Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Utrśrodków na wyspiarskiej farmie

Witam po zalogowaniu jak przeszłam na wyspiarską farmę, okazało się że zaczynam misje od początku, a wczoraj kończyłam powoli misję ze zborami mango, utraciłam również środki finansowe jakie miałam na wyspiarskiej farmie . Było by miło jakby wszystko wróciło do stanu poprzedniego
Post edited by Marzena1983 (PL1) on

Komentarz

  • Cris09 (PL1)Cris09 (PL1) Posty: 21
    edytowano 10.12.2014
    Witam. Cos nie tak jest z wyspa i choinka .Przeszlem na wyspe i musialem zaczynac od poczatku przekazanie certyfikatow ,wymiana dolarow wymienilrm 2,4 mln iprzyspieszylem zlote i nie bylo wymiany zrobilem to trzy razy i nic stracilem tylko 1000szt.zlota i nie moge dalej nastawic produkcji. Mam nadzieje ze to wszystko wyjasnicie i oddacie zloto i stracony czas .
    Ksiazki trzeba zaczynac od poczatku ,a konczylem trzecia.Czekam na sprostowanie i 1000szt zlota
  • KarolS83 (PL1)KarolS83 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 10.12.2014
    Witam u mnie to samo nawet wykonałem te zadania wstępne przekaż certyfikaty wymień dolary i odwiedź wyspę

    prosiłbym o odpowiedź co mamy z tym robić
  • lidka58 (PL1)lidka58 (PL1) PL1 Posty: 83
    edytowano 10.12.2014
    Witam

    U mnie te same błędy z wyspą i choinką.
    Wszystkie rady wykorzystałam ( czyszczenie itd )

    Pozdrdawiam
  • Perlabelus (PL1)Perlabelus (PL1) Posty: 37
    edytowano 10.12.2014
    U mnie to samo- wyspa od poczatku ha ha i do tego zebrane bombki wcieło:D
    Najpierw znikaja cukierki teraz bombki jakiś swiateczny kradziej tu dziala:D
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.12.2014
    u mnie to samo błąd wyspy - gdy dziś weszłam zniknął dorobek wakacyjnej wyspy i wszystko od początku, proszę poprawić
  • bozenasz5 (PL1)bozenasz5 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 10.12.2014
    mam to samo
  • Gryfx2Gryfx2 Posty: 8
    edytowano 10.12.2014
    No to sie dolaczam do skarg i prosb kolegow i kolezanej powyzej. I jakas rekompenstata za stacony czas w ktorym nie mozna rozwijac tej farmy tez by byla wskazana. A o zgromadzinych tak srodkach nawet nie wspomne bo straty ida w dziesiatki miliono czy to wyspiarskich czy normalnych dolarow a co za tym idzie mnustwo staconego czasu. A czas to pieniadz... i kolo sie zamyka.
    pzd i powodzenia w usowaniu bagow
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 10.12.2014
    mam to samo i jestem zla,bo juz daleko zaszlam w zadaniach i nie bawi mi zaczynanie od nowa.Moze ktos przywroci stan z wczoraj
  • SandraUser96SandraUser96 Posty: 5
    edytowano 10.12.2014
    ja mam taki sam problem
  • SandraUser96SandraUser96 Posty: 5
    edytowano 10.12.2014
    choinkę już kończyłem i na hawajskiej wyspie kończyłem pawie u tu od początku moim zdaniem trzeba to z powrotem przywrócić
  • edytowano 10.12.2014
    Ja także zadania na wyspiarskiej farmie muszę wykonywac od nowa :( I utraciłem wszystkie bombki :(
  • black_cat (PL1)black_cat (PL1) Posty: 1
    edytowano 10.12.2014
    U mnie podobnie, przepadły wszystkie bombki, wyspiarskie dolary i oczywiście zadania do zrobienia od początku...
    Jest jakaś szansa że ktoś to wszystko przywróci?
  • SandraUser96SandraUser96 Posty: 5
    edytowano 10.12.2014
    i mało tego mam na hawajskiej farmie bank na 4 poziomie a wymienić mogę tylko 40 000 dolarów
  • Adelka4 (PL1)Adelka4 (PL1) Posty: 12
    edytowano 10.12.2014
    U mnie też to samo :(
  • EtmanisEtmanis Posty: 4
    edytowano 10.12.2014
    mnie odwaliło się to samo ;/ napisałam do supportu ciekawe co powiedzą
  • fantomasz (PL1)fantomasz (PL1) Posty: 410
    edytowano 10.12.2014
    Mogę wam tylko doradzić byście wszyscy jak najszybciej zgłaszali się do supportu. Na forum to już dzisiaj trafiłem na co najmniej 4 wątki o tej samej tematyce, że utraciliście bombki oraz środki i postęp na wyspiarskiej farmie. Bardzo współczuję, ale z poziomu forum wam nikt nie pomoże. Do supportu marsz. Od siebie dodam, że u mnie problem nie występuje, ponieważ już skończyłem event świąteczny, a wyspy nie robię.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 10.12.2014
    U mnie jest to samo. Do supportu napisałam, ale co to da? pewnie zostaniemy spławiani, bo przecież w tej grze błędy nie występują. Braku bombek nawet nie zauważyłam, dopiero po wejściu na forum :(
  • AdrianFarmAdrianFarm Posty: 10
    edytowano 10.12.2014
    fantomasz napisał użytkownik: »
    Mogę wam tylko doradzić byście wszyscy jak najszybciej zgłaszali się do supportu. Na forum to już dzisiaj trafiłem na co najmniej 4 wątki o tej samej tematyce, że utraciliście bombki oraz środki i postęp na wyspiarskiej farmie. Bardzo współczuję, ale z poziomu forum wam nikt nie pomoże. Do supportu marsz. Od siebie dodam, że u mnie problem nie występuje, ponieważ już skończyłem event świąteczny, a wyspy nie robię.
    czyli gdzie napisać?
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 10.12.2014
    Witam,

    problem jest znany naszemu zespołowi, a moją odpowiedź w sprawie błędu znajdziecie pod TYM adresem.

    Pozdrawiam i zapraszam do ewentualnej dalszej dyskusji we wskazanym miejscu.
Ta dyskusja została zamknięta.