Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

29.01.2015 | Gracz vs. Gracz - nowa odsłona stajni

114

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 22.05.2015
    Asiu widzę, że meritum Ci umknęło, a uczepiłaś się anegdoty... szkoda... Nie zamierzam z niczym polemizować, bo to jak widać bezcelowe, a w pisanie oczywistości nie ma sensu się bawić. W takim razie wprost: czy każde mistrzostwa będą nas częstować wytworami koszmaropodobnymi? Czy może jednak przyjdą takie, w których da się wybrać jakiś avatar, na który da się patrzeć? No bo chyba pytanie o to dlaczego one są aż tak brzydkie nikogo nie może urazić...
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 22.05.2015
    A ja się zastanawiam kiedy "koński system" zostanie doprowadzony do końca. Są jeszcze zablokowane opcje (np. ulepszanie transporteru konkursowego). Myślę, że byłaby to aktualizacja dająca graczom więcej frajdy niż "zapraszanie/werbowanie".
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 22.05.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    A ja się zastanawiam kiedy "koński system" zostanie doprowadzony do końca. Są jeszcze zablokowane opcje (np. ulepszanie transporteru konkursowego). Myślę, że byłaby to aktualizacja dająca graczom więcej frajdy niż "zapraszanie/werbowanie".

    Witaj Kynio,

    Proszę, informacja o transporterze :)
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?69254-transporter-konkursowy&p=835879#post835879

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 22.05.2015
    Yattmur napisał użytkownik: »

    aaaaa :)
    Ok, rozumiem. Dzięki za odpowiedź.
    W panelu konia pod jego cechami jest kłódeczka i napis "Jeszcze niedostępne".
    W związku z tym chciałby zapytać czy w "końskim systemie" mamy spodziewać się jeszcze czegoś, czy nabrał już on ostateczny kształt?

    PS: Co do ulepszania baku transportera za złoto, biorąc pod uwagę, że ulepszenia kasują się po sezonie, to ceny tych ulepszeń są "kosmiczne".
  • edytowano 22.05.2015
    a ja chcialam zapytać o nowe nagrody sezonu w końskim konkursie - pojawiły się nowe buźki - panowie niczego sobie znacznie przystojniejsi od poprzedniego sezonu ale gdzie są panie ???? dyskryminacja jakaś??? co ja nieszczesna białogłowa sobie wybiorę ( zakladajac że dojdę do srebrnej lub złotej ligi)zamiast aktualnej starszej pani???
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 26.05.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    Asiu widzę, że meritum Ci umknęło, a uczepiłaś się anegdoty... szkoda... Nie zamierzam z niczym polemizować, bo to jak widać bezcelowe, a w pisanie oczywistości nie ma sensu się bawić. W takim razie wprost: czy każde mistrzostwa będą nas częstować wytworami koszmaropodobnymi? Czy może jednak przyjdą takie, w których da się wybrać jakiś avatar, na który da się patrzeć? No bo chyba pytanie o to dlaczego one są aż tak brzydkie nikogo nie może urazić...

    Gloriano
    ,

    z całym szacunkiem do Twojej aktywności na forum, bardzo Cię proszę o unikanie "kąśliwych" uwag. Pytać można o wszystko, ale nie zawsze trzeba wbić tę przysłowiową "szpileczkę". Przyglądam się Twoim wpisom od jakiegoś czasu i odnoszę nieodparte wrażenie, że są wzorowane na wypowiedziach innej, popularnej na forum osoby, którą też niejednokrotnie upominałam, więc proszę nie przyjmuj tej uwagi personalnie. Kiedyś jest po prostu przesyt uszczypliwości i zależałoby mi na tym, by na naszym forum panowała bardziej przyjazna atmosfera.

    W związku z powyższym, zauważ proszę, że niczego się nie "uczepiłam", a zwracam na coś uwagę, po drugie, przemyśl sama dla siebie sens tej wypowiedzi: "Nie zamierzam z niczym polemizować, bo to jak widać bezcelowe, a w pisanie oczywistości nie ma sensu się bawić."

    Przechodząc do meritum, w odpowiedzi na Twoje pytanie - nie wiem, jak będą w przyszłości wyglądały awatary, to zagadnienie przekażę Zespołowi Big Farm i gdy uzyskam informacje zwrotne, chętnie poinformuję Was o tym na forum.

    A dziś uprzejmie proszę o stonowanie wypowiedzi na wpisy bardziej przyjazne naszym forumowiczom.

    Dziękuję, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
    Asia.
  • edytowano 01.06.2015
    Asiu wytłumacz mi jak to jest mozliwe że przegrywam w turnieju jak mam konie na treningu z kim przeciwnik rywlizuje bo nie z moimi końmi ? uciekaja mi punkty które i tak mozolnie się zdobywa
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 01.06.2015
    małgosia 602 napisał użytkownik: »
    Asiu wytłumacz mi jak to jest mozliwe że przegrywam w turnieju jak mam konie na treningu z kim przeciwnik rywlizuje bo nie z moimi końmi ? uciekaja mi punkty które i tak mozolnie się zdobywa

    Tak to już jest w tej grze, że sens i logika przegrywają z walutą premium :)
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 01.06.2015
    Niestety, nawet jak koń jest aktualnie trenowany to może być wyzwany do rywalizacji. Tak to jest już ustawione.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 01.06.2015
    Zgadzam się. Sensu i logiki za grosz. Nasze konie trenują, jednocześnie biorą udział w zawodach, przegrywają nie wiadomo z kim i jak i do tego bez grama strawy, biedactwa!!
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 02.06.2015
    Proponuję stworzenie nowej farmy lub jeśli ktoś woli wyspy, gdzie będzie można produkować obrok dla koni. marchewkę, akcesoria do ujeżdżania, zbierać podkowy , itp.. Skoro mamy stadninę i często Mistrzostwa, powinna być do tego oprawa.. Dotychczasowe wyspy są niesamowicie drogie, praco i czasochłonne i mało dają, podków nie starcza na nic, poza tym kto logicznie myślący, będzie zaczynał jakąkolwiek budowlę, wiedząc że za miesiąc ktoś mu ją zniszczą?! A tak na marginesie, piszecie, że przetwórstwo wędliniarskie jest wbrew Waszym zasadom bo nie zabijacie zwierząt, ale zatapianie naszych pawi, lemurów, pingwinów i fok, jest ok. Gdzie tu logika?
  • Arrin (PL1)Arrin (PL1) Posty: 30
    edytowano 02.06.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Zgadzam się. Sensu i logiki za grosz. Nasze konie trenują, jednocześnie biorą udział w zawodach, przegrywają nie wiadomo z kim i jak i do tego bez grama strawy, biedactwa!!

    Zdaje sie ze to właśnie jest zrobione celowo by zachecić graczy do brania w tym udziału. Z jednej strony nie ma logiki, ale z drugiej w sumie jest. Bo zobaczcie. Ludzie nie chcą tracić punktów, wiec wystawiają konie do trenowania. słabszych przeciwników jest mniej, zostają lepsi gracze. Wygrasz z takim albo i nie. Druga sprawa: przez większość czasu samemu można się zablokować na te 4 godziny, o ile ktoś często wchodzi. Wiec upolowanie przeciwnika było by możliwe tylko wtedy, kiedy odprowadzi do konia do stajni, lub kiedy minie te 4h treningu i zapomni go odebrać. Ludzi coś takiego by w końcu to zniechęciło bo albo nie ma z kim powalczyć, albo ciągle by się przegrywało. Wiec dla mnie takie rozwiązanie ma sens.

    Co do stajni, wiesz już jest gra o koniach, ale nie pod tą banderą. Robienie konkurencji sąsiadowi chyba nie jest dobrym pomysłem, ale w okrojonej wersji czemu by nie. Dać im jedzonko wyhodowane na swoich polach, czy kupienie siodła w miasteczku/ evencie czemu by nie. Za pojawieniem sie nowej stałej farmy też jestem za, ale niekoniecznie musi to być właśnie odnośnie koni.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 02.06.2015
    Witam serdecznie,
    małgosia 602 napisał użytkownik: »
    Asiu wytłumacz mi jak to jest mozliwe że przegrywam w turnieju jak mam konie na treningu z kim przeciwnik rywlizuje bo nie z moimi końmi ? uciekaja mi punkty które i tak mozolnie się zdobywa

    właściwie to, przeszukując forum, znajdziesz moje wyjaśnienie w tej kwestii. Konie mogą być wyzywane do pojedynku zarówno, gdy trenują, jak również, gdy śpisz i nie ma Cię w grze. Twórcy gry wymyślili to w ten sposób, by udział w zawodach nie był uzależniony od obecności Gracza w grze.

    Statystyki koni są zapisywane na farmie, a Gracze mają możliwość wyboru najlepszego konia do danej kategorii. Koń powinien stawać do zawodów, jeśli ktoś rzuci Wam takie wyzwanie, niezależnie od tego, czy aktualnie trenuje, czy też nie.

    halinka36 napisał użytkownik: »
    (...)A tak na marginesie, piszecie, że przetwórstwo wędliniarskie jest wbrew Waszym zasadom bo nie zabijacie zwierząt, ale zatapianie naszych pawi, lemurów, pingwinów i fok, jest ok. Gdzie tu logika?

    Nie zabijamy zwierząt. Świnki są sprzedawane nie do przetwórni mięsnej, a do poszukiwania trufli w pięknych zakątkach Włoch lub Francji. Wiodą szczęśliwe życie na łonie natury... ;) Zwierzaki z wyspy również są przewożone w bezpieczne miejsce przed przypływem, który ją zatapia. Kapitan Barnacle ma w tym swój udział :)

    Pozdrawiam
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 02.06.2015
    Super. Salomonowa odpowiedź, dziękuję.
    Koniki bardzo zdolne, potrafią być w dwóch miejscach jednocześnie.
    Nikt by tego lepiej nie wymyślił.
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 02.06.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Super. Salomonowa odpowiedź, dziękuję.
    Koniki bardzo zdolne, potrafią być w dwóch miejscach jednocześnie.
    Nikt by tego lepiej nie wymyślił.

    Nom, ale potrafią być w dwóch miejscach jednocześnie tylko wtedy kiedy Tobie to szkodzi, bo jakbyś chciała potrenować konia i za razem wyzwać nim kogoś na pojedynek to oczywiście takiej możliwości już nie ma.
    Szkoda gadać ogólnie o tych koniach..
    Trzecie mistrzostwa, nagrody te same, tylko te nowe szkaradne awatary dodali.. Super!
    A konie na targu kosztują ponad 58 000 złota.
    ŚMIECH NA SALI.
    Pozdrawiam
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 02.06.2015
    Masz rację. Mam podobne odczucia.
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 02.06.2015
    Favierro napisał użytkownik: »
    A konie na targu kosztują ponad 58 000 złota.

    Cześć Favierro. Cena 58 tyś sztuk złota to i tak jest nic w porównaniu do niby ,,super, extra, ekskluzywnej " oferty jaka został mi zaproponowana.
    Jestem w takim szoku, że mało brakowało a skasował bym konto.
    Ja rozumiem - naprawdę, że Gra musi zarabiać na siebie. Nie neguję tego. Rozumiem, że za produkty klasy ,,premium" trzeba coś zapłacić, ale suma 349 tyś złota za wirtualnego konika na wirtualnej grze co bez prima na zakup złota daje Nam do zapłacenia prawie 700 zł prawdziwych pieniędzy to jak dla mnie jest totalne przegięcie.
    Oto ,, cudowna oferta " :

    64177122137139275942.png
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 02.06.2015
    O koniach można pisać i pisać - o "super ekskluzywnych ofertach," o prawdopodobieństwie podczas rzucania wyzwań czy doborze przeciwników (np. do wyboru 3 setki z diamentowej podczas gdy ty jesteś w złotej).
    Ale szkoda tracić czasu - niewiele osób to przeczyta, a nikt z tym nic nie zrobi.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 03.06.2015
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    .
    Oto ,, cudowna oferta " :

    64177122137139275942.png

    taka promocja... :)

    54ea14cdb461b.jpg
    oby mnie takie "ekskluzywne" rzeczy omijały szerokim łukiem :p
  • Bogdan1919 (PL1)Bogdan1919 (PL1) Posty: 65
    edytowano 04.06.2015
    Proszę o informację, dlaczego w grze na konkursowej tablicy ogłoszeń cały czas jest informacja "pozostały czas do końca sezonu: około 1 miesiąc"?

    Pierwsze czy to nie jest błąd? Mam obawy bo ciągle mi znika namiot konkursowy i blokuje się stajnia z informację "koniec sezonu", po odświeżeniu wszytko wraca do normy.

    Jeśli nie to może warto byłoby zaproponować zmianę, bo trudno ocenić kiedy skończy się ten sezon. Lepsza byłaby informacja w dniach.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 04.06.2015
    Nie jest to błąd. I chyba nie ma większego znaczenia czy wyścigi skończą się za 32 czy 35 dni. Jak do końca pozostanie mniej niż miesiąc, wtedy licznik będzie bardziej dokładny - pokazywał będzie pozostały czas w dniach, a poniżej 1 dnia w godzinach.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 04.06.2015
    To musi być jakiś super koń, może wygrywa każde zawody?! :((( Za taką kasę???? Oferta dla naiwnych.
  • Graalion (PL1)Graalion (PL1) Posty: 4
    edytowano 30.06.2015
    Czy będąc w Lidze Platynowej można gdzieś sprawdzić ilu jeszcze przeciwników zostało do osiągnięcia Ligi Diamentowej?
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 30.06.2015
    Po ostatniej aktualizacji podobno można - jest licznik. Ale tych 50 przeciwników trzeba pokonać będąc w pierwszej platynowej. Wcześniej nie liczy się.

    W każdym bądź razie w oficjalnym ogłoszeniu był taki fragment:
    "Zagroda koni - Gracze ligi Platynowej I, którzy nie osiągnęli jeszcze wymagań ligi Diamentowej, mogli śledzić swój postęp w rankingu ligi diamentowej zamiast Platynowej I."
    Co to znaczy na język polski nie potrafię powiedzieć. Jestem w Platynowej III i nie liczę, że dojdę wyżej, więc swoimi wrażeniami musi się podzielić ktoś, kto tam dotarł.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 04.07.2015
    Dzisiaj mogę stwierdzić, że bez użycia złota nie da się dostać do diamentowej ligi lub trzeba mieć ekstremalnego farta. W każdym kolejnym sezonie miałem lepszego konia (66,76,87) i w każdym docierałem do 1 platynowej w ostatnim/przedostatnim dniu. Wychoduję jeszcze jedno pokolenie (100). Jak nie da się nawet setką dojśc do diamentowej to chyba wypuszczę koniki na wolność.
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    Po ostatniej aktualizacji podobno można - jest licznik. Ale tych 50 przeciwników trzeba pokonać będąc w pierwszej platynowej. Wcześniej nie liczy się.

    W każdym bądź razie w oficjalnym ogłoszeniu był taki fragment:
    "Zagroda koni - Gracze ligi Platynowej I, którzy nie osiągnęli jeszcze wymagań ligi Diamentowej, mogli śledzić swój postęp w rankingu ligi diamentowej zamiast Platynowej I."
    Co to znaczy na język polski nie potrafię powiedzieć. Jestem w Platynowej III i nie liczę, że dojdę wyżej, więc swoimi wrażeniami musi się podzielić ktoś, kto tam dotarł.

    Doatrłem do 1 platynowej wczoraj, a licznika ni hu hu nie widać.
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 04.07.2015
    Kynio napisał użytkownik: »
    Dzisiaj mogę stwierdzić, że bez użycia złota nie da się dostać do diamentowej ligi lub trzeba mieć ekstremalnego farta. W każdym kolejnym sezonie miałem lepszego konia (66,76,87) i w każdym docierałem do 1 platynowej w ostatnim/przedostatnim dniu. Wychoduję jeszcze jedno pokolenie (100). Jak nie da się nawet setką dojśc do diamentowej to chyba wypuszczę koniki na wolność.


    Być może dlatego, że nie tylko Ty szkoliłeś koniki. W pierwszym sezonie miałam konia około 80 poziomu, drugi skończyłam z koniem 95, a teraz mam konia 100. W tym sezonie koni powyżej 100 poziomu jest sporo, więc jak widzisz są lepsze od Twojego :) Jestem w lidze diamentowej i nie ma tam żadnego konia poniżej 95. W kolejnym sezonie pewnie liczyć się będą efekty, bo koni 100 będzie jeszcze więcej i przypuszczam, ze nie wszystkie do diamentu się załapią.

    P.S. Przypuszczam, że informacja z OO, cytowana przez Pasigrocha dotyczyła tego, że jak byłam w Platynie I to błędnie wyświetlała mi się liga diamentowa.
    Licznika niestety nie ma, choć uważam że powinien być, co zgłaszałam już podczas pierwszego turnieju. Pod tym linkiem jest odpowiedź Asi na tą sugestię
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?65698-Gracz-vs-gracz&p=788950&viewfull=1#post788950
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 04.07.2015
    Prawda jest taka ze czym więcej koników na 100 poziomie, tym bardziej będzie się liczyć tylko to ile ktoś złota wydaje na paliwo. Szczęście i efekty są mniej znaczące, bo nie ważne jakie będziesz mieć, nie wygrasz z kimś kto ma 2 razy więcej kupowanego paliwa w ciągu miesiąca :).
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 04.07.2015
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    Prawda jest taka ze czym więcej koników na 100 poziomie, tym bardziej będzie się liczyć tylko to ile ktoś złota wydaje na paliwo. Szczęście i efekty są mniej znaczące, bo nie ważne jakie będziesz mieć, nie wygrasz z kimś kto ma 2 razy więcej kupowanego paliwa w ciągu miesiąca :).

    A jak można mieć dwa razy więcej paliwa? Moim zdaniem to niemożliwe.
    Wyliczenia dzienne w założeniu że paliwo ciągle się odnawia
    a) gra bez złota - 24godzinyX11 (odnowa)+3x8 (zakup małego kanistra)= 288 jednostek - możesz rzucić 24 wyzwania
    b) gra z maksymalnym złotem - 24godz.x13+3x8+3x16=384 jednostek - możesz rzucić 32 wyzwania

    Grając ze złotem możesz rzucić 8 wyzwań więcej, różnicę moim zdaniem można zniwelować dobrym koniem :), tym bardziej że dobry koń, lepiej się też broni przy wyzwaniach rzuconych przez innego gracza.

    P.S. Oczywiście za złoto można kupić sobie konia z świetnymi efektami i z takim trudno wygrać, ale twierdziłeś że efekty mają mniejsze znaczenie :)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 04.07.2015
    Katarzyna12344 napisał użytkownik: »
    A jak można mieć dwa razy więcej paliwa? Moim zdaniem to niemożliwe.
    Wyliczenia dzienne w założeniu że paliwo ciągle się odnawia
    a) gra bez złota - 24godzinyX11 (odnowa)+3x8 (zakup małego kanistra)= 288 jednostek - możesz rzucić 24 wyzwania
    b) gra z maksymalnym złotem - 24godz.x13+3x8+3x16=384 jednostek - możesz rzucić 32 wyzwania

    Grając ze złotem możesz rzucić 8 wyzwań więcej, różnicę moim zdaniem można zniwelować dobrym koniem :), tym bardziej że dobry koń, lepiej się też broni przy wyzwaniach rzuconych przez innego gracza.

    P.S. Oczywiście za złoto można kupić sobie konia z świetnymi efektami i z takim trudno wygrać, ale twierdziłeś że efekty mają mniejsze znaczenie :)

    Napisałem "kupowanego paliwa", w końcu za złoto masz jeszcze raz tyle, zresztą ładnie to policzyłeś:). Tylko ze te 8 wyzwań więcej to dziennie. A wydarzenie trwa ponad miesiąc i czy to nie robi już wielkiej różnicy:). Chodź może i efekty wiele pomagają, bo jak widziałem ostatnio na forum ofertę konia za złoto, to był przesadzony. Tylko ze takiego można mieć jedynie za niesamowite ilości kaski, wiec jak ma się równać do waszych złotych koników zwyczajny gracz mający tez konia na 100 poziomie :). Jak dla mnie liga diamentowa od początku jest dla ludzi wydających kaskę i nawet maksymalny poziom konia nic z tym nie zrobi:).
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 04.07.2015
    Katarzyna12344 napisał użytkownik: »
    Być może dlatego, że nie tylko Ty szkoliłeś koniki. W pierwszym sezonie miałam konia około 80 poziomu, drugi skończyłam z koniem 95, a teraz mam konia 100. W tym sezonie koni powyżej 100 poziomu jest sporo, więc jak widzisz są lepsze od Twojego :) Jestem w lidze diamentowej i nie ma tam żadnego konia poniżej 95. W kolejnym sezonie pewnie liczyć się będą efekty, bo koni 100 będzie jeszcze więcej i przypuszczam, ze nie wszystkie do diamentu się załapią.

    Efekty się nie liczą zbytnio. Jeśli się specjalizujesz w jednej dziedzinie to w niej będziesz częsciej wygrywać rzucając wyzwania, ale będziesz też częsciej przegrywać w dwóch pozostałych gdy to Ciebie wyzywają.
    Katarzyna12344 napisał użytkownik: »
    A jak można mieć dwa razy więcej paliwa? Moim zdaniem to niemożliwe.
    Wyliczenia dzienne w założeniu że paliwo ciągle się odnawia
    a) gra bez złota - 24godzinyX11 (odnowa)+3x8 (zakup małego kanistra)= 288 jednostek - możesz rzucić 24 wyzwania
    b) gra z maksymalnym złotem - 24godz.x13+3x8+3x16=384 jednostek - możesz rzucić 32 wyzwania

    Grając ze złotem możesz rzucić 8 wyzwań więcej, różnicę moim zdaniem można zniwelować dobrym koniem :), tym bardziej że dobry koń, lepiej się też broni przy wyzwaniach rzuconych przez innego gracza.

    Nie ma szans zniwelować dobrym koniem gdy można rzucić o 1/3 więcej wyzwań, a więc w domyśle o 1/3 więcej punktów zdobywać.
    Gdybym kupował codziennie paliwo za złoto i odnawianie za złoto to już tydzień temu byłbym w diamentowej z moją 87.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik