Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.12.2014 | Chów koni i dalsze niespodzianki

1310

Komentarz

  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 11.12.2014
    Kretkou napisał użytkownik: »
    chyba jednak nie tylko to bylo niespodzianka. zauważcie że są nowe nasiona np jerzyny i cos tam jeszcze i gdy wejdziecie w inwentarz to obok zlotych podkow jest jakas runa i pisze cos o tych nowych nasionach i o uwaga... farmie wikingow. tylko jak sie tam dostac? :D

    Też już się zastanawiałam jak się tam dostać. I mam nadzieję, że farma wikingów nie będzie wydarzeniem czasowym jak wyspa...
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 11.12.2014
    A mnie jedno bardzo ciekawi... Widzę że spadły (i to znacząco) ilości podków wymagane do treningu konia. Przed aktualizacją żeby przejść z poziomu 9 na 10 musiałam puścić wielokrotne (na pewno więcej niż 10 razy) trening za 1600 podków. Obecnie 1600 podków daje mi awans z poziomu 10 na 13.

    Z jednej strony fajnie, że będzie można podnosić poziom konia szybciej.

    Z drugiej jednak mam duży niesmak. Na trening konia na poziom 10 we wszystkich parametrach wydałam ok. 70 tyś. podków. Zostało mi 30 tyś. Gdybym za stajnię wzięła się dopiero teraz, to na analogiczny trening wydałabym dużo mniej (pewnie nie więcej niż 20 tyś podków).

    No i jaki z tego wniosek? Podeszłam z entuzjazmem do kolejnej nowości i teraz okazuje się to błędem. Bo gdybym stadninę wcześniej po prostu zlała, to teraz moje ciężko uciułane 100 tyś podków wykorzystałabym dużo efektywniej.

    Czuję się wpuszczona w maliny i tyle. Zaraz co ja piszę, jakie maliny. W konia się zrobiona czuję....

    PS. Kupiłam drugiego konia. I co? Obecnie trening jednego atrybutu na poziom 10 kosztuje 620 podków.

    Czyli ja po starych stawkach zapłaciłam ok. 70 000 podków (zaznaczam, ze trening intensywny puściłam przez pomyłkę ze 3 razy), po obecnych kosztuje mnie to 1860 podków. O co tu chodzi?
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 11.12.2014
    Gdzie sie kupuje drugiego konia. czy zdobywa? nie kumam tej stajni naprawde.
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 11.12.2014
    maxdrr napisał użytkownik: »
    Gdzie sie kupuje drugiego konia. czy zdobywa? nie kumam tej stajni naprawde.

    Żeby móc mieć drugiego konia musisz ulepszyć stajnie.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.12.2014
    właśnie kupiłam 2 konia, wzięłam też hoduj i znów muszę kupić 10 konia, bezsensu o co tutaj chodzi? to błąd?


    Dodatkowo nie mam teraz swojego konia Verona tylko koń Złotko? Na mniejszym poziomie :/ Ktoś pomoże?
  • edytowano 11.12.2014
    Gloriana, w pełni popieram Twoje wpisy.
    To rzeczywiście zagadkowe, dlaczego aktualizacja została zaplanowana w czasie kiedy do zniknięcia wyspy zostało mało czasu. A wiadomo, że im bliżej końca tym gracze intensywniej próbują wykonać plan, który sobie założyli.
    I co, cały dzień przekładana aktualizacja i tym samym brak możliwości zaplanowania jak działać zarówno z wyspą jak i eventami. W konsekwencji cały dzień w grze stracony, forum wyłączone, a tym samym brak możliwości sprawdzenia czy to tylko u mnie taka kicha, czy u innych graczy też.
    A na koniec radosne uruchomienie, bez żadnych wyjaśnień ze strony twórców gry.
    Wydaje się, że mamy prawo oczekiwać, by CZAS TRWANIA WYSPY I POZOSTAŁYCH EVENTÓW ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY.
    Czekamy na niezwłoczne działanie w tej sprawie i stosowne informacje na ten temat.
    Pozdrawiam wszystkich udręczonych przez twórców tej gry.
  • Lucy252Lucy252 Posty: 5
    edytowano 11.12.2014
    zabrali mi kase z farmy wyspiarskiej ;/ wy tez tak macie?
  • edytowano 11.12.2014
    wyspa nieczynna 2 dzień kasa zabrana i cisza nic nie mogę robić a czas leci zapewne oprócz przepraszamy żadnej rekompensaty nie będzie że tak na naszą korzyśc sie nie pomylą
  • Lucy252Lucy252 Posty: 5
    edytowano 11.12.2014
    nic tylko przestac inwestowac i grac w farme wyspiarska ;/
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 11.12.2014
    Napisze to, co sam wiem sprzed oparu godzin. GGS miało dzisiaj poważną awarię serwerów - przez co nie było dostępów do kilku gier GGS (nie tylko big farm) oraz for na całym świecie. To nie był efekt aktualizacji związanej z ranczem, jednak przypadkowo zbiegło się to w czasie.
  • Alex03Player2Alex03Player2 Posty: 6
    edytowano 11.12.2014
    ladna89 napisał użytkownik: »
    Też już się zastanawiałam jak się tam dostać. I mam nadzieję, że farma wikingów nie będzie wydarzeniem czasowym jak wyspa...

    No właśnie...z pewnością jeszcze mało kto zwrócił uwagę, że pojawiły się runy w inwentarzu, które to będzie można zdobyć na farmie wikingów i wymieniać za nasiona i dekoracje. Czyli czeka nas kolejna farma, która będzie wydarzeniem czasowym, gdzie tak jak na farmie wyspiarskiej zdobywa się muszelki..tam będzie się zdobywać runy :/ które zapewne u Kupca Run będą wymieniane na nasiona do szklarni i za dekoracje :/ Ujmę to tak, że czeka nas kolejny pochłaniacz zielonych. Pewnie to miała być ta niespodzianka wspominana przez Asie, ale spostrzegawcze osoby zdążyły się zorientować...
  • bobik442bobik442 Posty: 57
    edytowano 11.12.2014
    Nie chce spamowac tu, ale w szklarni są nowe owoce - nie da się ich kupić ktoś coś wie
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 11.12.2014
    a te nowe rośliny w postaci agrestu i innych malin to z racji niespodzianki? i kupiec run/runów z wyspy Wikingów? no i ostatecznie kiedy to wszystko wystartuje??
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 11.12.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Napisze to, co sam wiem sprzed oparu godzin. GGS miało dzisiaj poważną awarię serwerów - przez co nie było dostępów do kilku gier GGS (nie tylko big farm) oraz for na całym świecie. To nie był efekt aktualizacji związanej z ranczem, jednak przypadkowo zbiegło się to w czasie.

    Awaria nie awaria - tu wiecznie coś jest nie tak.
    Nie pamiętam aktualizacji, po której wszystko by działało jak należy.
    Wszyscy domagajmy się odszkodowania za pozbawienie nas możliwości zalogowania do gry.
    Dość amatorszczyzny. Skoro w grę inwestuje się realny czas oraz realne pieniądze to żarty się kończą.
    Ze strony CM cisza no bo jak to po godzinach pracy coś pisać ? Godzinki się odfajkowało to pora iść do domu a ludziom się zaserwuje jutro - przepraszamy, prosimy o zrozumienie itp, itd .... czyli kolejne farmazony oraz banały.
  • maxdrr (PL1)maxdrr (PL1) Posty: 61
    edytowano 11.12.2014
    bobik442 napisał użytkownik: »
    Nie chce spamowac tu, ale w szklarni są nowe owoce - nie da się ich kupić ktoś coś wie
    Acha . hm dobrze pomyslane. dodali wiecej owocow aby tak latwo nie odprawic statku. teraz trzeba bedzie wiecej wykupic owocow za muszelki. Np Ja mam bardzo duzo tych poprzednich owocow nawet nie musze wyspy robić a teraz taki myk zrobiony abym musial kupic nowe owoce. Wiem w sumie nie musze odprawiac statku ale zawsze....moge pomarudzić :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.12.2014
    Kretkou napisał użytkownik: »
    chyba jednak nie tylko to bylo niespodzianka. zauważcie że są nowe nasiona np jerzyny i cos tam jeszcze i gdy wejdziecie w inwentarz to obok zlotych podkow jest jakas runa i pisze cos o tych nowych nasionach i o uwaga... farmie wikingow. tylko jak sie tam dostac? :D

    Ale nasiona jeżyny i rubity co w tym świątecznego?
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.12.2014
    Opis przy kamieniach runicznych jest praktycznie taki sam jak przy muszelkach więc prawie na pewno kolejna tymczasowa farma. Ciężko znaleźć kogoś kto byłby z wyspy zadowolony a oni kolejną farmę tymczasową chcą wprowadzić, no comment....
  • dididi123 (PL1)dididi123 (PL1) Posty: 9
    edytowano 11.12.2014
    Wszystko wróciło do normy.
    Dlaczego po każdej aktualizacji są takie problemy.
    Coś znika. coś nie działa.
    Nie można tego lepiej dopracować i dopiero wtedy wprowadzać
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 11.12.2014
    Selmak napisał użytkownik: »
    Opis przy kamieniach runicznych jest praktycznie taki sam jak przy muszelkach więc prawie na pewno kolejna tymczasowa farma. Ciężko znaleźć kogoś kto byłby z wyspy zadowolony a oni kolejną farmę tymczasową chcą wprowadzić, no comment....

    Napisze w skrócie bo już nawet nie mam ochoty tego wszystkiego komentować Oni maja w głowach tylko kasa kasa kasa i nic innego :)Na zmianę będą hawaje i wyspa wikingów a ze nie wyrobimy z dolarami to myślą ze więcej wiary będzie wydawać złoto :D Taka była fajna ta gra a teraz więcej irytuje niż to warte szkoda ale trzeba po woli poszperać na necie za czymś nowym :)Bo jak chcę to wydam własna kasę ale ze w taki sposób nas traktują to już przesada przykre ale prawdziwe :/
  • MegiBamber (PL1)MegiBamber (PL1) Posty: 39
    edytowano 11.12.2014
    Karolineczka7 napisał użytkownik: »
    a te nowe rośliny w postaci agrestu i innych malin to z racji niespodzianki? i kupiec run/runów z wyspy Wikingów? no i ostatecznie kiedy to wszystko wystartuje??

    A czy gdziekolwiek była informacja o nowych owocach ?? Agreście, malinach, jeżynach i dzikiej róży ? Oraz o runach ?? Czyżby to ignorancja ze strony Twórców ?? A moze przegapiłam, hmm ??
  • MarzenciamMarzenciam Posty: 14
    edytowano 11.12.2014
    xPiotorux napisał użytkownik: »

    Napisze w skrócie bo już nawet nie mam ochoty tego wszystkiego komentować Oni maja w głowach tylko kasa kasa kasa i nic innego :):/

    Właśnie o tym samym pomyślałam! Nie szanują nas graczy ani ociupinkę!!!! Za to oczekują tylko, że będziemy kupować złoto.
  • edytowano 11.12.2014
    Też nie znalazłam o tym informacji. Może przez pomyłkę przy naprawianiu dodali to co może miało być w przyszłości?
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 11.12.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Też nie znalazłam o tym informacji. Może przez pomyłkę przy naprawianiu dodali to co może miało być w przyszłości?

    Albo to jest ta zapowiadana świąteczna "niespodzianka". Runy, których nie ma gdzie zbierać i nasionka których nie ma gdzie kupić. Bosko. No a poza tym.... FARMA WIKINGÓW???? Wy tak na poważnie???? Jakaś podróz w czasie? Ktoś tu miał pomysł na farmę arktyczną, już to brzmi lepiej :/
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.12.2014
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    Albo to jest ta zapowiadana świąteczna "niespodzianka". Runy, których nie ma gdzie zbierać i nasionka których nie ma gdzie kupić. Bosko. No a poza tym.... FARMA WIKINGÓW???? Wy tak na poważnie???? Jakaś podróz w czasie? Ktoś tu miał pomysł na farmę arktyczną, już to brzmi lepiej :/

    Mało świąteczna ta niespodzianka :(

    Dlaczego w zapowiedziach nie było tego img.php?mode=show&file=37407&height=463&width=673 i tego: img.php?mode=show&file=37408&height=263&width=423 a jednak to się pojawiło?
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 11.12.2014
    Szczerze mówiąc dla mnie kolejna nowość w postaci farmy wikingów to taka niespodzianka z której się nie cieszę. Może by tak najpierw stajnię skończyć, żeby nam zaczęła przynosić te obiecywane od miesięcy profity? Ale nie, stajnia ciągle rozbabrana, a tu nowe nowości zapowiadają.

    Mam wrażenie że GGS w swojej polityce rozwojowej idzie w ilość a nie w jakość. Nowość za nowością, event za eventem, błędy za błędami i do tego niespełnione obietnice (pamięta ktoś jeszcze zapowiedź obniżenia kosztów produkcji na wyspie?)

    Nie lepiej robić jedną rzecz na raz, ale za to dobrze?
  • MegiBamber (PL1)MegiBamber (PL1) Posty: 39
    edytowano 11.12.2014
    Selmak napisał użytkownik: »
    Opis przy kamieniach runicznych jest praktycznie taki sam jak przy muszelkach więc prawie na pewno kolejna tymczasowa farma. Ciężko znaleźć kogoś kto byłby z wyspy zadowolony a oni kolejną farmę tymczasową chcą wprowadzić, no comment....

    Nawet nie żartuj :( Karaiby kosztowały mnie już 100.000.000$ a nie są rozbudowane na maxa. Więc następna tymczasowa wyspa pociągnie za sobą znów gigantyczne wydatki. A gdzie czas i kasa, żeby rozbudowywać podstawowe farmy ?? A gdzie czas , żeby zbierać kasę ?? Mam nadzieję, że jednak się mylisz i po takiej studni bez dna , jaką są karaiby Twórcy nie zaserwują kolejnej. No chyba, że ZŁOTO jest jednak priorytetem dla tej gry.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.12.2014
    MegiBamber napisał użytkownik: »
    No chyba, że ZŁOTO jest jednak priorytetem dla tej gry.

    To ich motto :(
  • Turpiel (PL1)Turpiel (PL1) Posty: 54
    edytowano 11.12.2014
    xPiotorux napisał użytkownik: »

    Napisze w skrócie bo już nawet nie mam ochoty tego wszystkiego komentować Oni maja w głowach tylko kasa kasa kasa i nic innego :)Na zmianę będą hawaje i wyspa wikingów a ze nie wyrobimy z dolarami to myślą ze więcej wiary będzie wydawać złoto :D

    zgadzam się... będzie to samo co wyspiarska, na tych samych zasadach: runy = muszelki, waluta na farmie wikingów pozyskiwana za dolary w banku itp.

    ja już dawno przestalam inwestować w farmę wyspiarską, bo to pożeracz pieniędzy. lepiej rozwijać swoje stałe 3 farmy
  • stokrotka1518 (PL1)stokrotka1518 (PL1) Posty: 227
    edytowano 11.12.2014
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    Szczerze mówiąc dla mnie kolejna nowość w postaci farmy wikingów to taka niespodzianka z której się nie cieszę. Może by tak najpierw stajnię skończyć, żeby nam zaczęła przynosić te obiecywane od miesięcy profity? Ale nie, stajnia ciągle rozbabrana, a tu nowe nowości zapowiadają.

    Mam wrażenie że GGS w swojej polityce rozwojowej idzie w ilość a nie w jakość. Nowość za nowością, event za eventem, błędy za błędami i do tego niespełnione obietnice (pamięta ktoś jeszcze zapowiedź obniżenia kosztów produkcji na wyspie?)

    Nie lepiej robić jedną rzecz na raz, ale za to dobrze?

    Obietnice o obniżeniu kosztów wyspy (ja pamiętam ) są tak samo niespełnione jak to,że konie wyrównają nam straty z wyspy.
    Mniejszych czy większych obietnic było kilka lecz przepadły w natłoku nietrafionych nowości które to jedynie obciążają nasze komputery bo też i wymagania gry przez nie wzrastają.

    Wzrasta też irytacja nawet tych którzy z dystansem do gry podchodzili i nic dziwnego. Informacje zamieszczane przez CM Aśkę są niekompletne i rzec by można kłamliwe. Już nie raz Jej słowa się nie sprawdziły i to bardziej denerwuje niż same problemy w grze bo przez to człowiek czuje się jak nie dość rozwinięty .
    Jedynym pewnikiem w grze jest to,że są błędy podczas każdej aktualizacji choć ostatnio pokazały się także przed............... proszę nie mówcie mi ,że wysnuwam jakieś spiskowe teorie ale wydaje mi się to dziwne,że serwery akurat przy aktualizacji padły bo to już nie raz miejsce miało i jakoś w tak częste dzieła przypadku nie chce mi się wierzyć.

    A konie jak były denne tak takie pozostały z tą różnicą,że teraz mam nie jedną a dwie pokraki .
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 11.12.2014
    3 godziny nie mogłam wejść na farmę i co jest tylko że można rozbudować stajnię za podkowy których nie można zdobyć bo konie przegrywają i kółko się zamyka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik