Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

17.12.2014 | Farma Wikingów

26

Komentarz

  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.12.2014
    angie151 napisał użytkownik: »
    Owoce tropikalne, to owoce z Karaibów... a Ty używasz tego pojęcia zarówno do owoców z Karaibów, jak i farmy Wikingów... stąd mój wniosek (być może błędny), że miałeś na myśli 2 farmy...
    jeśli udasz się na farmę Wikingów, to nie będziesz ich ładować na statek do momentu kolejnej wycieczki na Karaiby...

    Tak już dotarło to do mnie... jeżeli owoce tropikalne są przypisane do Wyspy Hawajów, to te owoce jakie mają miano ? :D I to mnie zgubiło.... Mój błąd.


    Ps: Czyli warto jest zastanowić się przed lotem na Wsypę Wikingów.
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 17.12.2014
    a ja tam się nie mogłam wikingów doczekać :) na głównej wymieniam domki na hawajskie, na smakoszu będą te z wikingów :D a na kwiatowej co tam jeszcze nie wymyślą :) mimo, że nie mam dużo dolarów to i tak się w to pobawię ^^ życzę przyjemności i wytrwałości tym, którzy również zaczną wikingów :)

    i mam nadzieję, że po wikingach znowu dadzą wikingów (nie od razu oczywiście) :) tak optymalnie by było
  • Turpiel (PL1)Turpiel (PL1) Posty: 54
    edytowano 17.12.2014
    na pierwszy rzut oka bardzo fajna farma wikingów, lepiej mi się podoba niż wyspiarska. :)
  • caermel (PL1)caermel (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 17.12.2014
    Z tego co zrozumiałam:

    - jest event Hawajski - na statek ładujemy owoce tropikalne - w szklarni hodujemy owoce hawajskie - event trwa do pojawienia się wikingów (mimo, że zniknęła już wyspa)
    - jest event wikingowy - na statek ładujemy owoce wikingowe - w szklarni hodujemy owoce wikingowe - event trwa do pojawienia się hawajów (mimo, że zniknęła wyspa)

    dość proste

    Problem, moim zdaniem, jest tylko w częstotliwości. Przydałyby się przynajmniej dwa tyg. odpoczynku od eventów wyspowych na zajęcie się regularnymi farmami.
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 17.12.2014
    haha a na polach hoduje się ryby xD
  • caermel (PL1)caermel (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 17.12.2014
    lol rzeczywiście :D
  • LeaderSara22LeaderSara22 Posty: 17
    edytowano 17.12.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    To chyba zły pomysł, aby wyspa Wikingów pojawiła się po wyspie Hawajów. Drugim minusem jest okres świąteczny. Ja sobie odpuszczam .... ( chyba kolejna nie przemyślana decyzja)

    I jak tu wszystkim dogodzić, jedni dopominają się o farmę wikingów, drugim nie w czasie, kasy brak itd. A to tylko gra.Muszę przyznać że piękna grafika trochę odmienność.
  • jozefina1970 (PL1)jozefina1970 (PL1) Posty: 10
    edytowano 17.12.2014
    Bardzo mi się podoba Farma Wikingów! Bardziej niż hawajska!
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 17.12.2014
    Od samych fiordów i ośnieżonych choinek robi się zimno ,ciekawe spostrzeżenie że na polach rosną ryby i to morskie w dodatku chyba jest mniej pól do wykupienia ceny sie chyba nie różnią hawaje były drogie i wikingi też będą drogie ale jakie statki w nagrodę
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 17.12.2014
    Ciekawe, czy ukryte ozdoby są w tych samych miejscach co na Hawajach... :)
  • Marie T (PL1)Marie T (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 17.12.2014
    Jejku, ludzie... to tylko gra, urozmaicenie nudnego czasu wolnego, a wy macie o wszystko problem. Skoro wam się tak to wszystko nie podoba to po co gracie?

    Pozdrawiam serdecznie
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 17.12.2014
    Witam. A mnie najbardziej ubawiły te śledzie i sardynki rosnące na polach hahaha :)
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.12.2014
    To jeszcze raz ja. Nie uruchomiłem wyspy Wikingów, a w szklarni nie mogę posiać żadnych owoców tropikalnych ( z wyspy Hawajskiej) czy to błąd czy tak ma być ??
  • Pandora02 (PL1)Pandora02 (PL1) Posty: 16
    edytowano 17.12.2014
    Ja też uważa że farma Wikingów jest o wiele ładniejsza i wyrazista .Super zabawa
  • Turpiel (PL1)Turpiel (PL1) Posty: 54
    edytowano 17.12.2014
    mi się podoba, jest lepsza od hawajskiej. mam tylko nadzieję, że nie zbankrutuję :D
    Halina88 napisał użytkownik: »
    Witam. A mnie najbardziej ubawiły te śledzie i sardynki rosnące na polach hahaha :)
    mnie też! twórcy to mają wyobraźnię :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.12.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    To jeszcze raz ja. Nie uruchomiłem wyspy Wikingów, a w szklarni nie mogę posiać żadnych owoców tropikalnych ( z wyspy Hawajskiej) czy to błąd czy tak ma być ??

    ja także nie uruchomiłam wikingów i normalnie sieję limonki...
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 17.12.2014
    Nic dziwnego na hawajach rosły pomarańcze na polu to tutaj mogą rosnąć śledzie
    mnie ogólnie podoba się wyspa wikingów tylko że rozbudowuję pole i jestem uwięziona jeszcze na 4 godziny i nic nie mogę budować na wyspie
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 17.12.2014
    Jest nawet kibelek... :D
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.12.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    ja także nie uruchomiłam wikingów i normalnie sieję limonki...

    Ok...już mam.. ;-) Już się wystraszyłem :D
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 17.12.2014
    Prawdziwy Wiking je warzywa i owoce, takie własnie jak śledzie i szprotki!
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 17.12.2014
    Już drugą i trzecią edycję wyspy hawajskiej odpuściłam, odpuszczam też od razu wikingów. Rozwijam sobie spokojnie główne farmy i nie inwestuję dolarów w nic innego.

    Wyspami pobawię się dopiero, jak wszystko na trzech regularnych farmach będę mieć na najwyższym poziomie :D Wtedy nie będzie mi szkoda marnować dolarów na coś co zaraz zniknie.

    Jeśli dla wielu z Was jest problem z dolarami, złości Was, że chcecie rozbudowywać farmy, a tu znowu jakiś event wymagający wydawania dolarów, to go po prostu nie róbcie. Wyspiarskie eventy są dla tych co mają maksymalnie rozwinięte farmy i im się nudzi :P
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    ja także nie uruchomiłam wikingów i normalnie sieję limonki...

    Ja też nie weszłam na wyspę wikingów, a jak klikam w szklarnię i wybieram zasiej to mi pokazuje do wyboru tylko nowe rosliny z wyspy wikingów. Znowu są jakieś bugi w tym evencie.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 17.12.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Asiu czy jeżeli ktoś nie wybierze się na farmę wikingów - to kapitan dalej będzie chciał owoców tropikalnych a nie wikingowych???????

    Tak, jeśli nie wybierzecie się w podróż do krainy Wikingów, kapitan Barnacle wciąż będzie od Was wymagał owoców z tropikalnej krainy na załadunek statku, nie zapyta np. o agrest.


    Vavara napisał użytkownik: »
    Ja też nie weszłam na wyspę wikingów, a jak klikam w szklarnię i wybieram zasiej to mi pokazuje do wyboru tylko nowe rosliny z wyspy wikingów. Znowu są jakieś bugi w tym evencie.

    Jeśli posiadasz nasiona z tropików, te również powinny być widoczne i możliwe do uprawy w szklarni. Jeśli nie posiadasz tropikalnych nasion, do czasu pojawienia się wyspy, te mogą się nie pojawić w podglądzie szklarni.

    Pozdrawiam
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 17.12.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Tak, jeśli nie wybierzecie się w podróż do krainy Wikingów, kapitan Barnacle wciąż będzie od Was wymagał owoców z tropikalnej krainy na załadunek statku, nie zapyta np. o agrest.

    Pozdrawiam

    U mnie w szklarni nie mam możliwości siać starych nasion z wyspy hawajskiej, mam nowe roślinki mimo że nie poleciałam na wyspę wikingów.
    Co do statku, to nie wiem, bo jeszcze się nie pojawił, obawiam się jednak, że skoro zaszła zmiana w szklarni, to analogiczna będzie na statku.
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 17.12.2014
    Vavara napisał użytkownik: »
    Ja też nie weszłam na wyspę wikingów, a jak klikam w szklarnię i wybieram zasiej to mi pokazuje do wyboru tylko nowe rosliny z wyspy wikingów. Znowu są jakieś bugi w tym evencie.

    W szklarni jest kilka stron tych nasion, sprawdziłaś wszystkie? Może odświeżenie farmy pomoże?
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 17.12.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    W szklarni jest kilka stron tych nasion, sprawdziłaś wszystkie? Może odświeżenie farmy pomoże?

    Pomogło, faktycznie pojawiły się stare nasiona na kolejnej stronie :)

    To w związku z tym kolejne pytanie. Czy jeśli ktoś poleci na wyspę wikingów to straci możliwość siania starych nasion?
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 17.12.2014
    Ja wziełam farme wikingów i już tego żałuję. Po kilku minutach od pojawienia się wkingów wywaliło mnie z gry i dopiero przed chwilą ponownie się zalogowałam.
    A więc ? kolejny falstart i kto wie ile razy jeszcze należy się tego spodziewać. I bądź tu człowieku madry poświęcaj czas i prawdziwe (nie wirtualne) pieniądze a szanowne goodgame jednym pstryknięciem potrafi to wszystko zniweczyć zasłaniając się problemami technicznymi potem lakonicznie przeprosić ,obdarować symboliczną rekompensatą i zafundować kolejny niewypał.
    Droga Asiu, pozwól że jako osoba zapewne starsza od Ciebie przypomnę Ci bardzo madrą zasadę i, uniwersalną
    i ponadczasową- NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ ALE JAKOŚĆ
    Nisko nas graczy cenicie, oj nisko,Wszelkimi dostępnymi metodami staracie się solidnie wietrzyć nam portfele i zatrzymać nas jak najdłużej przy komputerach nie dając nic w zamian lekceważycie nas i nasz czas.
  • tara1986 (PL1)tara1986 (PL1) Posty: 47
    edytowano 17.12.2014
    Pfff... Ha ha ha ha...
    Hawaje w wersji zimowej.
    Wstyd i hańba moi Państwo. Mało było negatywnych komentarzy o hawajach? Zrobiliście dokładnie to samo na tych samych silnikach i kodzie, tylko grafikę i nazwy zmieniliście? To co? Teraz co miesiąc nowe miejsce? Zrobicie nam z farmy w 12 miesięcy dookoła świata?
    Duży minus. NIE PODOBA MI SIĘ.
    Niemiła niespodzianka. Sądzę, że z waszej rekompensaty za problemy techniczne gracze cieszą się bardziej niż z tego prezentu pod choinkę. Litości. Dno i muł!
    Dajcie każdemu jako prezent świąteczny po żetonie i 1000 złotych monet to się nie odkopiecie spod lawiny podziękowań. A to? Smutek i żal.
    Dziękuję, wypowiedziałam się.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 17.12.2014
    Bardzo dobrze że mamy jakieś urozmaicenie w grze, a wyspa polarna właśnie nią jest :)
    Moją nazwałem "Nordic Farm" i wiem co mam robić by sporo zarobić w runach.
    Warto siać śledzie i sardynki (śledzie dają 7 kamieni runicznych za szt. a sardynki dają ich aż 18 kamieni runicznych też za szt.) Tak więc przy ich sporej ilości, dostajemy dość dużo kamieni runicznych.
    Potem możemy je zamienić u śnieżnego handlarza na naszych farmach.
    Podobnie jak to było z wymianą muszelek u tropikalnego kupca.
    Wygląd farmy jest w porządku, nareszcie jakiś zimowy klimat, skoro pogoda nas olewa,
    to cieszą te ośnieżone drzewka na Nordic Farm :)
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 17.12.2014
    Zastanawiam się czy wejść. Znowu zobaczyłam ranking i ręce mi opadły. Możecie krytykować że narzekam, ale wejdźcie i zobaczcie sami. Odechciało mi się. Wesołych Świąt, ja mam mnóstwo pracy i braki czasu na zabawę z góry skazaną na wleczenie się w ogonie. Sytuacje w których nie ma się żadnych szans działają przygnębiająco, a obecny okres to czas radości i spokoju, dlatego odpuszczam.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 17.12.2014
    Halina88 napisał użytkownik: »
    Witam. A mnie najbardziej ubawiły te śledzie i sardynki rosnące na polach hahaha :)

    Taa kogoś poniosły emocje! Ryby na polach? do tej pory zawsze chwaliłam tę grę właśnie za to, że takich bredni nie było i co? ano zonk, bo już są... przypomina mi to inną grę (nazwę przemilczę, bo nie wolno podawać ich na forum), gdzie na drzewach rosło mleko i drut a na polach siało się kokardki i inny badziew... ech i już na pierwszy rzut oka rozczarowanie wikingową wyspą... szkoda...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik