Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Znikły wszystkie ozdoby świąteczne!

245

Komentarz

  • edytowano 10.12.2014
    Zgłosiłem sprawę do supportu. Mnie także zniknęły bombki, oraz wyzerowała się farma wyspiarska :(
  • goodnessgoodness Posty: 1
    edytowano 10.12.2014
    Ponad 200 ozdób z choinki zwyczajnie znikęło, do tego tak jakby zresetowała się farma z wyspą bo pokazało się pierwsze zadanie, czyli przekazanie certyfikatów jednak po wejściu na tą farmę wszystko było w porządku...
    I to nie pierwszy raz bo zrobiło mi się też tak na Hallowen ale wtedy się już poddałam w zbieraniu...
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    bombramreja napisał użytkownik: »
    Zgłosiłem sprawę do supportu. Mnie także zniknęły bombki, oraz wyzerowała się farma wyspiarska :(

    Rozumiem, że sprawa została zgłoszona, jednak od czasu, gdy wiemy o problemie, ten jest analizowany przez nasz zespół LBA, który szuka rozwiązania i bada skalę problemu w każdym z krajów. Wiem, że Support nie udziela jeszcze odpowiedzi na pytania związane z utratą postępu wydarzenia świątecznego oraz strat na wyspie. Aktualnie czekamy na wiążącą decyzję LBA w tej sprawie. Od tego, jakie działania z ich strony zostaną podjęte, będzie uzależniona odpowiedź naszego Zespołu Wsparcia Technicznego. Proszę się nie niepokoić, jeśli jeszcze nie otrzymaliście odpowiedzi w tej sprawie. zgłoszenia są "kolekcjonowane" do czasu decyzji nad rozwiązaniem problemu. Jak tylko taka zapadnie, poinformujemy Was o niej, a Support zacznie odpowiadać na zgłoszenia związane z tą konkretną sytuacją.

    Pozdrawiam
  • edytowano 10.12.2014
    witam ponownie... juz pisalam ale jeszcze raz musze zapytac .. mam przygotowane produkty pod zbior na wyspie w ostatnim zadaniu Iczęści.. zbior pawi i muszelek... nie wiem czy zbierac jak dotychczas... pominąwszy zbior bombek od nowa ..mialam kolo 370.. ręce mi opadly... pozdrawiam
  • SandraUser96SandraUser96 Posty: 5
    edytowano 10.12.2014
    czekam na przywrócenie bombek imisji na hawajskiej farmie
  • edytowano 10.12.2014
    Witam ...mnie też wszystkie bombki zniknęly a miałam ich 259 oddajcie ozdoby choinkowe
    ciągle coś nawala..czekam za ozdobami...
  • jarsixx (PL1)jarsixx (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 10.12.2014
    a u mnie jest wszysto oki
  • Pksel (PL1)Pksel (PL1) Posty: 20
    edytowano 10.12.2014
    To i tak dobrze, że w ogóle jakieś bombki udał się wam znaleźć. U mnie od początku eventu wypadło tylko 5 sztuk. Tak więc nie wiem jakim cudem mam uzbierać odpowiednią ilość. Takim tempem musieliby dać na to rok, albo coś koło tego.
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 10.12.2014
    Odsyłam do OO :))
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    Witam ponownie,

    najnowsze informacje w tej sprawie będą publikowane w Oficjalnych Ogłoszeniach, gdyż problem wystąpił na dużą skalę i chcemy, by Gracze łatwiej mogli znaleźć ten wątek na forum, by mieć pewność, że wiemy o usterce i pracujemy nad rozwiązaniem. Oczywiście ten wątek dyskusyjny pozostawiam otwarty, abyście mieli możliwość wymiany opinii na temat problemu.

    Pozdrawiam
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.12.2014
    kuba56762 napisał użytkownik: »
    Odsyłam do OO :))

    Tiaaa w których jest napisane, że "wiemy, że nic nie wiemy"... czy te OO coś wyjaśnia? niee, każe nam czekać! Kolejne godziny mijają a my wiemy nadal tyle co nic! czekamy już jakieś 6h czy to nie wystarczająco długo?
  • RozwadowskiRozwadowski Posty: 2
    edytowano 10.12.2014
    U mnie podobnie wyspę i ozdoby zaczynam od zera.:(
  • Resolta (PL1)Resolta (PL1) Posty: 4
    edytowano 10.12.2014
    Mi chyba zniknęła część ale termometr pokazuje parę sztuk a napisane jest że mam 212
    Wyspa to samo- same zasady wyspy to porażka no ale jeszcze to - u nas w sojuszu widzę że ludzi zaczynają mocno się wycofywać, ja chyba pójdę za ich przykładem
  • mspw (PL1)mspw (PL1) Posty: 4
    edytowano 10.12.2014
    u mnie za to zablokowała się stajnia :D tak dla odmiany :D bo reszta działa całkiem dobrze
  • jakub3451 (PL1)jakub3451 (PL1) Posty: 8
    edytowano 10.12.2014
    znikneły zadania i pieniądze.
    Bank wyspiarski mam na 4 poziomie (grafika 4 poziomu), ale pozwala wymienić tylko 4k jak na 1 poziomie.
    Koszt ulepszenia banku jest jak z 4lvl na 5lvl.
  • edytowano 10.12.2014
    jakieś żarty znikneły ozdoby choinkowe, z wyspy dolary uzbierane orzeszki, winogrona nic nie mozna robić czas leci i nie do odrobienia coraz mniej sie chce grać
  • jolagirljolagirl Posty: 1
    edytowano 10.12.2014
    ja też nic nie mam, coraz mniej mi się chce z powodu takich wpadek!!!!
  • ania i tomak2ania i tomak2 Posty: 7
    edytowano 10.12.2014
    u mnie też zniknęły ozdoby świąteczne
  • miaa202miaa202 Posty: 3
    edytowano 10.12.2014
    u mnie też znikły wszystkie ozdoby :(
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 10.12.2014
    Asiu z Twojej wypowiedzi wnioskuję że muszę pisać do suportu o odzystanie $ farmerskich i misji a myślałam że po usunięciu błędu zostanie to cofnięte i pytanko co z misjami wykonanymi do tej pory
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    Halina88 napisał użytkownik: »
    Asiu z Twojej wypowiedzi wnioskuję że muszę pisać do suportu o odzystanie $ farmerskich i misji a myślałam że po usunięciu błędu zostanie to cofnięte i pytanko co z misjami wykonanymi do tej pory

    Witam serdecznie,

    z mojej wypowiedzi należy wywnioskować "tylko" tyle, że poinformujemy Was o dalszych działaniach. Support niczego chwilowo ani nie zwróci, ani raczej Wam nie odpowie, bo wszyscy czekamy na decyzje, co zostanie zrobione w tej sytuacji. Od tego będą uzależnione dalsze kroki.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 10.12.2014
    o.k problem znany a co dalej?
    od rana nie moge nic na wyspie zrobić, gdyż w banku mogę jedynie wymienic 40 tys a bank na 6 poziomie.. ( cały czas mam do zaliczania 1 zadanie na wyspie)..
    jaka rekompensatę zaproponujecie? Ciesze sie jedynie z tego, ze nie wydałem nawet 1 szt złota na owa wyspę.. pozdrawiam

    ps. napisałem do supportu i cisza..
  • bobu9 (PL1)bobu9 (PL1) Posty: 5
    edytowano 10.12.2014
    Witam podobnie jak sporej cześci graczy , moje ozdoby choinkowe poszły w diabły. Mam nadzieje na ich zwrot oby nie tak jak w przypadku hallowynowych cukierków. 2/3 zbioru poszło na spacer i nawet słowa przepraszamy nie usłyszałam żenada.
  • lilo989 (PL1)lilo989 (PL1) Posty: 1
    edytowano 10.12.2014
    U mnie tez wszystko znikło, ciekawe kiedy sie z tym uporaja
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    edytowano 10.12.2014
    Dlatego najlepiej wszystkim od razu dac flagę, choinkę, nagrodę z wysypy i pozamykać te eventy. Jak zaczna kombinować z odtworzeniem tego co było to znowu popsuja cos innego :(
  • fikcja (PL1)fikcja (PL1) Posty: 27
    edytowano 10.12.2014
    Asiu czy mam zgłaszać tą usterkę do Supportu? Czy z racji tego że problem jest globalny z automatu zostanie wszystko naprawione na mojej farmie?
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 10.12.2014
    to w skrocie juz mozna pomazyc ze odzyskam ozdoby swiateczne tak sadze tyle zbierania na marne
  • FarmerRenata939FarmerRenata939 Posty: 4
    edytowano 10.12.2014
    Hej, Mi również znikneły wszystkie ozdoby choinkowe a miałam ich przeszło 300 sztuk!!! mam nadzieje że ktoś coś z tym zrobi!!!!!
  • AleksandraGam66 (PL1)AleksandraGam66 (PL1) PL1 Posty: 81
    edytowano 10.12.2014
    Na wyspie nadal mogę przekazać tylko 40 tys, mimo, że bank jest na 5 lvl
  • Biegnij_KonikuBiegnij_Koniku Posty: 8
    edytowano 10.12.2014
    Witam

    Ja też chcę zgłosić zniknięcie ozdób z choinki, jest goła jak na samy początku. Zostało 21 dni do końca.
    Na szczęście ja zdołałam pozbierać cukierki na Halloweenowy event. Teraz wiem jak się te osoby czują. Proszę zróbcie coś w tej sprawie bo to naprawdę psuje świąteczny nastrój gry.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik