Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.12.2014 | Chów koni i dalsze niespodzianki

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,

szykują się napraaaaawdę duże zmiany w grze. Jeśli jesteście zainteresowani tym, co Was czeka już w najbliższym czasie, zapraszam do zapoznania się ze "ścianą tekstu", którą znajdziecie - jak zwykle - w Oficjalnych Ogłoszeniach.

Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej lektury oraz zachęcam do dyskusji na temat nowości.
Post edited by Asia07 on
«1310

Komentarz

  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 09.12.2014
    No nareszcie :) W końcu . :) Już czekam z niecierpliwością :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.12.2014
    strasznie skomplikowane te konie się robią uhhhh no mam nadzieję, że w praktyce nie będzie to jakieś ciężkie do ogarnięcia :) no i dalej nie widzę jakiś korzyści wynikających z hodowli koni - będzie można mieć ich więcej, ulepszać dalej obiekty, więcej trenować, tylko hmm po co?? :confused: .. w sumie z całej zapowiedzi w OO najbardziej mnie cieszy świąteczna niespodzianka :D
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 09.12.2014
    Czy Wasze konie w ostatnim czasie nie czuły się przypadkiem trochę osamotnione?

    he dobre pytanie Wasze konie, każdy z Nas tylko miał jednego konia i tak bardzo był osamotniony :(

    Mamy dla Was dodatkową niespodziankę świąteczną. Wszelkie przygotowania dobiegły końca, a jeśli jesteście ciekawi, co to takiego... Jesteście? Poczekajcie jeszcze troszkę, a sami się przekonacie.


    No to trochę kusi :P Ciekawe czy to fajna niespodzianka będzie?

    Co do całej aktualizacji zobaczy się w praktyce :P
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 09.12.2014
    Trzeba przyznać ze po pierwszym przeczytaniu wydaje sie wszystko skomplikowane :P I fajnie ze w końcu będzie można ocenić cały przegląd wydarzeń zaczynając od lotniska a kończąc na pełnej stajni :) Ale to prawda już teraz nasuwa się pytanie gdzie te cale obiecywane zyski które już były wypisywane przed wprowadzeniem hawajów ? Jak dla mnie stajnia wydaje się mini gra stworzona do faremki żeby dla osób które maja dużo czasu i chętnie sobie więcej poklikają dla zabicia czasu nic więcej :)

    Aby upewnić się, że Wasze konie będą właściwie trenowane, dodaliśmy mnóstwo atrakcji do zawodów. Lester, George i Tessa będą Was oczekiwać z jeszcze większymi wyzwaniami!

    Konie Lestera, Georgea i Tessy będą mogły osiągnąć poziom 100.
    wasze konie również będą mogły osiągnąć poziom 100.


    He he przyznam ze jedyny punkt przy którym się roześmiałem bo ile trzeba podków żeby zrobić jednego konia z 3 statystykami na 10 a nawet nie jestem w stanie pomyśleć ile trzeba będzie żeby mieć chodź jedna statystykę na 100 :D No nic za jakieś 15 lat się przekonam ha ha :D
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 09.12.2014
    xPiotorux napisał użytkownik: »

    He he przyznam ze jedyny punkt przy którym się roześmiałem bo ile trzeba podków żeby zrobić jednego konia z 3 statystykami na 10 a nawet nie jestem w stanie pomyśleć ile trzeba będzie żeby mieć chodź jedna statystykę na 100 :D No nic za jakieś 15 lat się przekonam ha ha :D

    O tym samym pomyślałam ale już wolałam ominąć tą treść, bo tutaj można "roześmiać się ale ze smutku" że tyle Nas czeka...:(
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 09.12.2014
    goska_262 napisał użytkownik: »
    ceścz fszyscy jak gra śie w big farm
    :cool::rolleyes::p:o

    Witam cie Gosiu:) ale to nie jest watek od tego wiec jeśli chcesz się bardziej z nami zapoznać to zapraszam do społeczności i tematu Przedstaw się .Tam możesz założyć własny watek o sobie :)

    P.s a gra się jak na razie dobrze chodź czasem coś potrafi zdenerwować :D
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 09.12.2014
    Czarno to widzę... rozwój stadniny jest zależny od podków turniejowych a tych przy obecnym systemie zawodów nie da się zdobywać, a że system praktycznie ne ulegnie zmianie, dojdą tylko nowe poziomy rywali więc będzie jeszcze ciężej z podkowami... Wygląda to bardzo niefajnie...
  • tara1986 (PL1)tara1986 (PL1) Posty: 47
    edytowano 09.12.2014
    wszystko pięknie, ale na czym będziemy zarabiać farmdolce? Koło miało się zamknąć! a z tego co widzę zamiast kasy zostaje tylko fun. i to producentów, którzy tak pięknie zrobili nas ... w konia.
    1. najpierw wyspa - wyspiarskie dolary i muszelki
    2. następnie szklarnia - daje owoce które dają podkowy u kapitana
    3. potem okazuje się, że 2 powyższe nie sa potrzebne jeśli chcemy podkowy, bo i bez wyspy i szklarni można je zdobyć, ale znacznie mniej efektywnie (bez bonusów i odprawiając kapitana 2x na dobę zamiast 4 i z bonusem)
    4. wyczekiwana stajnia - i podkowy turniejowe
    5. a teraz? - hodowla koni, nieefektywna, no bo jak to? 2 konie znikają i robi się 1? tatus wykańcza się przy ...(sami wiecie czym) a mamusia przy porodzie? bo nie qmam?!
    6. a dalej? hodujemy hodujemy, zbieramy podkowy turniejowe i te zwykłe od kapitana, trenujemy, i? pętla czasu
    MOI DRODZY TWÓRCY - GDZIE KASA?
    gdzie jest zamknięcie koła, czyli przełożenie tych wszystkich walut z powrotem na dolary?
    Pozdrawiam
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 10.12.2014
    Jak tak czytam o tych koniach, to dochodzę do wniosku, że cały pomysł rancza nadaje się na osobną grę, a nie dodatek do big farm.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 10.12.2014
    siema..

    Czy u Was tez sie zresetowała wyspa i zaczynacie od początku?
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 10.12.2014
    jurzrma to nie jest wątek na to pytanie. Tu rozmawiamy o najbliższej aktualizacji.

    Odpowiem ci, ze u mnie jest napisane, że wyspa się konczy za 5 dni, ale jej nie robie wiec mi nie znikneła.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    jurzrma napisał użytkownik: »
    siema..

    Czy u Was tez sie zresetowała wyspa i zaczynacie od początku?

    Witam,

    problem jest znany naszemu zespołowi, a moją odpowiedź w sprawie błędu znajdziecie pod TYM adresem.

    Pozdrawiam i zapraszam do ewentualnej dalszej dyskusji we wskazanym miejscu.
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 10.12.2014
    Wychodzi na to że wszystkie źrebaki będą sierotami bez rodziców,
    a to może mieć wpływ na ich starty w zawodach :(
  • MarzenciamMarzenciam Posty: 14
    edytowano 26.02.2016
    Ja bym chciała aby w ramach świątecznej niespodzianki na naszych farmach zaczął padać śnieg i leciutko przyprószył pola, budynki... ech można pomarzyć


    Post edited by Demona on
  • mspw (PL1)mspw (PL1) Posty: 4
    edytowano 10.12.2014
    Mnie akurat nie zresetowała się wyspa, ale zablokowała się stajnia. Czy to w ramach tego samego błędu?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.12.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Jak tak czytam o tych koniach, to dochodzę do wniosku, że cały pomysł rancza nadaje się na osobną grę, a nie dodatek do big farm.

    :) no jeśli dalej tak będziemy ciągle przegrywać, a koniki będą chciały tylko od nas coraz to więcej podków, nic nie dając w zamian - to proponuję zmienić nazwę gry z BIG FARM na BIG CHABETA :p
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    :) no jeśli dalej tak będziemy ciągle przegrywać, a koniki będą chciały tylko od nas coraz to więcej podków, nic nie dając w zamian - to proponuję zmienić nazwę gry z BIG FARM na BIG CHABETA :p

    Rzadko się zdarza, że ktoś na forum rozbawi mnie do łez, ale przyznaję, że w tym wypadku Ci się udało. Dziękuję za ten komentarz :D

    Pozdrawiam
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.12.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Rzadko się zdarza, że ktoś na forum rozbawi mnie do łez, ale przyznaję, że w tym wypadku Ci się udało. Dziękuję za ten komentarz :D

    Pozdrawiam

    i na zdrówko , bo śmiech to w końcu zdrowie :cool: mam tylko nadzieję, że w nieodległym czasie, coś się pozmienia na plus w tej naszej stajence i mój konik będzie mi się kojarzył z super Rumakiem a nie Chabetą ;)
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 10.12.2014
    Czytałem sobie wątek w propozycjach, w którym ktoś chciał, żeby było mniej klikania w sklepie i piekarni. Szczytny pomysł. Ale potem się zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że ta aktualizacja stajni da nam dużo dużo klikania. W tej chwili ogranicza mi się to do trenowania konia co 3 godziny - to już jest kilka klikniec, wiecej jesli wygram. Przy dwóch koniach bedzie 2x więcej. I tak dalej, im więcej koni tym więcej klikania.

    A z tym rozmnażaniem... to chyba długo wyczekiwane równouprawnienie? Bo nie ważne, czy parka hetero, czy homo, zawsze się uda. Konie GMO normalnie.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 10.12.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Czytałem sobie wątek w propozycjach, w którym ktoś chciał, żeby było mniej klikania w sklepie i piekarni. Szczytny pomysł. Ale potem się zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że ta aktualizacja stajni da nam dużo dużo klikania. W tej chwili ogranicza mi się to do trenowania konia co 3 godziny - to już jest kilka klikniec, wiecej jesli wygram. Przy dwóch koniach bedzie 2x więcej. I tak dalej, im więcej koni tym więcej klikania.

    A z tym rozmnażaniem... to chyba długo wyczekiwane równouprawnienie? Bo nie ważne, czy parka hetero, czy homo, zawsze się uda. Konie GMO normalnie.

    A wszystko po to robią żeby jak najwięcej czasu zająć i niech gracze zapomną o normalnym życiu bo na farmie będzie tyle nowości i pracy że na normalne życie czasu zabraknie , a przy okazji że komputer jest przeładowany i obciążony, to nie ma znaczenia zepsuje się to się kupi nowy
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 11.12.2014
    Na "NK" właśnie zaczęła się aktualizacja dotycząca rozbudowy stajni,
    tak więc niedługo i na waszym głównym serwerze też się zacznie :)

    Sam jestem ciekaw efektów które zobaczymy ok. 11.00
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.12.2014
    Asiu, czy możesz wyjaśnić co spowoduje wciśnięcie przycisku przy koniku "Wypuść na wolność"?? Nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia w tej sprawie :confused: Czy jak wcisnę ten przycisk, to konik ucieknie w siną dal i już nie wróci??? :confused:
    [IMG][/img]Zdjęcia

    O PRZEPRASZAM JEDNAK DOCZYTAŁAM W OO , ŻE WYPUSZCZONY KOŃ JUŻ DO NAS NIE WRÓCI... O TO JAK NAJDALEJ OD TEGO PRZYCISKU :p
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.12.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Na "NK" właśnie zaczęła się aktualizacja dotycząca rozbudowy stajni,
    tak więc niedługo i na waszym głównym serwerze też się zacznie :)

    Sam jestem ciekaw efektów które zobaczymy ok. 11.00

    Godzina aktualizacji została nieco przesunięta. Prace na naszym serwerze powinny zakończyć się w okolicach godz. 13.00
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 11.12.2014
    Na "NK" już mam 2 koniki, Desdemonę i Zefirka :)
    A tu ciągle cisza :(
  • yaroslaw (PL1)yaroslaw (PL1) Posty: 396
    edytowano 11.12.2014
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Godzina aktualizacji została nieco przesunięta. Prace na naszym serwerze powinny zakończyć się w okolicach godz. 13.00

    Tyle że droga Asiu prace się nawet na głównym serwerze nie rozpoczęły :(
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.12.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Tyle że droga Asiu prace się nawet na głównym serwerze nie rozpoczęły :(

    O , tak! Zgodzę się, powinni nas wywalić z gry :( A nie :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.12.2014
    a nam na nk w inwentarzu w wyposażeniu - takie coś się pojawiło... hmmm :confused: Kamienie runiczne na farmie wikingów :confused: [IMG][/img]Zdjęcia Chyba ta świąteczna niespodzianka :D
  • gośkamonikagośkamonika Posty: 31
    edytowano 11.12.2014
    No nie wiem .....jeśli ta aktualizacja ma znowu zniweczyć nasze dotychczasowe prace to lepiej by wcale jej nie było. Tyle razy była mowa o postępie w grze a jak na razie bez przerwy cofamy się w rozwoju. To co stało się ostatnio z wyspą jest karygodne a już to co ma być niby poprawą tego stanu to kpina totalna. Bo co mi z tego ,że stan wyspy zostanie cofnięty skoro wcześniej miałam więcej czasu by coś osiągnąć i to zostało mi odebrane.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 11.12.2014
    yaroslaw napisał użytkownik: »
    Tyle że droga Asiu prace się nawet na głównym serwerze nie rozpoczęły :(

    O zmianach informuję Was na bieżąco w Oficjalnych Ogłoszeniach. Zaglądajcie tam proszę. Po raz kolejny w dniu dzisiejszym przesunięto termin rozpoczęcia prac. Obecnie wszystko wskazuje na to, że aktualizacja na naszym serwerze odbędzie się pomiędzy godziną 12:00 - 14:00.

    Pozdrawiam
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.12.2014
    No to podejrzewam że na koniki będziemy czekać do 16:00 :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik