tez konia na 100 poziomie :). Jak dla mnie liga diamentowa od początku jest dla ludzi wydających kaskę i nawet maksymalny poziom konia nic z tym nie zrobi:).

    Jak wskazuje nick jestem kobietą, a złotego konika nie mam :)
    Kynio napisał użytkownik: »
    Efekty się nie liczą zbytnio. Jeśli się specjalizujesz w jednej dziedzinie to w niej będziesz częsciej wygrywać rzucając wyzwania, ale będziesz też częsciej przegrywać w dwóch pozostałych gdy to Ciebie wyzywają.

    dlatego trzeba mieć trzy konie wyspecjalizowane w każdej dziedzinie :)
    Kynio napisał użytkownik: »
    Nie ma szans zniwelować dobrym koniem gdy można rzucić o 1/3 więcej wyzwań, a więc w domyśle o 1/3 więcej punktów zdobywać.

    A skąd ta pewność? Z tego co pisałeś każdą edycję, grałeś koniem słabszym, od mojego i sporej liczby innych osób, o kilkanaście poziomów, a jednak dochodziłeś do Platyny I. Być może jakbyś miał na takim samym poziomie to byłbyś w diamencie? :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 05.07.2015
    Katarzyna12344 napisał użytkownik: »
    A skąd ta pewność? Z tego co pisałeś każdą edycję, grałeś koniem słabszym, od mojego i sporej liczby innych osób, o kilkanaście poziomów, a jednak dochodziłeś do Platyny I. Być może jakbyś miał na takim samym poziomie to byłbyś w diamencie? :)

    A Ty dochodziłaś do diamentu bez kupowania paliwa za złoto?
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 05.07.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    A Ty dochodziłaś do diamentu bez kupowania paliwa za złoto?

    Kupowałam w pierwszym tygodniu, czego żałuję, bo w diamencie byłam w dwa tygodnie, a teraz mam 2180 punktów, jak wiesz żeby być w diamencie wystarczy 1250. Ponad 1000 mam w zapasie. Gwarantuję Ci, że za to złoto, które kupiłam tylu punktów nie zdobyłam. Nawet zakładając że wszystkie wyzwania kupione za złoto wygrałam (a tak nie było) - 8wyzwańx7dnix4punkty mogłam zdobyć więcej tylko 224 punktów :)
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 05.07.2015
    W pierwszym sezonie wielu topowych graczy miało konie słabsze od mojego, a już w kolejnym sezonie mieli setki. Więc bez ładowania w to sporo złota się nie obyło.
    W pierwszych zawodach moja 66 była jednym z lepszych koni, a jednak diamentu nie osiągnęła. Byłem wtedy jednym z najlepszych hodowców bo już wcześniej opracowałem system hodowli, a wielu, nawet topowych graczy, nie rozumiało jeszcze mechaniki stajni.
    Ja od początku gram w koniach konsekwentnie bez wydawnia złota. Zawody są tak skonstruowane by bez podgonienia złotem na którymś z etapów (trening konia, same zawody) nie dało się dojśc do diamentowej. Na tym polega osławiony "balans gry". Co mi po dojściu na sam koniec do I Platynowej skoro trzeba jeszcze wygrać 50 razy co bez wydawania złota zajmuje 3-5 dni?

    I moich wniosków nie piszę z "powietrza". Każdego dnia spisuje ile razy wygrałem/przegrałem wyzywając słabsze/silniejsze konie i analogicznie gdy się broniłem. Bez złota nie ma gwarancji progresu, a bywa, że nawet 2-3 dni pod rząd się człowiek cofa bo więcej straci w obronie niż zyska na wyzwaniach.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    Sodal napisał użytkownik: »
    Witaj :)

    A ja mogę dać Tobie słowo, że liga diamentowa na serwerze Polska:1 jest możliwa do zdobycia bez wydatku złota. Mija trzeci sezon zawodów konnych i w żadnym z nich nie tankowałem ani razu paliwa wysokooktanowego ("złotego"). Korzystałem tylko z małego kanistra, dostępnego za dolary. Do ligi diamentowej dostaję się bez problemu na 2 tygodnie przed końcem czasu. Za pierwszym razem dostałem się koniem na poziomie około 75, następnie 90 i w tej edycji koniem maksymalnie rozwiniętym. Nie ma tu żadnych cudów :)

    Jeśli to prawda to gratuluje, ale napisz mi jeszcze ze na wyspie itp nie wydajesz złota i masz już konika na 100 poziomie? :). A jeśli kupiony za złoto, to się nie martw, bo czym więcej 100 poziomów tym więcej będziecie musieli paliwa kupować :p.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    Sodal napisał użytkownik: »
    Cześć :)

    Mam 189 poziom i nie mam co robić z dolarami. Żadnej tymczasowej wyspy nie odpuściłem, każdą jedną wykonuję jedynie za dolary, a że czasu mam dużo, to nie mam najmniejszego problemu z ich ukończeniem. Farma cukierkowa będzie jedyną wyspą, której nie ukończę w całości, ale jej podobno bez złota nie da się wykonać.
    Nie inwestuję złota w coś, co po parunastu dniach znika. Lepiej kupić coś trwałego jak np książka w Czytelni. Na targu kupuję jedynie konie za podkowy konkursowe, więc wszystko da się osiągnąć mozolną pracą.

    Z dolarami mam podobnie, z ukończeniem wysp również nie mam problemu bez wydawania złoto( oczywiście tez nie liczę cukierkowego bubla ). Jedyna różnica ze biorę w nich udział tylko wtedy kiedy mam ochotę, a jednak to nie jest za każdym razem :). Jeśli chodzi o konika to do 100 poziomu mi daleko, ale skoro twierdzisz ze można to Ci wierze :).

    Pozdrawiam i życzę przyjemnego grania :).
    xPiotorux
  • zofia95 (PL1)zofia95 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 07.07.2015
    Kiedy koniec słodziutkiej farmy?
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 07.07.2015
    Aktualnie 84 godziny i 13 minut. Jak najedziesz kursorem na lotnisko to wyświetla się zegar (bez klikania).
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.07.2015
    No to mamy nową odsłonę koników. Tym razem avatarki przynajmniej są przyjemne dla oka (choć szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego). Mnie się spodobała wiewiórka, ale to dopiero w diamentowej lidze, a tam jeszcze nigdy nie byłam.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 11.07.2015
    Zaczęły się i od razu zaciekawił mnie algorytm "losowania" przecieników. Moja Godzilla - co mówię bez dumy, a wręcz z zażenowaniem - na poziomie 72 musiała zwyciężyć konika na zerowym poziomie, co nawet nie było formalnością, a wręcz okrucieństwem. Nie powiem, żeby mój dżokej po tym wyścigu miał jakąś szczególnie zadowoloną minę...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.07.2015
    A gdzie te awatary?:confused:jakoś nigdzie przy stadninie ich nie widzę.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 11.07.2015
    Żeby zobaczyć awatary to musisz wejść na stojak z wynikami wyścigów na prawo od stajni. Przy każdej z lig w nagrodach są - że tak powiem - różne nagrody ;) Jednymi z nich są awatary, którymi po zakończeniu zawodów możesz przyozdobić buźkę swojego hodowcy.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.07.2015
    Aha,wielkie dzięki szukałam nie tam gdzie trzeba:D
  • m1512 (PL1)m1512 (PL1) PL1 Posty: 2
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Z mojego awatara i sygnaturki widać ze moje konie są bardzo leniwe i dlatego nie biorą udziału w wyścigach i turniejach a ja nie muszę się denerwować że przegrywam lub coś jeszcze innego spokojnie pracuję sobie na farmie z godnie z zamierzeniem mojej gry


    zdecydowanie się zgadzam
  • jo2014 (PL1)jo2014 (PL1) PL1 Posty: 11
    m1512 (PL1) powiedział(a):
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Z mojego awatara i sygnaturki widać ze moje konie są bardzo leniwe i dlatego nie biorą udziału w wyścigach i turniejach a ja nie muszę się denerwować że przegrywam lub coś jeszcze innego spokojnie pracuję sobie na farmie z godnie z zamierzeniem mojej gry


    zdecydowanie się zgadzam
    Tu leży koń pogrzebany.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    m1512 (PL1) powiedział(a):
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Z mojego awatara i sygnaturki widać ze moje konie są bardzo leniwe i dlatego nie biorą udziału w wyścigach i turniejach a ja nie muszę się denerwować że przegrywam lub coś jeszcze innego spokojnie pracuję sobie na farmie z godnie z zamierzeniem mojej gry


    zdecydowanie się zgadzam
    Gratuluję :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik