Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kalendarz "adwentowy" Big Farm!

Asia07Asia07 Posty: 2,492
Witam,

wczoraj na naszym forum pojawił się nowy wątek, w którym każdego dnia, aż do 24 grudnia będziemy publikować dla Was kolejne odsłony kalendarza adwentowego. W tym miejscu otwieram wątek dyskusyjny, gdybyście mieli ochotę porozmawiać na ten temat. Zachęcam do regularnego zaglądania do Oficjalnych Ogłoszeń.

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«134

Komentarz

• edytowano 02.12.2014
    ;)Gdzie wpisywać poszczególne liczy w sudoku dziś otworzyło się drugie okienku nie wiem gdzie wpisać liczbę
    grazyna5313 @ pl 1
  • edytowano 02.12.2014
    Czas nadsyłania prawidłowych rozwiązań dla tej zagadki dobiega końca wraz z opublikowaniem drugiej odsłony naszego farmerskiego kalendarza w dniu jutrzejszym.
    Drugie drzwiczki naszego wyjątkowego kalendarza adwentowego również skrywają drobną niespodziankę!
    Juz opublikowali drugą odsłonę ale niewiem co w niej trzeba zrobić może ktoś wie?

• renyerenye Posty: 2
    edytowano 02.12.2014
    Wlasnie sam nad tym mysle o co chodzi w tym drugim zadaniu :(
    renye @ pl 1
  • edytowano 02.12.2014
    Jedno jest dobrze że wkoncu widac ze jest zabawa w kalendarz adwentowy wczesniej było tak schowane pod tym czarnym piątkiem ze nie wiadomo było czy zabawa jest czy nie.
    Asiu prosimy o odpowiedź może jestem jeszcze zaspana bo niewiem o co biega.

• a222a222 Posty: 72
    edytowano 02.12.2014
    Nic nie trzeba zrobić. Po prostu okienko z niespodzianką jaką są szkice. Asia pisała, że nie wszystkie okienka będą zawierały konkurs z nagrodami.
    sygnatura-walkingdead.jpg
  • renyerenye Posty: 2
    edytowano 02.12.2014
    aha,dzieki Tomek :) Ciekawe czy uda sie za sudoku zebrac zlotko :)
    renye @ pl 1
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 02.12.2014
    Tak, tak raz zagadki-zadania lub niespodzianki :)

AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
  • a222a222 Posty: 72
    edytowano 02.12.2014
    Seba, życzę Tobie i sobie :)
    sygnatura-walkingdead.jpg
  • edytowano 02.12.2014
    Zycze wszystkim wygranej :) (choć to niemożliwe) ale zabawa przednia :)

• Asia07Asia07 Posty: 2,492
    edytowano 02.12.2014
    arkadiusz 20052 napisał użytkownik: »
    Zycze wszystkim wygranej :) (choć to niemożliwe) ale zabawa przednia :)

Możliwe, możliwe... pięć osób już wygrało złoto za sudoku (wyniki w wątku, z rozwiązaniami). Jeśli w danym dniu pojawi się zagadka jest ważna do czasu publikacji następnego okienka naszego kalendarza. Termin rozwiązania sudoku upłynął, jednak w ciągu najbliższych dni będziemy mieć dla Was jeszcze inne zadania lub niespodzianki. (Nie każdego dnia będzie czekało na Was jakieś zadanie). Pozostałe osoby wciąż mają szansę coś wygrać w dalszych zabawach na forum.

Pozdrawiam serdecznie
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 02.12.2014
    Nie wiem jak zacząć bawić się tym kalendarzem, dlaczego to nie działa jak ewent, zupełnie nie rozumiem gdzie wejść by zagrać
    wiosenka66
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 02.12.2014
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Nie wiem jak zacząć bawić się tym kalendarzem, dlaczego to nie działa jak ewent, zupełnie nie rozumiem gdzie wejść by zagrać

To jest gra na Forum, a nie event w grze. Zwracaj uwagę na Oficjalne Ogłoszenia, tam będą 'otwierane' kolejne okienka kalendarza ;)
    lad-piesk_wwsewha.png
    edytowano 02.12.2014
    wiem, że na forum, ale w żaden sposób nie mogę w to wejść, przeglądam forum regularnie
    wiosenka66
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 02.12.2014
    Aktualne okienko, to nie jest gra.
    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?62151-Kalendarz-quot-adwentowy-quot-Big-Farm!&p=728904#post728904
    Obserwuj ten wątek. Tam będą otwierane okienka. Ale nie każde musi być grą ;)
    lad-piesk_wwsewha.png
  • malawie57 (PL1)malawie57 (PL1) Posty: 22
    edytowano 02.12.2014
    dlaczego nie moge rozwiazac sudoku
    malawie57 @ pl 1
  • edytowano 02.12.2014
    sudoku juz sie skonczyło

• asica40 (PL1)asica40 (PL1) Posty: 10
    edytowano 03.12.2014
    nic nie rozumie z tego kalendarz.Glupie to takie
    asica40 @ pl 1
  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 03.12.2014
    asica402 napisał użytkownik: »

Nie ,to nie jest glupie .Czy Ty wiesz co to jest kalendarz adwentowy??Zaczyna sie od 1 grudnia i trwa przez kolejne 24 dni az do Swiat:)Czyli dzisiaj bedzie otwarte trzecie okienko:)
    Moja corka tez ma kalendarz adwentowy.Dzisiaj wstala z samego rana by zajrzec co sie kryje w 3 oknie:)
    Ma ogromna radosc z kalendarza bo kryje on nie czekoladki a klocki lego do skladania wiec czeka i czeka kolejnego dnia by znowu odkryc kolejne czesci:)I az do Mikolaja:D
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 503
    edytowano 03.12.2014
    asica402 napisał użytkownik: »

Ja też niewiele,jeśli to Ciebie pocieszy.

Od początku adwentowy konkurs został zamulony. Podano na forum sudoku - rozwiązałem i co? Nie można było wysłać wyniku. Po pewnym czasie Asia podała info, że sudoku zostało udostępnione za wcześnie, i zostało przez Asię wycofane. Miało być udostępnione później, a kiedy wszedłem na forum, okazało się, że już po ptakach. Nagrody zostały rozdane.
    Teraz jest info: Drugie drzwiczki naszego wyjątkowego kalendarza adwentowego również skrywają drobną niespodziankę! Konia z rzędem temu, kto wie o co chodzi.
    Uważam,że informacja powinna być jasna i klarowna.
    Trzeciego okienka nigdzie nie znalazłem.

edytowano 03.12.2014
    Zgadzam się z Tobą, u mnie też to nie działa

Zgadzam się z Tobą, u mnie kalendarz nie działa. To jest niedopracowane
    wiosenka66
  • Asia07Asia07 Posty: 2,492
    edytowano 03.12.2014
    makao napisał użytkownik: »
    Ja też niewiele,jeśli to Ciebie pocieszy.

Od początku adwentowy konkurs został zamulony. Podano na forum sudoku - rozwiązałem i co? Nie można było wysłać wyniku. Po pewnym czasie Asia podała info, że sudoku zostało udostępnione za wcześnie, i zostało przez Asię wycofane. Miało być udostępnione później, a kiedy wszedłem na forum, okazało się, że już po ptakach. Nagrody zostały rozdane.
    Teraz jest info: Drugie drzwiczki naszego wyjątkowego kalendarza adwentowego również skrywają drobną niespodziankę! Konia z rzędem temu, kto wie o co chodzi.
    Uważam,że informacja powinna być jasna i klarowna.
    Trzeciego okienka nigdzie nie znalazłem.
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Zgadzam się z Tobą, u mnie też to nie działa

Zgadzam się z Tobą, u mnie kalendarz nie działa. To jest niedopracowane

Kochani... nie wiem, co Wam może nie działać, bo jedyne, co należy zrobić, to czytać ze zrozumieniem.

W Oficjalnych Ogłoszeniach znajduje się wątek z kalendarzem adwentowym.

Pierwsze słowa tego wątku wyjaśniają, o co chodzi:

Ho, ho, ho!

w ramach drobnej, przedświątecznej niespodzianki - aby tradycji stało się zadość - nasz zespół forum przygotował dla Was farmerski kalendarz "adwentowy". Każdego dnia będziemy w nim coś dla Was umieszczać, więc warto tu zaglądać.

Jedne niespodzianki dadzą Wam szansę na wygranie drobnych nagród, inne mają być po prostu zabawnymi akcentami przedświątecznymi, by wprowadzić Was w świąteczny nastrój.

Nie każdego dnia czeka na Was zagadka do rozwiązania. Czasem mamy dla Was inną niespodziankę. Wczoraj był to ekskluzywny zestaw rysunków naszych grafików. Dziś mamy trzeci dzień adwentu i nowe okienko pojawi się na forum w ciągu dnia.

Pozdrawiam
  • AmeliaPAmeliaP Posty: 369
    edytowano 03.12.2014
    Asiu tak zgdzam sie:)Przeciez to Tradycja:):) a Wy jak byliscie mali mieliscie w domu taka tradycje???Odslanialiscie codziennie kalendarz???

Czekam z niecierpliwościa na kolejne okienko:)
  • sacacorchos (PL1)sacacorchos (PL1) Posty: 46
    edytowano 03.12.2014
    Hej, czy w trzecim okienku litery są pomieszane tylko w obrębie wyrazów czy w całym haśle?
    sacacorchos @ pl 1
  • Duxa (PL1)Duxa (PL1) Posty: 11
    edytowano 03.12.2014
    W obrębie wyrazu
    Duxa:o
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 03.12.2014
    A znacie odpowiedż?
  • edytowano 03.12.2014
    A znacie odpowiedż?

Tak

..........

• kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 03.12.2014
    A ja też , ale nie powiem :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 03.12.2014
    Tylko nie zamieszczajcie tutaj, bo zagadkę odwołają :P

AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik