Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

zdjęcie profilowe

sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
edytowano 27.05.2015 w Pytania ogólne Big Farm
takie pytanko mam czy ktoś aby wie jak usunąć zdjęcie profilowe z widoku farmy? bo jakoś nie przypadło mi do gustu i żle mi się na farmie gospodarzy jak na nie patrze jest co najmniej bardzo niegustowne:)chciałam je usunąć ale pojęcia nie mam jak(chodzi o zdjęcie profilowe zdobyte w zawodach konnych)
Post edited by sylwiazelazna (PL1) on

Komentarz

  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 27.05.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    takie pytanko mam czy ktoś aby wie jak usunąć zdjęcie profilowe z widoku farmy? bo jakoś nie przypadło mi do gustu i żle mi się na farmie gospodarzy jak na nie patrze jest co najmniej bardzo niegustowne:)chciałam je usunąć ale pojęcia nie mam jak(chodzi o zdjęcie profilowe zdobyte w zawodach konnych)

    Musisz wejść w stojak na trofea( który znajduje się kolo targu) i tam w profilu wybrać inny :)
  • Nadira (PL1)Nadira (PL1) Posty: 2
    edytowano 27.05.2015
    To że zmienić można to wiadomo, ale czy jest możliwość usunięcia takiego awatara w ogóle? Bo na przykład, zdjęcia postaci w wygranych zawodach się komuś nie podobają i nieświadomie się kliknie, a potem zonk, usunąć nie można. Przydałaby się taka możliwość, żeby można było "zdejmować" takie zdjęcie.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 27.05.2015
    tylko że ja nie mam innego profilu prócz tego szpetnego zdjęcia,pracownicy z farmy mi pouciekają jak mi na ekranie będzie tak straszyć
  • GosiasporzeckaGGosiasporzeckaG Posty: 68
    edytowano 27.05.2015
    Sprawdziłam faktycznie nie można zdjąć zdjęcia.Pewnie jak się zdobędzie wyższą ligę będzie można zmienić zdjęcie na inne ale całkiem odznaczyć raczej nie.Jak się już raz wybrało to będzie straszyć:p
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 27.05.2015
    Nadira napisał użytkownik: »
    To że zmienić można to wiadomo, ale czy jest możliwość usunięcia takiego awatara w ogóle? Bo na przykład, zdjęcia postaci w wygranych zawodach się komuś nie podobają i nieświadomie się kliknie, a potem zonk, usunąć nie można. Przydałaby się taka możliwość, żeby można było "zdejmować" takie zdjęcie.

    To prawda, nie ma opcji żeby całkiem pozbyć się zdjęcia profilowego. Osobiście mnie to nie przeszkadza, bo nie wstawiałem żadnego awatara, tylko zostawiłem sobie medal :p. Chodź jeśli chodzi o taki przykład jaki podała Sylwiazelazna, to na pewno taka opcja byłaby przydatna. Tak wiec Asiu, czy mogłabyś również to przekazać zespołowi?

    P.s Nadira masz śliczny awatar, bo uwielbiam FF7 i Tifcie w szczególności :D
  • Nadira (PL1)Nadira (PL1) Posty: 2
    edytowano 27.05.2015
    No ja właśnie po czasie zorientowałam się, gdzie takie zdjęcie się wyświetla i szczerze powiem, mnie to przeszkadza. No, psuje trochę wygląd. Już wolę by taki awatar można było zdjąć całkowicie i w ogóle go nie mieć. Nie powiem, że rewelacyjnie byłoby, gdyby można było samemu wstawiać sobie zdjęcie profilowe, ale wiem, że taka opcja pewnie nie przejdzie.

    Tak więc, mam nadzieję, że prośba o wprowadzenie w tym kierunku poprawek, zostanie pozytywnie rozpatrzona przez twórców :)
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    P.s Nadira masz śliczny awatar, bo uwielbiam FF7 i Tifcie w szczególności :D
    Dziękuję. Gdybym miała taki na profilowym w grze, byłoby co podziwiać, zamiast jakiegoś farmera z kapeluszem. ;P
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 27.05.2015
    Ojojoj... przekazałam Wasze opinie na temat tych obrazów. Problem polega na tym, że Graficy Big Farm wpadli na pomysł, by uwiecznić członków Zespołu tworzącego grę w taki sposób, jakiego efekty widać powyżej. Będziemy starali się przekonać Zespół, że to nie był najlepszy pomysł. Nie mogę obiecać zmiany stanowiska, bo z założenia miał to być element podziękowania dla Twórców Gry wypływający od naszych Grafików.

    Zobaczymy, jak potoczą się dalsze losy awatarów. Możecie być pewni, że negatywny odbiór tych obrazów przez Graczy będziemy poruszać na najbliższym meetingu Zespołu gry.

    To jest wypowiedz Asi na temat awatarów, wiec fajnie ze sprawa będzie rozpatrywana i teraz jeszcze dodać możliwość całkowitego usunięcia awatara i będzie git :D

    P.s Nadira byłoby zbyt pięknie mieć taki awatarek z Tifcią :D
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 27.05.2015
    Obserwując przeciwników mojego konika, to chyba połowa ma awatary, a połowa nie, czyli część uzytkowników nie ma nic przeciwko nim. Niemniej trzeba uszanować i tych, wśród których wzbudzają one niesmak, jak na przykład niżej podpisany. Podziękowanie twórcom gry - ok, czemu nie, ale ja bym się obraził za taką buźkę ;)
    Zaś mozliwość wyboru awatara - łącznie z jego brakiem - jest chyba czymś naturalnym i logicznym.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 27.05.2015
    he ja nie miałabym nic przeciwko nim gdyby tylko moich przeciwników straszył a nie pracowników,ja se na ekran naklejke nakleiłam ale pracownikom będę musiała więcej płacić za prace w szkodliwych warunkach;)pojęcia nie miałam że mi ta twarz na ekranie będzie siedzieć.
  • lena2019 (PL1)lena2019 (PL1) PL1 Posty: 1
    a gdzie dokładnie jest to miejsce stojak trofea :) bo szukam i szukam :'(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik