Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problemy z logowaniem się do gry

13

Komentarz

  • uiioo (PL1)uiioo (PL1) Posty: 23
    edytowano 20.01.2015
    Jest info "Prace konserwacyjne".

    Zaraz się jeszcze post w ogłoszeniach pewnikiem pojawi z data wsteczną, że to przecież planowane było.

    I znowu nic nikomu nie oddadzą za stracony czas.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 20.01.2015
    aniol2 napisał użytkownik: »
    oczywiscie moderatorzy maja to gdzies jak zwykle zlotko licza wkurzac juz mnie zaczyna ta gra co nieulepsza to spieprza tyle w temacie to nie my dla nich tylko Oni dla nas powinni pracowac jak chca kase doic tyle w temacie

    Dajcie spokój moderatorom. Oni są tylko od forum, z grą nie mają nic wspólnego, od tego są CM, ktorzy pracę na dziś zakończyli. Zatem pewnie oficjalne info będzie jutro rano.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 20.01.2015
    aniol2 napisał użytkownik: »
    sory moderatorku na sprawnie dzialajaca firme Ty i reszta powinna miec kontakt komurkowy jesli tak to cala gra jest o niepowiem co traktowana niewspomne o traktowaniu graczy z wyrazami szacunku ale to mi przypomina lecenie w bambuko moderatorem chyba niejest sie za darmo wyrazy szacunku za ekipe i kierownictwo

    Mój drogi,

    Funkcja Moderatora na tym Forum jest na zasadzie wolontariatu. Zanim zaczniesz kogoś oczerniać, doinformuj się.

    Yattmur
  • Eridan (PL1)Eridan (PL1) Posty: 25
    edytowano 20.01.2015
    Dopiero teraz dali, że prace w toku
  • FarmerIriska (PL1)FarmerIriska (PL1) PL1 Posty: 126
    edytowano 20.01.2015
    aniol2 napisał użytkownik: »
    sory moderatorku na sprawnie dzialajaca firme Ty i reszta powinna miec kontakt komurkowy jesli tak to cala gra jest o niepowiem co traktowana niewspomne o traktowaniu graczy z wyrazami szacunku ale to mi przypomina lecenie w bambuko moderatorem chyba niejest sie za darmo wyrazy szacunku za ekipe i kierownictwo

    A może meliska i spokojniej?
    Z tego co pamiętam to jedyną osobą, która dostaje realne pieniądze jest Asia. I jest ona człowiekiem, który ma potrzeby snu i wolnego czasu a nie tylko siedzenia w pracy i czekania, aż się coś zepsuje.
    Tak, też mnie irytuje brak gry. Co tylko pokazuje mi jak bardzo jestem uzależniona od kompa i Internetu co irytuje mnie jeszcze bardziej.
    Na litość to tylko gra. A Yattmur wypełnia swoje obowiązki na tyle na ile jest w zakresie jeko możliwości i jak widać zareagował a nie milczał.
  • aniol2aniol2 Posty: 10
    edytowano 20.01.2015
    normalnie brak szacunku do graczy a tlumaczenie Moderatorow jest niesmaczne w temaci a propo konserwacje robi sie nie w czasie trwania misii tylko po szkoda slow gra schodzi na <...> bo psy za wysoko sa


    Czy rozumiesz różnicę pomiędzy konserwacją, a usterką techniczną? Proszę o powstrzymanie się od tego typu uwag.
  • edytowano 20.01.2015
    a tak po polsku, to co chciałeś napisać ??
    aniol2 napisał użytkownik: »
    sory moderatorku na sprawnie dzialajaca firme Ty i reszta powinna miec kontakt komurkowy jesli tak to cala gra jest o niepowiem co traktowana niewspomne o traktowaniu graczy z wyrazami szacunku ale to mi przypomina lecenie w bambuko moderatorem chyba niejest sie za darmo wyrazy szacunku za ekipe i kierownictwo
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 20.01.2015
    No to chyba oczywiste, że to nie jest żadna zaplanowana przerwa. O takich jesteśmy zawsze informowani. A że coś się najwyraźniej popsuło i gra nie działa? No takie życie, awarie techniczne się zdarzają.

    Myślę, że personalne atakowanie kogokolwiek w tej sytuacji jest nieco krzywdzące....
  • Katniss.Katniss. Posty: 25
    edytowano 20.01.2015
    nie tylko w Polsce nie da się zalogować :(
    normalnie światowy problem ...
  • mafcia2mafcia2 Posty: 58
    edytowano 20.01.2015
    toxic.soul napisał użytkownik: »
    No wlasnie dlatego, ze nigdy czegos takiego nie zrobili to w koncu moglby byc ten pierwszy raz. W ramach odrobiny chociaz szacunku dla graczy, dzieki ktorym robia na grze gruba kase.

    Nic z tego... Nie będziesz grać Ty - będzie grał ktoś inny, ten biznes nie opiera się na szacunku dla klienta :(
  • matigam ()matigam () Posty: 19
    edytowano 20.01.2015
    A co z wydaną kasą na wspomaganie misji? Czy ktoś odda sojuszom wpakowane miliony i złoto?
    A co z rozpoczętymi misjami, a co z niedokończonymi projektami? Jaka rekompensata?
    Zamiast miłego relaksu wkurzające wgapianie się w traktorek!
    Prace konserwacyjne muszą być wcześniej zapowiadane, jeśli macie do nas odrobinę szacunku. A jeżeli to była awaria, to należy się nam szybkie wyjaśnienie...
    A tak w ogóle, to czy mam już iść spać??
  • aniol2aniol2 Posty: 10
    edytowano 20.01.2015
    Drogi Panie jesli sie jest Moderatorem to nie tylko od czatu prosze Pana Pan powinnes miec mozliwosc reagowania na niejasnosci w grze i przepraszam Pana za oczernianie ale sory czegos nierozumiem ze tak nagle Pan sobie za friko tutaj siedzisz jesli gra byla by fer nikt niewieszal by psow na wlascicielu gry z wyrazami szacunku
  • ElproviderElprovider Posty: 10
    edytowano 20.01.2015
    Spójrzcie na godzine ostatnich postów - poprzestawiała im sie godzina czy co?
  • toxic.soul (PL1)toxic.soul (PL1) Posty: 12
    edytowano 20.01.2015
    A takie cos z godzina to chyba juz nie pierwszy raz z tego co pamietam.
  • SheyiLa (PL1)SheyiLa (PL1) Posty: 275
    edytowano 20.01.2015
    Tu zawsze jest różnica godziny w okresie zimy, też to zauważyłam :P
  • edytowano 20.01.2015
    Trwają prace konserwacyjne
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 20.01.2015
    Kochani pamiętajcie, ze zawsze może być gorzej :)

    Kiedyś czytałam w internetach, że jakaś staruszka złomiarka dokopała się do światłowodu, kawałeczek sobie wycięła i w rezultacie odcięła od internetu 90% Armenii :D
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 20.01.2015
    aniol2 napisał użytkownik: »
    Drogi Panie jesli sie jest Moderatorem to nie tylko od czatu prosze Pana Pan powinnes miec mozliwosc reagowania na niejasnosci w grze i przepraszam Pana za oczernianie ale sory czegos nierozumiem ze tak nagle Pan sobie za friko tutaj siedzisz jesli gra byla by fer nikt niewieszal by psow na wlascicielu gry z wyrazami szacunku

    Siedzę sobie za friko tutaj od ponad roku, gdyż Gra wciąż sprawia mi przyjemność. Jestem zwykłym Graczem, tak jak Wy wszyscy, jedynie moje konto na Forum ma więcej uprawnień niż zwykłe konto. I przepraszam bardzo, ale nie mam żadnego kontaktu komórkowego do CM'a. Każdy ma swoje życie prywatne, a ja nie wydzwaniałbym do kogoś po 22:00 tylko dlatego, że Gra nie działa. Pozwolę sobie jeszcze zażartować - kto by mi oddał za koszt połączenia do Niemiec?
    Gra wciąż pozostaje tylko Grą, bez niej da się żyć.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • edytowano 20.01.2015
    niezła jazda
  • teresabb1 (PL1)teresabb1 (PL1) Posty: 2
    edytowano 20.01.2015
    co jest grane nie można się zalogować
  • makis (PL1)makis (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 20.01.2015
    do końca eventu jeszcze dam radę do mało brakuje, tylko szkoda kasy ze statku ... .
    dobranoc nocnym markom.
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 20.01.2015
    Jak tak nas elegancko załatwiają producenci to tym razem już podziękuję im za gre bo szkoda czasu i nerwów.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.01.2015
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    Kochani pamiętajcie, ze zawsze może być gorzej :)

    Kiedyś czytałam w internetach, że jakaś staruszka złomiarka dokopała się do światłowodu, kawałeczek sobie wycięła i w rezultacie odcięła od internetu 90% Armenii :D

    o hahahahahaha ;) padłam :D:D:D
  • old mcdonald (PL1)old mcdonald (PL1) Posty: 32
    edytowano 20.01.2015
    znam jednego z moderatorów z innej gry ( C...) i faktycznie nie biorą kasy.jest poprostu graczem ,jak pisze Yattmur z wiekszymi uprawnieniami.usterka to usterka i nie ma mocnych na to:( jak to potem wytłumaczą i czy dostaniemy jakąś rekompensate,w postaci zwrotów(wątpie),czy jakiegos giftu (?) nie zależy od moderatorów.przekazą nam tylko to, co przekazą im przekazać....pozostaje czekać...
  • Princess_StariaPrincess_Staria Posty: 273
    edytowano 20.01.2015
    Nie dość że wprowadziliście tą gorącą ofertę z kupnem PR to teraz nie możemy się dostać do gry.
    Czas w niej leci niebłaganie.A przypominam ze są teraz Mistrzostwa Sojuszy i jeszcze event tematyczny. Za bustery płaci się ze skarbca SOJUSZU!!. Poza tym wielu graczy z mojego sojuszu uzyskało podwójne PD za kręcenie kołem fortuny.:mad::(

    Widać ze to usterka. Jednak mojemu sojuszowi buster za złoto przepadł bezpowrotnie. Czy coś w tej sprawie zrobicie?
    Z góry przepraszam za swój atak. Ta oferta zepsuła cały nastrój tych Mistrzostw Po prostu w pewnym momencie przeleje sie czara gorycz, a wystarczy do tego tylko 1 kropla.
  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    edytowano 20.01.2015
    Dostęp do Gry jest ponownie możliwy :)
  • jo1532jo1532 Posty: 5
    edytowano 20.01.2015
    no to wracamydo gry
  • FarmerIriska (PL1)FarmerIriska (PL1) PL1 Posty: 126
    edytowano 21.01.2015
    i było się tak denerwować?
  • KarafiorekKarafiorek Posty: 3
    edytowano 21.01.2015
    FarmerIriska2 napisał użytkownik: »
    i było się tak denerwować?
    na gry.pl nadal nie dziala

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik