Strona główna Polish Rozrywka i zabawa

Kolejna zabawa

FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
edytowano 27.05.2015 w Rozrywka i zabawa
Witam :) Widzę że prowadzicie sporo zabaw, polegających głównie na liczeniu i podawaniu nazw na odpowiednią literę. Może macie ochotę na inną rozrywkę? :) Głosujcie na propozycje, które zamieściłam w ankiecie, jeśli macie własne, inne pomysły, chcecie coś dodać, skomentować to piszcie. Możecie głosować na 2 rozrywki. Zapraszam do głosowania. Linie zostają otwarte. :D
Post edited by FarmerBoss9 (PL1) on
«1

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 10.03.2015
    A gdzie ankieta droga koleżanko?
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 10.03.2015
    XxasieczekxX napisał użytkownik: »
    A gdzie ankieta droga koleżanko?

    Już, musiałam przygotować, ale jest. :D
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 11.03.2015
    Jak coś wygra, to się przygotuje, ale wspólnie, żeby było jak najlepsze. Dlatego im więcej ludzi zagłosuję tym lepiej.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.03.2015
    Jaki to film? Jaka to melodia? Zagadki kryminalne - można opisy jak to będzie mniej więcej wyglądało
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 12.03.2015
    Zacznę od "Jaki to film?"
    Ktoś może podać cytat z filmu, wymienić najwyżej 3 aktorów, opisać scenę, wstawić grafikę z filmu. Inni będą musieli podać tytuł filmu i reżysera. Ten kto odgadnie, zadaję następną zagadkę.
    "Jaka to melodia?"
    Ktoś podaję parę wersów piosenki, może też wkleić melodię, która nie zawiera słów (może zawierać, ale mały fragment). Odgadujący podaje tytuł piosenki i wykonawcę, jak odgadnie to on zadaję następną zagadkę.
    "Zagadki kryminalne"
    Codziennie będzie pojawiać się jedna zagadka kryminalna. Będzie to historia pewnego przestępstwa, zbrodni, na jej końcu trzeba podać co należy podać w odpowiedzi. Kto poda pełną odpowiedź zdobędzie 10 pkt. Kto po tygodniu zdobędzie najwięcej punktów ten w następnym może zadawać zagadki.
    Niedługo napiszę reguły pozostałych zabaw.

    Wszystkie reguły mogą ulec zmianie. Proszę o opinię, jeśli chcecie coś dodać usunąć, zmienić proszę pisać. Wszyscy, którzy chcą brać udział w tych zabawach będą je tworzyć. Wszystko bo to, by zabawa była najlepsza. :D
    Oczywiście, można stworzyć kwalifikację, ustalić termin zbierania punktów, ilość punktów i oczywiście nagrody dla najlepszych. :D
    Zapraszam do głosowania. :)
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 13.03.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    Wiem, ale chce ja odświeżyć, trochę zmienić.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 13.03.2015
    Kolejne zasady
    "Co to jest?"
    Ktoś opisuję krótko zjawisko przyrody, przedmiot, wstawić zdjęcie nietypowego, niezwykłego przedmiotu (nowego cudu techniki :)) Zadaniem reszty jest odgadnięcie co to jest, kto odgadnie zdobywa punkt lub zadaję następną zagadkę.
    "Dokończy historię"
    Ta zabawa będzie polegać na dokańczaniu historii stworzonej przez prowadzącego zabawę. Prowadzący napisze minimum 5 zdań zmyślonej przez siebie historii. Następne osoby będą musiały dokończyć kilkoma zdaniami historię. Będzie ustalony termin pisania dokończeń. Po tym terminie, odbędzie się głosowanie na najlepsze dokończenie. Zwycięzca może zdobyć nagrodę.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 13.03.2015
    Tylko to jest już duży miszmasz, a tu byłby porządek.
    Reguły gry "Najlepsza bajka"
    Piszemy krótką bajkę z dialogami, narratorem na pewien podany temat. Na napisanie jest określony termin, po tym terminie odbędzie się głosowanie na najlepszą historię. Zwycięzca zostanie nagrodzony. I później piszemy na inny temat.

    Zapraszam do głosowania, proszę zadawać pytania, proponować. :)
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 14.03.2015
    Nagrody będą różne, o nich będzie decydować zadający zagadkę, piszący początek historii lub prowadzący wątek.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 14.03.2015
    Zapraszam do głosowania. Na razie wygrywają Zagadki kryminalne.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 15.03.2015
    Gratulacje i coś na farmę. Konkretny rodzaj nagrody będzie zależeć od prowadzącego wątek. Dlaczego ma nie wypalić?
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 15.03.2015
    Spokojnie, nagrody mogą być przyznawane poprzez "Psotnik i Pomocnik". Na razie musimy coś wybrać.
    Zapraszam do głosowania.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 15.03.2015
    kris258 napisał użytkownik: »
    no dobra, ale jak ja gram na internacjonalnym?????? :p

    to nie będę mogła cię znaleźć?
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 16.03.2015
    Doinformuje się. A na razie się i tak nie martw, bo mało osób zagłosowało, więc nie wiem czy coś w ogóle wypali. :)
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 23.03.2015
    Czekam, aż głos odda co najmniej 20 osób.
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    I co teraz, jeśli mogę spytać? :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    nieskonczonośc................... :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik