Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

09.06.2015 | Aktualizacja Big Farm | Cukrowa Farma

211

Komentarz

  • a222a222 Posty: 72
    edytowano 09.06.2015
    No i niestety kolejna aktualizacja, która wprowadza coś więcej niż powinna. O ile mnie pamięć nie myli wcześniej dym z młyna nie leciał przy wyłączonych animacjach, a teraz i owszem. Asiu, dopisz proszę to do listy błędów.
  • zofia95 (PL1)zofia95 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 09.06.2015
    czy u was już nowa farma działa ,bo u mnie klapa
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 09.06.2015
    aktualizacja nie oznacza natychmiastowego uruchomienia eventu
    trzeba uzbroic sie w cierpliwosc
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 09.06.2015
    zofia95 napisał użytkownik: »
    czy u was już nowa farma działa ,bo u mnie klapa

    Nie działa, bo nie jest nigdzie powiedziane, ze od razu po aktualizacji się pokaże. Wiec jak się pojawi to na pewno ja wszyscy zobaczymy :p
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 09.06.2015
    Sądzę, że cukiernia ruszy najwcześniej po północy. Handlarzowi muszelek zostało mniej więcej 12 godzin do końca obecności.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 09.06.2015
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    Sądzę, że cukiernia ruszy najwcześniej po północy. Handlarzowi muszelek zostało mniej więcej 12 godzin do końca obecności.

    Jak zwykle dobrze główkujesz ;) hahaha
    Kto wie, kto wie... a może tym razem też trafisz ;)
    Obstawiasz zakłady bukmacherskie? Może powinieneś zacząć :)
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 09.06.2015
    To o której godzinie pojawi się farma?
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 09.06.2015
    może teraz skoro znowu coś grzebią?
    nowa farma może być ciekawa tylko dlaczego znowu 30dniowa?!
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 09.06.2015
    i znowu nic.....ciekawe dokąd jeszcze.....
  • bobik442bobik442 Posty: 57
    edytowano 09.06.2015
    dla ciekawskich zajżyjcie do wieży z dekoracjami na 19 piętro oraz do szklarni i do wyposażenia
  • el1 (PL1)el1 (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 09.06.2015
    gdzie ten jarmark??? ja nie mam el1
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 09.06.2015
    po dzisiejszej aktualizacji nie działa mi odnośnik do forum z farmy
    następny błąd
    kiedy klikam po prawej stronie farmy na czas do odpłynięcia lub przypłynięcia statu to na pomoście pojawia mi się takie duże białe kolo
    ludzie z mojego sojuszu piszą ze wcięło im nasiona róż
  • el1 (PL1)el1 (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 09.06.2015
    zajrzałam i widziałam, ale ja nawet nie mam tego jarmarku, farmy cukrowej, o co chodzi?
  • edytowano 09.06.2015
    Bo go jeszcze nie ma.
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 09.06.2015
    werdakub mi niestety też nie działa.
    Czyszczenie ciastek i pamięci podręcznej nic nie dało.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 09.06.2015
    Witam,
    rozumiem, że ci co piszą, że jeszcze żadnej farmy czy jarmarku nie mają - to są to osoby nowe w grze?

    Więc wyjaśnię Wam wszystkim o co chodzi - nigdy, ale to nigdy zaraz po aktualizacji nie było wysp, czy innego zapowiadanego wydarzenia!
    Zawsze startowały one na drugi, bądź trzeci dzień po aktualizacji.

    Czy teraz rozwiałem wszelkie Wasze wątpliwości, że to nie żaden błąd, tylko normalna kolej rzeczy?

    Przeczytajcie jeszcze raz (dokładnie i ze zrozumieniem) ostatnie oficjalne ogłoszenie CM Asi w tej sprawie, to zauważycie, że nie było tam napisane, że farma wyspiarska, czy nieszczęsny Jarmark (na którego - fakt - i ja nie mogę się doczekać :D ) pojawi się zaraz po aktualizacji.

    Pozdrawiam i cierpliwości życzę ;)
    club
  • ewa2709 (PL1)ewa2709 (PL1) Posty: 497
    edytowano 09.06.2015
    cierpliwość choć do cnót sie zalicza ciężka do znalezienia...szczególnie u graczy :P pozdrawiam niecierpliwych :)
  • Ewa_1012 (PL1)Ewa_1012 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 09.06.2015
    club - co ty piszesz ? Lepiej mogłeś napisać, że każda aktualizacja była poprawiana 2-3 razy zanim nie naprawiono usterek, bo żadna nie działała od razu, potem przepraszano a to, że niedokładnie przetestowane a to to i to ...
    W naszym sojuszu 1 gracz otrzymał brązową książkę z zadaniami do wykonana, prawdopodobnie jako wstęp do uzyskania farmy lub jarmarku, więc częściowo wyszła aktualizacja, szkoda tylko, że dla tak małej liczby osób, zresztą już była 1 poprawka aktualizacji. A to, że znowu przez wiele godzin nie można było dostać się na Forum, bo je zablokowano, to też dla ciebie normalne ??? Pozdrawiam :)
  • GosiasporzeckaGGosiasporzeckaG Posty: 68
    edytowano 09.06.2015
    Ewa_1012 napisał użytkownik: »
    W naszym sojuszu 1 gracz otrzymał brązową książkę z zadaniami do wykonana, prawdopodobnie jako wstęp do uzyskania farmy lub jarmarku

    Książkę? Czy to przypadkiem nie chodzi o event "czas na bajkę"?Bo raczej przed tymczasowymi wyspami nie było żadnych "wstępów".
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 09.06.2015
    Ewa_1012 napisał użytkownik: »
    club - co ty piszesz ? Lepiej mogłeś napisać, że każda aktualizacja była poprawiana 2-3 razy zanim nie naprawiono usterek, bo żadna nie działała od razu, potem przepraszano a to, że niedokładnie przetestowane a to to i to ...
    Oj tam, oj tam... pewnych rzeczy nie wypada wspominać - zwłaszcza złych - dlatego o tym, że po kilka razy poprawiano aktualizacje nie napisałem.

    W naszym sojuszu 1 gracz otrzymał brązową książkę z zadaniami do wykonana, prawdopodobnie jako wstęp do uzyskania farmy lub jarmarku, więc częściowo wyszła aktualizacja, szkoda tylko, że dla tak małej liczby osób, zresztą już była 1 poprawka aktualizacji. A to, że znowu przez wiele godzin nie można było dostać się na Forum, bo je zablokowano, to też dla ciebie normalne ??? Pozdrawiam :)

    Ta książka to jest event "Czas na bajkę", więc to nie żaden wstęp do Jarmarku czy farmy cukrowej. :D

    Pozdrawiam
    club
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 09.06.2015
    club napisał użytkownik: »
    Witam,
    rozumiem, że ci co piszą, że jeszcze żadnej farmy czy jarmarku nie mają - to są to osoby nowe w grze?

    Więc wyjaśnię Wam wszystkim o co chodzi - nigdy, ale to nigdy zaraz po aktualizacji nie było wysp, czy innego zapowiadanego wydarzenia!
    Zawsze startowały one na drugi, bądź trzeci dzień po aktualizacji.

    Czy teraz rozwiałem wszelkie Wasze wątpliwości, że to nie żaden błąd, tylko normalna kolej rzeczy?

    Przeczytajcie jeszcze raz (dokładnie i ze zrozumieniem) ostatnie oficjalne ogłoszenie CM Asi w tej sprawie, to zauważycie, że nie było tam napisane, że farma wyspiarska, czy nieszczęsny Jarmark (na którego - fakt - i ja nie mogę się doczekać :D ) pojawi się zaraz po aktualizacji.

    Pozdrawiam i cierpliwości życzę ;)
    club

    "Najbardziej irytujący są ci co mylą mądrość z zarozumialstwem" - Smerf Ważniak
  • sylwian0402 (PL1)sylwian0402 (PL1) Posty: 82
    edytowano 10.06.2015
    kurcze no dlugo jeszcze...???;(
  • wodnik61wodnik61 Posty: 8
    edytowano 10.06.2015
    Nowej farmy, jak nie było tak nie ma. Gram już 2 lata i takiej sytuacji nie pamiętam. Zwykle po aktualizacji pojawiała się z małym opóźnieniem, godzinka, dwie....
    No tak, ale teraz mamy konie, brakuje podków na treningi, załadunku na statek, który godzinami stoi w porcie i częste propozycje kupna muszelek by uzupełnić braki w podkowach. Czyli chodzi o kasę, prawda? Bo w jaki inny sposób zdobyć te podkowy. A przerwa między wyspami jest wyjątkowo długa !!!
    Logiczniejsze by bylo wprowadzenie jednej farmy na stałe i stala możliwośc zdobywania podków, no ale cóż za straty dla Producenta gry ?!
  • sylwian0402 (PL1)sylwian0402 (PL1) Posty: 82
    edytowano 10.06.2015
    nie dosc,ze nie ma nowej farmy to tyle bledow sie pojawilo,ze juz mnie to denerwuje! rowniez gram od 2 lat i gra niestety zaczyna mnie flustrowac;/
    zamiast cos ulepszac,zeby zatrzymac graczy to coraz wiecej sytuacji jest niepozadanych
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 10.06.2015
    A u mnie wszystko działa, żadnych błędów:-) A cukrową pewnie koło południa włączą:-)
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 10.06.2015
    cukrowa farma jest wygląda wspaniale i błąd nie da sie zaliczyć misji z odwiedzinami tej farmy
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.06.2015
    bobik44 napisał użytkownik: »
    cukrowa farma jest wygląda wspaniale i błąd nie da sie zaliczyć misji z odwiedzinami tej farmy

    Witam serdecznie,

    odśwież proszę stronę gry. Proszę o informację zwrotną, czy problem z zaliczeniem misji nadal występuje.

    Pozdrawiam i cieszę się, że nowa farma się spodobała.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 10.06.2015
    Pierwsze wrażenie pozytywne.
    Rozbawił mnie sad czereśniowy w którym jest 12 drzewa a daje 6 czereśni :D
    Albo pole gdzie rosną piękne winorośle, a zebrać można 2 małe winogronka :D
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.06.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    Pierwsze wrażenie pozytywne.
    Rozbawił mnie sad czereśniowy w którym jest 12 drzewa a daje 6 czereśni :D
    Albo pole gdzie rosną piękne winorośle, a zebrać można 2 małe winogronka :D

    Może szpaki podjadają? ;)
  • Uszasty (PL1)Uszasty (PL1) Posty: 19
    edytowano 10.06.2015
    Ale zauważ że rozbudowa sadu daje już dużo więcej czereśni :)

    A ja mam pytanie. Czy jest gdzieś licznik ile słodyczy trzeba przekazać aby osiągnąć następny poziom rozbudowy cukierkowego pałacu ? Fioletowa kreska się podnosi, ale przydałaby się jakaś wartosć liczbowa

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik