Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

zniknęły posiadane dekoracje

2»

Komentarz

  • Pandora02 (PL1)Pandora02 (PL1) Posty: 16
    edytowano 17.11.2014
    Zgadza sie ja mam tak samo
  • Jabol52Jabol52 Posty: 1
    edytowano 17.11.2014
    Zgłaszam problem jak w temacie.
  • adusias (PL1)adusias (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 17.11.2014
    U mnie w sojuszu też wszyscy mają ten problem. Dekoracje poznikały :(. Proponuję zgłosić to. i Niech naprawią ten błąd.
  • dora24702dora24702 Posty: 1
    edytowano 17.11.2014
    mam ten sam problem.
  • gilowianka2gilowianka2 Posty: 62
    edytowano 17.11.2014
    magaztny i piwnice u mnie też sa puste- nagroda za event zdobyta i przepadła ! znowu popsuli wszystko !

    to nerwy przepraszam - magazyny
  • Małgoń (PL1)Małgoń (PL1) Posty: 41
    edytowano 17.11.2014
    Potwierdzam - poniedziałek 13.20 mam pusty magazyn i piwnicę na dwóch farmach - smakosz i kwiatowa. Proszę o odpowiedź moderatorów - czy tak ma pozostać czy to błąd gry. Pozdrawiam.
  • patplo1patplo1 Posty: 8
    edytowano 17.11.2014
    Mi tez zniknęły
  • XDaria123 (PL1)XDaria123 (PL1) Posty: 11
    edytowano 17.11.2014
    u mnie tak samo brak dekoracji w piwnicy na smakosza i kwiatowej....
  • Piotr7511 (PL1)Piotr7511 (PL1) Posty: 176
    edytowano 17.11.2014
    U mnie też zniknęły dekoracje. Problem ten dotyczy strony głównej. Sojusznicy piszą, że na gry.pl jest ok.
  • gilowianka2gilowianka2 Posty: 62
    edytowano 17.11.2014
    Dzięki , już wszystko na swoim miejscu, dekoracje odzyskałam i forum też dostępne . Można ? Okazuje się że tak !
  • pinknika (PL1)pinknika (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 17.11.2014
    Wszystkie dekoracje już wróciły :)
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 17.11.2014
    A co z dekoracją, którą otrzymałam w prezencie przy zakupie złota ? Pojawiła się owszem ale w piwnicy wyspiarskiej farmy. Czy to oznacza, że gdy event się skończy to ją stracę? Co jest???? Nie mam najmnieszego zamiaru stawiać dekoracji wartej kilka tysięcy złota na tymczasowej farmie
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.11.2014
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    A co z dekoracją, którą otrzymałam w prezencie przy zakupie złota ? Pojawiła się owszem ale w piwnicy wyspiarskiej farmy. Czy to oznacza, że gdy event się skończy to ją stracę? Co jest???? Nie mam najmnieszego zamiaru stawiać dekoracji wartej kilka tysięcy złota na tymczasowej farmie

    Tak właśnie to oznacza, że po zakończeniu wyspy ją również utracisz. Ta dekoracja przy tej "gorącej ofercie" dotyczy tylko i wyłącznie z farmą wyspiarską.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 17.11.2014
    martom2 napisał użytkownik: »
    Tak właśnie to oznacza, że po zakończeniu wyspy ją również utracisz. Ta dekoracja przy tej "gorącej ofercie" dotyczy tylko i wyłącznie z farmą wyspiarską.

    A więc jest to ostatni raz gdy dałam się na to nabrać. OSZUŚCI !!!
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.11.2014
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    A więc jest to ostatni raz gdy dałam się na to nabrać. OSZUŚCI !!!

    Czytałem już gdzieś na forum o tym, CM Asia miała przekazać wyżej, aby zmienili i dopisali informację o tym. Gdzie to utkwiło, tego nie wiadomo.


    Ps: Przepraszam, to nie CM Filip, a CM Asia ;-) Wyjaśnienie jest niżej .. ;-)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 17.11.2014
    PlayerAlina2 napisał użytkownik: »
    A co z dekoracją, którą otrzymałam w prezencie przy zakupie złota ? Pojawiła się owszem ale w piwnicy wyspiarskiej farmy. Czy to oznacza, że gdy event się skończy to ją stracę? Co jest???? Nie mam najmnieszego zamiaru stawiać dekoracji wartej kilka tysięcy złota na tymczasowej farmie

    Witaj,

    wysłałam ponownie zapytanie do CM Asi07, czy informacja o tej ofercie mogłaby zawierać także konkretną wzmiankę, że oferta dotyczy tylko wyspiarskiej farmy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    P.S. Dziękuję Martom2 za zwrócenie uwagi, ale pisząc oferta miałam na myśli właśnie dekorację, o której pisze cytowany przeze mnie Gracz powyżej.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 17.11.2014
    Demona napisał użytkownik: »

    Witaj,

    wysłałam ponownie zapytanie do CM Asi07, czy informacja o tej ofercie mogłaby zawierać także konkretną wzmiankę, że oferta dotyczy tylko wyspiarskiej farmy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    przykro mi,ale nie obchodzi mnie czy wysłałaś pytanie czy nie. Wściekłam się -naprawdę bo wyłącznie dla tej dekoracji kupiłam to złoto. Ta sprawa podchodzi pod ochronę praw konsumentów.
    I w związku z tym mam pytanie, Jeśli zażądam zwrotu pieniędzy na konto, to czy zostaną mi zwrócone? i możecie sobie zabrać te bonusy
    oraz złoto oczywiście
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 17.11.2014
    Demona napisał użytkownik: »

    Witaj,

    wysłałam ponownie zapytanie do CM Asi07, czy informacja o tej ofercie mogłaby zawierać także konkretną wzmiankę, że oferta dotyczy tylko wyspiarskiej farmy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

    Witaj Demona,

    oferta jak oferta. Bardziej chodzi o dekorację. Zauważmy, że mamy tam produkty, które możemy wykorzystać nie tylko na "wyspie" ( np. : złoto ).Produkty, które są do użycia na "wyspie" są opisane ( humus, nawóz, liście czy karmy). Co do dekoracji tu nie ma żadnej informacji ( moim zdaniem wystarczy jedynie tu zmianka ).

    Pozdrawiam.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 17.11.2014
    Witam,

    przyznaję Wam rację w sprawie tej dekoracji - temat już pojawił się na naszym forum i zajęłam w nim stanowisko, z którym możecie zapoznać się TUTAJ. W dniu jutrzejszym obiecuję poruszyć ten wątek w naszym zespole raz jeszcze, by wpłynąć na pełniejszy opis przeznaczenia dekoracji, w celu rozwiania niejasności. Postaram się trzymać Was na bieżąco w sprawie odpowiedzi zespołu Big Farm w tej kwestii.

    Dziś niestety niewiele już mogę zrobić ze względu na późne popołudnie. Nie zastanę po prostu osoby, która może mi udzielić wiążących informacji w tej dziedzinie. Obiecuję zająć się problemem w dniu jutrzejszym.

    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik