Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

1669

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 06.07.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    No i kończę wymianę zdań, bo to się nudne robi.

    Bez odbioru:D

    Myślę, że sposób w jaki odpisujesz oraz arogancki styl skutecznie zniechęciły by nie jedną osobę do dalszej konwersacji a już do składania kolejnych zamówień jak najbardziej.
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 06.07.2015
    Proszę nie spamuj już tutaj, znajdź sobie dziś inne zajęcie.:)
    Nie musisz złośliwie zniechęcać tutaj innych do zamawiania sygnaturek swoim spamem, tylko dlatego, że odmówiłam zrobienia Ci sygny.:)
    Na kolejny Twój spam już nie odpiszę.:)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    Oj oj co tutaj nie wyprawia :D. Gorzej niż dziecko któremu mama odmówiła kupienia lizaka :D. Monia jeśli znajdziesz czas to chciałbym jakąś sygne z Japońskimi motywami:). Oczywiście czerwony i czarny w jak największej ilości mile widziane, a nawet zalecane :D. Hmm, najbardziej pasowałyby mi na głównym planie samurajskie miecze: katana i wakizashi, a resztę pozostawię Tobie :). Nick i nazwa sojuszu bez zmian :).

    Z góry dziękuje i pozdrawiam :).
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 06.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Oj oj co tutaj nie wyprawia :D. Gorzej niż dziecko któremu mama odmówiła kupienia lizaka :D. Monia jeśli znajdziesz czas to chciałbym jakąś sygne z Japońskimi motywami:). Oczywiście czerwony i czarny w jak największej ilości mile widziane, a nawet zalecane :D. Hmm, najbardziej pasowałyby mi na głównym planie samurajskie miecze: katana i wakizashi, a resztę pozostawię Tobie :). Nick i nazwa sojuszu bez zmian :).

    Z góry dziękuje i pozdrawiam :).
    Proszę:):

    p1-ccpng_wannxar.png
    http://s2.ifotos.pl/img/p1-ccpng_wannxar.png

    Druga, coś innego, może się spodoba "na kiedyś", a jak nie to trudno, ale nie mogłam się powstrzymać.;)
    p2rcpng_wannxan.png
    http://s2.ifotos.pl/img/p2rcpng_wannxan.png
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 06.07.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Całość sytuacji jest mocno groteskowa i można porównać to do zakupów w sklepie spożywczym, gdzie odmówiono by mi sprzedaży napoju a jako argument podając fakt, że dwa dni wcześniej zakupiłem zgrzewkę wody mineralnej i powinno mi wystarczyć ;)

    A tak z ciekawości zapytam widzisz różnicę między kupiłem, a dostałem?

    Jak dla mnie, to co zrobiłeś można porównać raczej do sytuacji, w której w poniedziałek dostałeś zgrzewkę napoju np. pomarańczowego, wziąłeś, ładnie, nawet z pięknymi kartkami podziękowałeś, a we wtorek powiedziałeś, że dzisiaj to Ty chcesz też pomarańczowy, ale inny, bo przecież tyle na rynku jest różnych...
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 06.07.2015
    Katarzyna12344 napisał użytkownik: »
    A tak z ciekawości zapytam widzisz różnicę między kupiłem, a dostałem?

    Jak dla mnie, to co zrobiłeś można porównać raczej do sytuacji, w której w poniedziałek dostałeś zgrzewkę napoju np. pomarańczowego, wziąłeś, ładnie, nawet z pięknymi kartkami podziękowałeś, a we wtorek powiedziałeś, że dzisiaj to Ty chcesz też pomarańczowy, ale inny, bo przecież tyle na rynku jest różnych...
    Katarzyno, dajmy spokój, nie roztrząsajmy tego.;)
    Było, minęło, każdy ma swoje zdanie i koniec - nie spierajmy się, wchodzimy na forum dla zabawy przecież.:)
    Dzięki za zrozumienie :)

    P.S.
    Yogi i tak już nie doczyta, bo omija ten wątek "szerokim łukiem".;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    Monia dziękuje, ale jakbyś tylko mogła to nazwę sojuszu i nick tak jak prędzej, albo przynajmniej AkaiRyu i Piotoru bo nie lubię mieć wszystkiego z dużej :).
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 06.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Monia dziękuje, ale jakbyś tylko mogła to nazwę sojuszu i nick tak jak prędzej, albo przynajmniej AkaiRyu i Piotoru bo nie lubię mieć wszystkiego z dużej :).
    ok,ale to już jutro;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    Jasne bo zazwyczaj o tej godzinie to sie juz na oczy za dobrze nie widzi he he :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 06.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Jasne bo zazwyczaj o tej godzinie to sie juz na oczy za dobrze nie widzi he he :D
    ...ano dokładnie:)
    Dobrej, spokojnej nocy WSZYSTKIM życzę.;):D
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.07.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    ...ano dokładnie:)
    Dobrej, spokojnej nocy WSZYSTKIM życzę.;):D

    I wzajemnie :).
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 07.07.2015
    Wielkie dzięki Mona i życzę przyjemnego dnia :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Wielkie dzięki Mona i życzę przyjemnego dnia :)
    Dzięki, wzajemnie.:)
    Niech się dobrze nosi.;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.07.2015
    blondyneczka... napisał użytkownik: »
    dziękuję ślicznie za pomoc pozdrawiam
    farma02pn_wsrhapn.png

    Kurcze, jakie to cudne... Wiecie, że lubię tu zaglądać; wiele ślicznych prac do podziwiania, ale ta jest jedną z nowszych, jeśli chodzi o sygnaturę z nazwą sojuszu. Super udany pomysł, tak uważam.

    Zabieram głos nie tylko, by pochwalić Autorkę tematu za prawdziwy talent do tworzenia sygnatur, ale również z powodu tego, że chciałabym oficjalnie poprosić osoby zamawiające sygnaturki, by swoimi wpisami nie krzywdziły drugiej strony. Mona jest po prostu nieoceniona w adaptacji Waszych zleceń, nanosi poprawki, robi kilka sygnatur do wyboru, do koloru...

    Uważam, że szczytem wszystkiego jest traktować ją w sposób, jaki miał miejsce w tym wątku. Wiem, że jest gorąco i wszyscy możemy być troszkę poddenerwowani temperaturą otoczenia, ale głęboko liczę na to, że Miś Yogi będzie dobrym Misiem i przeprosi Autorkę tego wątku za swoje zachowanie. 6 sygnatur wykonanych na jedną prośbę, z czego przynajmniej 4 tematycznie związane z latem i krótko potem takie zachowanie? Yogi, liczę na Ciebie, że zachowasz się odpowiednio i pozostawisz po sobie mimo wszystko dobre wrażenie w tym wątku.

    Zmieniając temat... Mona, mam nadzieję, że Gracze jeszcze długi czas będą mogli liczyć na to, że upiększysz ich profile ślicznymi sygnaturami. Na łamach forum chciałabym Ci za to serdecznie podziękować i z radością przyznaję na Twoje konto gry Palenisko Społeczności.

    Dziękuję, pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 07.07.2015
    Ooo proszę, gratki Mona bo nagroda interesujące i na pewno zasłużona :).
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »


    Kurcze, jakie to cudne... Wiecie, że lubię tu zaglądać; wiele ślicznych prac do podziwiania, ale ta jest jedną z nowszych, jeśli chodzi o sygnaturę z nazwą sojuszu. Super udany pomysł, tak uważam.

    Zabieram głos nie tylko, by pochwalić Autorkę tematu za prawdziwy talent do tworzenia sygnatur, ale również z powodu tego, że chciałabym oficjalnie poprosić osoby zamawiające sygnaturki, by swoimi wpisami nie krzywdziły drugiej strony. Mona jest po prostu nieoceniona w adaptacji Waszych zleceń, nanosi poprawki, robi kilka sygnatur do wyboru, do koloru...

    Uważam, że szczytem wszystkiego jest traktować ją w sposób, jaki miał miejsce w tym wątku. Wiem, że jest gorąco i wszyscy możemy być troszkę poddenerwowani temperaturą otoczenia, ale głęboko liczę na to, że Miś Yogi będzie dobrym Misiem i przeprosi Autorkę tego wątku za swoje zachowanie. 6 sygnatur wykonanych na jedną prośbę, z czego przynajmniej 4 tematycznie związane z latem i krótko potem takie zachowanie? Yogi, liczę na Ciebie, że zachowasz się odpowiednio i pozostawisz po sobie mimo wszystko dobre wrażenie w tym wątku.

    Zmieniając temat... Mona, mam nadzieję, że Gracze jeszcze długi czas będą mogli liczyć na to, że upiększysz ich profile ślicznymi sygnaturami. Na łamach forum chciałabym Ci za to serdecznie podziękować i z radością przyznaję na Twoje konto gry Palenisko Społeczności.

    Dziękuję, pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia
    Ojej... No nie wiem co napisać...wstydzisi_wanshxp.gifNo zatkało mnie...
    Napiszę tylko...dziękuję serdecznie dziękuję...WSZYSTKIM, Tobie Asiu oraz zamawiającym tutaj moje prace, bo tylko dzięki tym osobom mogę realizować swoją pasję tworzenia sygnaturek.oczkogif_wanshne.gif

    Mam nadzieję, że będę mogła upiększać ich profile, bo będą tutaj z chęcią przychodzić i nie zawiodę ich oczekiwań.
    Pozdrawiam.:)

    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Ooo proszę, gratki Mona bo nagroda interesujące i na pewno zasłużona :).
    Dziękuję:):)*
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 07.07.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Uważam, że szczytem wszystkiego jest traktować ją w sposób, jaki miał miejsce w tym wątku. Wiem, że jest gorąco i wszyscy możemy być troszkę poddenerwowani temperaturą otoczenia, ale głęboko liczę na to, że Miś Yogi będzie dobrym Misiem i przeprosi Autorkę tego wątku za swoje zachowanie. 6 sygnatur wykonanych na jedną prośbę, z czego przynajmniej 4 tematycznie związane z latem i krótko potem takie zachowanie? Yogi, liczę na Ciebie, że zachowasz się odpowiednio i pozostawisz po sobie mimo wszystko dobre wrażenie w tym wątku.

    Nooo choć raz mogę napisać z czystym sumieniem, że podoba mi się reakcja naszej CM. Sama nie chciałam zabierać głosu, z wiadomych przyczyn, ale tak jak często Yogi staje w obronie pokrzywdzonych tak tym razem... no sami widzieliście i mogliście poczytać. Mona, teraz mogę otwarcie przekazać Ci wyrazy wsparcia, co wczoraj uczyniłam na pw ;)

    P.S. Podoba mi się Twoja aktualna sygnaturka, to już któraś z kolei w tym stylu (z tego co pamiętam były też truskawki i coś jeszcze ale nie pamiętam co) gdybyś kiedyś znalazła chwilkę to prosiłabym o coś tego typu z moim nickiem.
  • OlaKocius (PL1)OlaKocius (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 07.07.2015
    Gratuluję Mona bardzo.....bardzo serdecznie :D

    To ja korzystając z okazji chciałabym zamówić coś w wersji letniej dla swojego "sierściucha" jeśli znajdziesz chwilkę wolnego czasu..........kocie, jaskółki i nick niech zostaną a resztę pozostawiam Twojej wyobraźni :)

    Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Nooo choć raz mogę napisać z czystym sumieniem, że podoba mi się reakcja naszej CM. Sama nie chciałam zabierać głosu, z wiadomych przyczyn, ale tak jak często Yogi staje w obronie pokrzywdzonych tak tym razem... no sami widzieliście i mogliście poczytać. Mona, teraz mogę otwarcie przekazać Ci wyrazy wsparcia, co wczoraj uczyniłam na pw ;)

    P.S. Podoba mi się Twoja aktualna sygnaturka, to już któraś z kolei w tym stylu (z tego co pamiętam były też truskawki i coś jeszcze ale nie pamiętam co) gdybyś kiedyś znalazła chwilkę to prosiłabym o coś tego typu z moim nickiem.
    Dzięki raz jeszcze za dobre słowa wczoraj i dziś.;)

    Chętnie zrobię oczywiście, lubię strasznie te literkowe sygnaturki robić.:) Tylko napisz co w dodatkach ma być? Jakieś ulubione kwiaty czy jakaś tematyczna bardziej, związana z latem, morzem, plażą, czy czymś do jedzenia? Do literek mogę dodać bardzo wiele, zatem napisz więcej. Acha, może w jakimś ulubionym kolorze?
    OlaKocius napisał użytkownik: »
    Gratuluję Mona bardzo.....bardzo serdecznie :D

    To ja korzystając z okazji chciałabym zamówić coś w wersji letniej dla swojego "sierściucha" jeśli znajdziesz chwilkę wolnego czasu..........kocie, jaskółki i nick niech zostaną a resztę pozostawiam Twojej wyobraźni :)

    Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam :D
    Dziękuję:D

    Coś pomyślę;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 07.07.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    Chętnie zrobię oczywiście, lubię strasznie te literkowe sygnaturki robić.:) Tylko napisz co w dodatkach ma być? Jakieś ulubione kwiaty czy jakaś tematyczna bardziej, związana z latem, morzem, plażą, czy czymś do jedzenia? Do literek mogę dodać bardzo wiele, zatem napisz więcej. Acha, może w jakimś ulubionym kolorze?

    A to mi teraz dałaś zagwostkę... no ale zastanówmy się... z drinków najbardziej lubię mojito, a to limonka z miętą, owoce to arbuzy i gruszki... kolory uwielbiam dwa: fioletowy i koralowy... a tematycznie kocham wręcz maniakalnie starożytny Egipt. Kwiaty też lubię. Najbardziej orchidee (z tych to katleja jest moim numero uno), kalie, konwalie, magnolie i tulipany... Nie wiem z jakim motywem dasz radę zrobić, więc wymieniłam co się dało... Aha i jeszcze kocham lody miętowe :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    A to mi teraz dałaś zagwostkę... no ale zastanówmy się... z drinków najbardziej lubię mojito, a to limonka z miętą, owoce to arbuzy i gruszki... kolory uwielbiam dwa: fioletowy i koralowy... a tematycznie kocham wręcz maniakalnie starożytny Egipt. Kwiaty też lubię. Najbardziej orchidee (z tych to katleja jest moim numero uno), kalie, konwalie, magnolie i tulipany... Nie wiem z jakim motywem dasz radę zrobić, więc wymieniłam co się dało... Aha i jeszcze kocham lody miętowe :D
    Uuuu...Kochana...teraz to Ty mi dałaś zagwozdkę, bo dałabym radę z każdym po kolei motywem, ale cóż trzeba będzie wybrać...Najlepiej jak prześpię się z tą myślą co by tu wybrać, no i może z tylu motywów ze dwa wybiorę.;)
    Sporo masz literek w nicku, to też trzeba zawsze bardziej poupychać, zatem zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, znaczy w robocie.;)



    W międzyczasie Oli zrobiłam kotka, z wiosennego klimatu do lata wskoczył.;)


    ola1png_wansapp.png
    http://s2.ifotos.pl/img/ola1png_wansapp.png
  • martoszka16martoszka16 Posty: 3
    edytowano 07.07.2015
    fajnie że jest krawcowa ja chyba zamówienia nie złożę tylko pooglądam wyroby i propozycje poza tym nie chcę cię obciążać ;)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    martoszka16 napisał użytkownik: »
    fajnie że jest krawcowa ja chyba zamówienia nie złożę tylko pooglądam wyroby i propozycje poza tym nie chcę cię obciążać ;)
    Możesz nie tylko oglądać, ale i zamawiać. W wolnym czasie zrobię.;)
    Pozdrawiam:)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 07.07.2015
    ~~Mona~~ napisał użytkownik: »
    W międzyczasie Oli zrobiłam kotka, z wiosennego klimatu do lata wskoczył.;)


    ola1png_wansapp.png
    http://s2.ifotos.pl/img/ola1png_wansapp.png

    Mona bardzo śliczna sygnaturka, z pewnych względów być może nie jestem do końca obiektywna, bo wielka miłośniczka kotów ze mnie :)

    Przeczytałam tę żenującą dyskusję w Twoim wątku i muszę powiedzieć, że przykro mi się robi, iż niektórzy nie potrafią docenić tego, co otrzymują właściwie bezinteresownie. Za to sposób w jaki za to dziękują, przeszedł moje najśmielsze koszmary senne...
    Gratulacje Yogi! Dałeś popis jakich mało. Sprawiłeś, że skoro sam nie potrafisz, to ja wstydzę się za Ciebie i Twoje postępowanie...

    Jak to mawiają "Żyj i pozwól żyć innym..."
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 07.07.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Mona bardzo śliczna sygnaturka, z pewnych względów być może nie jestem do końca obiektywna, bo wielka miłośniczka kotów ze mnie :)

    Przeczytałam tę żenującą dyskusję w Twoim wątku i muszę powiedzieć, że przykro mi się robi, iż niektórzy nie potrafią docenić tego, co otrzymują właściwie bezinteresownie. Za to sposób w jaki za to dziękują, przeszedł moje najśmielsze koszmary senne...
    Gratulacje Yogi! Dałeś popis jakich mało. Sprawiłeś, że skoro sam nie potrafisz, to ja wstydzę się za Ciebie i Twoje postępowanie...

    Jak to mawiają "Żyj i pozwól żyć innym..."
    Dzięki za te słowa Psotko.:)
    Pozdrawiam serdecznie:D

    *****************
    Dla Gloriany przyniosłam sukienkę, a w innych opcjach, w wolnych chwilach coś jeszcze zdziałam.;)

    Glorianap_wanarrw.png

    http://s2.ifotos.pl/img/Glorianap_wanarrw.png
  • OlaKocius (PL1)OlaKocius (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 07.07.2015
    Dziękuję...Dziękuje.....Dziękuję....jest prześliczna :D
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 08.07.2015
    OlaKocius napisał użytkownik: »
    Dziękuję...Dziękuje.....Dziękuję....jest prześliczna :D
    Proszę, niech się dobrze nosi:D

    Dla Gloriany, jeszcze literkowa...miętowe lody:D

    glo-miepn_wanqnhx.png
    http://s2.ifotos.pl/img/glo-miepn_wanqnhx.png

    P.S.
    Jak fiolety są za ciemne, to mogę zrobić kiedyś jaśniejszą...nie wiedziałam jaki odcień tego fioletu dać.;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 08.07.2015
    Obie sygny są boskie :) a co do fioletu to u mnie można znaleźć wszelkie jego odcienie od delikatnego wpadającego w róż aż do ciemnej śliwki... Bardzo Ci dziękuję :)
  • ~~Mona~~~~Mona~~ Posty: 263
    edytowano 08.07.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Obie sygny są boskie :) a co do fioletu to u mnie można znaleźć wszelkie jego odcienie od delikatnego wpadającego w róż aż do ciemnej śliwki... Bardzo Ci dziękuję :)
    No to ufff.;):D
    Bardzo proszę:)
Ta dyskusja została zamknięta.