Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Znikły wszystkie ozdoby świąteczne!

124

Komentarz

  • bozenasz5 (PL1)bozenasz5 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 11.12.2014
    a co z wyspą
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 11.12.2014
    witam..

    kasy na wyspie brak, nikt jej nie oddał, rekompensaty za to tez brak...

    widzę, że ta gra niestety już pomaleńku się kończy i czas chyba dać sobie spokój...
  • kyryskyrys Posty: 8
    edytowano 11.12.2014
    Witam graczy:) patałachów z administracji w ogóle:(
    gdzie dolary z wyspy??? po co mi przywrocenie zadan jak nic nie mozna tam zrobic bez kasy, a bylo przeszlo 23 mln
    i tym samym stracilem dolary na glownej farmie!!

    czas sie pożegnać, bo i tak jesteście daremni / adminy/ bez tej wtopy
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 11.12.2014
    U mnie w sojuszu nikt, kto straciły ozdoby choinkowe, do tej pory ich nie odzyskał. Ten cały rollback to chyba jedna wielka ściema.:mad:
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 11.12.2014
    kyrys napisał użytkownik: »
    Witam graczy:) patałachów z administracji w ogóle:(
    gdzie dolary z wyspy??? po co mi przywrocenie zadan jak nic nie mozna tam zrobic bez kasy, a bylo przeszlo 23 mln
    i tym samym stracilem dolary na glownej farmie!!

    czas sie pożegnać, bo i tak jesteście daremni / adminy/ bez tej wtopy

    Do administracji nie ma się co czepiać, te patałachy to raczej programiści :/
  • gośkamonikagośkamonika Posty: 31
    edytowano 11.12.2014
    Potwierdzam powyższe . Wyspiarskie dolary przepadły bezpowrotnie.
    Aśka niebawem zostanie mistrzynią mydlenia nam oczu. Ostatnio bardzo często zdarzają Jej się wpadki w postaci niepełnych lub nieprawdziwych informacji jakie nam przekazuje.
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 11.12.2014
    Wszystko przepadło i nigdy nie zostanie zwrócone.

    Dlatego zamiast tracić czas na mydlenie nam oczu jakimś rollbackami, które nie działają, powinni dać każdemu flagę, choinkę, a z wyspy po jednej dekoracji każdego rodzaju i po jednym budynku typu obora czy dom i zakończyć oba te niewydarzone eventy!!!
  • kyryskyrys Posty: 8
    edytowano 11.12.2014
    Do administracji nie ma się co czepiać, te patałachy to raczej programiści :/

    oki zgadzam się że ktoś zawalił sprawę
    dla mnie Zespół BF to całość!
    ja jako gracz nie lubię być oszukiwany / przede wszystkim z czasu który poświęcam na taką np grę /
    zeby mieć na wyspie dolary trzeba poświęcić czas - zostałem oszukany bo mi je zabrali / adminy, programiści / zwał jak zwał/ ich wina, nie moja!!!
    Żegnam szkoda czasu, zlewają Nas i tyle:(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.12.2014
    jurzrma napisał użytkownik: »
    witam..

    kasy na wyspie brak, nikt jej nie oddał, rekompensaty za to tez brak...

    widzę, że ta gra niestety już pomaleńku się kończy i czas chyba dać sobie spokój...

    Potwierdzam, okradli nas co do wyspiarskiego dolara! No to już wiemy jakie świąteczne atrakcje dla nas szykowali: poczucie krzywdy, zniechęcenie grą, złupienie konta, bugi i to pewnie jeszcze nie koniec, bo do świąt daleko ;) A CM mówiła, że świąteczne niespodzianki są zawsze miłe... widać nie w wykonaniu GGS :P
  • konfucjusz (PL1)konfucjusz (PL1) Posty: 1
    edytowano 11.12.2014
    Co z tego ,ze zadania powrocily do normy jak kasa wsiąkła
  • Zulka 1 (PL1)Zulka 1 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 11.12.2014
    U mnie to samo...odechciewa się grać...naprawdę ;(
  • Marzena1983 (PL1)Marzena1983 (PL1) Posty: 29
    edytowano 11.12.2014
    Fajnie misja mi wróciła na wyspie ale moje wyspiarskie dolary które miałam już nie, ś więc jestem w plecy jakieś 2,5 miliona
  • Gryfx2Gryfx2 Posty: 8
    edytowano 11.12.2014
    U mnie w ten sposob zniknelo 11mil wyspiarskich dolarow. Wiec po to wczesniej wykupywalem pola za zloto zeby teraz pozbyc sie kasy na rozbudowe i w dalszym ciagu nie moc isc z ta farma do przodu. I do tego na maila wyslanego do suportu odpowiedzi nie dostalem a wyslalem go juz wczoraj.

    naprawde rece opadaja i z farma wyspiaska dalej stoi w miejscu bo kasy tam nie ma a czas ucieka.
  • bobu9 (PL1)bobu9 (PL1) Posty: 5
    edytowano 11.12.2014
    Bardzo dziekuje za moje ozdoby choinkowe powróciły;)
  • werkaZRN (PL1)werkaZRN (PL1) Posty: 3
    edytowano 11.12.2014
    Jestem ciekawa kiedy bedzie od nich jakis odzew...
  • LeaderSara22LeaderSara22 Posty: 17
    edytowano 11.12.2014
    bobu9 napisał użytkownik: »
    Bardzo dziekuje za moje ozdoby choinkowe powróciły;)

    Ja nie mam jeszcze za co dziękować,bo jak znam grę to na 100% mi nie zwrócą.Zresztą nie pierwszy raz coś znika mi z farmy przywykłam już do tego ale jest mi smutno.
  • Marcelina95062Marcelina95062 Posty: 6
    edytowano 11.12.2014
    DziĘki za przywrÓcenie punktÓw do dekoracji choinki :) pozdrawiam
  • edytowano 11.12.2014
    a moje ozdoby nie wrocily! i po co sie bierzecie za cos jak i tak nie naprawiacie!
  • NathzNathz Posty: 2
    edytowano 11.12.2014
    Mi też wsiąkło ponad 3mln dol. z wyspiarskiej.
    Poza tym czas na wyspiarskiej z 6 dni skurczył się do 4 dni do końca eventu...
    Ja postuluje za oddaniem pieniędzy oraz czasu, który nam ukradziono.
    Może administracja ruszy trochę głową i zrekompensuje nam te wszystkie niedogodności?
  • Biegnij_KonikuBiegnij_Koniku Posty: 8
    edytowano 11.12.2014
    Witam

    Mi pomimo hotfixu nie wróciły ozdoby. Choinka jak była goła to jest nadal. Wiem ze jest jeszcze trochę dni do zakończenia mini-eventu. Proszę jednak o zrobienie coś w tej sprawie.
    Konto gracza to Biegnij_Koniku.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.12.2014
    Biegnij_Koniku napisał użytkownik: »
    Witam

    Mi pomimo hotfixu nie wróciły ozdoby. Choinka jak była goła to jest nadal. Wiem ze jest jeszcze trochę dni do zakończenia mini-eventu. Proszę jednak o zrobienie coś w tej sprawie.
    Konto gracza to Biegnij_Koniku.

    Powinieneś to zgłosić do supportu, bo z poziomu forum nic a nic nie uzyskasz.
  • Marzena1983 (PL1)Marzena1983 (PL1) Posty: 29
    edytowano 12.12.2014
    Wszystko wróciło na miejsce łącznie z dolarami na wyspie

    Dziękuję zespołowi GGS za pracę w przywrócenie wszystkiego do stanu faktycznego
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 12.12.2014
    Marzena1983 napisał użytkownik: »
    Wszystko wróciło na miejsce łącznie z dolarami na wyspie

    Dziękuję zespołowi GGS za pracę w przywrócenie wszystkiego do stanu faktycznego

    Cieszymy się, że wszystko powróciło, jednak - jeśli u kogoś z Was problem nadal występuje - prośba o zapoznanie się z TYM ogłoszeniem.


    Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!
  • Krolik84 (PL1)Krolik84 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 12.12.2014
    Właśnie weszłam na moją gre i tu widzę, że wszystkie moje ozdoby choinkowe zniknęły proszę o sprawdzenie tego i oddanie tego co mi zniknęło. Dziękuje
  • SZYBKACOBRASZYBKACOBRA Posty: 238
    edytowano 12.12.2014
    Krolik842 napisał użytkownik: »
    Właśnie weszłam na moją gre i tu widzę, że wszystkie moje ozdoby choinkowe zniknęły proszę o sprawdzenie tego i oddanie tego co mi zniknęło. Dziękuje
    Wszystkie ,,straty'' na koncie zgłaszamy bezpośrednio do supportu: http://support.goodgamestudios.com/
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 13.12.2014
    Nie wiem, czy teraz jest sens zgłaszać utratę dekoracji do supportu.

    Jest event tematyczny, wszyscy w sojuszu go robią i przy okazji zdobywają dekoracje od nowa. Mają ich w tej chwili ok 150 -200. Jak zgłoszą do supportu to te utracone dekoracje zostaną podane do tych nowych, czy stan dekoracji zostanie cofnięty do stanu z 8 grudnia?

    Bo jeśli cofnięty, to nic się nie zmieni, wtedy ludzie mieli podobną ich ilość i zgłaszanie do supportu będzie musztardą po obiedzie :/
  • SZYBKACOBRASZYBKACOBRA Posty: 238
    edytowano 13.12.2014
    Vavara napisał użytkownik: »
    Nie wiem, czy teraz jest sens zgłaszać utratę dekoracji do supportu.

    Jest event tematyczny, wszyscy w sojuszu go robią i przy okazji zdobywają dekoracje od nowa. Mają ich w tej chwili ok 150 -200. Jak zgłoszą do supportu to te utracone dekoracje zostaną podane do tych nowych, czy stan dekoracji zostanie cofnięty do stanu z 8 grudnia?

    Bo jeśli cofnięty, to nic się nie zmieni, wtedy ludzie mieli podobną ich ilość i zgłaszanie do supportu będzie musztardą po obiedzie :/
    Jak ma być cofnięty, to niech wcale niech nie robią. Moim zdaniem powinni dodawać, bo wtedy dostajesz to co wcześniej zebrałeś, a przecież to się tym osobom należy.
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 13.12.2014
    SZYBKACOBRA napisał użytkownik: »
    Jak ma być cofnięty, to niech wcale niech nie robią. Moim zdaniem powinni dodawać, bo wtedy dostajesz to co wcześniej zebrałeś, a przecież to się tym osobom należy.

    Też tak uważam, ale po GGS można się wszystkiego spodziewać.

    Skoro robili rollback do stanu z dnia 8 grudnia i u większości to zadziałało, to może u tych, u których nie zadziałało będą chcieli zrobić to samo, żeby było niby sprawiedliwie.
    A pewnie prawda jest taka, że inaczej nie potrafią, albo potrafią, ale nie zrobią, bo chcą zarobić. Przecież ozdoby można kupić za złoto :P

    Boję się ryzykować, resztki mojego zaufania do twórców tej gry legły w gruzach. :mad:
  • bobik442bobik442 Posty: 57
    edytowano 14.12.2014
    Witam zaliczyłem event z choinka i mam 500/500 ozdób - ale one nadal mi wypadają!!! Czyszczenie ciastek nie pomaga i historii też więc o co chodzi
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 15.12.2014
    Hej...
    a jak ja nie widzę żadnych zmian na farmie (ozdoby jak zniknęły tak mi ich nikt nie zwrócił) i dodatkowo nie dostałam żadnej odpowiedzi na wiadomości które wysyłałam.... kpina ???

    pozdrawiam...
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Cieszymy się, że wszystko powróciło, jednak - jeśli u kogoś z Was problem nadal występuje - prośba o zapoznanie się z TYM ogłoszeniem.


    Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik