Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

wyspa

manio74manio74 Posty: 2
edytowano 19.11.2014 w Pytania ogólne Big Farm
Co się dzieje z wyspa?
Post edited by manio74 on

Komentarz

  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 17.11.2014
    Nic się nie dzieje. Wyspy nie ma w tej chwili.
  • agnie74 (PL1)agnie74 (PL1) Posty: 37
    edytowano 17.11.2014
    pewnie zaraz będzie :)
  • HEJKUHEJKU Posty: 94
    edytowano 17.11.2014
    9:00 - 11:30 czas na zmiany, więc cierpliwości :)
  • Pandora02 (PL1)Pandora02 (PL1) Posty: 16
    edytowano 17.11.2014
    wyspa jest
  • Sayco (PL1)Sayco (PL1) Posty: 1
    edytowano 17.11.2014
    Witam, mam pytanie dlaczego wyspa będzie trwać tylko 27 dni?
    Z tego co wiem powinna trwać 30, nawet jak wchodzę w lotnisko-nagrody, piszę, że event trwa 30 dni.
    Dziękuję z góry za odpowiedź.
  • patplo1patplo1 Posty: 8
    edytowano 17.11.2014
    28 dniowa a nie 30 dni
  • Małgorzata0673 (PL1)Małgorzata0673 (PL1) PL1 Posty: 258
    edytowano 17.11.2014
    moja tylko 27 dni a u innych w sojuszu 29
  • gilowianka2gilowianka2 Posty: 62
    edytowano 17.11.2014
    nie wiem jak u innych w moim sojuszu, ale moja wyspa 27 dni ma wpisany czas
  • HEJKUHEJKU Posty: 94
    edytowano 17.11.2014
    czas trwania wyspy wyrażony teraz jest w godzinach i 646:46:00 czy trochę ponad 27 dni i 1 godz.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 18.11.2014
    Sayco napisał użytkownik: »
    Witam, mam pytanie dlaczego wyspa będzie trwać tylko 27 dni?
    Z tego co wiem powinna trwać 30, nawet jak wchodzę w lotnisko-nagrody, piszę, że event trwa 30 dni.
    Dziękuję z góry za odpowiedź.

    Witam,

    długość trwania podróży na wyspę tym razem faktycznie skrócono do 28 dni łącznie. Powód: przygotowania do wydarzeń związanych ze zbliżającymi się świętami. Szczegółów na ten moment nie zdradzamy. Zespół - jak to często bywa - chce Was czym zaskoczyć.

    Pozdrawiam i życzę udanego dnia oraz powodzenia w tropikach,
    Asia.
  • tara1986 (PL1)tara1986 (PL1) Posty: 47
    edytowano 18.11.2014
    Asiu, chciałabym jednak, żeby to była miła świąteczna niespodzianka - np. taka jak eventem dla całego sojuszu, a nie takie badziewie jak ostatnie wodorosty :-)
    sądzę, że wiele osób podziela moje zdanie.
    Pozdrawiam.
  • Renia sRenia s Posty: 40
    edytowano 18.11.2014
    Skoro czas trwania wyspy został skrócony to powinny też i zadania zostać zmniejszone
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 18.11.2014
    A po co mieli by to zrobić przynajmniej teraz więcej osób wyda więcej złota żeby skończyć z powodzeniem zadania :) wszystko przemyślane xD Jak zwykle gratki dla GGS :P
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 18.11.2014
    tara1986 napisał użytkownik: »
    Asiu, chciałabym jednak, żeby to była miła świąteczna niespodzianka - np. taka jak eventem dla całego sojuszu, a nie takie badziewie jak ostatnie wodorosty :-)
    sądzę, że wiele osób podziela moje zdanie.
    Pozdrawiam.

    Czy jakakolwiek ze świątecznych niespodzianek może być niemiła? To jest tak szczególny czas w roku, że tutaj nie może być niemiłych niespodzianek.

    Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 18.11.2014
    xPiotorux napisał użytkownik: »
    A po co mieli by to zrobić przynajmniej teraz więcej osób wyda więcej złota żeby skończyć z powodzeniem zadania :) wszystko przemyślane xD Jak zwykle gratki dla GGS :P

    Część graczy widzę, że nie rozumie jednej rzeczy. GGS nie działa charytatywnie i z czegoś muszą opłacić swoich pracowników. Ja nie kupuję złota za gotówkę, nie zamierzam go kupować, ale nie wieszam psów na załogę GGS, bo równie dobrze dla takich graczy jak ja, czyli nie ładujących realnej gotówki w gre, mogła by być gra nie dostępna. Ja się cieszę z tego co jest. I uwierzcie: Da się grać w grę bez kupna złota. Miałam przygodę z innymi grami MMO, gdzie bez wydawania 'dodatkowej' waluty nie szło zrobić zadań.
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 18.11.2014
    tara1986 napisał użytkownik: »
    Asiu, chciałabym jednak, żeby to była miła świąteczna niespodzianka - np. taka jak eventem dla całego sojuszu, a nie takie badziewie jak ostatnie wodorosty :-)
    sądzę, że wiele osób podziela moje zdanie.
    Pozdrawiam.

    Tak w ogóle to te wodorosty się pojawiły ? bo nigdzie nie ich nie widzę...
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 18.11.2014
    ladna89 napisał użytkownik: »
    Część graczy widzę, że nie rozumie jednej rzeczy. GGS nie działa charytatywnie i z czegoś muszą opłacić swoich pracowników. Ja nie kupuję złota za gotówkę, nie zamierzam go kupować, ale nie wieszam psów na załogę GGS, bo równie dobrze dla takich graczy jak ja, czyli nie ładujących realnej gotówki w gre, mogła by być gra nie dostępna. Ja się cieszę z tego co jest. I uwierzcie: Da się grać w grę bez kupna złota. Miałam przygodę z innymi grami MMO, gdzie bez wydawania 'dodatkowej' waluty nie szło zrobić zadań.

    Oczywiście ze się da grac bez wydawania złota ale jak zwykle nikt nie poinformował ze wyspa będzie krótsza a zadania i reszta pozostanie bez zmian i może dla ciebie to nie ma znaczenia ale jak ktoś chciałby zdobyć perełkę bez wydania własnej kasy to takie dni robią wielka różnice a nawet wydaje mi się ze uniemożliwiają ja zdobyć .A co do gier MMO to sam w kilka pogrywam i na szczęście gram w takie w których mimo ze waluta za realna kasę daje bardzo dużo to i tak można wiele osiągnąć bez wydawania ale po prostu potrzeba na takie coś więcej czasu :)
  • Gałgonia (PL1)Gałgonia (PL1) Posty: 20
    edytowano 18.11.2014
    A jak ja mam robić te zadania na wyspie jak średnio co 2-3 godziny stan wyspiarskich dolarów wskazuje 0 mimo że na koncie była przed chwilą pełna kwota po wymianie i od razu mówię ze czyszczenie ciasteczek nie pomaga...
  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    edytowano 18.11.2014
    janina604 napisał użytkownik: »
    Witam wydaje mi się ze wszyscy dobrze rozumieją o co chodzi w tej grze.Jedni grają za złoto drudzy nie ,to jest indywidualna decyzja każdego z nas.Oglądałam Twoją farmę i widzę że faktycznie nie masz nic za złoto ale jesteś jeszcze na takim etapie gry że dajesz radę bez złota.Niedługo dojdziesz do takiego etapu że sama zobaczysz ,że jednak inni mieli racje "bez złota" ciężko idzie.Choć by postawienie na farmie wieży ciśnień ,czy zakup warsztatu itd. robienie badań też za złoto, a tych co dostajemy od GGS niestety nie wystarcza, wtedy pogadamy kto miał rację.Pozdrawiam

    Witam , wiem że ani mój ani Twój wpis nie ma nic wspólnego z wątkiem ale nie mogłam sie oprzeć zeby zapytać od którego etapu nie da się już rady bez złota? mam 79 poziom i ani wieża cisnień a tym bardziej warsztat nie jest mi potrzebny a co do badań..to powoli "ciułamy" z tego co nam GGS daje..i musze przyznać że daje rade bez złota pracowac na farmach,robic eventy przed czasem, jedynie wyspe traktuje po macoszemu bo szkoda mi $ , bardziej wyspe traktuje jak wypad wakacyjny :) moze i racje mają Ci którzy piszą że bez złota sie nie da ale jak widac sa wyjątki...pozdrawiam
  • edytowano 19.11.2014
    witam serdecznie... prosze mi wytlumaczyc dlaczego za produkcje pomarańczowego orzeźwienia ktory teraz zebralam zaplacilam 13.000 a teraz za następna produkcje juz musze zaplacic 19.000.... nie rozumiem o co tu chodzi tak samo ceny skacza za produkcje pomarańczy.. dzieki za wyjasnienie ...:):):)
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 19.11.2014
    dorota1807 napisał użytkownik: »
    witam serdecznie... prosze mi wytlumaczyc dlaczego za produkcje pomarańczowego orzeźwienia ktory teraz zebralam zaplacilam 13.000 a teraz za następna produkcje juz musze zaplacic 19.000.... nie rozumiem o co tu chodzi tak samo ceny skacza za produkcje pomarańczy.. dzieki za wyjasnienie ...:):):)

    Witam myślę że ceny produkcji są zależne od stanu zadowolenia pracowników czym ono jest większe tym ceny produkcji są mniejsze
  • edytowano 19.11.2014
    tez tak moze być .. dzieki za podpowiedź ale nigdzie na forum nie moge znaleśc odpowiedzi...:):):) na temat kosztów produkcji na wyspie
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 19.11.2014
    dorota1807 napisał użytkownik: »
    tez tak moze być .. dzieki za podpowiedź ale nigdzie na forum nie moge znaleśc odpowiedzi...:):):) na temat kosztów produkcji na wyspie

    Witam,

    zadowolenie na wyspie - podobnie jak to, na regularnych farmach, jest zależne od poziomu zadowolenia robotników. Im bardziej zadowoleni robotnicy, tym niższe koszta produkcji.

    Informację na ten temat znajdziesz najeżdżając myszką na wskaźnik zadowolenia na wyspie.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze.
  • edytowano 19.11.2014
    dziekuje za odpowiedź ... pozdrawiam...:):):)
  • edytowano 19.11.2014
    witam ponownie ... dostalam w prezencie na wyspie male palmy... i postawilam je na wyspie...dlaczego nie moge je odchaczyc w wieży prezentow...nie mogę je równiez postawic na farmach ....pozdrawiam
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 19.11.2014
    dorota1807 napisał użytkownik: »
    witam ponownie ... dostalam w prezencie na wyspie male palmy... i postawilam je na wyspie...dlaczego nie moge je odchaczyc w wieży prezentow...nie mogę je równiez postawic na farmach ....pozdrawiam

    Aby tropikalna dekoracja mogła stanąć na farmie głównej, należy ją zakupić u handlarza muszelek w zamian za muszelki. Dekoracje nabyte na wyspie odnoszą się wyłącznie do wydarzenia związanego z wyprawą w tropiki.

    Asia.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik