Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.03.2015 | Wydarzenie wiosenne i inne drobne zmiany

1812

Komentarz

  • edytowano 01.04.2015
    U kazdego sa inaczej jajka tzn mogą byc w tych samych miejscach ale to nie reguła.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 01.04.2015
    ja znalazłam ostatnie jajo przy wejściu do stadniny obok tej drewnianej tabliczki. bardzo słabo widoczne było
  • Dominika.Dominika. Posty: 9
    edytowano 01.04.2015
    Rozpoczęłam Dziś grę Big Farm super gra Jajka znalazłam 10 szt
    A mam takie pytanie o której godzinie zaczyna się drugi dzień do zebrania następnych 10 szt.?
    Czy po północy czy jutro wraz z wejściem dzisiejszej aktualizacji po 24 godzinach ?
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 01.04.2015
    Dominika. napisał użytkownik: »
    Rozpoczęłam Dziś grę Big Farm super gra Jajka znalazłam 10 szt
    A mam takie pytanie o której godzinie zaczyna się drugi dzień do zebrania następnych 10 szt.?
    Czy po północy czy jutro wraz z wejściem dzisiejszej aktualizacji po 24 godzinach ?

    Ciężko powiedzieć, wiec jutro się przekonamy :p
  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 01.04.2015
    Dominika. napisał użytkownik: »
    Rozpoczęłam Dziś grę Big Farm super gra Jajka znalazłam 10 szt
    A mam takie pytanie o której godzinie zaczyna się drugi dzień do zebrania następnych 10 szt.?
    Czy po północy czy jutro wraz z wejściem dzisiejszej aktualizacji po 24 godzinach ?

    na pewno po północy bo tak zaczyna się nowy dzień :))
  • Dominika.Dominika. Posty: 9
    edytowano 01.04.2015
    Elza79 napisał użytkownik: »
    na pewno po północy bo tak zaczyna się nowy dzień :))

    Tak tylko pytałam bo pierwszy dzień nie trwałby 24 godziny Jeśli tylko do północy
    ale z pierwszego dnia mam :)
  • Gringo2Gringo2 Posty: 3
    edytowano 01.04.2015
    Przyłączam się do pytania. Aktualizacja weszła po południu, a niektórzy późno wracają. Czy jeśli nie uda się zebrać tych pierwszych 10 jajek do północy, to przepadło bo będzie już nowy dzień?
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 01.04.2015
    Witajcie,

    Podzielę się z Wami swoimi domysłami (nic potwierdzonego).
    Wydaje mi się, że nowa porcja ukrytych pisanek pojawi się po północy, ponieważ o północy pozostanie nam 216 godzin do zakończenia eventu, czyli równo 9 dni. I od tej pory na każde odnalezienie jajek danego dnia będziemy mieć 24 godziny.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • Gringo2Gringo2 Posty: 3
    edytowano 01.04.2015
    Ok, dzięki za info. No to trzeba się sprężyć.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 01.04.2015
    sylwiazelazna napisał użytkownik: »
    gdyby były duże to ich znalezienie byłoby zbyt łatwe:Du mnie nawet dzieci je poznajdowały bo żeśmy je razem szukali więc ich szukanie dla chcącego to nic trudnego;)

    To prawda, szukanie nie trwało dłużej niż 5 minut a wzroku też nie mam najlepszego. Wystarczy maksymalny zoom farmy a potem powoli przesuwać okolice....łatwizna:eek:
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 02.04.2015
    szukanie pisanek to świetna zabawa;) aż żal że trzeba znaleźć ich tylko 10 dziennie... jestem zachwycona
  • jolcia 4jolcia 4 Posty: 19
    edytowano 02.04.2015
    Czy ktoś może mi powiedzieć czy zbieranie jajek jest płatne,bo zabiera mi z kąta złoto. więc czegoś tu nie rozumię
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 02.04.2015
    jolcia 4 napisał użytkownik: »
    Czy ktoś może mi powiedzieć czy zbieranie jajek jest płatne,bo zabiera mi z kąta złoto. więc czegoś tu nie rozumię

    Wygląda jakbyś kupowała podpowiedzi gdzie one sie znajdują zamiast samej szukać w okolicy farmy- płatne jest tylko wtedy :)
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 02.04.2015
    Jest po 12-tej, macie nową porcję jajek, bo mój koszyk jest pełny, a drugi dzień się pojawił
  • edytowano 02.04.2015
    Tak, po 24-tej był nowy koszyk do zebrania. Co mi się udało.
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 02.04.2015
    A ja nadal mam pełny koszyk
    Już sie przelogowałam, wyczyściłam ciasteczka i znów się przelogowałam i nic.Dalej mam pełny koszyk, choć pojawił mi się drugi dzień
  • koteczuś (PL1)koteczuś (PL1) Posty: 23
    edytowano 02.04.2015
    mam niestety tak samo :(
  • koteczuś (PL1)koteczuś (PL1) Posty: 23
    edytowano 02.04.2015
    mam niestety tak samo :(
    koszyk pełny a pisanek brak
  • Królowa Kasia2Królowa Kasia2 Posty: 7
    edytowano 02.04.2015
    Hej, ja też mam problem kolejnego dnia i pełnego koszyka z poprzedniego dnia :(. Nie mogę zbierać kolejnych jajek, a zależy mi na domku zajęczym.
  • Dominika.Dominika. Posty: 9
    edytowano 02.04.2015
    Królowa Kasia2 napisał użytkownik: »
    Hej, ja też mam problem kolejnego dnia i pełnego koszyka z poprzedniego dnia :(. Nie mogę zbierać kolejnych jajek, a zależy mi na domku zajęczym.
    Parę postów wcześniej zadałam to pytanie i odpowiedział/a mi Yattmur że drugi i kolejne dni zaczną się po północy Potwierdzam jej post tak jest, jajka z drugiego dnia zebrałam o 00 17 wszystkie sztuki:)

    na dzień dzisiejszy powinna być zebrana suma jaj 20 szt. 2 dni po 10
    i też będzie pełny.
    Pozdrawiam Dominika
  • ginger (PL1)ginger (PL1) Posty: 2
    edytowano 02.04.2015
    Dominika. napisał użytkownik: »
    Parę postów wcześniej zadałam to pytanie i odpowiedział/a mi Yattmur że drugi i kolejne dni zaczną się po północy Potwierdzam jej post tak jest, jajka z drugiego dnia zebrałam o 00 17 wszystkie sztuki:)

    na dzień dzisiejszy powinna być zebrana suma jaj 20 szt.
    Pozdrawiam Dominika
    No ja nie mam takiego farta - dzień drugi zbierania i pełen koszyk - nowych jajców brak
  • Pinka2Pinka2 Posty: 2
    edytowano 02.04.2015
    Już 7.00 i ja też nie mogę zbierać.
  • mionkwark (PL1)mionkwark (PL1) Posty: 6
    edytowano 02.04.2015
    U mnie ten sam błąd - pełny koszyk z wczoraj, brak nowych jajek.
  • Anet. (PL1)Anet. (PL1) Posty: 1
    edytowano 02.04.2015
    Ja mam ten sam problem... :/
  • edytowano 02.04.2015
    Po 24 szło normalnie zbierac jajka a dzis rano juz nie ma jajek.Ale dlaczego? Pewnie jakiś bład. Sojusznicy maja zaliczone tylko 10 jajek a ja jak zbierałam w nocy to mam juz 20.
    Proszę o szybkie naprawienie.
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 02.04.2015
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Po 24 szło normalnie zbierac jajka a dzis rano juz nie ma jajek.Ale dlaczego? Pewnie jakiś bład. Sojusznicy maja zaliczone tylko 10 jajek a ja jak zbierałam w nocy to mam juz 20.
    Proszę o szybkie naprawienie.

    U mnie już po północy nie było możliwości zbierania jajek i tak jest do tej pory.
    Nie wiem co robić, tak bardzo chciałam zdobyć zajęczy domek
    Czy mam zgłosić ten błąd czy czekać, bo widzę, że nie tylko ja mam taki problem
  • milbart (PL1)milbart (PL1) Posty: 12
    edytowano 02.04.2015
    U mnie to samo...kosz pełen od wczoraj...(((
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 02.04.2015
    janina604 napisał użytkownik: »
    Witam ,tak samo jest u mnie ale część z sojuszu zbiera normalnie a ja mam pełny od wczoraj

    ps.zaliczone 10 jajek

    Mam identycznie. Część osób z Sojuszu zebrała już nowe jajka a ja nie mam od północy takiej możliwości.
    Sprawę zgłosiłem już do Supportu.
    U mnie wygląda to tak:

    jajka-2.jpg

    Pozdrawiam
  • gilowianka2gilowianka2 Posty: 62
    edytowano 02.04.2015
    niestety ja mam taki sam kłopot

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik