Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Architekt Krajobrazu

mozil73 (PL1)mozil73 (PL1) Posty: 28
edytowano 02.04.2015 w Problemy techniczne i błędy
wyczyściłem ciasteczka itp nowy adobe flash i dalej nie mam architekta
więcej pomysłów nie mam
Post edited by mozil73 (PL1) on

Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    Spróbuj jeszcze sprawdzić czy na innej przeglądarce jest tak samo... czyli architekta niet. Możesz też, jeśli posiadasz sprawdzić jak to się ma na innym sprzęcie.
    Jeśli to wszystko nie pomoże i przelogowałeś się, wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki oraz usunąłeś ciasteczka... to jedynym wyjściem jest zgłoszenie tej sytuacji do supportu.
    Wątpię, aby tutaj na forum ktoś wymyślił coś innego co mogłoby zaskoczyć ;)
  • mozil73 (PL1)mozil73 (PL1) Posty: 28
    edytowano 20.03.2015
    no dzięki spróbuje na innym ..
  • braenn (PL1)braenn (PL1) Posty: 7
    edytowano 20.03.2015
    Support twierdzi, że architektka pojawia się od poziomu 50
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    braenn napisał użytkownik: »
    Support twierdzi, że architektka pojawia się od poziomu 50

    No i wszystko jasne :) Ale jaka expresowa odpowiedź supportu :D Aż dziw bierze :)
    Nie doczytałam tej informacji w OO. Chyba tam tego nie podali...
  • braenn (PL1)braenn (PL1) Posty: 7
    edytowano 20.03.2015
    No właśnie, mi też się ta informacja nie rzuciła w oczy. Szkoda. Tym bardziej, że przy każdym logowaniu pojawia się informacja o tej nowości, a tego, że nie wszyscy będą mogli z niej korzystać to już nie dodają ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    Poleciałam sprawdzić w OO i?... ano oczywiście, że nie ma info o ograniczeniu poziomu... No i niby jak mamy wiedzieć, że przed 50 się nie da? Gdzież to ja zapodziałam szklaną kulę?

    No mam...

    Ile_zarabiaja_wrozki_4768642.jpg
  • mozil73 (PL1)mozil73 (PL1) Posty: 28
    edytowano 20.03.2015
    eh ....człowiek by reinstalke zrobił a by się nie dowiedział z forum
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 20.03.2015
    mozil73 napisał użytkownik: »
    eh ....człowiek by reinstalke zrobił a by się nie dowiedział z forum

    Posłuchaj.architekt/architektka bedzie pojawiać sie na farmie co jakiś czas. W tej chwili nie ma jej u nikogo.
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Spróbuj jeszcze sprawdzić czy na innej przeglądarce jest tak samo... czyli architekta niet. Możesz też, jeśli posiadasz sprawdzić jak to się ma na innym sprzęcie.
    Jeśli to wszystko nie pomoże i przelogowałeś się, wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki oraz usunąłeś ciasteczka... to jedynym wyjściem jest zgłoszenie tej sytuacji do supportu.
    Wątpię, aby tutaj na forum ktoś wymyślił coś innego co mogłoby zaskoczyć ;)

    Nie podoba mi się to co zrobiłaś. Nie każdy musi być "starym wyjadaczem" jak Ty, zwłaszcza ktoś kto gra dwa miesiące
  • gośkamonikagośkamonika Posty: 31
    edytowano 20.03.2015
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    Posłuchaj.architekt/architektka bedzie pojawiać sie na farmie co jakiś czas. W tej chwili nie ma jej u nikogo.

    Jak nie ma ? jak jest !!!
    To już śmieszne się robi ,naprawdę.
    Udzielasz odpowiedzi nie mając wiedzy ?
    Przeczytaj dokładnie a się dowiesz ,że jest tylko Ci którzy nie osiągneli 50 poziomu jej nie mają.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 20.03.2015
    no tak ! wyglada jak sprzedawca karmy nie zwróciłam uwagi
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    Posłuchaj.architekt/architektka bedzie pojawiać sie na farmie co jakiś czas. W tej chwili nie ma jej u nikogo.

    Nie wiem po co piszesz takie bzdury... architekt jest, więc posłuchaj to ty, mnie: jeszcze przez ponad 9h będzie na naszych farmach architekt krajobrazu... A już czepianie się Psotki o to, że starała się udzielić pomocy zakrawa na grubą przesadę.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.03.2015
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    Nie podoba mi się to co zrobiłaś. Nie każdy musi być "starym wyjadaczem" jak Ty, zwłaszcza ktoś kto gra dwa miesiące
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    Posłuchaj.architekt/architektka bedzie pojawiać sie na farmie co jakiś czas. W tej chwili nie ma jej u nikogo.

    To trzeba mieć tupet, żeby pisać takie brednie nie zapoznając się wcześniej z meritum sprawy i udzielać rad wyssanych z palca. Potem rzucać kalumnie na osobę, która próbuje udzielić pomocy Graczowi, który swój problem opisuje już w drugim wątku i w poprzednim napisał, że...
    mozil73 napisał użytkownik: »
    znam się troche na tym ale zrobiłem już wszystko i dalej fck nie ma ....

    a tutaj szukał dalszej pomocy, zanim się okazało, że to wina dostępności architektki dopiero od 50 poziomu w grze...
    Lotto mi czy Ci się podoba to co piszę czy nie... A jak wstałaś lewą nogą, to połóż się z powrotem i wstań prawą... A tak w ogóle może idź przewietrz szare komórki, powinno Ci to dobrze zrobić :p
    Może wtedy zaczniesz naprawdę pomagać Graczom, a nie ziać jadem :confused:

    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    no tak ! wyglada jak sprzedawca karmy nie zwróciłam uwagi

    Taaa... ale z naskoczeniem na mnie bez powodu to szybko sobie poradziłaś ;)
    Szkoda słów... zresztą Tobie się zawsze wszystko nie podoba ;) Cóż pewnie taki masz klimat :p
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 20.03.2015
    Przydałoby się trochę więcej informacji o Architekcie krajobrazu, ktorych nie mamy. Np... jak właściwie ma na imię? Na facebooku były podane dwie możliwości, ale nie podano, która z nich jest prawdziwa (a przynajmniej ja tego nie widze). Poza tym własnie od ktorego poziomu - nie było oficjalnego ogłoszenia, dobrze że support już dał znać że od 50 lvl.

    Poza tym jeszcze chciałbym zauważyć, że po polsku nazwano tę postać "Architektka krajobrazu". Zauwazyłem tę swoistą nowomowę tworzącą czasem w dość absurdalny lub po prostu śmieszny sposób żeńskie formy zawodów (np. ministra, (ta) sędzia, inżynierka (tak się u mnie mówi o pracy dyplomowej inżynierskiej, a nie kobiecie-inżynierze), psycholożka itd. itp.). Pewnie ma ona swoich zwolenników, jak i przeciwników. W mojej branży (a jestem architektem) panie raczej są nazywane i wolą być nazywane "Pani architekt" niż "architektka" (słowo nie tylko dziwne, ale trudne do wymowienia ze względu na końcówkę -tkta; podobnie jak nie: magisterka, inżynierka, tylko Pani magister inżynier, co świadczy o szacunku i profesjonalnym podejściu w rozmowie). Słowo to wprawdzie pojawia się już w słownikach, ale czy słusznie? Nie jestem tego pewien. Dlatego proponuję, by jednak polska wersja brzmiała "Architekt krajobrazu" lub ewentualnie nadać tej postaci inną nazwę, może krótszą? Już proponowałem "Dekoratora" i od tej formy jest też zeńska "Dekoratorka".
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 20.03.2015
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Przydałoby się trochę więcej informacji o Architekcie krajobrazu, ktorych nie mamy. Np... jak właściwie ma na imię? Na facebooku były podane dwie możliwości, ale nie podano, która z nich jest prawdziwa (a przynajmniej ja tego nie widze). Poza tym własnie od ktorego poziomu - nie było oficjalnego ogłoszenia, dobrze że support już dał znać że od 50 lvl.

    Poza tym jeszcze chciałbym zauważyć, że po polsku nazwano tę postać "Architektka krajobrazu". Zauwazyłem tę swoistą nowomowę tworzącą czasem w dość absurdalny lub po prostu śmieszny sposób żeńskie formy zawodów (np. ministra, (ta) sędzia, inżynierka (tak się u mnie mówi o pracy dyplomowej inżynierskiej, a nie kobiecie-inżynierze), psycholożka itd. itp.). Pewnie ma ona swoich zwolenników, jak i przeciwników. W mojej branży (a jestem architektem) panie raczej są nazywane i wolą być nazywane "Pani architekt" niż "architektka" (słowo nie tylko dziwne, ale trudne do wymowienia ze względu na końcówkę -tkta; podobnie jak nie: magisterka, inżynierka, tylko Pani magister inżynier, co świadczy o szacunku i profesjonalnym podejściu w rozmowie). Słowo to wprawdzie pojawia się już w słownikach, ale czy słusznie? Nie jestem tego pewien. Dlatego proponuję, by jednak polska wersja brzmiała "Architekt krajobrazu" lub ewentualnie nadać tej postaci inną nazwę, może krótszą? Już proponowałem "Dekoratora" i od tej formy jest też zeńska "Dekoratorka".

    Cieszę się, że o tym napisałeś, ponieważ czasem zaczynam myśleć, że to tylko ja jestem taka zboczona, że mnie takie dorabianie form żeńskich na siłę drażni. Miło słyszeć, że nie tylko w moim odczuciu są śmieszne i trącą brakiem profesjonalizmu.
  • mac.mac. Posty: 53
    edytowano 20.03.2015
    Zaczynam się zastanawiać,kto w ogóle tłumaczy na język polski wszystkie te cuda i kto zajmuje się błędami polskiej lokalizacji.Niestety przyznaję rację,z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.

    PS.Sprawdziłem dziś oferty pracy w GGS
    brakuje polskiego CM
    polskiego Intern CM ( cokolwiek to znaczy)
    testera błędów lokalizacji również ze znajmością polskiego

    Kurczę,aż tak źle w tym GGSie? ;)

    Do Gloriany

    "szklana kulo,powiedz przecie,kto jest najpiękniejszy w świecie? " ;)

    pozdrawiam
  • marzena666marzena666 Posty: 2
    edytowano 21.03.2015
    W czasie pobytu architekta przeniosłam część dekoracji do piwnicy i tam je ulepszałam. Po odejściu architekta chcialam je przenieść z powrotem na farmę, ale zniknęły. To były dekoracje o dużym stopniu zadowolenia. Nie ma ich nigdzie. Co mam zrobić ?????
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 21.03.2015
    marzena666 napisał użytkownik: »
    W czasie pobytu architekta przeniosłam część dekoracji do piwnicy i tam je ulepszałam. Po odejściu architekta chcialam je przenieść z powrotem na farmę, ale zniknęły. To były dekoracje o dużym stopniu zadowolenia. Nie ma ich nigdzie. Co mam zrobić ?????

    Sprobuj się przelogować, wyczyścić ciasteczka itp. podstawowe czynności. Nie pomoże - pisz do supportu, możesz im wysłać screena swojego obecnego wyglądu piwnicy.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 21.03.2015
    marzena666 napisał użytkownik: »
    W czasie pobytu architekta przeniosłam część dekoracji do piwnicy i tam je ulepszałam. Po odejściu architekta chcialam je przenieść z powrotem na farmę, ale zniknęły. To były dekoracje o dużym stopniu zadowolenia. Nie ma ich nigdzie. Co mam zrobić ?????

    Witaj,

    Nie jestem pewny czy dekoracje znajdujące się w piwnicy dało się ulepszać. Czy przypadkiem nie zdemontowałaś ich na części dekoracji?

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 21.03.2015
    Yattmur napisał użytkownik: »

    Witaj,

    Nie jestem pewny czy dekoracje znajdujące się w piwnicy dało się ulepszać. Czy przypadkiem nie zdemontowałaś ich na części dekoracji?

    Pozdrawiam,
    Yattmur

    Można było ulepszać dekoracje z piwnicy, chociaż po dodaniu kilku punkcików dekoracja znikała. A tak poza tym, może chodzi o magazyn lokalny a nie piwnicę( do piwnicy nie można schować żadnej dekoracji). Być może nie na odpowiedniej farmie sprawdzała swój stan, albo tak jak napisałeś zamiast ulepszać przez przypadek poszła pod młotek.
  • YasuYasu Posty: 5
    edytowano 02.04.2015
    witam,
    mam 34 lv na polskim serwerze i nie wyświetla mi się architekt krajobrazu. Jest to jakiś błąd gry czy są jakieś ograniczenia? Np pojawia się od 40 lv? Szukałam w tematach ale nic takiego nie znalazłam
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 02.04.2015
    Komuś support odpisał , że Architekt Krajobrazu jest od 50 poziomu - powinna być ta informacja w Oficjalnych Ogłoszeniach ale jej brak :(

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?67269-17-03-2015-Jako%C5%9B%C4%87-Dekoracji-amp-Architekt-Krajobrazu&p=809367&viewfull=1#post809367
  • YasuYasu Posty: 5
    edytowano 02.04.2015
    ok, dzięki za szybką odpowiedź :))

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik