Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Więcej członkow w sojuszu

13

Komentarz

  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Rozumie Twoje obawy ale czego się bać
    a koło fortuny popatrz gdzie maja zielone kurniki, myślisz że tylko u nas mamy??
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Rozumie Twoje obawy ale czego się bać
    a koło fortuny popatrz gdzie maja zielone kurniki, myślisz że tylko u nas mamy??

    Witaj :)
    Niby rozumiesz moje obawy a jednak pytasz czego się bać.
    Powiedz sam czy jeśli miał byś do wyboru słabszy sojusz np.taki jak mój a sojusz jak Twój z najwyższej półki który byś wybrał ? U nas niestety trzeba troszkę popracować by coś zdobyć a u Was ktoś kto ma niezbyt wysoki lvl sam zrobi n.p. w mistrzostwach niewiele a i tak dostanie nagrodę. Wiadomo więc który sojusz będzie bardziej kuszący dla nowego chcącego szybko się rozwinąć gracza.
    Mój sojusz ma możliwość "posiadania" 37 członków a mamy tylko 34 . Dlaczego ?
    A no dlatego,że albo ktoś się pojawi na chwilę w grze i stwierdza,że zabawa w farmę to nie dla niego i przestaje się logować albo dlatego ,że większość zaangażowanych graczy już jest w sojuszu i jeśli z niego zrezygnuje to tylko na rzecz sojuszu o wyższym poziomie i większych możliwościach.
    Doskonale wiesz dlaczego ja i inni moi przedmówcy mamy obawy.
    Chcemy bawić się nadal ,chcemy by nasze sojusze miały możliwość rozwoju .

    Teraz ja proszę o odp.
    W jaki sposób większa liczba sojuszników wpłynie na to byście się nie nudzili ?
    No bo projekty rozumiem,badania także ale rekrutacja ?
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Nie czytasz dokładnie i nie rozumiesz
    W jaki sposób większa liczba sojuszników wpłynie na to byście się nie nudzili ?
    nie o to chodzi rekrutacja nie ma nic z tym wspólnego
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Nie czytasz dokładnie i nie rozumiesz

    nie o to chodzi rekrutacja nie ma nic z tym wspólnego

    Więc po co Wam większy sojusz ?
    Ja faktycznie tego nie rozumiem i nie ma to związku z czytaniem dokładnym czy nie .
    Przecież i tak już osiągnęliście co osiągnąć można było. Zdobyliście wszystkie możliwe rankingi i przypisane im nagrody . Jeszcze Wam mało ? Niemożna być tak zachłannym :P
    Może kiedyś pojawi się taka potrzeba ale w tym momencie ?

    Faktem jest jednak,że jeśli woja prośba zostanie uwzględniona inne ,mniejsze sojusze padną bo nie bedą mogły sprostać wyzwaniom.
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Rekrutacja to nie wyzwanie
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 24.01.2015
    NOWE BADANIA - TAK
    NOWE PROJEKTY - TAK
    REKRUTACJA - NIE, NIE I RAZ JESZCZE NIE

    Myślę, że Magda w pełni wyjaśniła dlaczego nie i ja też pod Jej słowami się podpisuję.
    Bulina 2012 vel Jarek - odpuść trochę.
    W każdej grze przychodzi taki moment gdy osiąga się maksimum. Twój Sojusz takie właśnie maksimum osiągnął.
    Wyjścia są dwa - albo grać dalej na obecnych zasadach albo zrezygnować z gry.
    Graj Kolego i pozwól grać innym.

    Pozdrawiam
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Yogi dzięki
    ale się mylisz
    ta gra ma cały czas nowości dla nas i zmienia się z tygodnia na tydzień
    a ja nadal będę za rekrutacja bo to pomoże wielu graczom
    ile macie osób w sojuszu
  • Lilowianka (PL1)Lilowianka (PL1) Posty: 4
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    a ja nadal będę za rekrutacja bo to pomoże wielu graczom
    ile macie osób w sojuszu


    hmmm pomoże to dlaczego odmówiliście przyjecia mnie do Waszego sojuszu ??? cóż za maluczka jestem, nie mam wypasionej farmy, nic nie wniosę ? odpowiedź tak, tak tak Nie opowiadaj farmazonów Jarku , kolejni gracze są wam potrzebni jak wrzód na pośladkach
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Yogi dzięki
    ale się mylisz
    ta gra ma cały czas nowości dla nas i zmienia się z tygodnia na tydzień
    a ja nadal będę za rekrutacja bo to pomoże wielu graczom
    ile macie osób w sojuszu

    Ile mamy osób w Sojuszu możesz łatwo sprawdzić :)
    Piszesz, że gra ma stanowić nowości - tylko oprócz końca własnego noska proszę o dostrzeżenie też innych.
    I ja nie sądzę, że się mylę - ja nie próbuję się zastanawiać nawet nad kosztami powiększenia sojuszu - są ogromne.
    Jeśli zwiększono by możliwość pozyskiwania członków to przecież u Was to badanie by momentalnie było zrobione i Sojusz powiększony i co wtedy ?
    Znowu naciskanie i wywieranie presji na GGS o zwiększenie powtórne możliwości posiadania większej liczby członków w Sojuszu ?
    Nie pisz też o nudzeniu się - chyba wiesz z jakich powodów Cię o to proszę ? :)
    Osiągnąłeś w tej grze MAKSIMUM - takie maksimum o jakim większość z Nas nawet nie śni.
    Ja gram w tą grę od nie całego roku - mam w chwili obecnej dokładnie 756,354 PD - kosztem wielogodzinnego czasem siedzenia na niej.
    Ty Przyjacielu tylko w tym tygodniu zdobyłeś 305,658 PD - efekt mojej półrocznej pracy osiągnąłeś w jeden tydzień i to nie cały.
    Zwolnij trochę tempo - graj i pozwól cieszyć się grą innym bez obawy, że Gracze odejdą do innego Sojuszu.

    Pozdrawiam
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Lilowianka napisał użytkownik: »
    hmmm pomoże to dlaczego odmówiliście przyjecia mnie do Waszego sojuszu ??? cóż za maluczka jestem, nie mam wypasionej farmy, nic nie wniosę ? odpowiedź tak, tak tak Nie opowiadaj farmazonów Jarku , kolejni gracze są wam potrzebni jak wrzód na pośladkach

    proste dlaczego miejsca nie mamy
  • Lilowianka (PL1)Lilowianka (PL1) Posty: 4
    edytowano 24.01.2015
    Jarku aż dwa miejsca macie wolne :-(( kłamstwo ma krótkie nogi a prawda w oczy kole
    zrobienie ostatniego badania na rekrutację pozwala na 65 osób w sojuszu. ale kto to zauważy :-))
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Yogi
    Ty w ogóle wiesz o czym piszesz, czy piszesz tylko po to żebyś pisał
    masz komplet w sojuszu i na pewno chcesz zrobić rekrutacje masz taka możliwość
    a my nie i gdzie tu sprawiedliwość
    kiedyś dojdziecie do tego etapu i wtedy się zastanowisz dlaczego Ty nie możesz zrobić rekrutacji
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Lilowianka napisał użytkownik: »
    Jarku aż dwa miejsca macie wolne :-(( kłamstwo ma krótkie nogi a prawda w oczy kole
    zrobienie ostatniego badania na rekrutację pozwala na 65 osób w sojuszu. ale kto to zauważy :-))

    tak mamy wolne chwilowo a dlaczego to już nie będę pisał
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Yogi
    Ty w ogóle wiesz o czym piszesz, czy piszesz tylko po to żebyś pisał
    masz komplet w sojuszu i na pewno chcesz zrobić rekrutacje masz taka możliwość
    a my nie i gdzie tu sprawiedliwość
    kiedyś dojdziecie do tego etapu i wtedy się zastanowisz dlaczego Ty nie możesz zrobić rekrutacji


    Wiem o czym piszę - zapewniam Cię :)
    Cóż z tego, że mam komplet ?
    Mam nie zapłacić rachunków, kupić złoto i zainwestować w Rekrutację ? Nie poganiaj mnie bo doskonale wiem co mam robić i kiedy.
    A do Twojego jak to nazwałeś etapu baaaaardzo mi jeszcze daleko i sam nie wiem nawet czy dojdę do niego.
    Wybacz, ale nie kręcą mnie miejsca na piedestale w wirtualnym świecie.
    Mój sojusz doskonale bawi się tym co już ma i cieszy Nas to, nie nudzimy się ze sobą a Rekrutacja ?
    Kiedyś się zrobi a jak nie to też będzie dobrze.
    i ja się Jarku nie zastanawiam dlaczego nie mogę zrobić Rekrutacji - ja to wiem - nie stać mnie na to.
    Ot tak po prostu - zwyczajnie i po ludzku - nie stać mnie i potrafię się do tego przyznać.
    W każdej grze przychodzi moment, kiedy osiągnie się poziom maksymalny taki jak masz teraz w rozwoju.
    Napisałem Ci jakie są wyjścia - grać dalej lub szukać innej rozrywki.
    Sam zadecyduj.
    I Jareczku na koniec Ci dodam - swego czasu bardzo, ale to bardzo chciałem wejść do Twojego Sojuszu.
    Pisałem do Ciebie wiadomości - na żadną mi nie odpisałeś a moja kandydatura była odrzucona.
    No cóż - miałem niski poziom i bardzo słabe farmy więc Twoje argumenty o tym, jak to chcesz pomagać innym w rozwoju między bajki można włożyć.

    Kończąc tą konwersację raz jeszcze pozwól, że przypomnę meritum sprawy:
    Badania nowe - TAK
    Projekty nowe - TAK
    Rekrutacja - NIE

    Pozdrawiam i miłego weekendu życzę tak Tobie jak i pozostałym Forumowiczom.
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Masz racje odrzucona zostałeś bo miejsca nie mamy ale Ty i tak tego nie rozumiesz
    Ty możesz zrobić rekrutacje a ja nie
    ale co ma tłumaczyć grajcie i powodzenia
  • SlawentySlawenty Posty: 6
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    tak mamy wolne chwilowo a dlaczego to już nie będę pisał

    Bo nastąpiła selekcja po weryfikacji zaangażowania w zdobywanie punktów reputacji
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Slawenty napisał użytkownik: »
    Bo nastąpiła selekcja po weryfikacji zaangażowania w zdobywanie punktów reputacji
    to było żałosne nie wiesz a piszesz (((
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Sodal napisał użytkownik: »
    Ja również jestem na NIE.

    Sojusz "Sprawiedliwi" także osiągnął maximum, przybyło do Nas wiele nowych osób i już teraz widzę, że bardzo, ale to bardzo ciężką pracę należy wykonać, aby wszystkich ze sobą zgrać. Przy grupie ponad 60 osób, gdzie każdy posiada swój indywidualny charakter, często takie zgranie jest wręcz NIEMOŻLIWE. Nam się to udało i sądzę, że jest to Nasz największy sukces! - nie żadne rankingi, ani Mistrzostwa.
    Zwiększając jeszcze bardziej pojemność sojuszu, może on utracić swoje pojęcie spójności czy jedności... Stworzy się jeden wielki obóz pracy.

    Właśnie macie komplet a my chcemy więcej bo u nas nie ma problemu z sojusznikami i u nas jest zgranie
    ale jak tak strasznie się tego boicie wszyscy to trudno
    Czas pokaże jak to jest
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Rozumie Twoje obawy ale czego się bać

    No sęk w tym, że nie rozumiesz... to, że twierdzisz, że rozumiesz, wcale nie oznacza choćby kropli zrozumienia. A obawy te są zrozumiałe i do pojęcia bardzo proste. Mniejsze sojusze obawiają się odpływu graczy na rzecz takich molochów jak Twój.

    Jeden sojusz chce rekrutacji, inne nie i co teraz? Twórcy gry mają zrobić to czego żąda jeden sojusz kosztem reszty? czyli mają się liczyć ze zdaniem 65 osób kosztem pozostałych kilku tysięcy? Dlaczego uważasz, że jesteście ważniejsi niż reszta graczy? dlaczego Twoje potrzeby mają być priorytetowe?

    I nie pisz, proszę, że każdy kiedyś dojdzie do tego etapu, bo jeśli sądzisz, że ktoś z nas będzie się martwił tym, co nastąpi za 3-4 lata to cóż... ja nie wiem gdzie będę za tyle czasu, a Ty wiesz? Możesz z pełną świadomością powiedzieć, gdzie będziesz i co będziesz robił za 3 lata? Oj, nie sądzę.
    Lilowianka napisał użytkownik: »
    hmmm pomoże to dlaczego odmówiliście przyjecia mnie do Waszego sojuszu ??? cóż za maluczka jestem, nie mam wypasionej farmy, nic nie wniosę ? odpowiedź tak, tak tak Nie opowiadaj farmazonów Jarku , kolejni gracze są wam potrzebni jak wrzód na pośladkach

    Wiesz, poszukaj sobie innego sojuszu. Będzie wolniej, ale za to sympatyczniej.
  • edytowano 24.01.2015
    Osobiście sprawa sojuszy BARDZO mnie bulwersuje.
    Uważam Twoje zachowanie, Bulinka2012 za wysoko egoistyczne.
    W BF wiele rzeczy wymaga aktualizacji oraz doskonaleń. Z całą pewnością nie jest to więcej miejsca w Waszym sojuszu. Być może czujecie się w jakiś sposób poszkodowani, chociaż tak naprawdę nie macie czym, bo jak już ktoś wspomniał powyżej, bodajże YOGI - OSIĄGNĘLIŚCIE WSZYSTKO, CO DO OSIĄGNIĘCIA BYŁO.
    Sądzę że jest to zdanie kluczowe i na tym należy zakończyć dyskusję w sprawie powiększenia ilości badań rekrutacji. Sojusze innych, nie ukrwajmy - słabsze, mają czego się obawiać i powinny ostro protestować takim działaniom ze strony twórców gry.
    Pozdrawiam!
  • AnvaritaAnvarita Posty: 3
    edytowano 24.01.2015
    I nie pisz, proszę, że każdy kiedyś dojdzie do tego etapu, bo jeśli sądzisz, że ktoś z nas będzie się martwił tym, co nastąpi za 3-4 lata to cóż... ja nie wiem gdzie będę za tyle czasu, a Ty wiesz? Możesz z pełną świadomością powiedzieć, gdzie będziesz i co będziesz robił za 3 lata? Oj, nie sądzę.
    Właśnie kto co będzie kiedyś robił. Ja uważam że ważne co jest teraz ale jak będzie nie wiadomo
    A Ty o przyszłości kiedyś była jedna farma i wszystko było ok. Jak to piszecie GGS zmienił wszystko dodał wiele nowości, a dla czego nie powiększyć rekrutacji nikt nikogo na siłę nie zaciągnie do Langolierów
    jak ktoś będzie chciał wyjść z jakiegoś sojuszu to i tak wyjdzie na siłę nikogo nie zatrzymacie, wiec nie rozumie

    Ja jestem za rekrutacją
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 24.01.2015
    Anvarita napisał użytkownik: »
    wiec nie rozumie

    Jak to jest, że ty i Bulinka robicie identyczne błędy językowe? Jedna osoba, dwa konta, czy jak? Tak mnie to troszkę zastanawia, jak i to, że zdaje się nie rozumiałeś istoty tego o czym pisałam. Odnieś się do całości, bo się jakoś wszyscy walnie cechujecie kompletnym niezrozumieniem tej drugiej strony
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Rekrutacja to nie wyzwanie

    Wiesz gram w farmę już dosyć długo by pozwolić sobie na stwierdzenie,że nowi -aktywni sojusznicy to największe wyzwanie w tej grze.
    Bo Ich nawet za złoto nie kupisz.

    Ale Ty najwyraźniej tego nie rozumiesz. Może dlatego,że zbyt szybko i bez poświęcenia zdobyłeś to wszystko.
    Mogę powiedzieć jedynie -gratuluję ......ale tak szczerze, to mówię to bez przekonania. Bo widzisz co z tego,że masz najwyższą pozycję w rankingu i najbardziej wypasioną farmę skoro Cię to nie cieszy i chcesz więcej.

    Jak wiele razy pisała Asia "gra się rozwija" więc na pewno pojawi się coś co przyjmiecie z radością . Niech to będą właśnie nowe wyzwania,zadania cokolwiek ale nie możliwość "zgarnięcia" wszystkich graczy do Waszego sojuszu.
    Pytam po raz kolejny -Po co Wam Oni ? Przecież Ich liczba w sojuszu nie wpłynie na Waszą zabawę no chyba,że celem Waszym jest tylko zdobycie pucharu mistrzostw w jeden dzień . Ale co to za zabawa by była ? :)
    Coś zbyt łatwo zdobyte nie daje takiej frajdy jak coś na co się ciężko pracuje.
    Mój sojusz w minionych zawodach sojuszowych zdobył 34 poziom .Powiesz - słabo- ok.....ale wiesz jaka to dla nas radocha :D. Nie mamy pucharu ale RAZEM pracowaliśmy na ten poziom i co ważne jesteśmy za kazdym razem lepsi więc już teraz możemy cieszyć się,że kiedyś zdobędziemy ów puchar .
    To właśnie jest sens tej gry .
    Razem coś osiągnąć i razem cieszyć się z tego . A nie pójść na łatwiznę -wykupić wszystko co możliwe a potem marudzić,że nuda.


    Pozdrawiam :D
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 24.01.2015
    magda2063 napisał użytkownik: »
    Wiesz gram w farmę już dosyć długo by pozwolić sobie na stwierdzenie,że nowi -aktywni sojusznicy to największe wyzwanie w tej grze.
    Bo Ich nawet za złoto nie kupisz.

    Ale Ty najwyraźniej tego nie rozumiesz. Może dlatego,że zbyt szybko i bez poświęcenia zdobyłeś to wszystko.
    Mogę powiedzieć jedynie -gratuluję ......ale tak szczerze, to mówię to bez przekonania. Bo widzisz co z tego,że masz najwyższą pozycję w rankingu i najbardziej wypasioną farmę skoro Cię to nie cieszy i chcesz więcej.

    Jak wiele razy pisała Asia "gra się rozwija" więc na pewno pojawi się coś co przyjmiecie z radością . Niech to będą właśnie nowe wyzwania,zadania cokolwiek ale nie możliwość "zgarnięcia" wszystkich graczy do Waszego sojuszu.
    Pytam po raz kolejny -Po co Wam Oni ? Przecież Ich liczba w sojuszu nie wpłynie na Waszą zabawę no chyba,że celem Waszym jest tylko zdobycie pucharu mistrzostw w jeden dzień . Ale co to za zabawa by była ? :)
    Coś zbyt łatwo zdobyte nie daje takiej frajdy jak coś na co się ciężko pracuje.
    Mój sojusz w minionych zawodach sojuszowych zdobył 34 poziom .Powiesz - słabo- ok.....ale wiesz jaka to dla nas radocha :D. Nie mamy pucharu ale RAZEM pracowaliśmy na ten poziom i co ważne jesteśmy za kazdym razem lepsi więc już teraz możemy cieszyć się,że kiedyś zdobędziemy ów puchar .
    To właśnie jest sens tej gry .
    Razem coś osiągnąć i razem cieszyć się z tego . A nie pójść na łatwiznę -wykupić wszystko co możliwe a potem marudzić,że nuda.


    Pozdrawiam :D


    Madzia tak napisałaś, że aż mnie zatkało - w pełni podpisuję się pod Twoimi słowami - szacunek !

    A do Bulinki jeszcze jedno mam - skończ Waść pisac o nudzie i wstydu oszczędź bo jak mi Bóg miły już tego nie da się czytać.
    W każdej grze jak już pisałem następuje moment kulminacyjny.
    Taki, w którym osiąga się już ABSOLUTNIE WSZYSTKO.
    Jak Madzia słusznie napisała Tobie zbyt łatwo to przyszło i nie potrafisz się już tym cieszyć a i chyba grać inaczej nie potrafisz i NA MILION PROCENT NIE GRASZ normalnie jak tylko przy pomocy złota.
    Jak Kolego Ty możesz o nudzie pisać skoro w dokładnie NIE CAŁĄ GODZINĘ od powstania Farmy Wikingów była ona u Ciebie zrobiona na maksa - wszystko na poziomach maksymalnych, domy za złoto, dekoracje za złoto i najdroższe.
    W dwa dni po rozpoczęciu tej farmy, kiedy zdecydowana większość Graczy raczkowała na wyspie Ty już miałeś postawioną GŁÓWNĄ NAGRODĘ na farmie za przejście wyspy w DWA DNI !!!!
    No chłopie czy uważasz innych za durni ?
    Nie zaglądam Ci w portfel bo mam to gdzieś - chodzi mi o to, że Ty inaczej grać nie umiesz jak tylko złotem, wszystko za złoto, przyspieszasz wszystko złotem, eventy za złoto robione w mgnieniu oka za złoto.
    Ty się nudzisz ? Posiedzieć trzeba było w grze kilka, kilkanaście godzin dziennie i robić wikingów jak i inne eventy to wtedy nudy nie będzie.
    Można być najlepszym, można być bogatym, można też kupować hurtem złoto, ALE nie można być cynicznym i wyrachowanym i narzucać swoją wolę większości.
    Nie można innych Graczy traktować przedmiotowo, negując to, że Oni nie chcą rekrutacji.
    I wybacz, ale to Ty nie rozumiesz niczego i jak mantrę powtarzasz rekrutacja, rekrutacja i rekrutacja.
    Przystopuj proszę bo osiągnąłeś już tutaj WSZYSTKO.
    Piszesz co będzie jak i My jako pozostałe sojusze zbliżymy się do takiego momentu - już Ci odpowiadam - NIC NIE BĘDZIE - ja nawet nie myślę o tym, że mógł bym się zbliżyć do takiego poziomu bo jeśli ja taki bym osiągnął jaki Ty masz w tej chwili to jaki Ty wówczas będziesz miał - hę ?!
    I możesz mnie ripostować - szczerze to mi nie zależy na tym - widzę, że sporo osób tutaj mądrze się wypowiedziało.
    Nie można ustawiać gry pod jeden sojusz a gdy tak się stanie będę pierwszą osobą, która skasuje tutaj konto.
  • Bulinka 2012 (PL1)Bulinka 2012 (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 24.01.2015
    Yogi ty masz mądrą głowę i nie na Twoje zostanie
    mi Twoje gadanie na pewno nie przeszkadza ale trochę kultury i wychowania by się przydało
    ja jestem na dal za rekrutacją i będę a Ty jak zwykle pogadasz w każdym wątku i tyle
    walczyłem o coś kiedyś i teraz się nie poddam
    zawalcz Ty o coś ja na pewno nie będę Ci ani nikomu przeszkadzał
    mam nadzieje że twórcy gry rozpatrzą moją sugestie pozytywnie jak kiedyś
    za co im z góry dziękuje
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 24.01.2015
    Bulinka 2012 napisał użytkownik: »
    Yogi ty masz mądrą głowę i nie na Twoje zostanie
    mi Twoje gadanie na pewno nie przeszkadza ale trochę kultury i wychowania by się przydało
    ja jestem na dal za rekrutacją i będę a Ty jak zwykle pogadasz w każdym wątku i tyle
    walczyłem o coś kiedyś i teraz się nie poddam
    zawalcz Ty o coś ja na pewno nie będę Ci ani nikomu przeszkadzał
    mam nadzieje że twórcy gry rozpatrzą moją sugestie pozytywnie jak kiedyś
    za co im z góry dziękuje

    Nie pisz mi proszę o kulturze i wychowaniu bo mnie Rodzice wychowali w poszanowaniu zdania innych a nie narzucaniu własnego innym i tym się od siebie różnimy.
    W odróżnieniu od Ciebie wiem kiedy należy powiedzieć sobie dość i potrafię wsłuchać się w głos ogółu i uszanować zdanie innych.
    Polecam Ci też skorzystanie ze słownika ortograficznego oraz zaznajomienie się z zasadami poprawnej polszczyzny, bo aby Gracz No.1 robił takie błędy we własnych wypowiedziach to troszkę wstyd.
    Dziękuję, że czytasz moje posty i wiesz dokładnie, że lubię gadać w każdym wątku i się wypowiadać.
    Mieć fana w postaci Gracza No.1 to wielki zaszczyt - postaram się nie zawieść mojego wielbiciela i robić to dalej .
    W kwestii walki ja walczę każdego dnia - siedząc nad eventami po kilka, kilkanaście godzin, pomagając w realizacji projektów mojemu sojuszowi - to dla mnie jest prawdziwa walka oraz prawdziwe wyzwanie.
    Kupowanie za złoto wszystkiego i wymuszanie zmian pod siebie to nie walka - to cynizm i obłuda oraz pójście po najmniejszej linii oporu.
    Walka a po niej szacunek w moich oczach i w moim odczuciu jest wtedy jak Gracz z niskim poziomem ukończy event na poziomie MASTER - to była wtedy uczciwa walka i zasługuje na wyrazy szczerego szacunku.
    Kupowanie sobie wszystkiego za złoto to nie walka - tu w moich oczach robienie z siebie pośmiewiska.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 24.01.2015
    Nie wiem czemu ten wątek nie jest jeszcze zamknięty, bo sugestie każdy może napisać, ale z tego nic nie wynika i widzę, tylko inni czują się wyżsi a inni bronią się, choć mają trochę racji, ale nie wnikam. Ten wątek już zaczyna być kpiną :(
  • magda2063magda2063 Posty: 53
    edytowano 24.01.2015
    Moje krótkie podsumowanie wyrażonych wcześniej myśli

    Jeśli stanie się to za co z góry dziękuje Bulinka 2012 będzie to znak,że gra zdecydowanie dedykowana jest tylko i wyłącznie " złotym" graczom.
    i to nie takim co raz na jakiś czas dofinansuje farmy ale tylko Tym co bulą na całego.
    bedzie to też znak,że granie dalej nie ma sensu.
    Pozostaną Ci którzy miesięcznie wydają co najmniej średnią krajową na tą zabawę .
    Ilu ? Nieważne .Ciekawe tylko czy w taki sposób ta gra przetrwa.


    P.S. Bulinka :) ten nick zawsze kojarzył mi się z bałwankiem z bajki i jeśli tak jest to podoba mi się ale jeśli od słowa "bulić" on pochodzi to już nieładny :P ( absolutnie nie chcę Cię obrazić :) )

    Pozdrawiam :)
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 24.01.2015
    Myślę, że argumentów "za" oraz "przeciw" padło już wystarczająco wiele. Wątek nabiera niebezpiecznego tempa, zaczynacie skakać sobie do oczu. Pozwolę sobie go zamknąć.
    Bulinka 2012, Twoja sugestia została przekazana dalej, nie widzę potrzeby przypominania o tym w wielu miejscach na Forum. Jeśli Twórcy Gry zdecydują o wprowadzeniu dodatkowych poziomów rekrutacji, na pewno szybko się o tym dowiesz.
    Teraz życzę cierpliwości. A wszystkim Wam spokoju ducha :)

    Pozdrawiam,
    Yattmur


    Edit: Otwieram na wyraźną prośbę autora wątku

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik